Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Ako často navštevujete stránku?

Goto down 
+29
Madlen
sonca12
Lex
FeeBee
Hiro666
Zizi
Faith
CrazyD
ivan2321
Soniq
keksiiq
Weronička
bookika
LenkaX22
Blanka
dion-fortune
SkreechTina
Samabel
Kaja
SNlois
Sarinka
Seenka
evelyn27
Kika
janka410
Chrystelle
Night Angel
Silvia
Willo
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Ako často chodíte na stránku?
1. Keby sa dalo, bývam tam;)
Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_lcap63%Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_rcap
 63% [ 40 ]
2. "Len" každý deň
Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_lcap29%Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_rcap
 29% [ 18 ]
3. Raz za pár dní
Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_lcap3%Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
4. Raz za týždeň
Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_lcap2%Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
5. Raz za mesiac
Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_lcap0%Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6. Občas
Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_lcap0%Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7. Som na nej prvýkrát
Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_lcap3%Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Celkom hlasov : 63
 

AutorSpráva
Ewis
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Ewis


Počet príspevkov : 193
Age : 31
Bydlisko : Martin
Nálada : Taká supernaturálska!!!
Registration date : 24.08.2008

Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty26.08.08 18:32

Všetci máte prawduu. Aj ja túto stránku veľmi Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 430869 Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 430869 ..Je to moja najlepšia stránka.. Každý deň som na nej..je úplne kvelá a nie je nič čo by som chcela aby sa táto stránka zmenila...Milujem ju táku aká je..A je božská 702 702
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty09.09.08 21:48

Kedže konečne mám neobmedzený prístup ku kompu, tak si mama zvykla, že spacák, termoska od kávy a nejaké polouschnuté chlebíčky sú tie jediné veci, ktoré pri sebe mávam, keď som na stránke alebo tu Razz
Musím pochváliť časté aktuálky čo sa týka nového dielu na 4 season a aj tých ostatných infošiek, Sarinka, naozaj slvelá práca Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 103511
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty29.11.08 20:24

noo tako stránka je proste ÚžASNÁÁÁ proste som rada že mi ju dion poslala link na toto forum. Vážne je to tu úžasne proste skvelí ľudia I love you ja to tu mám strašne rada. 702 a mne sa páči tunak ešte to že vlasne človek má priestor na vlastnú tvorbu, vymyšleť si poviedky,básničky vlasne epky no normalne úžas Wink takže táto stránka u mňa vyhráva na prvom mieste I love you
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty21.01.09 11:08

No ja si myslím že pomali nič iné nepozerám Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 886945 . To je prvé keď zapnem comp. pozrieť sa že čo je nové. Pomali je to už MEGA závislosť. Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 377283 , alebo nie Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 170639 Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 325299
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ako často navštevujete stránku?
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Web a fórum :: Stránka-
Prejdi na: