Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Goto down 
+57
nuni1977
Marion0889
Lucy86
inga
Husitka
Sashenka30
kaja666
Lirael
str8tking
Dzowika4
lenkka
Ewis
bareness
Mystic
calla
Faith
Kacena222
Pa001
sonca12
Anwiel
FeeBee
Hiro666
CrazyD
333
Soniq
Zizi
sisel
keksiiq
veronika
Weronička
Dr.Bna
nirgana
Ettie
funny
rbl
aryana7
SkreechTina
Silvia
Blanka
LenkaX22
Kaja
Kristine
ivan2321
Madlen
SNlois
Elendilka
Chrystelle
Katka
Sarinka
bookika
Kika
janka410
Samabel
Night Angel
zoehart
dion-fortune
Willo
61 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorSpráva
Lucy86
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Lucy86


Počet príspevkov : 36
Age : 37
Bydlisko : Nitra
Nálada : jaaj už sa neviem dočkať=)
Registration date : 14.03.2009

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: SN   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty14.03.09 22:37

K SN som videla prvykrat asi pred dvoma rokmi...pozeraval to obcas brat, ale kedze to davali dost neskoro tak to nesledoval pravidelne...hovoril mi, ze je to velmi dobre ale ten vysielaci cas ma moc o tom nepresvedcil...ale cez skuskove sa vzdy ucim az dost dlho do rana, tak som si to s nim pozrela (predsa len je vzdy vsetko ine lepsie a zaujimavsie ako ucenie Smile)pacilo sa mi to, ale aj tak som to casto nepozeravala...potom som na to natrafila na nete a odvtedy nedam na tento serial dopustit Very Happy...no a priznavam najskor som to pozeravala hlavne kvoli Jensenovi a Jeredovi, ale ten obsah ma uz potom dostal velmi rychlo... Smile
Návrat hore Goto down
Marion0889
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Marion0889


Počet príspevkov : 157
Bydlisko : no kde? u Jareda v jeho postýlce...hi, hi
Nálada : jsem jak v začarovaném kruhu...
Registration date : 09.03.2009

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty15.03.09 0:45

Tak abych pravdu řekla... ještě před pár mesíci jsem neměla ponětí o tom, že tenhle seriálek existuje 603 ach ta má nevědomost. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 568939
No, ale nakonec jsem se k němu dostala přes kamarádku, která o tom začala básnit Very Happy a jestli se taky nechci podívat a já si říkám... proč ne? Wink
Hned jsem se zamilovala a nejen do Supernaturalu, ale taky do Sammyho/Jareda 702 láska na první pohled. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 430869 A tahle vášeň přetrvává pořád a můžu říct, že je silnější a silnější Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 430869 až si říkám jestli jsem vůbec normální. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 316745
Návrat hore Goto down
nuni1977
Pocestný duch
Pocestný duch
nuni1977


Počet príspevkov : 51
Age : 46
Bydlisko : Južné Čechy
Nálada : stále v skvelej nálade a som za každú srandu!!!
Registration date : 09.03.2009

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty15.03.09 1:11

Supernatural je jeden z naj seriálov, aký kedy bol natočený, to mi dáte asi všetci zapravdu... Dostala som sa k nemu cez moju naj kamarátku, ktorej za to veľmi pekne ďakujem... Wink Akonáhle som videla prvé zábery, tak moj pohľad sklzol rovno na Jensena.... 603 Uffffffff a bolo hotovo.. Very Happy
Návrat hore Goto down
ondrew
Nevinná obeť
Nevinná obeť
ondrew


Počet príspevkov : 3
Registration date : 26.02.2009

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty10.04.09 20:53

Ja som sa dostal nahodne cez jednu onlinovku na pozeranie serialov .Ma to zlakal ten nazov ze Supernatural .Od začiatku ako som pozrel prvu čast ,hned som vedel ,že to bude niečo uplne ine, ako ostatne horory-horrorovy serial Shocked Shocked proste pozrel som prvu čast a už to išlo ako na masle ,dalšie a dalšie..a žeriem to doteraz Very Happy:D a uz odvysielali na CWTv tu 19 epku ??
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty10.04.09 21:16

ešte nie. Musíš nato ešte počkať dva týždne. Bude to vysielané 23.4. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 555452 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 555452 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 555452
Návrat hore Goto down
Dana
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Dana


Počet príspevkov : 4
Age : 28
Nálada : väčšinou v pohode
Registration date : 11.10.2009

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty12.10.09 20:47

K supernatural som sa dostala cez môjho brata. Niekde to našiel a začal pozerať, potom mi povedal že aký super seriál. Mňa to nejak moc neťahalo, ale raz som išla pozrieť a od vtedy maniak. Prvý diel aký som videla bol so smrťou . (ten bledý týpek)
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty12.01.10 9:34

Pravdu povediac - nahodne...Sledovala som na stranke iserialy.sk "The Vampires Diaries" a este "Moonlighte" a tak som bola uprimne zvedava, co iserialy.sk este ponukaju. Je pravda, ze v TV som to nesledovala, aj ked to davali na dvoch programoch a to na Markize tak aj na Prime. Ale, kedze to uz bola pre mna pokrocilejsia hodina a mam maleho syna, ktoreho musim uspavat, tak v tom case, ked Winchestrovci bojovali na nasich programoch so zlom, tak ja som dobojovavala v posteli so spankom. Ale moja zvedavost a patranie po iserialoch.sk priniesla aj svoje vytuzene ovocie a zvedavost o tom, co to ten SUPERNATURAL vlastne je, bola vacsia, ako som predpokladala. Pacilo sa mi hlavne aj to, ze prve dve serie su nadabovane a precitala som si o seriale vsetko mozne aj nemozne, aby som nesledovala daku hlupost, cize "macku vo vreci". Hned na prvu supu som si ho zamilovala, a poctivo som si odsledovala kazdy jeden diel. Nadsenie vystriedalo istu zavistlost a vzdy sa tesim na kazdy dalsi diel, ktory pride, aby som si ho mohla vychutnat. Inac - stale sa neviem vynacudovat...kde berie producent a reziser a vsetci ti spoza kamier tie uzasne napady na dalsie a dalsie casti, ktore na seba tak uzasne navezuju. To by som chcela spoznat tu hlavicku, co toto vymysla....A hlavne som zvedava na to, pokial tie vymysli budu siahat a ako toto cele nakoniec skonci. Asi to nebude sranda a asi to bude mat naozaj horucu dohru, ja len dufam, ze aj tak sa vsetko raz na dobre obrati....mozno. Je to skvely serial a mam ho rada. Vyber hercov bol vynikajuci...Jednoducho - SUPERNATURAL si nasiel v mojom srdci svoje miesto.
Návrat hore Goto down
Nexir
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Nexir


Počet príspevkov : 5
Bydlisko : ČR
Registration date : 28.08.2012

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty30.09.12 19:39

Ok, Ok, Jako naprostý nováček se musím vyjádřit taky, i když poměrně opožděně, ale to bych nebyla já :DD
Už to bude pár let, kdy tatíček začal sledovat SN, a samozřejmě, jako většina toho co sledoval, ho to úplně pohltilo - až natolik, že mi jednou dokonce pustil i jeden ze souhrnů, bývajících vždy na konci série. Samozřejmě, matinka křesťanka z toho měla záchvaty ještě další měsíc a já jenom protočila oči. Ale když pak po několika letech nastala seriálová krize, nenapadlo mě nic lepšího než probrat se tátovým staženým materiálem - A když jsem se prohrabala tou hromadou NCIS, který žere právě teď, našla jsem SN a závislost byla na světě :DD Bohužel jsem ho objevila celkem pozdě, jako v podstatě všechno, tak jenom doufám, že stihnu dojet těch deset dílů do konce sedmý série dřív, než pojede osmá Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
Návrat hore 
Strana 15 z 15Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: