Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x17 Inside Man

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

10x17 Inside Man Empty
OdoslaťPredmet: 10x17 Inside Man   10x17 Inside Man Empty03.04.15 13:22

Od začiatku 10. série asi prvá epizóda, ktorú som videla celú (nemalo by sa to tak robiť, pri preklade by som mala vidieť celú časť, ale ráno o 6 stihnem len polovicu a keď prídem z práce, tak sa mi to pozerať absolútne nechce).
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x17 Inside Man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x17 Inside Man   10x17 Inside Man Empty03.04.15 15:22

v prvom rade vďaka prekladateľom za rýchly preklad Smile

vedela som, že sa
spoiler:
vráti, no ja tak som bola šťastná ako blcha keď sa tam objavil a pripomenulo mi to časy keď bol živý a uvedomila som si ako veľmi mi chýba 10x17 Inside Man 199226  záverečná scéna s
Spoiler:
sa mi nepáčila a nemám dobrý pocit z návštevy jeho neba anjelmi.

zo začiatku som si hovorila, že Deanovi dnes nevedeli nič dobré do scenára napísať a tak hrá gulečník, prežiera sa a opíja sa, ale nakoniec sa z toho vykľula celkom podstatná časť celej série. a nechápem prečo Rowena nemá rada Deana, však Deana musíte milovať Very Happy ale má to ťažké chlapec, znamenie silnie a on bojuje očividne zo všetkých síl. bohvie čo s ním spraví vedomie, že
Spoiler:

Sam s Cassom sa tiež nepárali s Metatronom, ale nechápem Sama a jeho správanie. Ako napísal
Spoiler:
je pekné, čo pre svojho brata robí, ale nemal by to robiť poza jeho chrbát. či už Sammy zabudol aký bol dotknutý minulú sériu?Very Happy ale zase robiť niečo poza  niečí chrbát je vo Winchester family úplne bežné Very Happy nevime čo sa stalo, ale Jared dáko opeknieva a aj sa zlepšuje jeho herecké umenie Smile

škoda, že Crowley vyhodil mamičku, ich scény ma bavili, ale je pravda, že Crowley nám tými rokmi zmäkol a je jasné, že za to môžu Dean a Sam.

no a na záver len jedna vec, vyzerá to tak ,že Kainova predpoveď ako Dean dopadne a moje vysnívané finále, že Dean postupne zabije Crowleyho, Cassa a Sama sa konať nebude 10x17 Inside Man 71416 epizóda bola po dvoch nudných častiach napínavá a bolo mi ľúto, že sa skončila
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x17 Inside Man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x17 Inside Man   10x17 Inside Man Empty03.04.15 16:08

Byla jsem děsně happy, že vidím Bobbyho, jsem fanynka té postavy a mrzí mě, že ho odkrouhli a očividně vědí, že neudělali dobře, když se pořád vrací. S ním to měla takovou tu příchuť minulých sezón. Na konci při dopisu jsem měla slzy v očích.
Asstiel mě konečně fakt neštval, když spolupracuje s bratry, tak je to přesně to, co se mi líbí a je to pro mě jeho úloha v seriálu.

Rowenu nemám ráda a její patálie mě akorát neskutečně vytáčejí, minulý díl s křečkem byl otřes.

Prostě se tímto dílem nesla nostalgie, hrozba toho, co se možná stane a mě to strašně dojímalo.

A co se týče jisté postavy, tak viz. můj obrázek v podpisu Very Happy

A ještě doplnění - Crowley, co pije drink a má v nich čertovské vidle, to mě dost pobavilo lol!
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x17 Inside Man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x17 Inside Man   10x17 Inside Man Empty07.04.15 20:29

Naozaj vynikajúci diel. Tých je v tejto sérii naozaj pomerne dosť. Bolo tu všetko od akcie, cez zábavu, nostalgiu, výborne vybraný guest stars - no čo viac si priať.

Stará dobrá latinka na začiatku sa nezaprie, a ako som tam uvidel toho nášho Bobbyho ako si robí veget pri "klasike" a dobrej muzičke, nebo ako sa patrí. Storylines boli rozdelené bravúrne a videl som všetko čo som chcel. - Spolupráca Casa & Sama je vždy na nezaplatenie a vidieť Dean & Crowley ešte lepšie.

S Deanom sa to pomaličky zhoršuje, nočné mory mu nezávidím. Zase na druhú stranu sme videli, že sa dokáže aj ovládať ak je potreba. V dnešnej epizóde to mal síce také pohodovejšie, ale čo by to bol za svet aby sa pre Wichestra nejaké to nebezpečenstvo nenašlo, že?

Samova a Casova výprava cez "Ateistu" aby sa dostali k Bobbymu, pekné. Ten sa chudák potešil, že konečne počuje aj niekoho z vonka a zahraje si na good old times. Celý jeho výstup v dnešnej ep bol bravúrny, vyobrazenie neba, vzbura Singerov... To ako si potom ako si poradili s Metatronom chudák pisár.. tak ale o už.

Crowley s mamičkou ako vždy perfektní a to ako sa konečne ten King man up to bolo pre mňa najpotešujúcejšie z celej ep. Uvidíme. A myslím si, že práve Rowena bude tá čo nakoniec Deana zbaví jeho prekliatia. Smile Uvidíme.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





10x17 Inside Man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x17 Inside Man   10x17 Inside Man Empty

Návrat hore Goto down
 
10x17 Inside Man
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x17 Inside Man
» A Little Inside

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: