Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Možná přehlédnuto...

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Možná přehlédnuto... Empty
OdoslaťPredmet: Možná přehlédnuto...   Možná přehlédnuto... Empty07.05.10 16:50

Jen takový rozbor, co si o tom myslíte...

1) Kde vzal Crowley srpek Smrtě? Řekla bych, že je to ten, co ho měl Alastair ve 4x15, ovšem Alastair a Crowley by v minulosti s přihlédnutím na jejich názor na apokalypsu spolupracovat neměli. (Ukradl mu ho?)

2) V dnešním díle 5x21 Crowley tvrdil, že se touto zbraní dá zabít anděl, démon, smrtka atd. Proč to Alastair nevyužil, nebo Lilith (i když tito dvá se k sobě taky zrovna moc neměli) a bylo do nás huštěno, že anděl se dá zabít jen andělským párátkem? Když Sam Alastaira před smrtí vyslýchal, tak z něj vypadlo, že kdyby Lilith mohla, zabila by andělů stovky, tísíce... bla, bla, bla... Že by umřel jen tak a kryl jí záda?

3) S tím mi stále vrtá hlavou i kolt, odkud Becky věděla, že ho má zrovna Crowley a ne Lilith, 5x09? (tuhle otázku jsme někde řešili na domácí půdě, ovšem teď si nejsem jistá, zda tady nebo vedle; vztahovalo se to na vydané knihy, které se neobjevily)
- získaná odpověď by jouzinka - 3x15, Chuck to zjevně napsal do knihy.

4) Podobně dnešní díl, Castiel v 5x10 není schopen poslat démona zpátky do pekla, protože zjevně nemá *mojo* podporu shora. (možné vysvětlení hořícím kruhem oleje) Ale jak je možné, že dnes sestřičku tak v klídku poslal domů?
- získaná odpověď by jouzinka - měl v ruce nůž, jop, jsem si při prvním kouknutí nevšimla.

Tohle mi nedá pokoj, jak to vidíte vy? Klidně opravujte, mohla jsem někde něco přehlédnout.
Zbývají mi první dvě, pokud vás něco napadá, prosím, podělte se. Wink

Úprava 17:47, 11:21.


Naposledy upravil Panthera dňa 10.05.10 11:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Možná přehlédnuto... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Možná přehlédnuto...   Možná přehlédnuto... Empty07.05.10 22:21

mne prišla tá kosa úplne,ale úplne nezmyselná a zbytočne vsadená do deja.. najprv hovoria, že anjela ide zabiť len špeci mečom (a dokáže to len anjel, čo Dean ale v 18tke vyvrátil) a ZRAZU sa nájde niečo new... a hneď po tom, ako sme sa dozvedeli, že niečo také existuje, tak sa to stalo zbytočným, pretože to Deanovi Smrť zabavil/a (furt neviem aký rod použiť). ale na otázku ako sa k nemu Crowley dostal by som mala odpoveď - podľa mňa sa k nemu dostal od jedného z poskokov do Alastra - prípadne by ho "vycrossoval"?? neviem, v tomto mi unikla celková pointa, takže tomu nerozumiem. (rovnako ako tomu, že keď má Crowley ako king of crossroads MOC splniť akékoľvek prianie, prečo si jednoducho Sam alebo Dean neželajú za svoju dušu koniec Apocalypsy, prípadne aby sa Luci ocitol v klietke?? veď by to všetko vyriešilo..)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Možná přehlédnuto... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Možná přehlédnuto...   Možná přehlédnuto... Empty08.05.10 0:01

Jop, s tím koncem souhlasím na 100%.
Bejt Bobek chytrej, tak dám ti svoju dušku a ty vrátíš svět do původních kolejí. Laughing
Nebo jak píšeš, rovnou si to měli přát Dean a Sam a měli bychom konec a klídek. Twisted Evil
Je tam hodně nedomyšlených detailů a je to celkem škoda. Když už něco vysvětlí, tak to vysvětlí jedním možným způsobem a pak se v tom motají. Exclamation
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Možná přehlédnuto... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Možná přehlédnuto...   Možná přehlédnuto... Empty08.05.10 1:06

jj, je to škoda, podľa mňa dal od toho Eric ruky preč už dávnejšie (od päťky to hoodne motajú jedno cez druhé, pri takomto tempe sa dozvieme, že Bettynka je magický kľúč k oslobodeniu jednorožcov) a writers akosi nevedia, ako z toho von.. a v poslednej epke hooodne cítiť, že tam chýba "tvorcovská krv" na ktorú sme zvyknutí (neviem si pomôcť, ale práca Julie ma totálne uchvátila).. written by Sera - začínam sa naozaj báť 6 série (lebo mňa tá epka neuchvátila takmer vôbec, scény čo sa mi páčili viem zrátať na jednej ruke)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sponsored content





Možná přehlédnuto... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Možná přehlédnuto...   Možná přehlédnuto... Empty

Návrat hore Goto down
 
Možná přehlédnuto...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: