Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jeeeej - obrázky

Goto down 
+39
just-me
Nemix
janča
Ellen
Hiro666
mummy
Bella
Citrus
Panthera
SkreechTina
kaja666
Lucy86
Marion0889
Fay
str8tking
Husitka
kattie
janicag
Samabel
dzajnisko
Chrystelle
Margarit
CrazyD
Ewis
Anwiel
janka410
Soniq
Sarinka
dion-fortune
SNlois
Dzowika4
cleo
Weronička
wiktoriano
Silvia
KACICKA
lentilka
lenkka
Zizi
43 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 19:14

Jup, teď se mi zvedl krevní tláček příjemným způsobem... (staré, ale navždy fajn)

Slash... Cool
kód:
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lzt2fbm23n1rodbe1o1_500.gif
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 19:19

Panthera napísal:
Jup, teď se mi zvedl krevní tláček příjemným způsobem... (staré, ale navždy fajn)

Slash... Cool
kód:
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lzt2fbm23n1rodbe1o1_500.gif

Hele, to bys mohla vědět... Jak se staví Mišák ke slashi, potažmo k fan fiction na toto téma? Třeba herci ze Star Treku nemají slash povídky rádi, vůbec o tom nechtějí mluvit, slovy kapitánky Janewayový: "Degraduje to seriál jako takový, protože o tom to není."

Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 19:22

Panthero: jak víme - některé věci se prostě neokoukají a těm dvěma to už nikdo neodpáře - je to prostě jasné Jeeeej - obrázky - Stránka 14 934194
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 19:36

Koblih to považuje za wierd... Very Happy (nebudu brát v potaz jeho domácí zaměření a soukromí)

Ale ne, na conech o tom nesmějí mluvit, je to vždycky v základním ujednání. Ovšem, i když se na některých akcích otázky dávají předem, pokaždé to někde prosákne. Prakticky vzato, nejde se ho na to zeptat přímo a dostat adekvátní a v rámci možností platnou odpověď.

Destiel or Wincest na Asylum. Twisted Evil Takže Koblih = ano, je to součást fandomu.

Bere to celkem v pohodě, na nějakém z prvních setkání, co už si nepamatuju, kde to přesně bylo, tak zmiňoval, že i jednu slashovou četl, ale že s tím sekl ve chvíli, kdy se postava Castiela začala dusit jistým orgánem v ústech. S postupem času si na to zvykl nejen on, ale i Jensen a dost často na tohle téma vtipkují. (Jensen je v tomto ohledu ostražitější a řekla bych, že to jen snáší)
Mnohem líp to bere Jim, ten se netají tím, že to čte. Very Happy (nejen tričkem, které měl taky na jedné akci)

V Supernaturalu si myslím, že už se ty ostré hranice canon a fanon s pohledu slashe dost obrousily a v některých místech to splynulo. (tvůrci sami dávají naší části fandomu dost "husté" příděly) Wink

EDIT: a ano, jako fanoušek jsem ráda, že tu ta benevolence je, protože to je i pro mě pevná součást fandomu jako celku.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 19:53

Panthera napísal:
Koblih to považuje za wierd... Very Happy (nebudu brát v potaz jeho domácí zaměření a soukromí)

Ale ne, na conech o tom nesmějí mluvit, je to vždycky v základním ujednání. Ovšem, i když se na některých akcích otázky dávají předem, pokaždé to někde prosákne. Prakticky vzato, nejde se ho na to zeptat přímo a dostat adekvátní a v rámci možností platnou odpověď.

Destiel or Wincest na Asylum. Twisted Evil Takže Koblih = ano, je to součást fandomu.

Bere to celkem v pohodě, na nějakém z prvních setkání, co už si nepamatuju, kde to přesně bylo, tak zmiňoval, že i jednu slashovou četl, ale že s tím sekl ve chvíli, kdy se postava Castiela začala dusit jistým orgánem v ústech. S postupem času si na to zvykl nejen on, ale i Jensen a dost často na tohle téma vtipkují. (Jensen je v tomto ohledu ostražitější a řekla bych, že to jen snáší)
Mnohem líp to bere Jim, ten se netají tím, že to čte. Very Happy (nejen tričkem, které měl taky na jedné akci)

V Supernaturalu si myslím, že už se ty ostré hranice canon a fanon s pohledu slashe dost obrousily a v některých místech to splynulo. (tvůrci sami dávají naší části fandomu dost "husté" příděly) Wink

EDIT: a ano, jako fanoušek jsem ráda, že tu ta benevolence je, protože to je i pro mě pevná součást fandomu jako celku.

Díky za odpověď, jsem ráda, že to tak je, naposled mě zvedlo ze židle, když jsem se dozvěděla, že Anne Riceová nechala smazat z netu všechny slash fan fiction s postavami z jejích románů. Evil or Very Mad

TEď jsem si vzpomněla na to video, kde Jared předváděl, co dělal Dean s Casovým baloňákem.. Very Happy Mluvit nesmí, ale předvádět ano. bounce Jensen vypadá, že mu tohle téma není 2x příjemný.
A Jim se Bůh, o tom žádná Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 20:07

*z pohledu... fakt začínám prznit i jazyk český...

No neříkej, v jiných fandomech se nevyskytuju, SG-1 i Mulder už jsou minulostí. I když tam jsem taky nebyla zrovna dvakrát aktivní.
Kdyby měli mazat SPN slash, tak zmiznou 3/4 povídek. Very Happy
Akce Anne Riceové mi v tomto podání přišla jako snaha se zviditelnit ještě víc. Fanfics by mělo zůstat tak jak je a vyvíjet se bez zásahů. Od toho máme fantazii, aby nám nezakrněl mozek. A zaštiťovat se nejspíš tím, že si postavy vymyslela? Jeeeej - obrázky - Stránka 14 934194
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 20:17

Jensen celkově vypadá jak moc velký profesionál. Nevím... i na těch conech mi příjde pořád takový strnulý... Jared vedle něho dělá úplný cirkus, očividně si to užívá, i ostatní, ale Jensen je prostě tak nějak mimo. Vemte si, že vlastně i soukromí má ze všech nejvíce chráněno, o každém něco víme, ale u Jensena ani fotka nepronikne na veřejnost...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 20:25

bohdy napísal:
...u Jensena ani fotka nepronikne na veřejnost...
Ony pronikaj, ale nestojej za to a hlavně Elta se venku fotí minimálně. Jak není zmalovaná a oblečená, tak ee.
V tomto ohledu je lepší Gen, ta se fotí snad pořád. 703

Ovšem co mě osobně zajímá a do čeho bych si i soukromě rýpla - proč se nám Jensen ještě nerozmnožil nebo proč se tak ostentativně vyhýbá nepřímým otázkám. On je skoupej na slovo i Klifík. Jared na to skočil, Misha taky a pokud se znají s onou Elťáckou ochechulí (nesnáááším ji, pardon fandům) tak dlouho, tak mi to přijde víc než divný. 706

A Jensen jo, on i ty cony bere tak nějak "profi", ač se odváže, není to tak srdnatý jak u Jareda nebo Richarda. Ten je prostě Jeeeej - obrázky - Stránka 14 430869
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 20:30

Někde jsem četla, že Elta se chce snad ještě nejprve věnovat trochu kariéře, ale taky mi to příjde trochu podezřelé. Přece jen biologické hodiny tikají. No, snad je vše v pořádku. Nic zlého bych jim nepřála...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 20:34

bohdy napísal:
Elta se chce snad ještě nejprve věnovat trochu kariéře...

Kariéra, kariéra... (RÝP ona nějakou má? Nebýt rodinky Acklesů, tak po ní neštěkne pes...) hm, neřeknu, kdyby měli finanční a propo existenční problém, ale tohle mi z mého pohledu přijde takové ubohé. Ale už mlčím, není to má věc a je mi po tom doslova kulový. (jen mě to žere, z Jensena by mohl bejt dobrej tatík) Jeeeej - obrázky - Stránka 14 232827
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty23.02.12 21:11

Nepochybuji o tom, že Jensen by to dítko chtěl, příjde mi takový rodinný typ. A ano... představa Jensena s dítkem v náruči ve mě vyvolává rozněžnělý úsměv... 702 (boha jeho to je slovo!!! Razz )
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty27.02.12 18:07

Sarinka : omlouvám se


Naposledy upravil astík dňa 27.02.12 20:26, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty27.02.12 18:30

Sodoma komora Jeeeej - obrázky - Stránka 14 806497
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty27.02.12 20:22

Baby, toto je už fakt príliš. Takéto obrázky sem nepatria, ešte k tomu bez upozornenia. Nezabúdajte, že sem chodia aj ľudia, ktorí takéto veci vidieť nechcú a omylom na to klikli. A tým myslím aj osoby mladšie ako 18 rokov. Posielajte si ich medzi sebou, ale sem ich, prosím, nedávajte.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: ,,   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty13.03.12 15:23

Muhaha, jsem se zasmála... Jeeeej - obrázky - Stránka 14 99937
Euclase zase namalovala něco výjimečného:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty13.03.12 15:35

Tak to je mazec Jeeeej - obrázky - Stránka 14 99937 Ale jaké má hezké modré stíny Jeeeej - obrázky - Stránka 14 99937
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jeeeej - obrázky   Jeeeej - obrázky - Stránka 14 Empty

Návrat hore Goto down
 
Jeeeej - obrázky
Návrat hore 
Strana 14 z 14Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» 07x07 The Mentalists
» Supernatural do mobilu :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Multimédiá-
Prejdi na: