Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 11x23 Alpha and Omega

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

11x23 Alpha and Omega Empty
OdoslaťPredmet: 11x23 Alpha and Omega   11x23 Alpha and Omega Empty27.05.16 21:53

Dáko tu skapal pes? od Red meat sa toho udialo dosť a žiadna reakcia?

dožili sme sa ďalšieho finále, ktoré bolo nabité emóciami a teda boli tam okamihy, ktoré ma dostali. celá tá atmosféra, že je koniec, beznádej, že už nezostáva nič iné len dáko dožiť bola fantastická, potom čakanie na to či to Dean zvládne ( inak Jared bol neskutočný a o Jensenovi ani nehovorím ). To ako si všetci no hlavne Dean a Sam uvedomili, že jediná šanca, posledná šanca je Dean ako bomba. Scéna na cintoríne. toto ma fakt dostalo a aj dojalo a to nie som citlivka, ktorú čokoľvek rozreve Very Happy navyše som si tak hovorila, že aký parádny koniec celého SN by toto bol. podľa mňa sa Deanov a Samov príbeh nemôže skončiť šťastne, spôsobom pzachránime svet a ideme si žiť pokojný, rodinný život a z času na čas našim deťom/vnúčatám povieme dáky príbeh z nášho mládí Very Happy SN mal doteraz dva skvelé okamihy na ukončenie celého seriálu ( vďakachuckovi, že ich premrhal Very Happy ), prvý bol v tretej sérií, keď šiel Dean do pekla, druhý v päťke keď šiel Sam do pekla, ale podľa mňa toto by mohol byť parádny koniec. posledná šanca, svet sa zachráni, Dean je mŕtvy a ako sa s tým vyrovná Sam by bolo na našej fantázií. inak kto by to bol povedal, že Winchestrovci budú raz zachraňovať svet s kráľom pekla a čarodejnicou?Very Happy pobavil Crowley s Rowenou, no hlavne hláška Samantha Very Happy:D

no a teraz to zlé, nelogické. Cass a Chuck neprehodili ani slovo? po tom všetkom? po tom ako Cass hľadal boha, ako sa chcel stať novým bohom, ako ho chuck xkrát zachránil? ani jedno rád ťa vidím, nič?
ale celkovo bol boh odfláknutý. však Sam bol celý bez seba z anjelov, bol nám podsúvaný ako ten veriaci a jediné na čo sa zmohol bolo, že poza boží chrbát hovoril Deanovi aké je to suepr a chce sa ho opýtať ako to je s planétami a ušami?Very Happy jasné mali plné ruky práce s Amarou, ale aj tak, taká 5 minútovka ako mal Dean na lavičke v parku by stačila.
lovenie duchom nabralo nový rozmer, stačí ich nahnať na jedno miesto hodiť šuter do vzduchu a zakričať magické slovíčko a ak máte za známu čarodejnicu, ktorá má po ruke book of the damned a vy ju pekne poprosíte tka vám z nich vyrobí bombu, ktorá sa vám možno neskôr zíde Very Happy toto bolo odfláknuté a čerešničkou na torte bola Billie, vážne majú reapers takú moc?
a najviac ma vytočilo samotné vyvrcholenie. žiadna akcia, žiadny súboj, žiadne zlomené končatiny, žiadne rozbité ústa, žiadne monokle len kopec kecania. nehovorím, že to čo hovoril Dean bola hlúposť, veď vlastne len pripomenul podstatu celého seriálu, rodina na prvom mieste. takže z tohto hľadiska to bolo super takéto pripomenutie a prehováranie do duše. ale prišlo mi to strašne americké, strašne happy Very Happy
A ďalšie mínus, ani znovu oživená Mary a ani super tajný Men of letters ma nenavnadili na 12. sériu. Absolútne, keď to porovnám s finále tretej série, štvrtej série, piatej, deviatej, desiatej tak z tohto hľadiska to je veľmi slabučké finále. Vôbec si neviem ani len predstaviť o čom bude 12. séria

ešte pár postrehov alebo ako to nazvať.
Amaru som si síce obľúbila, ale vôbec na mňa nepôsobila tak desivo, áno pár krát sa prejavila, ale ja som z nej mala pocit, že ona len chcela pochopiť prečo jej chuck spravil to čo spravil. no a mohla ona za to, že jej brat si na pár rokov zdrhol, užíval si so ženami aj chlapmi, brnkal si na gitare, založil si blog o mačkách? však nakoniec to pochopila, uznala, že jeho výtvor je krásny. takže amara pre mňa nebola zloduch ako Abaddon alebo Eve.
Páči sa mi britský prízvuk, ale len na mužoch, takže tá anglická vsuvka ma veľmi neoslovila a utešujem sa tým, že v SN predsa žiadna ženská postava nemá dlhú životnosť a neviem, nepamätám si to tak dobre, ale nespomínalo sa niekde, že Dean a Sam sú poslední Men of letters? a ak by aj neboli tka by nemali Men of letters držať spolu?

Je nad slnko jasné, že Sam prežil, dokonca si myslím, že ho tá ženská ani netrafila, však snáď by bolo počuť ako Sam spadol na zem nie? toto som si myslela včera, ale dnes ma napadlo niečo. Mary je spať a v tejto epizóde bola viackrát spomenutá rovnováha medzi svetlom a tmou, takže čo ak to že Mary je spať má za následok to, že Sam je fakt mŕtvy? aby sa udržala rovnováha? a možno to je blbosť. A ešte je otázne v akom stave je Mary oživená, či je bez duše ako bol Sam alebo nemá iné vady. A či je oživená na furt alebo len bola Samovi s Deanom dopriate aby si užile extra deň s mamou a rozlúčili sa s ňou?

carry on my wayward son neomrzí ani na 11 krát, vždy mám pri úvode poslednej epizódy série zimomriavky Smile
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 34
Registration date : 15.10.2012

11x23 Alpha and Omega Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x23 Alpha and Omega   11x23 Alpha and Omega Empty21.06.16 13:49

No, teória s rovnováhou - mama, Sam - má niečo do seba, ale dúfam, že Sam teda mŕtvy nie je. Pretože:
1. To by asi fanúšikovia ukameňovali tvorcov, keby Sama fakt zabili natrvalo.
2. Musel by byť mŕtvy natrvalo, pretože tak im to povedala Billie.
3. Jared by skončil s najväčším projektom, na akom kedy mohol pracovať. (Why?)
4. Nebolo by to proste ono, vidieť tam len Deana. Aj keď som ho mala vždy radšej, posledné série som si Sama fakt obľúbila. Príde mi, že je menší blbec ako kedysi.
Ale ako teória je to zaujímavé. Celkovo ten nápad, koho by si Dean asi vybral, keby mohol s ním zostať len jeden z nich? Mamu alebo brata? To by bola dilema.
Návrat hore Goto down
 
11x23 Alpha and Omega
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 11x23 Alpha and Omega
» Rick Worthy (Alpha Vampire) v Praze

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Jedenásta séria-
Prejdi na: