Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Misha Collins

Goto down 
+44
Y0G1
Tuti
FooFighterkaSN
Caterina
Angela
bohdy
Nemix
Ver
sisel
majtika01
Maky
Zizi
niki-morgan
Soniq
Fay
Panthera
Weronička
kaja666
mummy
Dzowika4
KACICKA
12NicolAlysska
Dark Angel
lentilka
Ellen
Lirael
summer
cleo
Ettie
bookika
CrazyD
janka410
wiktoriano
SkreechTina
SNlois
calla
dion-fortune
janicag
Anwiel
Samabel
Kristine
Silvia
Sarinka
Chrystelle
48 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty07.11.08 20:57

na tej prvej sa mi páči Laughing xoxo torturing Twisted Evil

potom tie ďalšie sú troška divné Suspect ale aj tak je tam zlatý Misha Collins - Stránka 7 430869 no a posledné dve 702 akože mne tam pribratý nejako extra nepríde 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty07.11.08 21:06

Inak oblieka sa v súkromi trochu divne... 603 To ho asi fakt oblieka jeho žena.... Laughing a mne pride že na tych posledných fotkach má dve brady (a obručku na prste Sad )....ale zlatý je... Misha Collins - Stránka 7 430869
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty07.11.08 21:17

neviete kde ešte hral Question pripadá my povedomí ale neviem odkiaľ scratch
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty07.11.08 21:20

lentilka
kód:
http://www.imdb.com/name/nm0172557/
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty07.11.08 21:25

Misha Collins - Stránka 7 316745 Ty převleky mě zabily Misha Collins - Stránka 7 316745 to jako vážně... OMG Misha Collins - Stránka 7 316745
Mě se líbí ta s padající lavinou za ním nebo co to má být...má tam skvělý výraz Misha Collins - Stránka 7 284389
Ty další jsou zlaté.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty07.11.08 21:27

Cleo
ďakujem velmy pekne Misha Collins - Stránka 7 92299
asi to bude 24 Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty07.11.08 22:31

OMG, Cleo, to odkiaľ berieš všetky tie fotky? Shocked no teda tie kostýmy nemajú chybu.. lol! vidno kúsok z "neho" na tej jednej, hnusná zástera zavadzia... Misha Collins - Stránka 7 202744 Laughing
Mám otázku, má deti a nemáte niekto fotku jeho ženy?
Cleo, inak súhlasím, na tých posledných dvoch má trocha silnejšiu tvár..
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty07.11.08 22:36

Myslim že deti ma...niekde som to čitala ale tak 50%....inak nad pravou bradavkou ma znamienko... Laughing 603 a jeho ženu chcem aj ja vidieť....ja ju nenavidim a tak hrozne jej zavidim až sa za to hanbim.... confused Misha Collins - Stránka 7 568939 a som rada že som neni sama čo si mysli že je trochu pribraty na tych dvoch fotkach...ešte mam dake v pc zajtra ich upnem...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty08.11.08 17:03

Mňa tie deti napadli, bo na tej jednej je s takou malou, že či to nie je náhodou jeho.. Shocked ale že ozaj ich má, no ty brďo...Cleo, Cleo, vieš, že závisť je škaredá vlastnosť.. Misha Collins - Stránka 7 284389 lol!
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty08.11.08 18:14

Viem že je to škareda vlastnosť.... Laughing Laughing ale neni to až tak važne so mnou ...a viem že ma mladšieho brata a ten sa vola Sasha...a zda sa mi že spominal niekto aj deti ale nejak sa mi to nezda...

A nejake holky písali že ho stretli a tak a že nenosí obručku...tak neviem...možno sa rozviedol alebo rozvádza alebo ani nebol ženaty a su to všetko len kecy...v podstate mi to je jedno ale uverím tomu až keď to povie on alebo to bude niaky dôveryhodný zdroj...Ako pači sa mi hrozne jeho tvár a jeho hlas ale je trošku zvlaštny...a nepači sa mi ako sa oblieka Mad Ja si ho dám naklonovať a obliekať si ho budem ja. Jeho žene (keď teda niaku naozaj má) už nebudem musieť zavidieť. Laughing Laughing

A inak toto je haluz:

Years ago, he spent time at a monastery in Nepal that was full of Tibetan monks. Not only did the experience expose him to Buddhist meditation, which he still practices, but the Himalayan setting was about as physically close to the heavens as humans can get.

A ešte dačo o ňom...

He graduated from the University of Chicago where he studied social theory.

After graduating from the University of Chicago, he started a software company in Washington, D.C.

He pretended to be a Russian foreign-exchange student his junior year of high school and people bought it!

Misha's mom had been a community theater actress and a professional storyteller when he was growing up, and he would play the kid in her stories.

His mother went to Russia when she was in college. She had a boyfriend named Misha and much to his father’s chagrin she named Misha after him.

His real last name, Krushnic, goes back six generations in Canada and he's not sure where they came from, could be Russian or Ukrainian or Polish.

Misha's brother’s name is Sasha. They aren't Russian but their mom wished they were, Misha thinks.


A ešte dake fotky

Misha Collins - Stránka 7 V1sf9.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Sb19qw3.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Sb4rx1.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Sb9hs3.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome5bm4.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix
Misha Collins - Stránka 7 Findinghome2xb3.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome1vd8.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty08.11.08 19:43

Sa vrátim k tej fotke so zásterou, to čo mal na hlave, nebola tá ruská čelenka, ktorú nosia vo filmoch ruské devušky?

Ale ináč fakt vtipné fotky Misha Collins - Stránka 7 99937 , aj tá na záchode v tom bielom kostýme Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 11:02

Misha Collins - Stránka 7 99937 Misha Collins - Stránka 7 99937 čo to je on se vydával za výměnýho studenta z Ruska jestli to dobře chápu? Misha Collins - Stránka 7 99937 Misha Collins - Stránka 7 99937

a tedy že strávil čas v tibetu a že aby se duševně přiblížil k nebi tak jak jen se může člověk vůbec přiblížit...haha to byla příprava na roli Castiela ne? Misha Collins - Stránka 7 316745 Misha Collins - Stránka 7 316745 Misha Collins - Stránka 7 891817

krásné fotky děkuji Cleo
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 12:34

On mi vůbec přijde, že se o všechno zajímá a je chytrý. To je obdivuhodné. Vážně si mylsím,že dokáže hodně zapůsobit na lidi tím, co dělá. A ještě vypadá, že sranda mu taky není cizí. Zdá se mi zlatý. Misha Collins - Stránka 7 430869 Smile
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 12:43

Hehe on sam hovoril že keď už je toho vela a začne robiť toho moc naraz tak sa zbali a vypadne kempovať Laughing Laughing že mu s toho preskakuje...však on je herec, piše poeziu, závodne kajakuje, je mních Laughing, produkuje filmy, predtým bol v politike...ako ma to pestre chlapec...len by ma zaujimalo kto mu vybera to oblečenie...(ja sa cez tu košelu neviem preniesť) Laughing Dufam že Jensen a Jared mu daju kurz módy Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 13:36

čo to vidím ja tu možno 2 dni nestihnem ísť do Mishovho topicu a koľko tui toho pribudne.
všetky tie fotky nemajú chybu. diki Cleo. Misha musí byť super chlap akože je s ním sranda a to sa mi páči. Misha Collins - Stránka 7 284389 a tiež je dobrý herec ak je v súkromý takýto a ešte sa aj takto oblieka a potom ho vidíme ako seriózneho Castiela ktorý je vždy pekne oblečený. no ak by si mal oblečenie a nakrúcanie vyberať sám ktovie ako by Castiel dopadol Misha Collins - Stránka 7 316745
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 13:47

No nevím, ale Holy tax acountant ještě není na vrcholu žebříčku o sexy oblečcích. Laughing
Tedy ne, že by mu to neslušelo. Vypadá v tom jako Castiel skvěle... vážně ta postava vypadá dobře. Ale na všední nošení do společosti to pro Mishu asi není... i když poříd lepší ten kabát, než nějaké z jeho světrů Laughing
Ale tak já si zase nemyslím, že by měl až tak příšerný vkus... je prostě svůj. To se cení. Nebo by aspoň mělo. A na festival poezie si vzít sako a kravatu...to by mi k němu nešlo.
I když, možná by si měl od Jareda a Jensena nechat poradit a mohli by mu dát kurz nošení košil. 702 Misha Collins - Stránka 7 316745
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 13:50

Misha Collins - Stránka 7 316745 Misha Collins - Stránka 7 316745 Možno by tam nabehol v kostyme anjela keby to nechali na ňom...pekne umele paperove kridla, svätožiara, sandaliky a niaka plachta ako mal raťafak plachta... Laughing
Ešte idem upnuť dake fotky...na tych toho moc nemá Misha Collins - Stránka 7 998745

edit/

Tak par screenov s ER.. Misha Collins - Stránka 7 998745
Misha Collins - Stránka 7 Er023ru2.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Er026kz5.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Er031ab4.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Er033mi1.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix
Misha Collins - Stránka 7 Er039db5.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Er042re2.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Er050qx3.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Er051pp0.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix
Misha Collins - Stránka 7 Er052dh0.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix
Misha Collins - Stránka 7 998745 Na tych kde si oblieka tu košelu je užasny... Misha Collins - Stránka 7 998745 Misha Collins - Stránka 7 87642 Ta holka sa pri tom dosť divno tvari..confused

A ešte z jeho filmu Finding Home:

Misha Collins - Stránka 7 Findinghome017yh3.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome063un0.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome067cv1.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome177ek5.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix
Misha Collins - Stránka 7 Findinghome255qc8.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome298jx8.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome318wx4.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome364mf1.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix
Misha Collins - Stránka 7 Findinghome420xd9.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome452jp7.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome461pt2.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome468yh8.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix
Misha Collins - Stránka 7 Findinghome472qf0.thMisha Collins - Stránka 7 ThpixMisha Collins - Stránka 7 Findinghome473sa8.thMisha Collins - Stránka 7 Thpix

No a stači lebo už mi začina s neho preskakovať a ja nechcem isť kempovať Laughing
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 14:12

super predstava Cleo Misha Collins - Stránka 7 316745 a podľa niektorých fotiek si myslím že Misha by toho aj bol schopný Misha Collins - Stránka 7 316745
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 14:15

Misha Collins - Stránka 7 316745 Misha Collins - Stránka 7 316745 No aby sme neboli prekvapene s bloopers s tejto sezony...Misha vyzera dosť uleteno..a keď sa spojil s Jaredom a Jensenom...hmmm..Vraj nevedeli natočiť tu scenu kde sedi u Deana na posteli v 4x3 že tam vybuchovali od smiechu pri tom...neviem prečo...
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 14:34

no ak tam Jensen alebo Misha začali nejako šaškovať robiť nejaké ksichtíky alebo tak Very Happy tomu by som sa ani nečudovala.
a ešte k tým fotkám. tie sú úžasné Misha Collins - Stránka 7 998745 konečne aj nejaké na ktorých je bez košele a môžem si pozrieť aj jeho telo Misha Collins - Stránka 7 284389
a na fotkách z toho druheho filmu má nádherný úsmev 702 s toho začne preskakovať aj mne. asi sa to prejavuje u káždého inak niekto ide kempovať a niekto niečo úplne iné. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 14:43

Já myslím, že Misha je do party vtipálků k Jaredovi a Jensenovi skvělý Misha Collins - Stránka 7 316745 A že zrovna ta scéna na poseli - Když se Deana Castiel ptá, o čem se mu zdálo, tak Jensen určitě odpověděl něco jako Candies and Lollipops Misha Collins - Stránka 7 316745 Misha Collins - Stránka 7 316745 ... nebo About you... jo, to by vykouzlilo na tváři usměv. Misha Collins - Stránka 7 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 14:51

Jj to by na Jensena sedelo...byť tak aspoň jeden deň pri natačani s Mishom, Jaredom a Jensenom tak umrem štastná Laughing Laughing

wiktoriano napísal:

a ešte k tým fotkám. tie sú úžasné Misha Collins - Stránka 7 998745 konečne aj nejaké na ktorých je bez košele a môžem si pozrieť aj jeho telo Misha Collins - Stránka 7 284389

V Karle je len v trenkách... Laughing keby si chcela môžem ich odfotiť a upnuť...snaď to ešte prežijem...lebo už fakt sa mi o ňom aj sniva...(nesťažujem sa, len by to mohli byť sny ineho druhu) Laughing
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 14:55

Ještě tam být Jeffery a už by nám nebylo pomoci Misha Collins - Stránka 7 430869 Misha Collins - Stránka 7 316745
Jenže když on Misha když hraje Castiela, tak hned nasadí ten tajemný hlas a prostě ... nedivím se, že Jensen a Jared chtějí vtipkovat Misha Collins - Stránka 7 284389 Misha Collins - Stránka 7 316745
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 14:59

Hej presne Castiel je taky vážny a oni si z neho určite robia srandu...Misha spominal že aj Castiel bude mať niake hlášky s Deanom...No som zvedava...ale tak v 4x7 sa už aj usmial..(možno neplánovane a nechali to tam)
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty09.11.08 15:20

citácia :
V Karle je len v trenkách... Laughing keby si chcela môžem ich odfotiť a upnuť...
tak to by som bola rada a určite nie len ja Misha Collins - Stránka 7 284389
Ja si myslím že Misha perfektne zapadol do partie s Jaredom a Jensenom. a byť s nimi jeden den na nakrúcaní. tak to je asi už môj celoživostný sen. ked tam ešte je aj toľko srandy
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sponsored content





Misha Collins - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Misha Collins
Návrat hore 
Strana 7 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» The Random Acts of Kindness Foundation - Misha Collins
» Music videa by fans

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Misha Collins-
Prejdi na: