Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 My Bloody Valentine 3D na Slovensku

Goto down 
+12
noky
janicag
janka410
kaja666
str8tking
dion-fortune
cleo
Ettie
Sarinka
Zizi
Fay
all_feeling
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 13:09

JUuuj no proste máš šťastie. Čo na to iné povedať. Som zelená závisťou confused My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 430869 My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 430869
Tak nech sa nič nestane a nech sa ti podarí ho mať aj fyzicky Wink

dion:
no ja som ho plánovala ako výzdobu internátnej izby, ale uvidíme možno keď príde do našich kín F13 tak aspoň ten sa mi podarí 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 13:14

all_feeling hehe, znie to dost komplikovane.. Very Happy ja som ho zohnala o dost jednoduchsie - segra dvihla telefon a poobede sme sli pren... 603
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 13:54

dion: no ja ho chcem najma na podpis a potom sa mi nenaramne pacit Smile

Zizi: ano stastie a cista nahoda.

Fay: Praveze to bolo super jednoduche, len v auparku maju ten poster este stale vyveseny, takze skor ako vo stvrtok to nebude Smile))) A ty mas skade poster? z polusu? alebo bolo v auparku este nieco?
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 13:57

all_feeling napísal:
dion: no ja ho chcem najma na podpis a potom sa mi nenaramne pacit Smile
LOL aby si nespomenuli, že si to na minulom cone bola ty, čo si ho ešte nevidela. To by bola riadna haluz, že "Waw Slovakia videla MBV" My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 99937 My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 99937
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 13:59

all_feeling napísal:


Fay: Praveze to bolo super jednoduche, len v auparku maju ten poster este stale vyveseny, takze skor ako vo stvrtok to nebude Smile))) A ty mas skade poster? z polusu? alebo bolo v auparku este nieco?

z Auparku .. Smile
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 14:07

Hej? Mali viac? A kedy ste boli?
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 14:10

fuh, ked ste boli vy na premiere.. Very Happy a asi mali, segra tam ma nejaku kamosku ci co, obcas segre plagaty odklada confused
aj tak je to u nas o nicom tie "malicke" plagatiky".. v prahe mali taky obrovsky mega turbo, jak deka... taky scu na stenu My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 99937
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 14:15

No ja som tam bola vcera a manazer mi povedal, ze ten plagat je este vyveseny, len niekde inde.....preto az vo stvrtok. Ale bola som prekvapena, ze to islo bez problemov, lebo je tam nemam nikoho znameho.

A ked manazer povedal, nech mu necham kontakt, tak som si myslela, ze to hodi rovno do kosa Smile ale nie, hned mi odpisal....cele to trvalo tak par sekund.

Mne osobne ten plagat vyhovuje, lebo ho mozem zrolovat a pekne v rukach odniest do LA. A ked mi ho Jensen pekne velkym strieobrnym pismom podpise, bude to ten najkrajsi plagat na svete Smile
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 14:17

ja ho mam nalepeny na dverach.. Very Happy na podpisy mam odlozene krajsie kusky.. Smile
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 14:24

No ja planujem minimalne 3 autogramy, takze aj ja mam ine obrazky. A chcela by som mat podpisany plagat z Jensenovho filmu!!! Akoze Devour nebol v kinach a TIH ani neratam, ten film neznasam......jeden slusny herec a kopa netalentovanych amaterov.....navyse na plagate je Jensen taky malicky......to fakt nemusim. Proste si myslim, ze mat podpisany plagat z ich zatial najuspesnejsich filmov je proste nutnost Smile
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 14:31

all_feeling napísal:
TIH ani neratam, ten film neznasam......jeden slusny herec a kopa netalentovanych amaterov.....

ja viem, ze som uuplne OT, ale tato veta je bozia.. lol! ja si tie hlody z fora asi zacnem niekam zapisovat Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 15:07

Mala by som pisat recenzie, ze? dance Ale nie, Clea DuVall je este celkom fajn, mam ju rada z filmu Identita.....inak to vsetko boli taki smetiskovi herci.......rovno do kosa.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 15:18

all_feeling napísal:
Mala by som pisat recenzie, ze? dance Ale nie, Clea DuVall je este celkom fajn, mam ju rada z filmu Identita.....inak to vsetko boli taki smetiskovi herci.......rovno do kosa.

nj, Clea sa daa.. aj Elisabeth Harnois, ja ju poznam z Point Pleasant (ktory teda chvalabohu ukoncili v tom najlepsom, poslednych par dielov bolo dost pretahovanych)... ale suhlasim.. Jedno skvele slniecko, ostatne.. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 15:24

No tak, ja idem cakat na ten plagat.......

Bol este niekto na MBV okrem tych stretiek, co boli opisane tu? Ja viem, ze cleo chcela ist ale aj ked som jej pisala, neodpisovala mi naspat, tak neviem.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 15:29

Very Happy s lentilkou jsme byli v té Ostravě jak na MBV, tak na F13 ... 702 teda ale nějakej plakát aby jsme ukořistili,to rohozdně nehrozilo.... na F13 tam dokonce ani nebyl vyvěšenej My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 555452 My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 43228
Ale jinak to bylo super odpoledne ve "spolešnosti" J2 702 My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 49896 a musím říct, že větší lekačky jsem měla u F13 než u MBV 3D 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 15:34

janka410 napísal:
musím říct, že větší lekačky jsem měla u F13 než u MBV 3D 603

tiez si sa bala o chudaacika Claya tak, ako my?? 702
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 15:35

all_feeling napísal:
Ja viem, ze cleo chcela ist ale aj ked som jej pisala, neodpisovala mi naspat, tak neviem.
Kedy si mi písala? Sem na fórum? Mne nič neprišlo. Shocked A ja som nebola, Rolling Eyes ale pozrela som si to doma v FullHD kvalite... I love you
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 15:36

Ja pozeram a pozeram na programy a este sa u nas F13 necrta Sad Uvidim v juni.....je tam malo premier, mozno to zaradia.

Mne sa MBV pacil viac, pri F13 som dokonca trochu na par minut zadriemala. Pri F13 proste vies, ze Jason zabija a Jared tam nie je lead.....to skor Amanda Rigetti, Jared je tam ako jeden z mnohych, zatial co v MBV si Jensena proste uzijes, lebo je tam hlavny a okrem neho je tam podstatna uz len Jamie a este Kerr. a Je to trochu hlbsie premyslene.....nie len bezhlave utekanie do lesa pred zabijakom LOL.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 15:37

aaa....fay mě odhalila My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 316745 My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 316745 jasný že jsem se bála o Claye... znáš mě 702 navíc jste mě dobře navnadili s dion na zmoklého a zraněného Claye My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 430869 prostě jakmile jsem zahlídla poprvé Jareda na plátně...byla jsem zase totálně ztracená 702
Neříkám že Jensen mě nedostal v MBV...to bych kecala... ale Jared .....no je Jared My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 430869
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 16:04

all_feeling napísal:
Ja pozeram a pozeram na programy a este sa u nas F13 necrta Sad Uvidim v juni.....je tam malo premier, mozno to zaradia.

Jared tam nie je lead.....

F13 myslim u nas do kin ani nepojde.. a Jared bol hlavna postava!!! 702 ved predsa pribeh je o tom, ako Clay hlada svoju sestru, nie o tom, ako Jason vrazdii My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 99937 My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 99937
a bezhlave utekanie pred zabijakom, ktory strazi svoje marihuanove poliicko.. ked sa nad tym clovek zamyslii, tak to ma pre deti aj poucenie - nekradnut marihuanu z pola, ktore nie je vase, pretoze majitel moze byt prepnuty seriovy vrah.. My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 99937 My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 99937
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 17:22

dion-fortune napísal:

btw fotky by mohli byť už v priebehu tohto týždňa Wink technický problém je takmer vyriešený Wink

Dionka a môžem sa spýtať že aké fotky? Z meetu? confused 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 17:58

ramon: jj presne tie Wink
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty26.05.09 18:03

Fuha tak tam budú super fotky. Elenka, andy a ja. No sa teším. My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 284389 My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 284389 A približne kedy budú?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3D na Slovensku   My Bloody Valentine 3D na Slovensku - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
My Bloody Valentine 3D na Slovensku
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» My Bloody Valentine 3-D
» 05x14 My Bloody Valentine
» 05x14 My Bloody Valentine
» 05x14 My Bloody Valentine
» 01x05 Bloody Mary

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: