Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x10 Abandon All Hope

Goto down 
+16
Ellen
janča
12NicolAlysska
janka410
Chrystelle
kaja666
JMMM
Panthera
Hiro666
Night Angel
Evelin
niki-morgan
dion-fortune
Fay
cleo
Sarinka
20 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 4:09

Takže jedným slovom.....SKLAMANIE a strašné. Bozk medzi dvoma chlapmi, britský prízvuk, nuda, Mark, nuda, Mark, nuda, Mark...nejaký výbuch, Jo je mŕtva a aj Ellen, aký šok, Jo spapal pekelný pes, Ellen sa obetovala s ňou. Casa chytil Luci, Luci začal vyvolávať anjela smrti. Crowley im dal kolt, aby zabili Luciho, Dean ho odbachol, ale Luciho ŠOKUJÚCO nezabil. Nasledovali dialóg medzi Lucim a Samom, konečne niečo pozerateľné, Cas sa dostal z ohňa a použil Meg ako rozhožku a prešiel oheň. Luci dokončoval obrad, zjavuje sa tam Cas, potom neviem, bo to zas padlo a po reklame sú už všetci u Bobbyho, ktorý ÁNO prežil. Bobby do ohňa hádže fotku, kde sú všetci aj s Ellen a Jo...všetci hádžu smutné oči...BANG koniec, asi nebudem týždeň spať, tešilo ma, dobrú....
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 4:13

Nuda....vsetko co som chcela napisat, napisala Sarinka, takze nemam co dodat...vlastne NUDA... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 9:17

Ja som tam našla aj svetlé momenty, hehe.. (môže za to pravdepodobne nedostato spánku).. ale sklamaná som nebola tak ako vy.. 603 pretočila som akurát tú scénu, ako prichádzali do mesta (čo bol sneak). ale keby to baby kukám ráno, tak fakt zaspím.. :608: bola to skôr taká oddychovka

Man kiss - oh, to bolo najs, asi Ben čítal homofóbne príspevky.. 05x10 Abandon All Hope 934194
Cas a chlastanie - no to ma nasrali, ja som sa tak tešila na nejakú peknú Destiel scénku (aj keď ten rozhovor S/D tiež nebol na škodu, to zas bude videí).
Cas hádzal v tejto epke nenormálne pohľady, jak smutné srnča (úplny Bambi, hneď som si Veroni spomenula na to tvoje video Very Happy ), KONEČNE matroš na Luciel!!! (dúfam, že sa toho niekto už chytí, damn it).
Bolo mi ľúto Ellen.. Sad Deana nekomentujem, mohol kľudne ostať pri tom kisse na čelo... 05x10 Abandon All Hope 934194
Dean poškodil VESSEL!!! (a taký fešný, vrr) 25 rán bičom poprosím, do Lucíka nikto nebude strieľať jak sa mu zachce (ešte že má samoreparačnú schopnosť, hehe.. 05x10 Abandon All Hope 316745 )
Rozhovor S/L - znova moje srdce zaplesalo (prečo každú scénu automaticky radím k musicvideám? Laughing ), tiež už by to niekto mohol zobrať do paprčí.. 702
lúbilo sa mi Bobbyho - that's why I'm here boy!
a všimli ste si, že vždy keď povie D. WHY EXACTLY ... tak hodí taký xicht, že dovi.. Very Happy

a Crowlyho EXTERMINATE spôsobilo chvíľkový záchvat smiechu.. cheers

EDIT: zabudla som opchváliť skvelú Rachel v úlohe Meg.. dance Tešila som sa na ňu od kedy sa objavilo, že ju bude hrať a som z nej happy (v Hide bola dokonalá!) a páči sa mi viac, ako Niki 603
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 13:42

nooo tak žiadna pecka to nebola, ale nie som sklamaná tak ako vy 603 bozk chlapov na začiatku bol super Laughing to som nedýchala asi desať minút Laughing jo konečne zgegla, hurá cheers ellen mi bude chýbať 05x10 Abandon All Hope 71416 dean ma nasral tým bozkom, ale tak whatever Rolling Eyes tento diel bol zlatý 702 castiel bol skvelý drool mohlo ho tam byť aj viac Rolling Eyes ale tak v porovnaní s predchádzajúcimi dielmi, som spokojná 603

úprimne som čakala nejaký väčší cliff, viac napätia, skrátka mi tam niečo chýbalo, ale tak zase aspoň to bude relatívne kľudných pár mesiacov 05x10 Abandon All Hope 934194
Návrat hore Goto down
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 14:18

Tak nemyslím si že to byl až tak špatný díl..Nejsem tak zklamaná jako ostatní..Ale jak napsala Dion mohlo tam být víc napětí, ale určitě tenhle díl patří k těm slabším..Prostě něco tomu chybělo..Jo je mrtvá 05x10 Abandon All Hope 170639 ale Ellen mi je líto 05x10 Abandon All Hope 364896 Castiel úžasnej jako vždy drool Rozhovor Luciho a Sama dobrý 05x10 Abandon All Hope 707500
Návrat hore Goto down
Evelin
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Evelin


Počet príspevkov : 18
Age : 33
Registration date : 15.03.2009

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 15:12

Ach mám pocit,že všetci sú tu anti-JO-ovci! Evil or Very Mad Ja som mala Jo veľmi rada, no keďže sa v moc častiach ani neobjaivla, nejak mi chýbať nebude, to skôr potom Ellen.
Časť mala aj svetlé momenty, neviem čo ju hneď zvážate pod čiernu zem...mala v sebe aj kopec klišé scénok, ktoré mňa ale stále lapajú a trošku mi aj navlhli oči. Sad To by som na nej asi tak vyzdvihla a možno aj scénku medzi bratmi a Crowlym. ...
Koniec koncov, mne sa táto časť aj celkom videla.Toť vsio Cool

EDIT: no a ešte ako správny Joanovec, kiss som konečne uvítala a to som si naň musela počkať 4. sezóny. Suspect
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 15:50

Už sa blíži hellhound.. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 15:58

Evelin napísal:
Časť mala aj svetlé momenty, neviem čo ju hneď zvážate pod čiernu zem...

Tak ked sa mi nepacila, preco by som mala pisat nieco ine?? confused
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 19:44

Tahle epizoda byla zdlouhavá a nudná... Nemám k tomu moc říct, ze začátku se mi sice líbilo, jak Jo a Ellen učili Case chlastat, ale tuhle scénu jsem viděla už vPánovi prstenů, když Legolas s Gimlim hráli drinking game a Legolas teprve začal něco cítit, když byl Gimli na mol....

Po týhle epizodě mě napadá jediné: "Children of Earth" - nechápu, jak mohli být tak tupí a myslet si, že zabijou Devila coltem... Nemůžou být náhodou andělé zabiti pouze dalšími anděly???
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 19:50

Night Angel napísal:
jak Jo a Ellen učili Case chlastat, ale tuhle scénu jsem viděla už vPánovi prstenů, když Legolas s Gimlim hráli drinking game a Legolas teprve začal něco cítit, když byl Gimli na mol....
Ber to ako odkaz na pana prstenov Laughing Laughing Laughing
citácia :
"Children of Earth"
Exactly!!!
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 19:55

Ok, odkaz na LotRa... Musím říct, že Gimli-Legolas byli lepší Sad Tady se to tak nehodilo jako do LotRa...

Ale možá ta epka nebyla tak zá, ja nvm, já jsem dneska přišla ze školy a na hodinku jsem usla a pak se rovnou vrhla na SN, takže možná je to ještě to pospánkovou otupělostí,... Ale moc mě to nebralo Sad hodně jsem toho přetáčela... Dneska vidím záchranu v Top Gearu...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 20:02

na: ja som sa nudila tiez.... Rolling Eyes Jedine co sa mi pacilo, bol Mark a Castielove puppy eyes....
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 20:08

Ale trochu z vás už blbnu... už si nepamatuju, jak to tam bylo, ale jak Cas řekl něco jako "Nedovolím ti, vzít si Sama Winchestra" tak jsem si vzpomněla na slash... Že by jim to s Deanem neklapalo? Nebo mu je jedem Winchester málo?
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 20:12

Night Angel: on si ich pekne označkoval predsa oboch.. 05x10 Abandon All Hope 316745 pretože kam ide Dean, tam ide automaticky Sam! 702 čiže happy three friends 05x10 Abandon All Hope 430869 05x10 Abandon All Hope 430869
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 22:03

Podla mna epizoda nebola az taka zla .
Vadil mi bozk medzi dvoma muzami.
Ked Cas a Ellen sutazili v piti . A potom Cass povedal ze daco zacina citit. Hned som si aj spomenul na Navrat krala a na Legolasa a Gimliho .
Jo a Ellen nakoniec umrel ze sa obetovali.
Luciferov vessel je slaby. Len ma pobavilo ze vsade na okolo bolo plno demonov. a Lucifer sam kopal jamu.
To ze colt nezabil Lucifera ma vobec neprekvapilo.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty20.11.09 22:17

Hiro666 napísal:
Len ma pobavilo ze vsade na okolo bolo plno demonov. a Lucifer sam kopal jamu.
Tak tohle byla zrovna jedna z těch věcí, která se mi v tomhle díle líbila... Lucifer těm démonům nevěřil natolik, aby jim to svěřil. Byla to moc velká záležitost na to, aby ji dělali nějací poskoci... Navíc se v tom stejně vyžíval, tak proč si ubírat radost? To na něm mám ráda, že všechno dokáže pořádně prožít
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 10:14

Příjemným překvapením byl Crowley, ale to bylo asi to jediné, co plytkost této epizody pozvedlo, Castiela nepočítám. Konečně démon, co přemýšlí a nevstoupí jako tupá ovce do pasti. Navíc celkem sympaťák na úrovni.
Také jsem byla překvapená otcem Meg, zjevně mi někde něco uniklo. Žila jsem v představě, že měl Azazel syna a dceru, bylo to snad myšleno obrazně?
Lucifer a jeho schránka, střelnou ránu vyléčí, ale prakticky se rozpadá? Ti mocnější mají asi opravdu problém s vesselem. Very Happy
Dále snaha ho zabít koltem, jelikož je to anděl a ne démon, přišlo mi to poněkud scestné. I když, mělo to snad nějaký, prozatím pro diváka skrytý význam pro další rozvoj děje?
Unylost ve smyslu melancholie při odchodu Jo a Ellen byla minimální. Svým způsobem jsem to čekala, ze tří adeptů to byla z mého pohledu smrt typu nejmenšího zla, u Bobíka bych byla mnohem nešťastnější.
Také mě začátek opět navedl k otázce, zda mají démoni křídla. Jsou v originálu jen černým kouřem a ničím víc? Ruby vtipkovala o motorku v pozadí, ale tak mě by to zajímalo. Anděle si představuju jako bílou plasmu s křidélky. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 13:01

Vyzerá to tak, že ja budem vyčnievať z radov fanúšikov. Mne sa táto epka páčila veeeeeeeeeľmi, určite jedna z mojich najobľúbenejších. Asi sa to aj celkom dá pochopiť, keďže nie som zástanca prvej série a pri jej sledovaní som občas rozmýšľala, či sa to vôbec oplatí pozerať, ale nuda bola sviňa a pri postupnom približovaní apokalypsy sa mi seriál viac a viac páči. No a táto časť bola venovaná len a len apokalypse, aspoň ceste k nej.

Tiež mi bolo divné, že Lucifer si kope sám, no asi ho to baví Shocked a to, že ten kolt nefungoval? Skôr by som sa divila, ak by fungoval, keďže Lucifer patrí podľa všetkého medzi tri najmocnejšie tvory sveta a ľudský výrobok by ho zničil? Ešteže nie.

Za Jo mi bolo smutno 05x10 Abandon All Hope 460216 , keď som videla trailer na túto časť, myslela som si, že sa konečne dá s Deanom dokopy, podľa mňa by sa k sebe perfektne hodili, podobne mi bude chýbať aj Ellen. Naopak ma trošku sklamalo, že Lucik trošku viac nepotrápil Castiela, ide mi už poriadne na nervy, ani by mi za ním smutno nebolo 05x10 Abandon All Hope 43228 . No čo, dva mesiace pred nami, asi si stihnem pozrieť celý seriál nanovo.
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 13:42

OK. Takže táto epka bola aj pre mňa jednoznačne jednou z najlepších. Bola geniálna...

Začiatok - Crowley bol dobrý. Kolt získali bez problémov, čo bolo nezvyčajné, im sa vždy pokazí čo sa dá Wink

Potom ako Cass pil panáky, to bol najlepší okamih časti: I start feel something 05x10 Abandon All Hope 316745 05x10 Abandon All Hope 316745 Ja som sa skoro pocikala... Cass bol naozaj zlatý, aj v tom ohni a ako hodil Meg a prešiel cez ňu. Jednoducho krása 05x10 Abandon All Hope 430869

A napriek tomu ako som Jo nemala rada, bolo mi ľúto, že zomrela aj s Ellen, plakala som ako malá... Spravili to naozaj dobre.

Lucifer zlatý ako vždy. A kolt naňho nefunguje. Čo bolo síce jasné, lebo pochybujem, že by to bolo také jednoduché, ale tým, že kolt vyskúšali, znamená, že sa tým zmení budúcnosť - budúci Dean už bude vedieť, že kolt nefunguje a tak nezomrie Cass a ani on Smile

A Sam sa mi v tejto epke páčil. Začína byť zase taký sexi ako bol pred 4.sériou 603 Nemohla som si pomôcť - nemohla som sa naň vynadívať 05x10 Abandon All Hope 430869
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 18:44

To je fakt sranda, číst ty vše názory, jak se v některých věcech absolutně liší. Shocked Laughing Jeden se nudil, až usínal, druhý jásal, třetí má za to, že Dean a Jo by byli skvělý pár, čtvrtý si oddechl, že je konečně mrtvá atd.... 05x10 Abandon All Hope 99937 05x10 Abandon All Hope 99937 05x10 Abandon All Hope 99937

Já nezapadám asi do žádné možné "kategorie", protože jsem z této epizody nebyla ani nijak zvlášť odvařená, ale ani nemůžu říct, že by se mi nelíbila. To spíš naopak...oproti původnímu očekávání se mi líbila docela moc. cheers Něco mi tam chybělo (jako vždy), ale rozhodně jsem se nenudila.

Castiel byl úžasný, nechápu, proč jsem ho na začátku tak nesnášela. 05x10 Abandon All Hope 71174 05x10 Abandon All Hope 316745 Hrozně se mi líbila scéna s Jo, když vystupovali z auta a on se zjevil vedle ní, ještě než stačila dopovědět svoji otázku. 05x10 Abandon All Hope 99937

Na začátku zmínka o homofóbii mi dala pocit zadostiučinění Twisted Evil , díky Ericu! 704 05x10 Abandon All Hope 854585
Ovšem nadruhou stranu mě docela dost zamrzel fakt, že se kluci tak trapně naivně domnívali, že na Lucíka bude fungovat Kolt. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Snad jsou to nejlepší lovci planety, ne? Tak si měli dát 2 a 2 dohromady a bylo by jim jasné, že nejenže je to LUCIFER, ale hlavně anděl, nikoliv démon. A pokud se nepletu, tak anděly mohou zabít jen jiní andělé a navíc speciální zbraní. Nebo mi něco uniklo? confused confused No asi jo, protože tu pointu jsem fakt nepochopila. Jak už zde někdo psal, snad to mělo jiný význam, který se později dozvíme, nějaké vhodné vysvětlení, protože takhle mi Sam s Deanem připadali jako párek amatérů. Suspect 603


No a co mě KUPODIVU nakonec dostalo z celé epky nejvíc, byla smrt Jo a Ellen. 05x10 Abandon All Hope 677692 Oni to podali takovým způsobem, že se mi prostě pláč nedařilo za žádnou cenu zastavit, no prostě masakr. Takové scény mě pokaždé odrovnají a je jedno, kdo zrovna umírá. 05x10 Abandon All Hope 87642 Navíc ty Deanovy výrazy a Samovy taktéž...pak do toho Bobby a Ellen a já jsem prostě nemohla ... 602 602 05x10 Abandon All Hope 568939 05x10 Abandon All Hope 568939
Vážně jsem nečekala, že si tu jejich smrt takhle vychutnají (scénáristi). navíc mě dostalo i to, že vlastně Jo bez váhání zachránila Deanovi život. Jak jsem ji nikdy nijak zvlášť nemusela, tak v této epizodě se mi líbila a nemohla jsem na ni říct křivého slova. Asi podobně jako Ruby v podání Katie v 3x16. Hold když mají holky "poslední hodinku", asi teprve potom mi začnou být sympatické, jinak si to neumím vysvětlit. 05x10 Abandon All Hope 49896 05x10 Abandon All Hope 49896
Cože ale nic nemění na tom, že jsem ráda, že je zase o jednu ženskou méně. 05x10 Abandon All Hope 934194 Laughing Laughing Jen ta jejich smrt, to byla pro mě síla. Mám teď takové blbé období, tak možná proto mě to i tak vzalo.

Jedno je však jisté - Dean si má zase co vyčítat. 05x10 Abandon All Hope 934194 Sice si byli všichni dobře vědomi, do jakého nebezpečí jdou a co je v sázce, ale i tak...vrhla se na ty psy jen proto, aby Deanovi zachránila zadek. A to on určitě hned tak jednoduše nezkousne. Sad

A na závěr už jen dodám, že jsem ráda aspoň za to, že na konci nebyl nějaký zabijácký cliff, takže v pohodě vydržím ty dva měsíce bez úhony. 05x10 Abandon All Hope 886945
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 18:51

Chrystelle napísal:


Já nezapadám asi do žádné možné "kategorie", protože jsem z této epizody nebyla ani nijak zvlášť odvařená, ale ani nemůžu říct, že by se mi nelíbila. Něco mi tam chybělo (jako vždy), ale rozhodně jsem se nenudila.

jj Chrys, pridávam sa do tvojej kategórie 05x10 Abandon All Hope 316745
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 19:23

Chrys a Fay:Nápodobně
Chrys: Jak jsi mohla nenávidět Casse? Shocked
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 19:30

Tak že by se nám nakonec podařilo společně vytvořit jednu samostatnou kategorii? cheers 05x10 Abandon All Hope 99937

niki-morgan, kdyby ses mrkla např. do některých topiců s komentáři k prvním epizodám 4. série, to by sis slušně početla, jak jsem ho mohla nenávidět. 05x10 Abandon All Hope 316745 05x10 Abandon All Hope 316745 Musela jsem se složitou cestou (ale jinak skvělou 05x10 Abandon All Hope 998745 05x10 Abandon All Hope 316745 ) propracovat až do mého nynějšího stádia. 05x10 Abandon All Hope 316745 A jsem moc ráda, že se tak stalo, protože už tak dost často na některé epky nadávám a ještě tak nesnášet Case, tak už se jdu asi fakt zahrabat. 05x10 Abandon All Hope 868694 05x10 Abandon All Hope 99937
Návrat hore Goto down
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 19:32

no tak to se jdu juknout, to bude počtení..ale jinak jsem ráda,že jsi se přeorientovala Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty21.11.09 19:39

niki-morgan: to sme viacerí radi, že sa preorientovala, že chrys? 05x10 Abandon All Hope 99937 ale tak koblihovi sa nedá odolať, aj keď chrys a janka sa statočne snažili 05x10 Abandon All Hope 99937
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x10 Abandon All Hope Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x10 Abandon All Hope   05x10 Abandon All Hope Empty

Návrat hore Goto down
 
05x10 Abandon All Hope
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 05x10 Abandon All Hope
» 05x10 Abandon All Hope

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: