Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Sraz fanoušků - Objednávka triček

Goto down 
+21
Kristine
lenkka
Lex
Zizi
Anwiel
janka410
dzajnisko
Silvia
Chrystelle
nikita
Madlen
LenkaX22
Faith
dion-fortune
Soniq
Sarinka
SkreechTina
ivan2321
Weronička
SNlois
Samabel
25 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty30.05.08 15:27

Tato téma je věnována objednávce triček.
Číst celé!!!

Jakékoliv dotazy, nápady, návrhy bez váhání napište.


Tady jsou předběžné návrhy od nikity. Přední a zadní strana.

Sraz fanoušků - Objednávka triček Th_58581_predok10_122_518lo Sraz fanoušků - Objednávka triček Th_55457_mini_c10_122_466lo


Triko si objednali:

- moje maličkost
- Sarinka
- soniq
- Weronička
- SkreechTina
- Silvia
- Madlen
- SNlois
- LenkaX22
- dion-fotune
- Nikita
- LittleDevil
- FeeBee
- Chrystelle
- dzajnisko
- janka410
- Willo
- Faith
- ivan2321
- lex luthor



Tady jsou ceny za trika:
- tílko - 250,- korun českých........... 325,- korun slovenských
- dámské i pánské triko - 300,- korun českých.......... 390,- korun slovenských
- poštovné (platí pro ty, kteří se meetu nezúčastní a triko jim pošlu) - 50,- pro ĆR .......... 50,- pro Slovensko


Doufám, že jste s cenou spokojeni. Podle mě je to dost dobré. Very Happy


Včera jsem zjistila, že s bankovními poplatky je při platbě mezi státy v podstatě stejný problém jako s poštovním doručováním ....tedy, že poplatky jsou nehorázně vysoké.
Proto jsem hledala ještě nějaké jiné řešení a to co se v tomhle případě jeví ještě jako schůdné je, když ti, kteří se našeho meetu účastní mi prostě celou částku zaplatí až na místě.
Jinak to nevidím. Kdo na meet jede, částku mi platí až na místě, opakuji.

Ti, kteří se ho nezůčastní a jsou z SR, tu částku pošlou na účet Sarince. Ta se s vámi ohledně toho ještě domluví.
Doufám, že nebudete mít problém vypočítat si, kolik máte přesně poslat. (Tady zdůrazňuji ještě cenu za ty odznaky)


Naposledy upravil Samabel dňa 21.06.08 16:21, celkom upravené 10 krát.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty30.05.08 21:27

Prosím o vyplnění dotazníku nejpozději do 8.6. tedy do konce příštího týdne. !!!
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty31.05.08 10:19

Samabelíno jak se prosím velký ten V výstřich?? já bych klidně brala normální ale to je asi jen můj názor 603 603 603 603 nebo že by ne?? 703 Sraz fanoušků - Objednávka triček 886945 Sraz fanoušků - Objednávka triček 886945
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty31.05.08 11:16

Jak velký? To nevím, ty trika jsem ještě neviděla...jen tílka...ale pokud chcete normální výstřih, tak ok... podle mě je to jedno...určitě to nebude nějaký obří výtřih Wink ...já jen, že někdo tady psal pořád něco o výstřihu do V. ... No, byla bych raději, kdybyste se všichni jednotně dohodli, jestli chcete V nebo klasický výstřih.
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty31.05.08 14:11

ok tak se rychlo dohodněte..lidi pište názory prosím prosím.klidně když to nebude mega tak si vezmu i V výštřih lol! lol! lol!

jej j á už se na ně taaaaaaaaaaaaaaaaak těším Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639


EDIT: ještě mě napadlo u toho nápisu na zadní straně..nebude lepší tam dát I sold my soul to Eric Kripke než to co tam je??? pač jako mít tam svý jméno a pak že my jsme zaprodali duši erikovi?? :alien: :alien: no jen názor..a ještě k tomu můj Sraz fanoušků - Objednávka triček 99937 Sraz fanoušků - Objednávka triček 99937 Sraz fanoušků - Objednávka triček 99937 takže ho nemusíte brát já jen tak Sraz fanoušků - Objednávka triček 328356 Sraz fanoušků - Objednávka triček 328356
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty31.05.08 14:37

SNloisja si tiez myslim ze by to bolo lepsie dat tam iba to Isold my soul to Eric Kripke.
no tak neviem Sraz fanoušků - Objednávka triček 999804 Sraz fanoušků - Objednávka triček 999804 ...ale tak by to bolo iste lepsie 703 703 ja len tak...ze aj mne by sa to tka viac pacilo... 603 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty31.05.08 15:01

Už jsme se domluvili, že na té zadní straně to bude v jednotném čísle...tohle je jen předběžný nákres, takže tady je to ještě v množném, ale na trikách to bude 100% v jednotném. Wink
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty07.06.08 21:34

ja som za normalný strih Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty08.06.08 9:48

Znovu upozorňuji - Kdo má zájem o tričko, ať se mi nahlásí. Pokud tak neučiníte, tričko mít nebudete. Sraz fanoušků - Objednávka triček 107729
Kdyby někdo kor potřeboval poslední záchranné minuty na rozmyšlenou, může se mi nahlásit do zítřka 9.6. zhruba do třetí hodiny odpolední.
Pokud někdo ví, že na sraz nepojede, ale triko chce, určitě se můžeme domluvit. Wink

Na začátek topicu vložím seznam lidí, od kterých mi přišel vyplněný dotazník.



V nebližších dnech půjdu podle počtu těch triček zjistit přesné ceny a pak se tedy domluvíme dále.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty08.06.08 23:39

ivan2321: To je super, že si za ten normal strih, tak šup šup objednaj, aby nebolo neskoro Razz
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty08.06.08 23:45

Áno, Ivan, rýchlo, už zostáva len posledných zopár hodín... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 15:46

Takže...pro pány by nemělo být problémem objednat trika s kulatým výstřihem, takže vás do Véček nutit nebudu. Wink

... Pojedu obhlédnout situaci, takže pak uvidíme, jak si stojíme.
Sraz fanoušků - Objednávka triček 87642 Sraz fanoušků - Objednávka triček 87642
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 16:10

Takže, objednávat trika nakonec pojedu až zítra ... vlezla mi do toho ještě jedna neodkladná záležitost a horko těžko bych stíhala s tátou do té firmy dojet, takže vás prosím, je-li tady ještě nějaká dušička, která má o triko zájem... máte čas do zítřka!!!

Taky bych se chtěla zeptat ivana, jestli s ním mám také počítat nebo ne nebo jak to je?

Děkuji za pozornost a brzy se dozvíte více. Wink
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 16:36

A cena sa kedy bude vedieť ,že kolko keškov si mám pripraviť ,ale strašne moc díík ,že to takto vybavuješ a tak Sraz fanoušků - Objednávka triček 92299 Sraz fanoušků - Objednávka triček 92299 Sraz fanoušků - Objednávka triček 430869 Sraz fanoušků - Objednávka triček 430869 Sraz fanoušků - Objednávka triček 214863 Sraz fanoušků - Objednávka triček 214863
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 18:56

Soniq: No, to půjdu právě vyzvídat do té firmy... Jaká bude přesná částka, jak to půjde s přezdívkami, jak se střihem triček a obrázky... prostě tohle všechno. Takže až se to dozvím, určitě vás s tím obeznámím taky blíže. Wink A nemáš zač, já ráda přispívám na konto našeho superspolku v údělu práce. lol!


Naposledy upravil Samabel dňa 09.06.08 19:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 18:59

Samabel je proste KING, že nám tie tričká vybaví.. Sraz fanoušků - Objednávka triček 103511 702
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 19:09

jj dakujem krasne samabel Sraz fanoušků - Objednávka triček 104346 len ty ako si vravela, ze treba dopredu tu zalohu, tak ja to uz od 17 nie som Rolling Eyes tak neviem ci to dovtedy bude alebo ako... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 19:13

dion: já myslím, že do 17. to určitě nějak dohromady ohledně té zálohy dáme....navíc ty na meet jedeš, tak tady pak není problém, protože i kdyby se cena o něco změnila, tak mi stejně příslušnou částku jednoduše doplatíš na místě... ale neboj, já to nějak dám dohromady, aby to bylo v cajku. Sraz fanoušků - Objednávka triček 107729
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 19:19

okey, diki, lebo som z toho mala nervy, ze reku kurna ak sa to nestihne.... ale tak diki moc, ved keby nieco, tak na meete ti urcite doplatim Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 19:21

Určitě se to zvládne a dáme to všehno pěkně dokupy.... tak držte palce, až půjdu do té firmy.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 19:22

drzime Sraz fanoušků - Objednávka triček 312566 isto bude vsetko v poriadku Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 19:47

jj drzim, drzim Sraz fanoušků - Objednávka triček 312566 Sraz fanoušků - Objednávka triček 312566 Sraz fanoušků - Objednávka triček 312566 Sraz fanoušků - Objednávka triček 312566 Sraz fanoušků - Objednávka triček 312566 Sraz fanoušků - Objednávka triček 312566 nech to vsetko dobre dopadne
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 20:17

samabel drzim palceky nech to vsetkoo dobre dopadne a hlavne diiky za to,ze nam tie tricka vybavujes! Sraz fanoušků - Objednávka triček 214863
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 20:26

lidi už som si objednal.....teším sa Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639 Sraz fanoušků - Objednávka triček 170639
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty09.06.08 22:33

ivan: Tak je super, že už vím, že s tebou můžu počítat... Smile ... akorát mi bohužel od tebe nic nepřišlo... kdyby náhodou, zkus mi místo mailu poslat ještě SZ... ta už snad dorazí... Sraz fanoušků - Objednávka triček 999804
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček Empty

Návrat hore Goto down
 
Sraz fanoušků - Objednávka triček
Návrat hore 
Strana 1 z 12Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: