Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Mary Winchester

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 17:11

Tak tedy nevím at jsem koukala jak jsem koukala samotný topic o této postavě sem nenašla a zrovna dnes jsem se potřebovala o ní vykecat..taktéž si myslím že si to zaslouží..snad už jen proto že MOM IS A BABE (WAS A BABE) a taky že byla lovec dance dance dance

ale to hlavní proč jsem tenhle topic založila je to že PÁRVĚ DNES JE TO 25 LET ODE DNE KDY MARY ZEMŘELA V SAMOVĚ POKOJI..právě dnes je výročí její smrti....a proto bych jí tam nahoru chtěla zaželat hezký posmrtný život a tak trochu uctít její památku když má to vyročtoto se asi moc nehodí ale což Mary Winchester 556347 Mary Winchester 556347 Mary Winchester 316745 ne dobre fakt..držím minutu ticha.........
.........................................................................................................
........................................................................................................
.................................5............................................4.............................
3....................................2...................................1............................0

ok takže Mary Mary Winchester 676501 posílám tam nahoru pozdrav Mary Winchester 629176 REST IN PEACE


Naposledy upravil SNlois dňa 02.11.08 18:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 17:51

SNlois dobrý nápad založiť tento topic. dúfam sa niekto pripojí. podľa mňa boja Mary sympatická a určite aj dobrá lovkyna a potom matka.
a že je dnes 25 výročie jej smrti som úplne zabudla aj ked nám to bolo v najnovšej epke povedané Mary Winchester 377283 tiež si za nu dám minútu ticha. toto musí byť veľmi tažký deň pre Mary Winchester 335560
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 17:57

Skvělej nápad!!!! Mary Winchester 312566

Musim říct, že Mary je (byla) vážně moc pěkná ženská. A to jako mladá, tak i jako mamka!!! Úžasnej výběr hereček!!!

Mary Winchester Th_44767_mary_122_619lo Mary Winchester Th_44879_MV5BMTg1MDM4ODUxMV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDg4MTc5MQ39._V1._SX500_SY332__122_44lo


Je škoda, že musela zemřít, ale zase nadruhou stranu bez její smrti by nebyl ani tenhle příběh. Co dodat? hlavně tohle:

REST IN PEACE
!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 18:20

Mary je určitě postava, kterou bychom neměli opomíjet. cheers
Pro seriál je nesmírně důležitá, i když jsme jí měli možnost vidět jen krátce a pak ještě jen v minulosti.
Během života se musela potýkat s dost špatnými věcmi a musela být velmi statečná. To si určit zaslouží obdiv... a pak, pro své děti chtěla jen to nejlepší--- škoda, že to nevyšlo.
... jenže zase to by pak nebyl žádný seriál, že lol!
Takže dnešní den si zaslouží, aby si na ní aspoň někdo vzpomněl.
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 18:46

Přesně moje řeč...zaslouží si aby si někdo vzpoměl Mary Winchester 103511 škoda že dnes nemůžeme vidět naše brášky... Mary Winchester 328356 ale určitě na ní mysli Mary Winchester 177401

a máš pravdu Anwiel: fakt pěknej výběr hereček..už jen proto že jsou si tak moc podobný..nechápu jak tu podobu sehnali ale povedlo se a fakt skvělý výběr..schvaluji na 100% Mary Winchester 469569 Mary Winchester 430869
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 18:51

S výběrem hereček jsem u Mary taky moc spokojená. myslím, že její povahu to ještě zvýrazilo. Mary Winchester 430869
Jestlipak Sam přemluvil Deana, aby dneska zašli na hřbitov a složili tam pár květin. Víme, že Dean tyhle návštěvy nenese zrovna lehce. Mary Winchester 199226
No, jestli makají na případu, tak asi ne, ale vsadím se, že po návštěve andělů si dali chvíli volno, tak ... co kdyby.
Mě úplně dostalo, když říkala, že nejhorší věc, co by se mohla stát je, kdyby její děti vyrůstali ve světe lovců. Mary Winchester 87642 Mary Winchester 199226 A ona se snažila prát, jak nejvíce mohla, aby se tam nestalo a nakonec jí ten Son of a b..ch YED stejně zabije.
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 18:59

přesně tak ta věta byla prostě heartbreaking..ale ještě víc než její vyraz mě dostal ten Deanův..prostě bulela jsem jako malé děcko...asi už v rodine Winchestrových je pravidlo že ty nejhorší věci se stanou skutečností.....DEanovi oči když viděla jak Mary ztvrdila doohodu + dalších kdy viděl umírat bratra, otce, matku atd. , Mary když zjistila že rodiče jsou po smrti+ viděla umírat lásku jejího života, John vidící umírat svou ženu + své děti, Sammy vidící umírat otce , přítelkyni a bratra.....je to jedno za druhým a nemá to konce...nechápu že jsou tak silní a zvládají to..(ok vím že jsou to seriálové postavy, ale co už v mojim srdci žijou...always, forever) Mary Winchester 430869 Mary Winchester 430869 Mary Winchester 177401
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 19:05

Mne táto súvislosť s 2. novembrom vôbec neprišla na rozum :shame: Mary som si oblúbila hneď a keby som si dnes nespomenula Mary Winchester 202744 Samabel to dostalo aj mňa Mary Winchester 71416 Bolo mi jej strašne lúto. Keby len vedela(čo určite vie), že sa jej slová vyplnia Mary Winchester 568939 S herečkami sa naozaj trafili Mary Winchester 312566 Tak ja idem zapáliť hádam aj sviečku na jej pamiatku Mary Winchester 199226
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty02.11.08 19:18

Myslim, že tohle dostalo úplně každýho. Vážně, to bylo hrozný, když to řikala a Dean tam tak stál a a bylo na něm vidět, jak mu její slova lámou srdce. Mary Winchester 199226
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty03.11.08 17:23

Calla: hej přesně já za Mary včera zapálila mojí svíčku s příznačným názvem magický vánec...fakt krásně voní.... 702 šetřila jsem si ji dlouho ale zapálila jsem ji na dušičky a včera to prostě musela jít zase kousek dolů z hmostností Mary Winchester 430869 Mary Winchester 328356 Mary Winchester 177401
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mary Winchester Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mary Winchester   Mary Winchester Empty

Návrat hore Goto down
 
Mary Winchester
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mary
» 01x05 Bloody Mary

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy-
Prejdi na: