Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 12x02 Mamma Mia

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

12x02 Mamma Mia Empty
OdoslaťPredmet: 12x02 Mamma Mia   12x02 Mamma Mia Empty21.10.16 22:57

Čo ja viem. Chcelo by to dáky prípad konečne Very Happy
Po finále 11. série som sa obávala, že ako Mary ovplyvní seriál. Po prvej epizóde som stále nevedela či som rada za jej návrat alebo nie. No a dnes viem, že som všetkými desiatimi za jej návrat. Je to super, niektoré situácie sú komické, pobavia. Ale jej návrat priniesol ďalšie emócie a ešte viac zdôraznil význam rodiny. Ale obávam sa, že Mary sa konca 12. série nedožije. Po predchádzajúcej epizóde som si myslela, že sa zbalí a odíde žiť normálny život a Sam a Dean sa z času na čas u nej zastavia, ale po dnešku mám pocit, že sa vrhne plnou parou do lovenia a to sa jej stane osudným. A vôbec by ma neprekvapilo keby ju mali na svedomí angličania, no a potom by 12. séria bola o pomste.
Popravde anglická odnož men of letters mi je protivná, lady neviem aká mi bola od začiatku nesympatická a Mick tiež nie je bohvie čo a je snáď prvý anličan, ktorého prízvuk ma neberie, že vôbec Very Happy
Cass zo svojich začiatkov v seriály je späť, i like it Very Happy:D
Som rada, že tvorcovia nepremiestnili Luciho len tak do novej schránky, ale dáky proces a to vytúžené slovíčko muselo byť. Okamžite ma napadla podobnosť s Nickom, zronený chlap, ktorý je na dne a stratil lásku svojho života. Priznám sa nevenovala som veľkú pozornosť tomu kto bude po novom Lucifer a teraz zisťujem, že to je Rick Springfield autor Jessies girl?Very Happy:D
Ja Rowenu milujem, je skvelá, scénky s nou ma bavia a ešte viac ma bavia scénky Roweny a Crowleyho Very Happy Ale Rowena na rande a snívajúca o normálnom živote, to bol dobrý pokus o vtip Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
renca
Nevinná obeť
Nevinná obeť
renca


Počet príspevkov : 14
Bydlisko : Veľké Leváre
Nálada : Sam Winchester deserves better
Registration date : 27.03.2015

12x02 Mamma Mia Empty
OdoslaťPredmet: Re: 12x02 Mamma Mia   12x02 Mamma Mia Empty22.10.16 14:16

K začiatočnej scéne sa nemienim vyjadrovať... bolo to jednoducho hrozné a nechutné a dúfam, že tá sadistická bitch zomrie pomalou a bolestivou smrťou. (I'd do it myself with smile on my face, but unfortunately I can't. 12x02 Mamma Mia 43228 12x02 Mamma Mia 4279267720 )

Ja som tak trochu z tej záchrany Sama, a Samovho a Deanovho opätovného stretnutia sklamaná. Keďže si Sam myslel, že je Dean mŕtvy čakala som objatie, ale čo už. Dean, Mary a Castiel chceli čo najrýchlejšie nájsť a zachrániť Sama a keď ho nakoniec zachránili NIKDO sa ho ani len neopýtal, či je v poriadku?! Alebo aspoň nejakým spôsobom uznať čo sa mu stalo a nie to ignorovať. V jednej scéne je Sam zranený a v ďalšej sedí v poriadku za stolom a máme tam krásny rodinný moment akoby sa ani nič zlé nestalo. (Why am I even surprised?) Evil or Very Mad

Mne sa Rick ako nový Lucifer tiež nepáči, veľmi nezaujal a jednoducho tú postavu nevie zahrať. Myslím, že sme všetci zvyknutý na Marka a jeho interpretáciu Lucifera. Tak dúfam, že toho herca vymenia alebo nech sa on posnaží hrať oveľa lepšie.

Záverečná scéna s Mary a Samom bola skvela a veľmi sa mi páčila. Bolo to zo začiatku trošku trápne, keďže Sam Mary nepozná, ale potom to bolo veľmi dojímavé a pekné 12x02 Mamma Mia 71416 12x02 Mamma Mia 364896

Jared je úžasný herec a som strašne nadšená ako skvelo zahral scény s Mary. To ako zahral tú scénu s Mary, keď Sam hovoril, že to že je Mary tam preňho vyplňuje to najväčšie prázdne miesto so slzami v očiach bolo... just heartbreaking for me.
Návrat hore Goto down
 
12x02 Mamma Mia
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 12x02 Mamma Mia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Dvanásta séria-
Prejdi na: