Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x12 About A Boy

Goto down 
+2
DexTeR_X5
Nemix
6 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x12 About A Boy Empty
OdoslaťPredmet: 10x12 About A Boy   10x12 About A Boy Empty04.02.15 21:14

Musím říct, že mě tento díl velice mile překvapil. Asi to bylo tím úžasným nápadem vrátit mladého Deana v podání Dylana Everetta na scénu. Tento herec se mi opravdu líbí, a má postavu Deana neuvěřitelně nakoukanou a naučenou. Musím se přiznat, že jsem v hlavě celkem dlouhou dobu i uvažovala, že by se "starej" Dean už opravdu nevrátil, a mladý by si to celé prožil od začátku. A ano, líbilo by se mi to jako nápad pro 11. sérii.

Ale realita je jiná, tak aspoň se snad už přestane náš Dean v sobě utápět.

Takže za mě "juchů" a hodnocení: 8/10
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x12 About A Boy Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x12 About A Boy   10x12 About A Boy Empty05.02.15 13:17

Naozaj veľmi podarená epizóda! Tak veľa krát, ako pri tejto epizóde som sa nenasmial už hádam aj od čias Yellow Fever Very Happy Epizóde jednoducho nechýbalo nič! Zábavné momenty, zvraty, fakty ohľadom biológie ( EU deti vs. USA deti), no proste tento diel sa im podaril na výbornú, i keď som tomu nedával až také veľké nádeje. Všetko to začalo u No sir Officer a Flowerly Flowers Very Happy Pokračovalo to Samovým nezabudnuteľným výrazom, keď Deana uvidel vo dverách, neuveriteľne dobre zahrané! "It's UP, It's DOWN, It's UP..." - To už bola pre mňa len dorážačka.

Nápad s ponechaním detského tela, je zaujímavý, ale tu mi potom vyniká otázka mysteriózneho charakteru, a to, kde bolo v tej dobe to znamenie? Nemohlo sa len tak "vypariť", Cain ho nemá, Dean ho nemá, a zmiznúť nemohlo... Takže to bolo trošku k metafyzike a ideme ďalej...

Herec Janíčka, tak isto aj čarodejnice to už lepšie zahrať ani nemohli, uveril som im to aj s tou Wunderbar polievočkou. Vysvetlenie čarodejky, ohľadne "turistiky" v USA, a k tomu to jej: "God bless the USA", palec hore. Zistenie, že Coven poslal našu milú Gingerbread Hag aby sa postarala o Rowenu, ktorá si teraz stráži teplé miestečko u Crowleyho bolo už len čerešničkou na torte.

Zlikvidovanie čarodejnice rovnakým spôsobom ako v originále príbehu len pridalo, a mňa osobne ako sentimentalistu to potešilo. Konečnú som však dostal až pri záverečnej scéne a.k.a "Haters gonna hate, hate, hate, hate..." Very Happy

Meine Liebchen dávam 10/10 - táto časť mi len potvrdzuje, že to je pre mňa osobne zatiaľ najlepšia séria. Smile
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x12 About A Boy Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x12 About A Boy   10x12 About A Boy Empty05.02.15 20:21

teen Dean sa mi páčil absolútne so všetkým, scénka v aute nemala chybu, najskôr nastavovanie sedadla, Sam vyzeral ako obor, ktorý si požičal auto od Mr. Beana a potom Deanove problémy s pubertou Very Happy:D:D narážky na to ,že vyzerá ako jeden z one direction alebo bobor plus Taylor Swift Very Happy
aj keď mi je herec, čo hrá mladého Deana viac než sympatický a aj samotná myšlienka toho, že by Dean zostal takýto sa mi páči, ale má to jednu veľkú chybu nebol by tam tým pádom Jensen a to by som neprežila Very Happy
navyše nešlo len o zábavu dozvedeli sme sa, že Rowena má problém, myslím, že to bude ešte zaujímavé Smile
no a záverečný Samov monológ sa mi páčil, rovnako ako Deanove náruživé opisovanie metalovej skupiny z 80. rokov a následné pustenie rádia s Taylor Swift, len dúfam, že zostaneme pri rockovej hudbe a nie, že nás v ďalšej epizóde prekvapí Crowley ako si veselo počúva Rihannu Very Happy:D
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

10x12 About A Boy Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x12 About A Boy   10x12 About A Boy Empty05.02.15 23:04

Ono to zije!!! Konecne stary dobry Supernatural. Vtipny, jednoduchy plot, trocha Janka a Marienky a Lesley Nicol s nemeckym prizvukom a zasa hrala kucharku. Vo vseobecnosti sa Supernaturalu epizody s rozpravkovym nadychom vzdy vydarili. Mohli by z nich cerpat namet viac. Dylan Everett ma toho Deana tak zmaknuteho, ze som neverila vlastnym ociam, gestiku a vyjadrovanie ma totalne odkukane od Jensena. Trocha ma zamrzelo, ze sme sa nedockali nejakych flashbackov a maleho Sammyho, mozno nabuduce. Myslim, ze posledna scena sa zapisala do historie najvacsich WTF momentov Supernaturalu a dokonale to zabili, osobne som skoro zletela z postele od smiechu. Nice one! Celkovo velmi vydarene a dalsia vyzera tiez slubne.

10x12 About A Boy 2ry2dsw
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x12 About A Boy Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x12 About A Boy   10x12 About A Boy Empty06.02.15 13:00

Pokoušel se o mě infarkt, když jsem ve spoilerech četla cosi o Jeníčkovi a Mařence, ale nakonec to bylo naprosto zmáknuté, jak je uvedeno výše.

Moje oblíbená scéna je, když Sam nevěřícně čumí na malého Deana, to jsem se málem počůrala, Jared to zahrál fakt skvěle. lol! A diskuze, že nemůže prolézt dírou, to bylo epic. A ježibaba s německým přízvukem byla třešnička na dortu - neotráveném dortu. Very Happy

Napadlo mě, když tak děsně chtějí spin off, tak ať najdou tak super herce na malého Sama a můžou natočit třeba prequel, i s tátou Johnem. Smile to by rozhodně mělo větší odpich, než nějaké nové příběhy. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

10x12 About A Boy Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x12 About A Boy   10x12 About A Boy Empty08.02.15 1:12

Mít čas se věnovat vidderské činnosti, tak v posledních dvou dílech byly pěkné záběry s jedoucí Impalou, tak doufám, že je v něčem podařeném uvidím, to ovšem jen tak na okraj.
Po předchozím díle jsem si zkusila zlepšit "chuť", většina fandů z mého okolí díl vřele doporučovala celou dobu, tak proč to nezkusit, přece neusnu s odporem k OZovství.
Dean v mladém těle, legrační, vztaženo osobně, tak takový kouzlo by se mi šiklo, pá pá příznaky a hlavně neduhy stáří Very Happy
Každopádně jsem si spravila náladu, po nekonečné šňůře zmařených dílů vysvitla naděje na něco lepšího. Naprosto kouzelná ježibaba bez perníkové chaloupky a Jeníček, co ho mám spojeného se starým Rennerem, tak mi to tzv. neštymovalo. A jak se oblečení na Deanovi zvětšilo, proč neměl zpátky svoji šolnu... ehm, no nevadí 8/10 a bude se mi líp spát, tedy až na ten hudební vkus.

P.S.: Při XYté sérii SPN si dovedu představit, že mladá generace tohoto ražení by mohla převzít štafetu a staříci J2M už v budoucnosti nebudou noční můrou maskérek.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sponsored content





10x12 About A Boy Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x12 About A Boy   10x12 About A Boy Empty

Návrat hore Goto down
 
10x12 About A Boy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x12 About A Boy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: