Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x19 The Werther Project

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x19 The Werther Project Empty
OdoslaťPredmet: 10x19 The Werther Project   10x19 The Werther Project Empty25.04.15 9:59

Dean v Očistci - mé srdíčko zaplesalo. Ano, dle mého tam patří a tam by byl opravdu šťastný (a viděl leviatana byl opravdu bonus, ne - Bennyho stále nemusím).

Já nevím, že tvůrci SPN nemůžou přijít s něčím novým a originálním před koncem série. Zase je to o tom, že bratři si vzájemně lžou a snaží se zachránit jeden druhého. Už to tu bylo tolikrát, že mě to nebaví. Neříkám, že je to nějak extra zlé, ale je to už okoukané. Myslím, že by si tato série zasloužila lepší vyústění toho všeho.

Zřejmě jsem jedna z mála, komu Rowena vůbec nevadí. Naopak - já jí mám asi čím dál raději (a mít na to figuru, tak už si hledám vhodný oděv na její cosplay). Ona je tak skvěle podlá, a to i jako halucinace. Já jí fandím. A ano, bylo velice předvídatelné, že Sam s ní půjde uzavřít dohodu. Však proč by tam Rowena takovou dobu byla, že.

Díl byl taková klasika. Celkem fajn.

Hodnocení: 6/10
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x19 The Werther Project Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x19 The Werther Project   10x19 The Werther Project Empty30.04.15 21:50

som s touto epizódou spokojná. návrat Bennyho, Dean v očistci, men of letters, Rowena a dokonca aj Sam bol fajn.
Sam ma trochu prekvapil na konci, takéto jednanie by som skôr čakala od Deana.
Rowenu mám rada rovnako ako jej synáčika a verím, že ju tak skoro nezabijú Very Happy
Čakám kedy sa prevalí čo robí Sam poza Deanov chrbát. A inak neverím ,že Dean je taký blbý, že by si nevšimol, že Sammy niečo chystá poza jeho chrbát. V imaple bol Sam taký čitateľný, že až a Dean už v minulosti viac krát vytušil, že mu Sammy niečo tají a teraz nič? možno to má na svedomí mark of cain.
Mrzí ma, že sa príbeh a riešenie znamenia posúva úplne opačným smerom ako som si predstavovala, môj vytúžený koniec kedy Dean postupne zmasakruje Crowleyho, Cass a nakoniec aj Sama sa konať asi nebude Sad
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
 
10x19 The Werther Project
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x19 The Werther Project

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: