Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 02x10 Hunted

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

02x10 Hunted Empty
OdoslaťPredmet: 02x10 Hunted   02x10 Hunted Empty09.11.08 1:49

Prečo tu nie je táto epka? Nerozumiem.Prešla som to viackrát pre istotu ale naozaj tu nie je. Asi sa na nu zabudlo. Čo na túto epku hovoríte? Máte nejaké špecialné postrehy z tejto epky. Wink

Epka začína veľkým rozhovorom bratov. Pre každého je tento moment dosť dôležitý. V tejto epke sme sa ho konečne dočkali. Opäť som sa zľakla vízii, tentokrát tej ktorú o Samovi mala Ava. Bola skvelá, že to nenechala tak a že sa rozhodla Sama varovať, bola celkom srandovná a nechápala celu situaciu, celkom zaujimavá postava. Laughing Dosť mi bolo ľúto jej snúbecna a aj to, že zmizla. Hrozne niečo. Dean ked zbadala Avu a Sama v okne, zase tie jeho vtipky Laughing

Opäť tu bolo dosť akčných scén. Výstrel na Sama, bitka Gordona a Deana na streche, únos Deana a veľká pasca chystaná na Sama. Takže dosť akčné to bolo aj v tejto epke. Kod ktorý Dean vyslovil bol skvelý, proste oni tie kody maju fantastické, skvelá dvojica sú. 704
Tu tiež išlo veľmi o Sama, už druhá epka v ktorej išlo o Samov život. Proste bolo to hrozne ako týral Deana tým, že mu Dean nemohol nijakým spôsobom pomôcť. Hrozné. Gordon a jeho zvratená myseľ a presvedčenie, že Sama musí zabiť. 02x10 Hunted 71174 Našťastie Sam žil, bitka medzi ním a Gordonom bola napínavá, to čo urobil Sam - zavolanie tých policajtov bolo skvelé, najprv som sa zľakla, ked Gordon vstal a začal po nich strieľať aj Deana to dosť šokovalo, našťastie Sam myslel na všetko 02x10 Hunted 258431

Skvelá epka 02x10 Hunted 430869
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

02x10 Hunted Empty
OdoslaťPredmet: Re: 02x10 Hunted   02x10 Hunted Empty09.11.08 12:27

Asi jsme jí omylem vynechali. Shocked
Což uznávám je škoda, protože tohle je jedna z mých favorizových epek. Torturing!dean, torturing!sam... to jsou bonusy.
Úžasně vytvořená byla ta konfrontace mezi bratry a vyjádření jejich pocitů. Sam zmítaný pochybnostmi a naštvaný. Dean zoufalý.
Gordon byl drsný.... tady mi ani tak nevadil jako v těch upířích epkách... a pak ten konec s Avou Shocked ... navíc skončil Gordon ve vězení!
Twisted Evil
Bráškové nakonec spolu, i když atmosféra pěkně ponurá.
Ale vážně skvělá epizoda. cheers
Návrat hore Goto down
 
02x10 Hunted
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Druhá séria-
Prejdi na: