Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Náš vlastný Supernatural magazín

Goto down 
+11
Zizi
Silvia
Soniq
cleo
SkreechTina
str8tking
12NicolAlysska
wiktoriano
Anwiel
dion-fortune
Sarinka
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty12.04.09 20:25

okey, tak kedy môžeme začať s písaním článkov a kam ich máme posielať?

btw ja by som spravila článok o exorcizme ak by som mohla 603 ako moju prvotinu do časopisu 603
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty12.04.09 20:27

ano dion má pravdu. Kam treba posielať potom hotové články a tak? confused confused confused
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty12.04.09 22:47

Všetko sa dozviete, najskôr však potrebujem teda vedieť, kto bude súčasťou redakčnej rady a bude môcť prispieť minimálne jedným článkom, prosím, berte to seriózne.... Wink takže sa hláste a ostatné sa už následne dozviete... Wink diskusiu o článkoch a podobne prenecháme na iné miesto, aby sme ostatným neskazili prekvapenie... 703
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty12.04.09 23:12

i ja by som rada pomohla dako:) ak su este miesta volne Very Happy
ja zo seba daco vypotim vzdy:D okrem toho ciste hypoteticky by sa dali brat veci z FanFiction do casaku_) Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty12.04.09 23:12

Já bych se určitě připojila taky... akorát, jak už někteří zmiňovali, škola je letos trochu namáhavější, tak se nejdřív nějak potřebuju dostat přes konec května.
Ale potom už by neměl být problém si nějaký čas na psaní a tvoření najít. Smile
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty12.04.09 23:43

a koľko redaktorov to vlastne bude treba confused
Ettie to je dobrý napad ze by sme tam mohli občas hodit aj nejakú poviedku Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 312566
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty13.04.09 0:48

wiktoriano, počet nie je presne stanovený, čím viac, tým lepšie... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty13.04.09 1:01

no tak ja sa hlásim 603 neviem či stíham niečo napísať do prvého čísla, teraz to mám ozaj hektické, ale do budúcnosti so mnou určite rátajte a možno sa mi podarí napísať niečo už aj teraz, ale s tým by som na 100% nerátala 603
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty13.04.09 8:39

Tak já taky nestíham, ale myslím, že malý článek s 10 důvody, proč by se měl JDM vrátit bych dala určitě... A watchmena bych taky (s pomocí kámoše) dala dohromady.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty13.04.09 9:39

ja sa hlásim ak môžem trebárs už by som mohla začať pracovať na nejakom súpise tých postáv,ktoré som spomínala podľa abecedy,ktorý sa vyskytli doteraz prípadne konca tejto série takže ak chcete dajte prosííííím vedieť. Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 430869 Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 430869 603 603
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty13.04.09 9:50

Počítejte i semnou možná jede článek vymáčknu Very Happy
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty13.04.09 14:52

no ja sa priznám ze som ešte nejaký članok neskúšala písat som sa venovala len poviedkam. ale skúsim to a hádam sa niečo podarí 603 takze sa hlásim tiez. len mi zatiaľ nenapadá nejaká tém tak ak by mal niekto nápad. a najlepšie by bolo niečo v súvislosti s Deanom to by určite nebol problém napísat Wink a ked nie by som mohla aj niečo o Samovi a ostatných ako on. a o zltoočkových plánoch s nimi. to by ma tiez bavilo Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty18.09.09 8:57

no takze len v kratkosti Very Happy ...necitala som tie predosle strany,lebo som tu nebola 100 rokov a faaaaaakt ma bolia oci a nechce sa mi to citat Very Happy ...ale tato tema ma veelmo prevelmo zaujala..takze davam do placu zopar otazok a prosiim odpovedzte mi niekto Very Happy

...takze sa uz chysta casak? casak je uz na svete?? ako to,ze o tom neviem a nemam ho??? Very Happy Very Happy


no jo,tak to by na zaciatok stacilo Very Happy ..dakujem,kazdemu,kto mi odpovie Very Happy ...LOVU ZDAR Very Happy
Návrat hore Goto down
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty22.11.09 16:23

Tak jestli jste to ještě nerozjeli, tak já se klidně přidám..Třeba nějaká křížovka s tématikou SN a nějaká cena by za to byla
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náš vlastný Supernatural magazín   Náš vlastný Supernatural magazín - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Náš vlastný Supernatural magazín
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
» Supernatural na CW - archiv 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: