Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Komiks

Goto down 
+2
nikita
Lirael
6 posters
AutorSpráva
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

Komiks Empty
OdoslaťPredmet: Komiks   Komiks Empty19.12.08 12:49

Je tu téma o manze a anime, tak mě napadlo - jak jste na tom s komiksem obecně?
Já ho zbožňuju Laughing Krom toho, že je to skvělá alternativa, když člověk nemá čas číst normální knížky, už dávno odrostl dětským botičkám a časy, kdy byl komiks synonymum jen pro Čtyřlístek a naivní superhrdiny jsou dávno pryč (teda, ne, že bych snad něco proti nim měla Wink ).

Mám ráda tvorbu Neila Gaimana (i tu nekomiksovou) a hlavně jeho Sandmana (a jeho sestřičku Smrt). Geiman je pan Vypravěč a navíc bývají jeho komiksy perfektní i graficky (Dave Mckean rulezz)...

Pak mám taky ráda Alana Moora - ten má svědomí třeba Ligu vyjímečných, Top 10 nebo Z pekla nebo Franka Millera - hlavně to co provádí s Batmanem (můj oblíbený superhrdina).

A samozřejmě Vrána - kdo by nemiloval Erica Dravena? Wink Komiks a film se od sebe sice dost liší, ale obojí je perfektní...

Takže co vy na to?


Naposledy upravil Lirael dňa 31.12.08 20:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Komiks Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komiks   Komiks Empty21.12.08 16:12

ja neskutočne milujem komiksy o Garfieldovi. bol istý čas, keď som si vystrihovala tie trojokienkové komiksy z istých novín. ešte stále ich mám odložené a keď si ich občas vytiahnem a čítam, tak som ma zemi Komiks 99937 Komiks 99937 Komiks 99937 Garfield je jednoducho COOL!!!
potom som počas pobytu v Čechách objavila v kníhkupectvách preložené koniksy Franka Millera Sin City a mala som veľkú chuť si ich kúpiť, ale povedala som si, že ak toto kúpiť, tak len v originály v aj. teraz to mám inak stiahnuté.
a ešte som čítala na strednej, keď si moje spolubývajúce kupili, doteraz neviem prečo, komiksy W.I.T.C.H. to skôr z nudy.
ale obecne sa mi komiksová kultúra celkom páči.
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Komiks Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komiks   Komiks Empty26.12.08 12:59

Ja zo komixom som cital futurama a Simpsonovci , Hellboy vsetko ma napalene , ale neviem kde sa to momentalne nachadza
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Komiks Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komiks   Komiks Empty07.02.09 10:59

Na komixoch som fičala už na základke, poznáte Káčera Donalda? Komiks 96421 Tie podarené príbehy Donalda a jeho synovcov Hui, Dui a Lui ma vždy dostali a keď sa do toho sem tam zaplietol strýko Držgroš, tak bolo o zábavu postarané Komiks 96421 Komiks 319161

Na strednej som prešla na W.I.T.C.H., ale len po cca 4 sériu, potom príbeh sa mi zdal už o ničom, ale som rada za tie prvé 3 série, tie boli super a hlavne bolo o čom Komiks 868694

Naposledy, čo som čítala, boli Watchmen od Alana Moora...ten komix je boží. Vyžívala som sa na každej stránke a neviem to presne popísať, ale neskutočne ma pohltil tento komix. Dej, postavy, záver, proste všetko bolo skvelé a tie detaily všade Komiks 284389

Skoro som zabudla na Ninja Korytnačky Komiks 316745 teraz však nechápem, čo som na tom videla, ale ešte do dnes mám niekde odložených pár čísel z roku pána Komiks 96421
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Komiks Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komiks   Komiks Empty28.04.09 22:23

Ze by som si kupil Watchmen .
Tu je maju dobru cenu len 26,33 EUR (s DPH) (793,22 SKK)

kód:
http://www.gorila.sk/product/200841
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Komiks Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komiks   Komiks Empty28.04.09 22:43

no čo sa komiksov týka tak klasicky donald, witch Laughing ako inak, že? ninja korytnačky detto Laughing inak som komiksy nečítala, iba filmy videla a rozhodne sa v budúcnosti teda komiksy chystám prečítať, lebo som konečne podľahla čaru anime a mangy a tak ma chytili aj komiksy, no len ono akurát som v takom období čo čas fakt nie je Rolling Eyes ale chystám sa na batmana a ligu výnimočných Twisted Evil to sa mi páčili filmy a samozrejme watchmena Twisted Evil a ako tak pozerám na tú super cenu tak mi myká rukou Laughing ale chcem to v anj originál nie cz Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

Komiks Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komiks   Komiks Empty03.08.09 15:28

Cool já se tedy přiznám že comicsy kupuju už docela drahmo let. Především tedy ty co se u nás vydávají. V 98% případů jde o vynikající překlady, a ve většině taky vymazlené hardbackové vazby. Na které je radost pohledět. Nejaktuálněji jsem si udělal radost tímhle:

[b]Ultimates 2[/b

Pokračování skvělého comicsu od Marka Millara (Wanted), kde postavil na hlavu celý marvel universe. Awengers jsou v jeho případě drsní a tak nějak ne, úplně hodní hoši. Považte - Captain America zůstal duchem stále v roce 1945 a volil by Bushe, Thor hulí trávu a nikdo neví jestli je to nordický bůh nebo pacient psychiatrie. Iron Man chlastá pět vodek před odletem a pak si svede nazvracet do helmy. Black Widow a Hawkeye jsou drsňáci co nejdřív střílí a potom střílí znovu. No a Quicksilver šuká svou vlastní sestru.... Nad tím vším se vznáší cool Nick Fury s xiftem Samuela L. Jacksona. To se nedá než si užít...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Komiks Empty
OdoslaťPredmet: Re: Komiks   Komiks Empty

Návrat hore Goto down
 
Komiks
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: