Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na CW

Goto down 
+44
bohdy
JMMM
Mason
Ellen
Eviik
dzajnisko
andy
Nemix
majtika01
Panthera
mummy
Portable.Device
Jarcko
SkreechTina
Lucy86
Fay
Peter67
SNlois
Ettie
Zizi
pipo
evetka
janka410
kaja666
Dzowika4
janicag
dion-fortune
wiktoriano
Samabel
Anwiel
Husitka
str8tking
noky
lentilka
Sarinka
Madlen
Chrystelle
Hiro666
Weronička
lenkka
Silvia
cleo
Soniq
Marion0889
48 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorSpráva
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty21.05.10 21:43

Shocked Shocked LOL ten šutromtrafený ešte neskončil? Ja som myslela, že to skončilo už minulý rok Supernatural na CW - Stránka 15 99937 Supernatural na CW - Stránka 15 99937 Nj som to asi riadne vyfiltrovala Supernatural na CW - Stránka 15 99937 Supernatural na CW - Stránka 15 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 1:34

zizi: ROFL...dokonca aj Michael Shanks tam vraj tento rok hra Supernatural na CW - Stránka 15 316745 ale nemam odvahu si to pozriet Supernatural na CW - Stránka 15 316745

a SN v piatok? Bwahaha Laughing to naco je 6 seria, ked ju v USA nebude nikto pozerat?
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 9:31

ja si myslím, že veľa ľudí sn prestáva pozerať tak či tak, čiže je to v podstate jedno kedy to budú vysielať Laughing a ja som aj celkom rada, že to dali na piatok, pretože to ozaj potom už asi ďalšiu sériu robiť nebudú a hoci som schopná prežiť 6 o 7 radšej ani neuvažujem... Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 11:57

je to úplne naprd že je to v piatok, neviem ako s titulkami, každú sobotu som v práci.. Sad
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 12:15

cleo napísal:
zizi: ROFL...dokonca aj Michael Shanks tam vraj tento rok hra Supernatural na CW - Stránka 15 316745 ale nemam odvahu si to pozriet Supernatural na CW - Stránka 15 316745
Shocked Shocked Bože ten už asi tiež po skončení SG, začal páchať seriálovú samovraždu. 603 confused
Ja som neni schopná to pozerať. Videla som tak 3 série a to ešte keď som bola na základke a chodilo to v nedeľu na obed, keď som sa nudila, ale teda keď už Superman, tak potom ten klasický Supernatural na CW - Stránka 15 807248 No

SN to pochová. Som síce optimista a nevidím tú 6 sériu katastrofálne, ale toto nem dopadne dobre. Hold pozrite, stále je možnosť po pozretí 6 série spraviť čiaru pred ňou a tváriť sa, že to všetko ukončil Eric a hotovo. Určite si ju pozriem. Ako naivný fanúšik sledujem aj SGU a absolútne neviem dôvod 706
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 12:42

Fay napísal:
je to úplne naprd že je to v piatok, neviem ako s titulkami, každú sobotu som v práci.. Sad

Tak to súhlas, cez víkendy chodím do roboty, ten piatok sa ešte dal, buď som školu nemala, alebo len ráno, ale tá sobota je zlá, no bude to zaujímavé ešte... Supernatural na CW - Stránka 15 934194
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 12:50

viete aj nejake statistiky, aka je sledovanost CW vo stvrtok a v piatok?
Lebo nakoniec ten piatok nemusi byt taky zly. Z vlastnej skusenosti ako kazdodenne pracujuci clovek viem, ze skor cakam dobry program v piatok ako cez tyzden, kedy nemozem ponocovat, lebo rano vstavam. Ja uz velmi po veceroch von nechodim Very Happy
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 18:41

andy v amerike aj anglicku je to opacne...tam v piatok v obytných castiach mesta tma a ludia su vonku v centre bud v restauraciach cele rodiny alebo mladí v kluboch. Ja som v byvala v malom mestecku, kde bolo cez tyzden ticho, ale uz v piatok podvecer v centre bolo asi milion ludí...takze tam v piatok telku fakt pozerá totalne minimum ludi.

zizi ja som videla jednu seriu a thanks but no thanks...

kód:
http://scifibloggers.com/wp-content/uploads/2010/02/MichaelShanks-Smallville-Hawkman.jpg
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 19:02

cleo: Ehm k foto Supernatural na CW - Stránka 15 934194 jediné súhlaš "no thanks. realy no" No

Ono tie piatky sú diskutabilné. Tak napríklad stargate, či už SG-1 alebo SGA boli vysielané v piatok ak sa nemýlim, lebo v sobotu som vyčkávala na titulečky ak sa nemýlim Supernatural na CW - Stránka 15 99937 Supernatural na CW - Stránka 15 99937 A prežívali v pohode. Len teda na druhej strane buďme úprimný, koľko pracujúcich Američanov pozerá seriály ako Supernatural. Alebo asi ani nie že pracujúcich keď vezmeme do úvahy, že kopa Amíkov pracuje od 16. Tak ale štruktúra divákov je od 16-35 alebo tak nejak a to je veková kategória ktorá prevažne v piatok doma nesedí. Takže určite to sledovanosť ovplyvní. Fakt je to diskutabilné.

A možno sa zo SN stane nová telenovela a o ďalší rok ho nasadia v sobotu poobede Smile A o 20 rokov to bude na Slovensku hit ako "Tak ide čas" Razz (žartujem)

Milujem Supernatural štvrtky. SN bol dôvod kedy som bola schopná nechodiť ani na cvičenia len aby som mala piatky voľné. V piatok večer som vždy s lenkkou rozoberala čo sa v epke stalo. V piatok bol dokonalý deň na ktorý som sa vždy tešila, pretože aj tak bol vždy celý rozlietaný a okrem toho pozerania sa nič robiť nedalo (teda jasné večer von Very Happy ale do večera). V piatok ráno som bola sama doma, privstala si a sťahovala. Soboty budú otras. Bratia budú do 11 spať a ja budem stepovať pred izbou aby som si mohla zapnúť internet Supernatural na CW - Stránka 15 138653 Ach dobre pesimizmus bokom Supernatural na CW - Stránka 15 99937 Supernatural na CW - Stránka 15 99937 Proste vysielanie v piatok večer nie je dôvod na oslavu.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 19:31

mne je jedno, či je to v piatok alebo v sobotu. (z čiste egoistických dôvodov) izbu mám sama, pristať si musím tak či tak a keď niekam idem, že nestíham pozrieť diel, tak idem už v piatok, takže ani to veľa nezmení... jedine tie titulky budú problém Rolling Eyes keďže fay aj sarinka pracujú... ale tak hádam sa to nejako vyrieši...
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty22.05.10 19:58

Aaale tak si na ne počkáme. Wink Koľko seriálov pozerám tak, že titulky sú až po týždni. Len to by asi neprežili niektorí návštevníci Laughing Laughing Aj tak sa to všetko ešte uvidí. Ja len dúfam Supernatural na CW - Stránka 15 260605 Supernatural na CW - Stránka 15 260605 Supernatural na CW - Stránka 15 260605 že kočky budú pokračovať v titulkovaní. 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty23.05.10 23:13

v piatok robí konkurenciu Supernaturalu CSI - New York

kód:
http://livefeed.hollywoodreporter.com/2010/05/cbs-fall-schedule-2010.html

myslím, že sa môžeme rozlúčiť so siedmou sériou (hlavne ak o tom bude rozhodovať sledovanosť)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty02.06.10 11:03

Stejně nevíme, jak na tom bude šestka kvalitou. Supernatural na CW - Stránka 15 934194
Na druhou stranu můžeme sázet na fakt, že už jsou lidé těmi kriminálkami *přežraní* Wink
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Anonymný
Anonymný




Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty02.06.10 11:19

ak by som si mala vybrať medzi SPN a CSI tak by to isto vyhralo SPN nieže, som kriminálky nepozerala ale mám ich viac než dosť ... je ich už priveľa na moje gusto
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty02.06.10 11:27

Nj, CW se zase rozhodla pro "inovativní" příštup, co se toho pátku týče... No, uvidíma, jak se bude nebo nebude chytat oproti dalším. confused
Ale je fakt, že na sledovanost se takhle už vážně spoléhat nemůže.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty02.06.10 11:41

Satu: to vieš aj u mňa by vyhralo SN ale akosi je tu reč o Amíkoch. Kvôli ich vyberanému vkusu stroskotalo množstvo potenciálnych projektov. V súčasnej dobe sa vyrovnávam zo zistením, že aj Moonlight bol vysielaný v piatok. (shit sakra práca a to bol tak dobrý seriál) 703 Sad A to mi teda moc optimizmu nepridáva.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty02.06.10 12:13

Zizi: ach Sad inak len tak pre zaujímavosť ten seriál čo bude namiesto SPN nevyzera ani z daleka zaujímavo Sad tak to ani mne ... jediné čo nám ostáva je veriť Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty02.06.10 13:30

Zizi: Moonlight kdysi dávali taky v pátek??? No pěkné, tak už vidím jeden z hlavních důvodů zrušení... ten seriál byl vážně úžasnej... moc krásně zpracovaný. 702 Je škoda, že i když o to fanoušci měli zájem a furt se prali o pokračování, tak se to tak táhlo, až z toho nic nebylo. Sad

Ale teď mě to CW fakt překvapilo, že furt přemýšlí, jaký seriál sundat...
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty25.09.10 20:07

Sledovanost novej epizody bola 2,8 mil.
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty13.10.10 10:15

Plán vysielania SN na tento rok:

Okt.15 - 6.04
Okt.22 - 6.05
Okt.29 - 6.06
Nov.05 - 6.07
Nov.12 - 6.08
Nov.19 - 6.09
Nov.26 - repríza
Dec.03 - 6.10
Prestávka

zdroj: dean_sam @ lj
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty31.10.10 2:02

Koľko epizód má 6.séria? Lebo už asi márne čakám, že sa to vráti do zlatej 3.série. Ale stále neprestávam veriť Smile Bohužiaľ, viem, že niektorí ľudia nebudú súhlasiť, ale seriál sa začal zvrhávať 4.seriou, po príchode Castiela a anjelov. Castiel bol v 5.serii dobrý, dokonca bol moja najobľúbenejšia postava v 5.serii, ktorá bola prepadáková. Seriál by mohla oživiť nejaká žena, ale nejaká dobrá herečka nie ako Ruby zo 4.serie. Niečo ako Bella a Ruby z 3.serie, obe výborné herečky, s výbornou charizmou, škoda, že obe začali aj skončili v 3.serii :/ Snáď sa to vráti aspoň na úroven 4.serie
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty24.01.11 12:54

plán vysielania:

28.1. - 6x12
4.2. - 6x13
11.2. - 6x14
18.2. - 6x15
25.2. - 6x16
4.3. - repríza
11.3. - repríza
18.3. - repríza
25.3. - repríza
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty24.01.11 13:10

Suspect super..takze abstak bude zazehnavaný 5 tyzdnov a potom znovu abstak..cool :/ jooooj tie ich pauzy scratch inakšie.... na TVD som citala, ze neoficialne sa uz vie, ktore serialy maju zelenu a ktore koncia... ale o SPN sa nehovorilo ani v jednom pripade..neviete niekto o tom nieco viac? Supernatural na CW - Stránka 15 666500
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty25.01.11 17:24

Mno, co tak vim, tak to ještě není potvrzený, ale seriál by se nejspíš měl točit dál
skus se mrknout na tohle , snad ti to nějak pomůže Smile .
Jinak souhlasim, nějak se na to netěšim, to bude teda něco, zase ohromná pauza, jako by nestačily ty Vánoce.
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty25.01.11 17:59

Ja už začínam strácať prehľad o tých ich pauzách? Koľko že ich majú? Jedna na jeseň, v zime, na jar a najdlhšia v lete?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na CW - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na CW   Supernatural na CW - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na CW
Návrat hore 
Strana 15 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
» Supernatural na CW - archiv 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: