Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HžadaHžada  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Doposiaž najlepší záporák?

Goto down 
+17
Chrystelle
lenkka
Weronička
Zizi
kaja666
wiktoriano
str8tking
Anwiel
janicag
Samabel
Hiro666
dion-fortune
lentilka
cleo
sisel
Fay
Sarinka
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2

Najlepší záporák je...
1. Žltoočko
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap43%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 43% [ 16 ]
2. Meg
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap3%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
3. Ruby
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap3%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
4. Bela
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap8%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 8% [ 3 ]
5. Uriel
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap0%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6. Zachariah
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap3%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
7. Lilith
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap0%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8. Alastair
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap32%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 32% [ 12 ]
9. Iný
Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_lcap8%Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Celkom hlasov : 37
 

AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Re: Doposiaž najlepší záporák?   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty21.07.09 8:45

Meg na to, ako málo tam bola, tak bez stopy celý SN nenechala, bola správny BadAss ako jej "otecko" Razz

Zahlasovala som za Alastaira, bo viem, že YED je super BadAss, ako s chalanmi vždy vyd.... ako ich okašžal, ale Alastair na mňa zanechal dojem. Tá postava je tak zlá, že už aj ten chlapík, čo ho hral, musí ma v sebe kúsok Alastaira 603
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Re: Doposiaž najlepší záporák?   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty21.07.09 11:34

Tina: Ja si neviem pomôc, ale z toho chlapíka by som razom spravila Lucíka. On mal ešte aj taký výraz LOL ale hej bol to skvelý záporák
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekožvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Re: Doposiaž najlepší záporák?   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty21.07.09 20:43

bože zizi presne pravy lucik tak som si ho vždy predstavovala!!! taky ten zahnuty nos a ta brada presny lucik:D

tini ale musis uznat že meg najlepsie zahrala vymetenu Very Happy
no chapes to vymietanie ako z nej vychadzal demon:d
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Re: Doposiaž najlepší záporák?   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty21.07.09 21:20

Hmm, tak když jste to tady tak nadhodily, jak tam o tom přemýšlím, ten herec by mi tedy na Lucifera neseděl. Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 999804 Spíš se hodil na toho zvrhlíka Alastaira, ale Lucifera si osobně představuji víc...jak bych to řekla.... Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 999804 Laughing Mě nenapadá správný výraz....ale asi prostě cool. Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 198137 Laughing Něco jako byla právě Meg. Takový suverén, co se zbytečně nestrapňuje jako Alastair a má styl. Tak nějak bych si Lucíka představovala. Možná ten herec, co ho bude hrát, nakonec vážně bude ten pravý. Jen jsem zvědavá na jeho herecký výkon. Pokud bude jak "prkno", tak ho ani jeho ksicht nezachrání. Evil or Very Mad Laughing
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Hlas   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty25.01.12 11:13

Já dávám jednoznačně hlas Crowlymu Twisted Evil je to ďáblík jak se patří, je to neuvěřitelný zmetek, Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 986581 ale má svůj styl, šarm a dokonce i nějakou tu čest, takže Crowly Twisted Evil Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 449740
Je mi jasný, že v počátečních sériích nebyl, ale teď už je Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 986581
Hrozně se mi u něj líbí, když mluví "klidně" a pak vypoulí očka, zrudne ve tváři a začně hřmět Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 555452 Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 873139 (v čj je to nevydařená snaha... No )


Naposledy upravil astík dňa 08.02.12 22:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Re: Doposiaž najlepší záporák?   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty25.01.12 15:14

Musím souhlasit s Astíkem, že mě se nejvíce líbí Crowley. Sice to není typický záporák, klukům jednu dobu i pomáhal, ale přece jen vždy pro své vlastní zájmy. Přes to všechno je ale Crowley neskutečně cool Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 198137
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Re: Doposiaž najlepší záporák?   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty25.01.12 15:18

Tohle nebylo lehké rozhodování (což je dobře, že nám SPN může nabídnout víc než jednoho dobrého záporáka), ale asi z nostalgie u mě vyhrál taky YEd, pak by to byl asi Alastair.

Crowey...ehm...toho jsem si už zamilovala, tak je pro mě těžké hodit ho do záporáků. Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Re: Doposiaž najlepší záporák?   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty25.01.12 15:24

Ver: Já Crowleyho taky miluju Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 430869 S ním je to těžké... není typický záporák, ale co už Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 260605
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty
OdoslaPredmet: Re: Doposiaž najlepší záporák?   Doposiaž najlepší záporák? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Doposiaž najlepší záporák?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpoveda na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Ankety-
Prejdi na: