Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x03 The third man

Goto down 
+9
Ellen
andy
majtika01
Marvin
Zetrik
JMMM
Zizi
dion-fortune
Maky
13 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty09.10.10 8:54

Zdá se mi to, nebo zatím všechny epizody byly zmatené, postrádající hlubší pointu, uspěchané, postrádající mnohokrát vtip, postrádající napětí... mohla bych pokračovat. Epizoda - zmatená, postrádala to, co příběhy mívají, totiž začátek a rozjezd, napětí ve středu a jeho zvětšení těsně před koncem, otázky, jejich rozuzlení pomalu vyplouvající napovrch a finále s vyvrcholením... bylo to něco řešíme "bum", řešíme něco jiného "bum" a zase něco jiného "bum"... čekám, říkám si, třeba se konečně něco stane a ten film začne a on konec.. dívala jsem se vůbec na SN? Prosředí - vím, že prostředí se mění, ale, opakuji znovu, dívala jsem se na SN? Město, hotelový pokoj v patře, luxusní dům - tohle je SN? Kde je ta úžasná atmosféra, která dělala SN - SN?

Den, Dean je v pohodě.. jenže, je tak moc v pohodě a tak moc sám sebou a tak moc vyrovnaný, že mě začíná malinko nudit... skoro, jakoby jeho jediná role v téhle sérii, byla být vyrovnaný a podivovat se nad tím, že se Sam změnil.. ale, v pohodě...

Sam, Sam no commnet... choval se jako idiot - pominu-li, že se změnil, dobře, mohl se změnit, změnil se a stal se z něj idiot - trochu arogantní.. nejhorší je, že to, jak se chová není ani trochu zajímavé, ani trochu zábavné a dokonce bych řekla, že hraje nudně... nejde o to, že se změnil, to je v pohodě, jenže, nudí mě.. vážně nudí. A to, co je mezi ním a Deanem - ohraná písnička s tím rozdílem, že vztah, kteý mezi sebou pve bratři měli, neexistuje.. Dean vtipkuje, Sam se pokouší přihrát a nic.. a nebo, Sam se chová jako idiot a Dean se tomu tiše diví.. hm, hrozně zábavné.

Cas, zdálo se, že si odskočil,ukázal se nám a zase odhopkal, respekive, odletěl. Jeho nástup - dobře - jenže potom bylo vše hrozně uspěchané, nasáčkované, jedna scéna střídala druhou - nemyslím si, že by to byla chyba Mishi, spíše scénáristů.. myslím si, že kdyby mu dali více prostoru v jedné scéně a to pořádně, bylo by to lepší, než s ním za každou cenu točit milion různých scén... říkám si, co to pro boha mělo za smysl, ukazovat ho, naprosto beze smyslu? Snad to byla "příprava" na to, co přijde - zdálo se mi, že byla... myslím si, že v některé z dalších epizod se Dean Castiela zeptá na to, proč se chová tak, jak se chová a on mu osvětlí to, že - že ne vše je takové, jak si předtavoval.. hm, ale takhle epizoda byla trochu na nic.. Samotný Cas - dělal divné grimasy, možná proto, že byl člověl a to ho změnilo - předtím takové grimasy nedělal.. jeho hlas - mluvil udýchaně a skoro se zdálo, že se Misha strašně snaží o to, mít ten správný hlas - bylo to až nepřirozené. Chtěli ukázat, že je Castiel zaneprázdněný, ale, přehnali to, a nepůsobil ani tak zaneprázdněně, jako - jako labilně... přesně to, jsem tu "bum", jsem tam "bum"... udělalo to na mě dojem, jakože ne vše je takové, jak si představoval a že je sakra zaneprázdněný a že nemá čas bratrům cokoli vysvětlovat - jenže, to je trochu umálo na to, že se měl vrátit se vší parádou. Doufám , že si později spolu s Deanem promluví, protože zatím to na mě dělá dojem, Sam se vrátil a je příliš busy sám sebou, Castiel totéž a Dean je Dean - rovnou můžou každý lovit sám a bude... kromě těch momentů, kdy byl Castiel příliš busy, se mi ale zdálo, že mezi ním a Deanem pořád ta chemie je - narozdíl od Dean-Sam.. nečekala jsem, že v téhle epizodě bude vysvětlování a nebo povídání si, jeden dva dialogy v klidu, by se tam ale vešly, no ne? Tohle bylo samé "bum" bum bum a Castiel odletěl... tak jsem si to fakt nepředstavovala. Jestli se tak bude chovat každou epizodu, měl raději zůstat v Nebi, ach jo...

Dva plusy: Castiel a Dean mezi sebou mají zvláštní spojení Smile

Druhý plus - restaurace Heavens burger, byla jsem tam třikrát, naposledy minulý měsíc, hrozně mě pobavilo, že se celou dobu snažím vypátrat SN natáčení a navím, že jsem ho možná o kousek náhodou minula.. no nic.. vážně, mají tam ty nejlepší burgery na světě Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty09.10.10 13:38

chýbajúci element, ktorý spraví supernatural nielen pozerateľným, ale aj celkom užívataľným = CASTIEL 702

k epke nemám veľmi čo povedať. podľa mňa bola okey. pár vecí možno trebalo viac dotiahnuť, ale celkovo sa mi dej dosť pozdával. konečne trocha akcie, boja, zamotania príbehu.... veľmi sa mi páčili všetky momenty s casom a dobrý bol aj rozhovor dean/sam na konci.

inak ma dostali tie ukážky na konci Twisted Evil teším sa ohromne na tú epku s pravdou Laughing
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty09.10.10 18:29

Tak ja som si práve užila peknú SN jazdu. Ako fakt sa mi táto epka moc páčila. Ako spomínala dion, bola tam akcia a ehm aj samozrejme dostatočná dávka nechutných úmrtí. 06x03 The third man 65804
No a konečne som sa dočkala aj Castiela a lol akože proste lol 06x03 The third man 99937 06x03 The third man 99937 a tá Deanova modlitba na Casa ma dostala 06x03 The third man 99937 06x03 The third man 99937
Samovho autíčka je škoda, mohli mi ho radšej podarovať, ale som nesmierne šťastná, že Impalka získala späť svoje vedúce postavenie 06x03 The third man 975638

No a hmmm ehmmmm cvičiaci Sam bol pastva pre oči 06x03 The third man 998745 06x03 The third man 177401
Dean ako nemohol hľadieť na mučenie toho chlapca 06x03 The third man 956551 06x03 The third man 938450
Záverečný rozhovor stál tiež za to. Sam čosi tají, to je isté 06x03 The third man 941362
Ja som spokojná a teším sa na ďalšiu epizódu a tie ukážky ma namotali ešte viac, takže som zvedavá. Zatiaľ sa mi táto séria pozdáva Smile 06x03 The third man 209689
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty09.10.10 18:30

Asi som jediná, ktorá bola epkou nadšená confused. Strašne sa mi páčil aj dej, aj to striedanie, ani chvíľu som sa nenudila a konečne sa aj novobudovaný vzťah Sam/Dean posúva ďalej. Ono sa asi v tej epizóde s bohyňou pravdy dozvieme trochu viac, ale jednoducho sa mi vidí, že to nie je Sam, nemôže. Platí si prostitútky? Fíha, hlavne keď nemusí Laughing. Ale páčilo sa mi porovnanie na začiatku, Dean sa len tak ponaťahuje a ide, Sam poriadne maká. Pekné, som si tie chvíle poriadne užila 702 (musím uznať, že Jaredovi to manželstvo poriadne prospieva). Čo som bola nesmierne happy, že sa konečne vracia aj trocha vtipu, hlášky sa sypali (stále jazdíš tou rachotinou?), aj keď ich bolo pomenej, ale stále viac, než v poslednej dobe. A to nielen Dean, Castiel sa pridal, aj keď nechtiac a aspoň pre mňa bol v tejto epke znesiteľnejší ako vo väčšine predchádzajúcich.

Impala je natrvalo späť, som sa tešila, keď Samovi Cas i s tým druhým rozbili auto a škľabila som sa spolu s Deanom. Len sa bojím, ako sa to medzi bračekovcami vyostrí. Ono som sa aj ja pýtala, že čo to má byť, že Sam dovolí mučiť chlapca, spočiatku v prvých serkach by to asi bolo naopak, vlastne ani to nie, lebo Dean by to nikdy neurobil. Ako chápem Casa, pre neho človek ako človek a potreboval informácie, ale Sam nemal, proste mal zasiahnuť, nie ešte držať Deana späť.

Stále ešte majú čo zlepšovať, ale dnes ma jednoducho poriadne potešili. Veľkých problémov série bude asi viac a som rada, že anjelov a ich občiansku vojnu asi nevynechajú. Avšak stále dúfam, že akcie pridajú viac, ale oproti rozjazdu, ktorý možno znížil kritéria, som ozaj nadšená.
Návrat hore Goto down
Zetrik
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 1
Registration date : 11.05.2008

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty09.10.10 19:01

MAKY - z tvojho popisu co som cital ty tento serial skor uz nenavidis, a nepochopim tvoje dristy ohladom toho ze ta vsetko nudi atd ... beries to az moc vazne a opieras sa moc o serialove charakteristiky - fail :p
Návrat hore Goto down
Marvin
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Marvin


Počet príspevkov : 7
Age : 33
Bydlisko : Podunajská nížina
Nálada : Celkom dobrá.
Registration date : 20.11.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty09.10.10 21:01

Po prvých dvoch epizodach konečne dobrý diel. Rysuje sa už príbeh celej série asi hlavný nepriateľ Gabrielko som zvedavý čo je so Samom vlastne.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty09.10.10 22:02

Kiežby sa Gabriel, Marvin, vrátil 06x03 The third man 199226, ale je to bohužiaľ "len" Rafael.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty09.10.10 23:43

citácia :
MAKY - z tvojho popisu co som cital ty tento serial skor uz nenavidis, a nepochopim tvoje dristy ohladom toho ze ta vsetko nudi atd ... beries to az moc vazne a opieras sa moc o serialove charakteristiky - fail :p
- tak ako niežeby som sa s maky stotožňovala, ale myslím si, že má právo si vyjadriť svoj názor. viem o mnohých ľuďoch, ktorý o sn už pomaly, ale isto strácajú záujem a tiež ma občas irituje, keď musím všade čítať len negatívne reakcie na všetko, čo sa v tom seriály stane, ale nebrala by som to príliš vážne. proste je to jej názor, tak jej ho nechaj Wink možno by bolo efektívnejšie rozviť skôr tvoje pocity o epke 06x03 The third man 934194

citácia :
Asi som jediná, ktorá bola epkou nadšená
- tak to teda ani omylom Laughing mne sa tiež epka veľmi páčila Twisted Evil ako ja som bola pomerne spokojná aj s prvými dvoma epkami, ale v porovnaní s touto boli obe nudné Laughing

to jaredovo telo drool tie hnusné spôsoby zabíjania 06x03 The third man 1319 nový anjelik cheers castiel 702 dean 06x03 The third man 430869 impala 06x03 The third man 170639 proste celkom slušný nárez a ten koniec so zostrihom toho, čo nás čaká má úplne odrovnal Shocked dance

ako jasné, že sn sa nemôže porovnávať s tým čo to bolo, ale neviem... ja som mala dosť pesimistické obdobie v piatej sérií, no nejako som ho prekonala lol! asi je to celkovo mojím pozitivistickým prístupom k životu, že ja si vždy radšej nájdem hoci ibá pár vecí, ktoré sa mi páčia a na tie sa sústredím než na tú kopu, ktoré mi vadia lol!
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty10.10.10 0:06

JMMM: Jasné, že nie si jediná. Ja som si túto epku poriadne vychutnala a hrozne sa mi páčila 06x03 The third man 938450 06x03 The third man 938450
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty10.10.10 0:34

Nebudem to tu popisovať, ako slohovú prácu zo S.J., lebo tak učinia mnohí iní...a ja by som sa možno len opakovala...ale..predsa len pár slov hodím do pľacu.
1.) Ach Sam...tvoje telo a tvoja tvár a vôbec..Bohovia sa na tebe vyřádili - v dobrom. Len som si povzdychla na samom začiatku pri tom jeho cvičení...!
2.) Návrat Castiela...konečne...myslela som si, že sa ho ani nedočkáme. Starý známy suchár CAS. Svoju bojovnosť za práva ľudí a záchranu planéty nezaprel a ten jeho suchársky postoj mi veľmi chýbal.
3.) Deanov postoj voči mučeniu mladého Mojžiša...( Aarona ) nezaprie svoje skoro otcovské postavenie a rolu.
4.) Aby som nezabudla - konečne troška nepríjemných nechutností, ktoré mi v Supernaturali spočiatku 6 epky chýbali.
5.) Rafael a jeho kompánia + anjelský zlodejíček vojenských trofejí ( Balthazár ) to roztočili po anjlesku...a ako som už v niekdajšej mojej poznámke uverejnila myšlienku, že nebo sa asi zbláznilo...tak som sa ani trochu nemýlia. Kurnik...tak komu to máme veriť a ku komu sa máme modliť, či prosiť o pomoc, ak nie k anjelom? Ja som vždy vedela, že tam hore to nebude s kostolným poriadkom a nič dobré z tadiaľ nevyčuhuje.
6.) Veľmi sa mi páčila prostoduchá Deanovská modlitba..( vyskúčam v útorok v škole, keď budeme mať testy a v stredu v robote, keď budeme mať audit, či to funguje - snáď to zaberie. )
7.) Sam niečo evidentne tají a klame, až sa práši. A Dean mu neverí, ani za makový prd. On sám bol v pekle a vie, že odtiaľ nemôže nik vyjsť živý a normálny.
8.) Zase som z toho urobila slohovú prácu - do kelu.
Na záver - aj tak je pre mňa Sam - N1, aj keď mám silné obavy o jeho normálnosti. Upútavka na ďalší diel je poriadny napinák ( že upíri - to ja silno môžem )...teším sa ako hovado. Zároveň sa ale bojím. Začína sa boj o pravdu medzi Samom a Deanom, ktorého už tajnostkárstvo zrejme začína pekne žrať a ja neviem prečo...mám ten pocit, že Sama na povrch zemský dosadil sám Lucifer, ktorý sa ho síce vzdal ( jeho telesnej schránky ), ale s prísľubom - NIEČO ZA NIEČO. Keď to nebol žiaden anjel ( čo ho zachránil ) a možno ani Boh...kto iný do pekla mohol také niečo vykonať a kto iný má takú moc, také niečo dokázať? Sam má proste niečo vykonať...niečo, z čoho určite nebudú mať v prospech ľudia na Zemi, ale niekto NAD - pozemský...len že tu vzniká otázka KTO? confused
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty10.10.10 4:17

Zetrik: Samozřejmě mám právo vyjádřit názor (děkuji Dion Very Happy ) a pokud jsem rozčarovaná, zklamaná a nebo naštvaná, napíšu, že jsem rozčarovaná, zklamaná a nebo naštvaná - od toho se tady tomu říká forum, lidé vyjadřují své názory... a pokud se na epizodu těším a těším se moc (moje chyba) - jsem potom o to zklamanější a tím spíše ptřebuji vypustit páru tím, že napíši svůj názor... Mmochodem, SN miluji a právě proto, že ho miluji, jej beru vážně - proč by ne - a proto, že ho miluji, budu ho kritizovat, bude-li se mi zdát, že je kritika třeba. Je to jako jako Dean a pie - Dean miluje pie a pokud mu někdo naservíruje pie, který mu nechutná, bude o to zklamanější právě proto, že pie miluje - pie je stejně vážná věc jako SN Very Happy

Na tom, co jsem napsala, trvám, názor je názor - nicméně, včera jsem byla přísná. Je třeba podívat se na některé epizody několikrát, aby se vám začaly líbit. Dnes jsem se dívvala znovu a mám tuhle epizodu svým způsobem moc ráda- zvláště některé momenty. Vzpomínám si na to, že i na začátku páté série jsem měla obavy, že to nebude ono - a ono bylo.. nikdy jsem ale neudělala to, že bych se přemáhala - dávám na pocit, a můj pocit včera bylo zklamání... v téhle epizodě nalézám i řadu svělých momentů - vrátím se k nim, dnes jsem je viděla, včera ne a jsem si jistá tím, že nejdůležitější je první pocit. Pokud byl můh první pocit z epizody zklamání, rostě nemůže patřit k mým oblíbeným, at se bude snažit ty světlé momenty najít sebevíc - ne, opravdu se nebudu nutit, byla bych mnohem raději, kdyby se mi ta epizoda už napoprvé moc líbila, věř mi - no, nelíbila, co s tím nadělám... příště se budu pro jistotu těšit méně Smile

Po druhém sglédnutí se mi ale nicméně líbí víc.. světlé momenty. Myslím si, že to, jak nám Case ukázali, bylo dáno kamerou a scénářem - vím, že i v prvním díle páté série se mi zdálo, že má divný hlas a tváří se divně - pak to bylo v pohodě - nebo jsem si zvykla Smile Atmosféra, která není tak zcela SN mohla být ovlivněna také kamerou. Co se Baltahazara týče, zatím mi tam přijde trochu nastrčený - Cas přece "přátele" neměl - andělé přátele nemají, na tom byla založena andělská podstata, no, nevadí - ještě bude mít určitě větší roli. Nicméně, jeho postava se mi líbí, čekám, kdy přijdou první povídky a videa Cas/Baltahazar - určitě přijdou. Nepochopila jsem ale, proč Balathazar říkaL Casovi "Cas", Cas mu začala říkat Dean - ne, nemyslím si, že by andělé používali přezdívky, andělé nejsou supposed užívat přezdívky Smile Mám pocit, že se Castiel cítí částečně vinen tím, že v Nebi panuje anarchie a protože ho Bůh řivedl zpět cítí se zodpovědný za to, nastolit pořádek.. pořád si myslím, že Cas je jeden z mála andělů mající víru - má to těžké a Dean mu to neusnadnuje Very Happy Líbilo se mi, že Baltahaz řekl, že to Castiel jim všem umožnil dělat cokoli - zdá se mi, že Cas to nemá v žádné sérii lehké, ve čtvrté se potýká s lidskými emocemi a s pochybnostmi, v páté se stává člověkem a zkouší svou víru a v šesté - ne, rozhodně to nebude mít snadné... jeho "proč nikdo z vás neposlouchá", když zabil svého bratra, bylo k pomilování. Jeho mučení toho chlapce, omlouvám - chová se více jako voják a bylo "třeba" tohle udělat.

Milované scény: Dean se modlí k Castielovi Smile
-Cas vezme Deanovu ruku, řízne a "Potřebuji tvoji krev" Smile
-Dean: "Proč?" Castiel nereaguje :"Potřebuji myrtu."

A nakonec - nechyběla má oblíbená scéna Dean- Cas z očí do očí - stáli na proti sobě, Sam o podál a měli mezi sebou jejich slavný oční kontakt, bez toho se neobejdu Smile Je to roztomilé, Cas tohle se Samem nikdy neměl, Dean tohle nikdy s nikým neměl - je to jejich soukromá záležitost Smile

Takže, epizoda se mi svým způsobem líbí - některé momenty mám opravdu ráda a Cas je Cas - ale, to nic nemění na tom, že můj první pocit dopadl pod očekávání. Můj názor, nic víc... a trvám na tom, že mi epizoda přišla uspěchaná - opět jen můk názor.. a - Dean je v pohodě, vážně je, Cas - no, ten taky.. Sam mě ale pořád vytáčí a to myslím vážně, nemám nového Sama ráda, ale, to je zase jen můj názor...

Jdu se na tu epizodu podívat znovu, třeba se mi bude líbit zase o něco víc - nebo si budu dokola pouštět své oblíbené scény Very Happy

Každopádně, díky Bohu, že existuje forum a včera jsem se tu mohla vykecat! Ne, že bych se dnes nevykecávala znovu.
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty10.10.10 13:39

Mne sa epizoda pacila. Je pravda, ze dej ubiehal obcas mozno az prirychlo, ale vysledok bol dobry.
Sam na zaciatku, to bola podla mna spravene presne pre jeho fanynky, nech sa potesia Laughing
Balthazar bol dobra postava, dufam, ze ho nakoniec Castiel nezabije. Je to skoda, ze sa anjeli zabijaju medzi sebou, ked by mohli radsej bojovat proti demonom. Uvidime, co sa z toho vyvinie.
Dean sa mi nezda vobec nudny, zabavny bol aj ten jeho rozhovor s Benom. Rozmyslala som, ako sa zbavia Samovho auta a ked sa to stalo, bolo to celkom vtipne. Aj to, ako sa jeho veci nechceli vpratat do Impaly.
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty10.10.10 16:03

Tak troch musím súhlasiť so zápornými ohlasmi niektorých fanúšikov ( MAKY a pod.-teda babo...ty píš aj do časákov, ty to teda vieš riadne rozmáznuť. Je pravda, že som sa skoro pri tvojom čítaní stratila, ale nech sa páči )...lebo, aj ja to tak trocha vníma aj ja. Nie že by sa mi niečo veľmi nepáčilo, či tak nejako...ale uvedomujem si jednu vec, že Supernaturalu je už akosi na nás priveľa a čo bolo geniálne na začiatku, asi nemôže byť geniálne po tak dlhej dobe. Už je to trocha okukané a to, čo sme spoznali na začiatku SN, tak teraz akosi sťažka do-hľadávame a podaktorí sa k tomu stavajú až príliš profesionálne z vervou silnej a odvážnej kritiky, ktorá je asi na mieste. Ale to je len o pocitoch individualistu.
Ja SV milujem...o tom niet pochýb. Milujem ho a asi mi dlho zostane v srdci, aj napriek tomu, že už to nie je také SV, ako si ho pamätám z pred 4 - 5 rokov...či kedy sa to začalo vysielať a natáčať. Za tú dobu sa jednoducho už museli vyčerpať dobré nápady a aj ľudia to už možno nehrajú s takou vervou, ako z počiatku ( musia byť unavený a ani sa im nečudujem. Možno by si už konečne zahrali niekde inde a iné postavy ).
Lenže aj tak tie dôležité postavy sú stále tam a to je podstatné.
Ešte je kopec času na to, aby nás SV aj už v 6 sérii mohol niečim prekvapiť, tak sa len tíško tešme a čakajme na to samotné prekvápko. Len dúfam, že to nebude sklamanie.
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty10.10.10 23:24

Konečne sa dej posunul trochu ďalej, ako v prvých dvoch epizódach. Chápem reakcie tých, ktorým pripadá šiesta séria nudnejšia, pretože naozaj je to trochu nemastná-neslaná a navyše pre mňa trochu pomaly rozbiehajúca sa. Chýba tomu aj nejaká neokukaná hlavná dejová línia. Ale po mojom sklamaní z finále piatej série som sa rozhodla neočakávať od SN priveľa a tak som z šiestej série menej sklamaná ako poniektorí. Ale teraz k aktuálnej epizóde:

Páčila sa mi ranná rozcvička oboch bratov Very Happy , pripomenulo mi to stratený vzťah oboch bratov, ktorí kedysi veľa vecí robili spoločne a teraz každý zvlášť. No a najviac moje srdiečko potešil pohľad na Samove telíčko. drool

Impalka, kapitola sama o sebe. Very Happy Smiala som sa, ako sa ňou Dean pred Samom predvádzal, aby ukázal, čo v tej jeho "rachotine" je. Laughing No a nakoniec som happy, že Samov pohrebák je už mimo hry. Bolo to celkom vtipné. Smile

Castiel - konečne! 702 Tak strašne si mi chýbal, ale čo sa s tebou stalo? To mučenie chlapca, pri ktorej si ani nepohol brvou a ten takmer čiernomagický rituál s Deanovou krvou? Shocked Nechápem Cass, odkedy si začal robiť špinavú robotu?!

Tá anjelská občianska vojna ma miatla rovnako ako Deana, začínam mať z toho všetkého trochu zmätok v hlave. Zdá sa, že nič už nie je také ako predtým. Tiež by som rada vedela, čo robí Boh. Takže mám k nemu osobnú modlitbu:
"Bože, nezdá sa ti, že teraz, keď sa Tvoj svet rúca, naozaj nie je vhodný čas na predĺženú dovolenku? Kde si? Nakopni tú svoju stvoriteľskú prdelku a pomôž celému Supernaturalu, prosím.
P.S. Tiež by nezaškodilo cestou kopnúť do píšťaly aj scenáristov, aby sa trochu pochlapili, dobre?
S úctou na večné časy, tvoja fanúšička Ellen.
"

Na tejto epke ma pobavilo ešte niekoľko vecí, napr. ako Sam pchal svoje veci do zapratanej Impalky Laughing , Deanova modlitba ku Castielovi, slovné prekáračky medzi bratmi aj keď to už nie je také ako kedysi, a predovšetkým rozhovor medzi Deanom a Samom na konci epky. Len som sa čudovala, že Dean nevybuchol, keď mu Sam s kľudom angličana tvrdil, že sa cíti fajn. To si Sam naozaj myslí, že mu Dean uverí, že sa po pobyte v pekle cíti v pohode?
Keď som nad Samovými slovami a jeho zvláštnym, chladným správaním uvažovala, došla som k jedinému záveru, ktorý pre istotu uvediem do spoilleru:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty11.10.10 0:09

majtika01: Laughing Nevím, jestli by o mně v časopise stáli, ale, každopádně se snažím zůstat objektivní... dobře, nejsem objektivní, jsem hrozně zaujatá, co se SN a knih a filmů týče, jsem vždy zaujatá! Trochu jsem se nechala unést - když mě něco rozčilí, vždy se nechám unést a btw, nedivím se, že ses chvílemi ztrácela, většinou píši stylističtěji lépe a gramaticky bezchybně a snažím se dát svému vyprávění hlavu a patu, ale, když se nechám unést, což se většinou nechám, píšu-li komentář, dopadá to takhle Smile Komentáře rrozhodně nepatří k mým nejlepším lierárním výtvorům, nicméně, musejí být napsány.. měla bych o nich více přemýšlet Smile Měla bych být objektivnější, kritka bývá objektivní, já jsem ale neskutečně zaujatá a když chci, rozmazávám strašně Very Happy

Máš pravdu, když už jednou nasadili vysokou latku, musejí počítat, poleví-li, s negativnmi reakcemi.. když jednou někdo nasadí vysokou latku, je logické, že lidé od něj něco očekávají a tudíž le logické, že JSOU kritičtí - my jsme SN nestvořili, my za něj nejsem zodpovědní, my jsme "odběratelé" Smile .. v tuhle chvíli trochu zklamaní... někteří z nás.

Ellen: Souhlasím s tím, že to, co téhle sérii chybí, je pořádná zápletka - ve čtvrté to byly pečetě, v páté to byla Apoklypsa, předtím lov žlutoočka a kolt a ve třetí Deanova záchrana před peklem.. v téhle to není nic. Samozřejmě jsou tu otázky - kdo je Sam, co má zaluben Samuel, jak Dean skloubí život lovce a rodinný život atd., ale, to není přece není pořádná zápletka - to je jen, vaření z vody - řada malých problémů, nic z toho ale není středobod.

PS: Co se toh mučení chlapce týče, já náhodou měla pocit, že je to Casovi líto, z toho, jak se tvářil.. bylo to třeba a vážně jsme měla pocit, že mu to líto je. Navíc, je voják, lidé zaomínají na to, že je voják a jak on sám řekl "O tohle se ne,pžu starat".. možná to byl jen můj pocit, ale, zdálo se mi, že je mu to líto.. vlastně se mockrát koukal jako malé štěně odstrčené stranou, zrovna v téhle scéně ano - nezdá se vám?

A to, jak vzal Deanovu ruku a řízl, to se mi líbilo, smála jsem se - Den je lovec a je to chlap a malé říznutí mu neublíží (Cas mu to pak pofouká Smile )!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty11.10.10 1:20

Pěkný začátek, I think I'm bleeding..., kupodivu tohle byla scéna, co mě jako suchara navnadila. Zbytek, co k němu říct, fanynky chtěji Koblihu, tak nám ho předhodili. Nástup měl pěkný, ale pak ta podivná reakce s těmi gesty a nějak jsem byla mimo, nikoliv mimo sebe z něj, ale co s ním dělají scénáristé jako s postavou za kotrmelce. A ano Samíku, má raději Deana. Very Happy
Ale zase pokračujeme natahováním tajností, ne Bůh tě nevytáhl, ani ho nikdo neviděl a pakárna kolem jeho nedostižnosti pokračuje. Až na tu apokalypsu. Opět Koblihova neschopnost, hlavně, že se hnal nahoru, aby rádoby nahradil Michaela a ještě ho okradou. Jak to natáhnout, aby to mělo alespoň zdánlivý smysl, vrátí se Rafík jako hajzlík.
Okřídlená věta I need your help, já z toho mám parodii. Andělé mají lítat, ale aspoň ten Samův jezdící hnus zprovodil ze světa. Very Happy
Baltazar má kouzelný názor, čmajzni něco cennýho a zahraj svou smrt. Tomu říkám dobrej plán.
Koblihův zákeřný způsob boje aneb když to po něm hodím, tak nedojde a zdechne, no dobrá.

Teď už sleduji jiný seriál, co má se SN shodný jen název aneb přechod od klasického SN ke Koblihárně s velkým pomateným K.
Co se mi na tom ještě líbí? Když dostává na budku a pokaždé ho někdo zachrání, to je lepší jak telenovela. Very Happy
SN 2/10, Koblihárna 6/10.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty11.10.10 6:32

Panthera: Oho, už jsem si myslela, že jsem vážně zaujatá a že nikdo nesdílí ani maličko můj názor... Děkuji, i když, byla bych raději, kdyby nebylo za co děkovat a kdyby byl SN uvedených chyb prost - co naplat, není... jsem aspon ráda, že nejsem sama, kdo pěje žalozpěvy... všimla sis těch Casovo podivných gest? Co to bylo? Už jsem se bála, že jsem si je vymyslela! Nástup fajn a potom - koukám na něj a říkám si, co s ním provedli? Zádlo se, že je tam jen proto, aby tam byl.. no, přesto se na něj budu dívat raději než na kohokoli jiného - snad ho nezmrví natolik, aby se stal nekoukatelným, to bych si pak rovnou mohla hodit jeho kravatu!

Všimla sis i těch vyumělkovaných a umělých rádoby tzv. zápletek? Bůh - znovu. Nevíme, kdo Tě přivedl, znovu. Co si s Tebou vlastně, Casi počneme... uěláme z Tebe chudáka, zase, přihodíme nového kámoše a starého napřítele a hurá zpět - co na tom, že jde všechno do háje (it is going down, Tvá slova Smile )...

Zdálo se Ti, že nesleduješ SN? Dobře, mně taky... nic z toho samozřejmě dobře není, jsem ale ráda, že nejsem paranodiní a že "chyby", kterých jsem si všimla skutečně existují, protože jsme si jich nevšimla sama... tak jo, jdu si hodit tu jeho kravatu Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty11.10.10 13:50

dnes som si epku pozrela znovu a musím povedať že zo šiestej série sa mi zatial páčila najviac ... síce to nie je náš starý dobrý supernatural, ale ja to už neberiem tak vážne, keby som to brala tak by som spn už ani pozerať nemohla ... tak späť k epke ...

umrtia boli nechutné a ja som akurát včera pri prvom pozeraní večerala tak si to predstavte Very Happy Very Happy Very Happy 06x03 The third man 316745 nevadí Very Happy

najskôr čo sa mi na epke páčilo...
-jednoznačne návrat CASA 702 som sa musela smiať, ked sa Sam rozčuloval, že jemu neodpovedal, ale mne to prišlo jasné, že s Deanom majú väčšie puto. Veď Cas ho vytiahol z pekla, je Deanov anjel a tak Smile ... je mi jasné, že za rok v nebi Cas nebude taký ako býval predtým, trochu mi je ho aj ľúto, som naozaj zvedavá ako sa vyvinie tá občianska vojna v nebi ... rafael je teraz na istý čas puf Smile
-IMPALA je späť tiež v svojej plnej kráse Smile
- celkovo epka mala príliš rýchly spád a ani neviem ako rýchlo ubehla Very Happy to je pre mňa plus Very Happy
- Samove auto je preč Razz .... ako šikovne ho z tadial odstránili Smile ANGEL MASSACRE Very Happy

čo sa mi nepáčilo Smile
- bola som jediná ktorá neslintala nad cvičiacim Samom? asi hej Very Happy
- miestami som sa strácala v deji, prišlo mi to mierne nedokončené, nedotiahnuté ...
- tíranie chlapca, ja chápem že to Cas musel urobiť .... ale Sam mohol tiež trochu prejaviť starosť, prečo je zrazu taký chladný, bezcitný, človek, ktorému nezáleží na takmer ničom ...
- ked Cas vošiel do domu kde bol Balthazar ... tá hudba, akože WTF??? Very Happy som to mierne nepochopila čo to malo znamenať, ale nevadí 06x03 The third man 316745

pomimo Smile
Záverečný rozhovor Deana a Sama som očakávala. Sam vyzerá v pohode, sám to hovorí, ale ja myslím, že za tým bude omnoho viac. Je pravda, že bol v Luciferovej klietke, bol tam krátko ... ale muselo to na ňom nechať nejaké stopy, to nie je možné aby nie. Vidieť, že mu Dean neverí ...

Som zvedavá na pokračovanie ... nasledujúce epky vyzerajú fajn, a najviac som zvedavá na pravdu. Zdá sa mi, že Sam nie je tým za koho sa vydáva ... neprekvapilo by ma ak by to nebol Sam ale Lucifer.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty11.10.10 20:51

Maky napísal:
Panthera: Oho, už jsem si myslela, že jsem vážně zaujatá a že nikdo nesdílí ani maličko můj názor...


Můj negativistický postoj je tu snad známý. Každopádně to nepovažuju za zaujatost. Very Happy

Maky napísal:

Všimla sis i těch vyumělkovaných a umělých rádoby tzv. zápletek? Bůh - znovu. Nevíme, kdo Tě přivedl, znovu. Co si s Tebou vlastně, Casi počneme... uěláme z Tebe chudáka, zase, přihodíme nového kámoše a starého napřítele a hurá zpět - co na tom, že jde všechno do háje (it is going down, Tvá slova Smile )...

Přesně tohle mi vadí. Vracet se k ohraným věcem, to značí jen scénáristickou černou díru. Pořád doufám, že mě něčím usadí na zadek, ale stále je to jen ve fázi čekání.

Maky napísal:

Zdálo se Ti, že nesleduješ SN? Dobře, mně taky... nic z toho samozřejmě dobře není, jsem ale ráda, že nejsem paranodiní a že "chyby", kterých jsem si všimla skutečně existují, protože jsme si jich nevšimla sama... tak jo, jdu si hodit tu jeho kravatu Smile

Nebude na tom trámu místo ještě pro jednoho? Very Happy
Nicméně Ti také děkuji, že vyjádříš svůj názor, i když jdeš proti většině a nebojíš se. Lidí, kteří řeknou narovinu, jaký z toho mají pocit, těch je čím dál tím míň. 06x03 The third man 312566
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty11.10.10 21:55

Satu napísal:
bola som jediná ktorá neslintala nad cvičiacim Samom? asi hej Very Happy
nebola Very Happy so mnou to ani nehlo, už som si začínala myslieť, že som divná Laughing Prišlo mi to tam nasilu vopchaté, ako aj celá tá scéna s ľahkou devou. Akoby nám chceli nasilu ukázať "aha, Sam si platí štetky, určite nie je v pohode" Rolling Eyes


Btw, nový anjel Balthazar - našla som si nahrádu za Lucifera/Marka Pellegrina z piatej série 06x03 The third man 934194 Sebastian je sympoš len čo je pravda a ten jeho francúzskoneviemaký prízvuk mu fakt žeriem. Strašne dúfam, že bude mať aspoň jednu scénu s Crowleym, ktorý má zas dokonalý britský prízvuk. Cool (som zaťažená na prízvuky Laughing )
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty12.10.10 6:33

Mně se posilující Sam nelíbil - bylo to nepřirozené, na první pohled nastrčené - svlékneme ho do půl těla a necháme pohoupat, aby se převedl.. ne, nelíbilo se mi to. Zdá se, jakoby v divácích chtěli za každou cenu vzbudit o Sama zájem - kdo je, co skrývá - a proto nám ho ukazují, jako zvířátko v zoo...

Panthera: Smile Nemohla jsem si pomoci a svůj názor nenapsat, byla jsem tak moc rozčilená a rozčarovaná z té epizody (člověk se hold nemá těšit), že jsem se prostě potřebovala vykecat - i kdyby mě na ten trám měli pověsit ostatní! Některé věci je třeba říct... když se mi něco líbí, napíšu, že se mi to líbí - proč ne naopak? Navíc, je to sranda jít proti davu Smile Zatím držím kravatu v ruce, vyčkávajíc pod trámem - počkám až bude v další epizodě poletoval Cas (nevím, v které) a nebude-li poletovat ku mé spokojenosti, budeme se na tom trámu zřejmě houpat spolu (myslím Tebe a mě, Cas se nehoupe, Cas rád padá hlavou dolů) Smile

citácia :
Pořád doufám, že mě něčím usadí na zadek, ale stále je to jen ve fázi čekání.

Já taky... at si kdo chce, co chce říká, v tomhle případě je kritika na místě, téhle sérii chybí skutečná zápletka - ve čtvrté Deanův návrat z Pekla a nástup anděla a v páté "Ty jsi TA schránka.. jasně, ne všem zrovna tyhle zápletky vyhovovaly, ale, zápletky to byly. Co se šesté série týče, čekám, až se konečně něco stane - něco, co mě nadchne a já si řeknu "páni" a pak o tom budu muset přemýšlet... nebaví mě pořád dokola přemýšlet o tom, že Cas má probém (dpbře, trochu baví, ale to je mimo), že Dean má rodinu a že Sam něco skrývá... to je nuda.

Já Ti děkuji za to, že jsem zjistila, že nejsem zaujatá Smile
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty12.10.10 22:41

Panthera napísal:
Pěkný začátek, I think I'm bleeding....
Dobrá pripomienka, tie úmrtia boli presne podľa môjho gusta a pripomenuli mi starý dobrý SN. 06x03 The third man 312566
Panthera napísal:
...fanynky chtěji Koblihu, tak nám ho předhodili. Nástup měl pěkný, ale pak ta podivná reakce s těmi gesty...
Ja som sa smiala, keď začal gestikulovať "úvodzovky" 06x03 The third man 99937 . Mi to pripomenulo tú scénu v 3x14 Long Distance Call, kde sprievodkyňa rozprávala o Edisonovom telefóne pre duchov a Dean sa rozčuľoval, že prečo "ukazujeô úvodzovky. Laughing Ale fakt je, že Castiel za ten rok, čo bol znova v nebi, sa poľudštil viac ako za celý čas, ktorý predtým strávil na zemi.

Maky: určite si viacerí všimli nedostatkov novej série, len radšej dúfame, že sa stane nejaký "zázrak". Ten sa zatiaľ nekonal, takže ešte uvidíme. Ale už teraz je jasné že SN má viac nedostatkov ako kladov. Všetky tie nedostatky vyplývajú z jednej veci a to, že scénaristi sa snažia vyžmýkať zo starého SN čo sa len dá, namiesto toho, aby chytili nový dych a skúsili zariskovať s niečím novým. Toto však nie je chyba iba SN, ale mnohých ďalších seriálov, ktoré nakoniec vyprchali do stratena. Bola by však veľká škoda, keby sa to isté prihodilo aj nášmu SN, lebo tento seriál bol naozaj osviežujúcim projektom medzi množstvom tuctových a brakových seriálov.
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty13.10.10 4:09

Ellen:

citácia :
Toto však nie je chyba iba SN, ale mnohých ďalších seriálov, ktoré nakoniec vyprchali do stratena.

Doufala jsem, že tohle se SN nestane - SN je kultovn seriál vymikající se ze seriálové kýčovité tradice prvě tím, že se nesnaží za každou cenu oslnit, přesto ale oslnuje a tím, že má nezaměnitelnou atmosféru... SN je klasika a Eric to věděl.. odešel včas. Asi jsem jedna z mála, myslím si ale, že konec páté série byl moc pěkný - ne Hyppy End, je přehnaně okázalý.. jo, líbil se mi a kdyby býval zůstal tak, bylo by to nejlepší. Těšila jsem se na Case a ted di říkám, že bych bývala byla radši, kdyby žádný Cas v šesté sérii nebyl - takhle půjde do kytek jeho postava spolu se SN...

citácia :
Ale fakt je, že Castiel za ten rok, čo bol znova v nebi, sa poľudštil viac ako za celý čas, ktorý predtým strávil na zemi.

Tky se Ti zádl úplně mimo?! Já na něj koukala a říkala si, co pro Boha dělá, a co dělal celý ten rok? Když byl člověk, byl víc anděl než je ted... neříkám, že ho ten rok nezměnil, jak ho ale mohl zjevně polidštit, když sám řekl, že jej strávil jako "vlnová délka"... ne, nejde mi to do hlavy, chová se fakt divně - tak by se chovat neměl... chová se moc jako člověk. Ale, milovala jsem ho, když ten kluk - jak se jmenuje.. to je fuk, když řekl, že tu hůl koupil a Cas se podíval tím svým překvapeným způsobem Smile
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty13.10.10 12:19

Maky napísal:
Já na něj koukala a říkala si, co pro Boha dělá, a co dělal celý ten rok?

Dělal prdlajs, flákal se někde na Zemi a snažil se užívat si po Deanově vzoru. Proto to nahoře rozkradli, zavládl zmatek a on se chová jak pubertou stižený mameluk. cheers
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty13.10.10 19:37

Sam – v jeho chování žádná změna, stále citově chladný. Mučení chlapce s ním ani nehnulo. Nějak příliš mu záleželo na tom, aby Cas zjistil to jméno. Stále Deanovi tvrdí, že je v pohodě a peklo (i když tam byl jen krátce) se na něm nepoznamenalo.
Buď tam opravdu ztratil veškeré city, což mu ale někdo musel způsobit, přece během té chvilky nepřišel o své vlastní vůli o emoce – chová se jako „vygumovaný“ . Neví kdo ho přivedl zpět, nic si nepamatuje.
Nebo tam dole uzavřel s někým, možná s Luciferem nebo Michaelem (nebo úplně s jinou bytostí), nějakou dohodu: „Vrátím tě zpět na zem, ale budeš pro mě pracovat a nikdo to nesmí vědět, nebo pomažeš zpátky.“ A pokud to takhle hraje na obě strany, bude to něco hodně špatného a jen všechny Deana, Bobbyho, Case i Samuela využije k dokončení mise.
Nebo tu svou bezcitnost a odměřenost jen hraje, stejně jako Dean na začátku páté řady (a nebylo to moc platné), aby sebe i okolí před něčím chránil.
Ale to jsou jen spekulace, dohady. Snad to bude pořádná „pecka“, až scénáristé odhalí úplnou pravdu. Zatím to je nějak moc průhledné, předvídatelné.
A ze Sama se stal děvkař!! On takový odpůrce něčeho takového, věrný své Jess, pak byla Madison, samozřejmě potom ho ovládla Ruby. A teď holka na jednu noc!!! Opět bez citu, lásky.
Dean – mezi ním a Casem je hlubší pouto, vytáhnul ho z pekla, proto reagoval na Deanovo volání. (Cas v Samově záchraně nemá prsty – jinak by k němu byl stejně vázán, jako k Deanovi – leda by lhal).
Po té dlouhé době Dean Case opravdu rád viděl, ale on ho vzápětí dost překvapil svým podivným, zbrklým chováním, mučením a plácáním o znovurozpoutání apokalypsy ..... chvílemi Dean vůbec nechápal o čem je řeč, Cas se objeví, něco udělá a pak zase zmizí, bylo to nějaké zmatečné.
V Deanovi se probudily otcovské city (jeho obava o Aarona – co s ním bude).Celý život se staral o Sama, ten se teď tváří jako suverén, že dospěl a svého staršího bráchu, jako přítele, oporu, nepotřebuje. Tak se Dean upnul na Lisu a Bena. Podaří se jim rodinu udržet nebo to skončí nějakou katastrofou?
Dean byl v pekle dlouho, vytrpěl si svoje, zlomil se, ale nestal se z něho bezcitný, bezemoční člověk.
Ano, je pravda, také zapíral peklo, nechtěl o tom mluvit, ale byly to bolestné vzpomínky a taky se dost styděl, že podlehl, jeho důvody tehdy Sam snad pochopil. Deana to pronásleduje pořád a Sam mu to na konci docela bezcitně vpálil. V Samově zapírání je něco jiného, tajemného, zlověstného. Byl on vůbec v tom pekle?? Dopadl až na to pomyslné dno??
Opět mají jen jedno auto – Impalu - to je super. Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x03 The third man Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x03 The third man   06x03 The third man Empty

Návrat hore Goto down
 
06x03 The third man
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 06x03 The Third Man
» 06x03 The Third Man

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: