Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x08 Hibbing 911

Goto down 
+2
luciakanky
Joclynn
6 posters
AutorSpráva
Joclynn
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 56
Bydlisko : Praha
Registration date : 10.04.2011

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty08.12.14 19:08

Tak koukám, že ještě nikdo nekomentoval nejnovější epizodu a to tu máme za chvilku další Very Happy Mě osobně se díl líbil, sice jsme se nedozvěděli nic podstatného, ale i tak se děj pohnul dopředu... Dean vypadá, že není tak v pohodě, jak se tvářil a taky ukázal, že i on umí dělat puppy eyes Laughing Laughing Jinak taky se vám zdálo, že mu to v tomhle díle slušelo víc než obvykle Very Happy Jody mám ráda, takže mi její návrat nikdy nevadí. Hippísácká upírka byla sice na odstřel ( useknutí hlavy to taky vyřešilo 10x08 Hibbing 911 316745 ), ale i tak hodnotím epizodu kladně Very Happy A co mě moc potěšilo, byla písnička The Weight... tu prostě miluji 10x08 Hibbing 911 934194
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty09.12.14 9:17

Cakala som viac asi sa uz nebudem tesit na ziadnu epizodu lebo potom byvam povacsine sklamana:D
Nebolo to zle a Judy je po Charlie moja najoblubenejsia zenska postava a Dona mi tiez nevadila,ale cela epizoda bola taka vlazna,ziadny riadny lov,ziadny super boj,ziadne super upire.navyse z celeho kongresu serifov a winchestrovcov na jednom mieste v jednom case sa dalo vytazit podla mna omnoho omnoho viac.
Chcem napisat ze sa tesim na nadchadzajucu epizodu,ale poucila som sa:D takze uvidime co nas caka:)


Naposledy upravil luciakanky dňa 09.12.14 15:06, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty09.12.14 11:18

Komentoval by som diel už dávno, len som ho nemal príležitosť zhliadnuť, avšak včera konečne som ho pozrel, a ľutujem, že som tak neurobil už vo štvrtok. Vycpávkové diely nemusím, ale dnešný diel bol skvelý a zábavný, pre mňa zatiaľ asi najzábavnejší zo série ( 200. nepočítam).

Jody je skvelá postava a ešte lepšia herečka. Milujem, keď sa v seriáli objaví. Donnu ako veselú kopu som si tiež veľmi obľúbil. A keďže vo svete SPN sa to v dnešných dňoch prepĺňa, či už od fanúšikov alebo kritikov komentármi, že chceme Spin-Off s Jody a Donnou myslím si, že ak budú obe herečky súhlasiť stane sa tak. Čo by bola pre mňa ešte lepšou správou ako ohlásenie 11. série, ktorá dúfam že bude. Very Happy

Dokonca aj to ako pomaly načrtli životy šerifiek (Donnin ex, Alex...) nasvedčuje prípadnému Spin-Offu ... thanks God!

Starí známi upíri, nič nové. Čo k tomu dodať... na svete je ešte toľko legiend, báchorok a strašidelných príbehov.... tak prečo musia stále dávať to isté... O pol noci by som im vedel vymenovať stvorenia, ktoré tam ešte neboli a mohli by byť...

Každopádne hodnotím epizódu aj napriek môjmu jemnému odporu k Old-School epizódam naozaj nadmieru pozitívne, a už sa teším kedy sa so šerifkami stretneme znova!
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty09.12.14 12:04

Suhlasim s komentarmi nado mnou, ale prosim uz nikdy ziadny off spin dakujem
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty09.12.14 15:07

Y0G1 napísal:
Suhlasim s komentarmi nado mnou, ale prosim uz nikdy ziadny off spin dakujem


tiež nie som fanušik spin offov, ale ak by sa ot točilo okolo Judy a Dony tka by som nenamietala, určite by to dopadlo lepšie ako prvý pokus, aj keĎ ten dal latku sakramentsky nízko Very Happy


Naposledy upravil luciakanky dňa 11.12.14 18:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty09.12.14 21:48

lol! Nejzábavnější díl série?

Ty dvě dámy spolu, to bylo utrpení. Jodi sama OK,, ale s Donnou ani náhodou. Neuvěřitelně otravná a prvoplánová postava, co trpí midráky a chová se jak pipinka.
Doufám, že už tvůrci na spin off rezignovali a dle mého spin off se dvěmi ženskými, se nemá šanci uchytit. Dle mého musí ženská hrdinka taky i nějak vypadat, aby přitáhla diváky k obrazovce, a to neplatí jen o ženských, ale i o chlapech. Taky byste se jistě na SPN nekoukali tak rádi, kdyby byl Sam a Dean naprosto bez charismatu a vypadali jak sedláci z Horní Dolní.

Nechci žádný spin off, co parazituje na slávě svého "mateřského" seriálu. Nepamatuju si, že by kdy nějaký spin off byl úspěšný. Nebo možná ano, ale daly by se počítat na prstech.

btw -oldschool díl? Ani náhodou - naopak - v poslední době zřejmě někdo miluje "znásilňování" starých mýtů a monster. Odkdy jedí upíři lidské maso? Co to jako mělo znamenat? Odkdy se mažou krémíkem, aby mohli chodit za dne?

Doufám, že příští díl bude lepší.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty09.12.14 22:23

citácia :
Taky byste se jistě na SPN nekoukali tak rádi, kdyby byl Sam a Dean naprosto bez charismatu a vypadali jak sedláci z Horní Dolní.

Osobne by mi to napríklad vôbec nevadilo, keďže ani jeden z bratov nie je mojou obľúbenou postavou a v rebríčku obľúbenosti sa nachádzajú až na dvojcifernom čísle.

Okrem toho mi osobne príde tá dvojka Jody a Donny skvelá, ale to je vec názoru.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty09.12.14 22:34

DexTeR_X5 napísal:
citácia :
Taky byste se jistě na SPN nekoukali tak rádi, kdyby byl Sam a Dean naprosto bez charismatu a vypadali jak sedláci z Horní Dolní.

Osobne by mi to napríklad vôbec nevadilo, keďže ani jeden z bratov nie je mojou obľúbenou postavou a v rebríčku obľúbenosti sa nachádzajú až na dvojcifernom čísle.

Okrem toho mi osobne príde tá dvojka Jody a Donny skvelá, ale to je vec názoru.

Tak proč na to koukáš? Smile Supernatural je o dvou bratrech, lovcích, Samovi a Deanovi, oni jsou základ celého seriálu. Viz. poslední pokus o spinoff, kde to nefungovalo právě proto, protože tam Jensen a Jared byli asi tak pět vteřin.

V tom případě chápu, že když ti bratři nic neříkají, proč chceš spinoff. Ale to bude stále jen odnož mnohem uspěšnějšího seriálu, s velmi úspěšnými postavami, které se pohybují na žebříčcích popularity na prvních místech. Ty jsi zvláštní výjimka.

Jasně, je to věc názoru, já jsem divák, kterému nestačí hihňající se blondýnka s mindráky a bruneta,která je jejím opakem a zvládá utřít jejího debilního ex. Imponují mi komplexní postavy, který mají nějaký vývoj, potenciál a nejsou načrtnuté prvoplánově. Smile
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty09.12.14 22:48

Tak aby som to uviedol na pravú mieru, pozerať som to začal hlavne pre tú istú dávku strašidelnosti, alebo hororu, ktorý tam na začiatku bol, taktiež mám veľmi rád seriály s nejakým rúškom nadprirodzena a mytológie. K bratom som si však nikdy nejaký "vzťah" neurobil. Týmto syndrómom však netrpím len pri SPN, pozorujem, že skoro v každom seriáli ktorý sledujem sa mojimi obľúbenými postavami stávajú tie vedľajšie.

Ako sa čas s SPN vyvíjal, tie postavy sa u mňa menili. Najprv Bobby, alebo napríklad Bella, či Trikster. Neskôr ako sa pomaly tá náplň hororu začala vytrácať som si začal obľubovať stále viac a viac vedľajších postáv, niektoré z nich napr:. Castiel, Meg, Lucifer, Balhazar, Ruby, Smrť, Dick, Benny, Metatron či Gadreel, a v neposlednom rade aj môj favorit, ktorý je pre mňa hlavnou postavou už od 6. série Crowley.

A myslím si, že u Spin-Offu to nezafungovalo pre absenciu bratov, ale skrátka preto, že to bolo celé zle. Teenegersky postavená love-story, ktorá zakopala aj tie najzákladnejšie pravidlá SPN.
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty10.12.14 7:11

Lucifera a bennyho by som naozaj rad videl v spn.

Lenze lucifera by musel hrat jedine Mark nikto iny Smile
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty10.12.14 11:40

Ak sa ti páči aj ako herec, tak Mark stvárnil veľmi dobrého villiana v seriáli The Tomorrow people. A Ty Olsson zase v The 100 Smile
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty10.12.14 19:14

Kvůli časové tísni jsem pořádně nestihla tento díl okomentovat a asi to dělat ani nebudu, když tady čtu ty komentáře. Budu spíše reagovat na ně.

Přidám se ke stejnému údivu jako Padmé. Nejzábavnější díl série? To jako vážně? Bylo to trapné a tak očividné, že se dala převídat každá minuta děje. Komentovat spin off ani nebudu. Občas si říkám, co za lidi to musí být, když se opravdu chtějí dočkat spin offu SPN. Nikdy to nedopadne dobře.

Dextere, vím, že jsi chlap, a tak na to koukáš jinak než třeba já. Ale víš, ono by nebylo na co koukat, kdyby nebylo pohledných hlavních hrdinů. Je to jednoduchá rovnice: žádný koukatelný chlap = mizivá sledovat = zrušení seriálu po jedné sezóně.

Rozumím tomu, že někdo má rád i vedlejší postavy, je to přirozené a má to tak být. Ale jak bylo psáno, seriál je o dvou bratrech, kteří projíždějí Státy a loví vše nadpřizené. Toto je oficiální popis samotného tvůrce seriálu. Takže i pro mě je záhadou, proč na to vůbec koukáš. To ti stačí jednou za XY dílů vidět nějakou ze svých oblíbených vedlejších postav? Sorry, ale to mě přijde jako promarněný čas. Ale jestli ti to tak vyhovuje, tak v tom pokračuj a já se ti hluboce klaním, protože můj čas je drahocený na to, abych ho promarnila u seriálu, kde se mi vlastně nelíbí ústření motiv.

Ale jak se říká, každý má právo na svůj názor a je to každého věc. Jenom se občas i já musím podivit nad tím, jak široké spektrum fanoušků SPN vlastně má.
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty10.12.14 19:43

Nemix, ako seriál samotný je skvelý, jeden z mojich najobľúbenejších, preto to za stratu času nepovažujem. A, ako som povedal, nepozerám to kvôli postavám, ale kvôli tomu, ako to nazvať.... prostrediu, ja to mám tak ako keď pozeráš horror - nepozeráš to kvôli postavám, ale preto, že sa chceš báť. Tak týmto spôsobom to vnímam aj ja - milujem mytológiu a nadprirodzeno, a od toho sa odvíja aj dôvod, prečo to sledujem.

Ja som začal SPN pozerať hlavne preto, a tento pocit som si udržal až doteraz, samozrejme, že keď príde epizóda, ako bola napríklad Heart, tak to vo mne niečo vyvolá, ale nikdy som si k nim nevybudoval nijaký hlbší vzťah.

citácia :
To ti stačí jednou za XY dílů vidět nějakou ze svých oblíbených vedlejších postav?

Tu to mám zase ja tak, že keď tých obľúbených vedľajších postáv mám tak veľa, je veľmi pravdepodobné, že sa aspoň v každej druhej jedna objaví.

V skratke, taký vzťah, aký máš ty k Deanovi alebo Samovi, taký mám ja ku Crowleymu, Luciferovi alebo Gabrielovi. Smile

P.S: K epizóde, mne vtipná prišla. To už je tiež o tom, kto aký humor preferuje. Okrem toho, opodiaľ dvestej epizódy v tejto sérii zatiaľ žiadna vtipná nebola, aspoň nie pre mňa. Smile A Donna sa mi páčila, už v Purge, takže mi to prišlo ako milé spestrenie, že sa tam objavila znova a osobne dúfam, že nie naposledy. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





10x08 Hibbing 911 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x08 Hibbing 911   10x08 Hibbing 911 Empty

Návrat hore Goto down
 
10x08 Hibbing 911
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x08 Hibbing 911

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: