Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 9x21 King of the Damned

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

9x21 King of the Damned  Empty
OdoslaťPredmet: 9x21 King of the Damned    9x21 King of the Damned  Empty08.05.14 13:14

Pozor, mé hodnocení obsahuje spoilery!

Musím říct, že vlastně nevím, co si o této epizodě myslet.

Abbadon je mrtvá - hurá. Ovšem toto se dalo víc jak předpokládat. Deana ovládá čepel - také nic překvapujícího.
Castiel mě opět neskutečně lezl krkem a v závěru je všechny zachrání Gadreel - jupí (už se nemůžu dočkat).  Suspect 

Crowley a jeho syn - okej, aspoň jeho potomek byl novinka a já se bavila. Crowleyho lidskost mi přijde nezajímavá.

No víc sepisovat nebudu, protože na co si kazit zbytečně den.

Nelíbilo se mi to a přirovnávám celou tuto epizodu k dílu, kdy zemřele Eve. NUDA!

Hodnocení: 5/10
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

9x21 King of the Damned  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 9x21 King of the Damned    9x21 King of the Damned  Empty08.05.14 14:06

nebola to žiadna super epizóda, ale nebolo to ani najhoršie. abadon som mala rada takže mi jej smrť trošku vadí 9x21 King of the Damned  199226 , ale scénka s jej zabíjaním bola úžasná a so zabitím eve sa to nedá porovnávať. navyše scény abadon s crowleym ma vždy bavili a keď gavin o nich povedal, že musia byť anjeli som sa aj pousmiala Very Happy Very Happy viac ma nudí celá tá vec s nebom, verím, že to v tejto sérií ukončia a viac anjelské záležitosti riešiť nebudeme.
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

9x21 King of the Damned  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 9x21 King of the Damned    9x21 King of the Damned  Empty08.05.14 14:25

luciakanky: Není to způsobu zabití Abbadon. Ale o tom, že se člověk těší na moment, až ta chvilka nastane, a když k ní dojde, tak zjistí, že je to vlastně tak trochu přitažené za vlasy - až trapné. Proto to přirovnání ke smrti Eve.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

9x21 King of the Damned  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 9x21 King of the Damned    9x21 King of the Damned  Empty08.05.14 15:07

No, po tý sračce minule...

Jsem ráda, že je Abbadon pryč, podle mě tam byla tak málo, že málokdo si k ní vůbec stihl vytvořit nějaký vztah. Mně třeba byla celkem ukradená a těch linek je tolik rozjetých, že je fajn, že jedna skončila.

První WTF moment byl, jak tam Castiel nakráčel za zvuku dramatických kroků... OMG. A ten jeho angel headquarters.. to je fakt ujetý. Very Happy Navíc sledovat ho, jak se zase řítí do průseru.. Já doufám, že tentokrát se to nestane. Popravdě - tento Castiel vůdce mě absolutně nebaví. Raději Castiela - cvoka, toho jsem prostě měla nejraději a rozhodně to Mishovi sedělo více, než tenhle badass

Někdy mi připadalo, že se neumí rozhodnout, jestli má být ten díl funny, nebo drama. První ten výslech, který vlastně i byl vtipný, pak ovšem ty vsuvky s tím Crowleyho synem a fenou-hellhoundem - to by se hodilo do nějakýho vtipnýho dílu.

Baví mě Deanova "dark side". Trochu mi to přípomíná 4. sérii, když Sam ujíštěl na demonský krvi, ale v případě Deana je to takové více... emotivní. Prostě on byl vždy ten rozvážný ochránce a teď to zlo s ním tříská jak nadrženost v pubertě.
Jsem zvědavá, jak to s ním dopadne - původně jsem si myslela, že zabije Abaddon, Crowley získá zpět své mojo a udělá z Deana rytíře pekla. Takže asi nic. Třeba ovšem "Kain" bude chtít zabít "Ábela" Smile)

Hlavně, už proboha, zabijte Píčatrona. Jestli tam ta postava zůstane v desátý sérii, tak se zcvoknu.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

9x21 King of the Damned  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 9x21 King of the Damned    9x21 King of the Damned  Empty08.05.14 16:21

Wow, tak táto epizóda mala dokonca už finálovú kvalitu, minimálne podľa mňa. Aspoň tomu nasvedčovalo to nehorázne dlhé začiatočné "videli ste", také dlhé tu ešte asi ani nebolo. Po tejto epizóde môžem s hrdosťou povedať, že minimálne pre mňa sa 9. séria zapísala ako zatiaľ najlepšia akú sme tu mali. Pretože v tejto sérii je viac dobrých častí ako v 7. a 8. sérii dohromady, a to ešte tu máme 2 zostávajúce časti.

Ale pekne poporade. Začiatočný "Back to the future" hneď som vedel čo má Abbadon na mysli, spoznali ste tam toho druhého syna? Ten sa objavil v SPN, keď sa Bobby pokúšal o vrátenie duše, ak si dobre pamätám. S "We have a party?" to chlapec zabil, doslovne.

Castiel ako vodca sa mi neskutočne páči, neviem prečo, ale aj keď viem že to s ním dopadne na hovno tak ja mu palce držím. Sam a Dean, ako smejme sa anjelovi, on nám povie všetko čo vie, tak týmto si mňa stúpli naši bratia zase o schodík vyššie, veľmi dobre zahrali, že to zahrali. Very Happy:D:DA hlupáčik anjel si ani neuvedomil, čo sa vlastne deje. Palec hore. Very Happy

Akonáhle sa na scéne objavil Crowley, vstávam zo stoličky, horný 200, dolný 120 a dych sa zastavuje. Ten jeho preslov "skorumpovaným" radcom, bol skvelý, už by som ho volil za prezidenta. :DAkonáhle sa tam objavila Abbadon s "Jo" vedel som že niečo tu nesedí. Chudáka synčeka mi nebolo veľmi ľúto, ale prečo práve oči? AU! Vidno, že Crowleymu ostalo ešte pár citov v zásobe.  

Celkovo som sa tomu synovi potešil, také milé stretnutie otec & syn, hlavne ma zabíjali tie jeho hlášky: Pri pohľade na žiarovku: "Can I cook a pigeon on it?" alebo "We are amognst the stars! Are we in heaven then? You must be angels!" Tesne vedľa. Very Happy

Gadreel je na dobrej ceste, myslím si že nakoniec z neho bude spojenec, Castiel & Gadreel stretnutie mi toto tvrdenie len dokazuje, no veď ale ešte uvidíme.

Scénka koroner-amaters no mňamka, ešte že som obed zjedol v prvých 10-tich minútach. ALe povedzme si na rovinu, kto by nechcel mať doma takú Juliet? No ja určite!

S Crowleyho "Poughkeepsie" mi konečne odľahlo, že je na strane Winchestrovcov, lebo inak by veľmi rýchlo prišiel o hlavu. :)A len tak mimochodom, nemala to Abba-blbka náhodou colt? Pretože sa až priveľmi podobal.

A dostávame sa vážení k hlavnému číslu večera! V hlavnej roli Dean, alias "na mňa tá tvoja démonská maškaráda neúčinkuje baby" a Abbadon, alias "Len si do mňa pichni" Tak toto bol nárez, očakával som, že Dean s čepeľou v ruke bude silnejší, ale až takto? "The fucking Mother of God!" Toto začína byť vážne, tie vaše téórie o Deanovi a.k.a démonovi, sa už začínajú približovať reálu. Na túto scénu som pozeral s otvorenými ústami, a keby trvala ešte minútu dlhšie, asi by som sa zadusil! Wow, wow a wow to ako ju napichol ako na ražniči, fúha....

Môj postoj po Prepichnutí Abba-blbky:
9x21 King of the Damned  Tumblr_inline_mh3jncNnuP1qbls4t

Crowleho by bratia mohli zamestnať ako osobného lekára, ten s vyťahovaním guliek nemá problém. Len tuto som si uvedomil, že ak je to pasť, prečo si tú gulku dokázal sám vybrať? U Abbadon som to pochopil, že tá ruka v pasti nebola, lebo bola oddelená od tela, ale toto? No neviem, neviem...

A nakoniec tu máme motýlí efekt, dúfam, že s tým plánujú aj niečo dobudúcna, pretože to má potenciál. Aj keď mj osobný názor je, že ak niekto ide naspäť do minulosti, v SPN, tak to nie je zmena pretože tá udalosť ako keby sa v tej minulosti naozaj stala, napríklad keď Dean poradil svojmu fotrovi, nech si vyberie Impalu.

Hodnotenie: "Hell Yeah!"
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

9x21 King of the Damned  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 9x21 King of the Damned    9x21 King of the Damned  Empty08.05.14 21:55

Nemix napísal:
luciakanky: Není to způsobu zabití Abbadon. Ale o tom, že se člověk těší na moment, až ta chvilka nastane, a když k ní dojde, tak zjistí, že je to vlastně tak trochu přitažené za vlasy - až trapné. Proto to přirovnání ke smrti Eve.

nemyslím si, že zabitie abadon bolo trápne a pritiahnuté za vlasy. ukázalo nám akú silu má dean keď má čepel.jediné čo ma sklamalo je, že zatial nám vplyv čepele na deana dávkujú v malých kúskoch, vôbec by mi nevadilo keby spravil dáky riadny masaker Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 34
Registration date : 15.10.2012

9x21 King of the Damned  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 9x21 King of the Damned    9x21 King of the Damned  Empty08.05.14 22:35

Tak nejak neviem či sa mi epka páčila alebo nie. Crowley perlil ako vždy, Abby vadila ako vždy, Crowleyho syn ma nebavil vôbec, Castiel rovnako, tieto prehováračky zloduchov, pridajte sa k nám za odmenu, no neviem neviem. Pozitíva akurát tak predstieraná hra na väzňa aby zistili čo potrebujú, tam som sa pousmiala ale zabitie Abby, jednak prehnané a na druhej strane slabé. Deanov nasraný výraz ma tentoraz skôr rozosmial. Aspoň že Sammyho ochránil, ako vždy. Som každopádne zvedavá čo majú ešte v rukáve s čepelou.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





9x21 King of the Damned  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 9x21 King of the Damned    9x21 King of the Damned  Empty

Návrat hore Goto down
 
9x21 King of the Damned
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 09x21 King of the Damned
»  10x18 Book of the Damned
» 10x18 Book of the Damned
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 06x20 The Man Who Would Be King

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: