Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Misha Collins

Goto down 
+44
Y0G1
Tuti
FooFighterkaSN
Caterina
Angela
bohdy
Nemix
Ver
sisel
majtika01
Maky
Zizi
niki-morgan
Soniq
Fay
Panthera
Weronička
kaja666
mummy
Dzowika4
KACICKA
12NicolAlysska
Dark Angel
lentilka
Ellen
Lirael
summer
cleo
Ettie
bookika
CrazyD
janka410
wiktoriano
SkreechTina
SNlois
calla
dion-fortune
janicag
Anwiel
Samabel
Kristine
Silvia
Sarinka
Chrystelle
48 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty02.10.08 14:03

akože neviem, ale fotky sa mi jeho nepáčia 603 zato tie interviá sú stále lepšie a lepšie 702 702 702 aj toto ma totálne uchvátilo, on má fakt takú anjelskú tvár 702 702 a ako krásne tam hovoril Misha Collins - Stránka 2 430869 Misha Collins - Stránka 2 430869 zase som polku z toho, čo povedal nezachytila, keďže som sa utápala v slinách drool drool drool 603 ale dalo ma, že robil v bielom dome Shocked a potom to jeho "I start feel bad about myself" Laughing Laughing Laughing no proste love
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty02.10.08 14:10

Misha je nejaký žiadaný, nie? Samé rozhovory či už vo forme videí alebo písanej..ako nie, že by mi to vadilo... Misha Collins - Stránka 2 284389 ohľadom fotiek, na tých sa mi nepáči, ako ma ulízané vlasy..ale inak...chcela by som vedieť, či nejaké nafotil aj pre SN...nemyslím epizódne, ale oficiálne.. Misha Collins - Stránka 2 284389


Naposledy upravil Sarinka dňa 02.10.08 14:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty02.10.08 14:10

jaj zlaty bol... 702 a krasne sa smeja... Misha Collins - Stránka 2 177401 Misha Collins - Stránka 2 177401
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty02.10.08 23:49

603 Mishu mám rada, ale na tých fotos, nemá tie pery až moc veľké? Myslím hlavne hornú peru Wink Inak má nazaj pekné oči, ktoré v kombinácii s tmavo-hnedými vlasmi je moja death 602 A na videu má crazy nasty smile lol! No jednoducho Misha aka Castiel Misha Collins - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty03.10.08 16:25

to CW vieo je naozaj uzasne drool drool misha ma porste charismu a este nieco co sposobuje ze hltam kazde jeho slovo a pritom sa mu po pozeram do oci confused confused 603
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty04.10.08 9:55

Lol, ľudkovia, a keby Misha nehral Anjela ale Démona? Tmavší look, devil úsmev, kožené veci....Ale tie oči mu asi fakt pasujú viacej na Anjela Razz
To len taká predstava na okraj, zase mi ušla fantázia 603 702
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty04.10.08 9:57

Tina: mam takový hrozný nutkání říct něco v tom smylu, že mě znáš jako svoje boty, protože to by mě zaujal víc. Ne sice nějak moc, ale rozhodně víc.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty04.10.08 10:14

objavil som informaciu, ze A.J. Buckley bude 7.10. v budapesti na AXN party a madari maju moznost vyhrat stretnutie s nim Misha Collins - Stránka 2 202744 Misha Collins - Stránka 2 202744 Misha Collins - Stránka 2 202744 ja by som tak rada... ale urcite by ma nezaujimalo csiNY :shame: Misha Collins - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty04.10.08 10:21

aaaa ďalšie interview s mishou 702

Misha Collins on Playing Angel Castiel on Supernatural
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=Hced0A8lzT8

ospravedlňujem sa ak to tu už bolo 603 603

edit: pre soniq v skratke o čo išlo: no takže rozprávali sa o tom, ako sa misha dostal k tejto roly, teda že najprv mal byť démon, lebo tak to napísal kripke to scriptu, aby sa nikto nedozvedel, že idú priniesť anjela do seriálu. potom kecali o rozdieloch medzi anjelmi a démonmi a misha povedal, že pár démonov je tam vlastne takých lepších a potom sú tam anjeli, ktorí sú démonicky a on je taký stred, lebo je dobrý, ale nie príliš. potom o tom, že na rolu sa pripravoval tak, že čítal revelation, kde sú anjeli ozajstní bojovníci a veľa toho ničia a podobne a to mu veľmi pomohlo, lebo castiel má aj svoju temnú stránku. potom sa pýtal na apocalypsu keď sa, tie pečate zlomia, ale misha, povedal, že nevie či sa tie pečate zlomia alebo nie, ale on si myslí, že áno a potom to bude démoni vs anjeli a on dúfa, že je na tej dobre strane, ale nemôže si byť istý, lebo v sn sa stále všetko mení a ktovie, aký je vlastne castiel, možno začína ľutovať, že deana vytiahol von z pekla a potom rozprávali o in the beginning, že o čom to epka je.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty04.10.08 20:45

Páči sa mi, že Misha a iný profesionálni herci, berú svoju prácu vážne. Teda tak, že si aj niečo sami naštudujú, aby boli o danej veci viacej v obraze, a to hneď určite z 3 dôvodov Smile : 1. Aby na nás divákoch zanechal dojem, 2. Aby urobil režisérovi radosť a potešenie, že dobre vybral a po 3. aby mal na svojom konte aj zaslúženú sumičku za dobre urobenú prácu Razz
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty04.10.08 20:58

ja ked si Mishu predstavim v tom filme bestia karla...tak uplne iny clovek...normalne..chjaj...ako viem..herec Very Happy ale... tato rola...to proste nema chyb..a hlavne hned v prvej casti si ho dost ludi oblubilo... Shocked a tak... 603 Misha Collins - Stránka 2 232827
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty04.10.08 21:16

On je vážně zlatý. 702 To jak luví během rozhovoru... jako by se i snažil působit trochu jako ta postava, kterou ztvárňuje... no nevím, ale vážně na mě udělal dojem. 702
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty04.10.08 21:48

Ettie napísal:
ja ked si Mishu predstavim v tom filme bestia karla...tak uplne iny clovek...normalne..chjaj...ako viem..herec Very Happy ale... tato rola...to proste nema chyb..a hlavne hned v prvej casti si ho dost ludi oblubilo... Shocked a tak... 603 Misha Collins - Stránka 2 232827

No v tom filme vyzera hrozne... affraid Misha Collins - Stránka 2 806497 Misha Collins - Stránka 2 806497
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 18:30

Ja som dnes pozerala CSI Las Vegas a hral tam Misha....bol rus a mal taky sexy rusky prizvuk....zlaty tam bol... drool drool Misha Collins - Stránka 2 430869 Misha Collins - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 18:31

a to davali v telke alebo si si to stiahla?
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 18:33

v Las vegas? ja som ho nedávno videla v CSI: New York.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 19:42

bookika Stiahla som...s dabingom serialy nepozeram...by som ohluchla...

wiktoriano: V CSI NY vyzera jak psychopat ale v Las Vegas je zlaty taky flegmatik...že no a čo tak som ich zalial do asfaltu veď som ich nezabil...Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 19:46

Misha Collins - Stránka 2 99937 Misha Collins - Stránka 2 99937 Misha Collins - Stránka 2 99937 to on bol nejaky mafian ci co? Misha Collins - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 19:55

cleo napísal:
wiktoriano: V CSI NY vyzera jak psychopat ale v Las Vegas je zlaty taky flegmatik...že no a čo tak som ich zalial do asfaltu veď som ich nezabil...Laughing Laughing Laughing Laughing

Ja nic, ja muzikant... 603 Laughing Laughing

Cleo, ake epi su to - cisla epizod a sezon 603 Ja to obcas sledujem v TV, ked si spomeniem a ide mi Jojka Laughing /obidve - aj NY, aj Las Vegas/ ak ich vies. Stiahla by som si ich tak zo zvedavosti Wink Very Happy

Dakujem!! Misha Collins - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 19:59

no v CSI: NY je to 4x01 dávali to na jojke tak 2 týždne dozadu. no ale tam to bol riadny psychopat nejakoveľmi sa mi nepáčil. a las vegas netuším tam si ho nepamätám.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 20:08

Dakujem ^^^ Wink Very Happy Idem na to...
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 20:20

Las Vegas je 5x13...hra tam recepčneho v kadernictve..vola sa myslim Vlad...je tam zlaty...ale stiahnite si to v AJ ten rusky prizvuk je genialny...myslim že Misha aj je niaky rus alebo take dačo že?
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 20:31

Dik Cleo Misha Collins - Stránka 2 469569 Stiahnem si to v ANJ Wink Som zvedava na ten jeho prizvuk Laughing Asi ma fakt nejakych slovanskych predkov podla jeho celeho mena Very Happy Misha Dmitri Tippens Krushnic...
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 20:40

janicag: aaa už viem prečo sa mi Misha tak pači..(dufam že nikto si nebude myslieť že ta spevačka Misha Laughing Laughing Laughing ) Ja môžem Rusov su taky zlaty...okrem tych Rusov čo chodia na dovolenky a robia tam bordel...jaaaj raz som mala frajera rusa hokejistu to bol fešak....to boli časy Laughing Laughing Laughing ale dosť Misha Collins - Stránka 2 445251 Misha Collins - Stránka 2 886945 Misha Collins - Stránka 2 886945 603
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty05.10.08 20:46

no ja rusov nemám veľmi v láske ale Misha je výminka. ak sa mi podarí tak si to ešte dnes stiahnem a potm budem zase slintať ako by mi nestačilo v SN
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sponsored content





Misha Collins - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misha Collins   Misha Collins - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Misha Collins
Návrat hore 
Strana 2 z 25Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-
» The Random Acts of Kindness Foundation - Misha Collins
» Music videa by fans

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Misha Collins-
Prejdi na: