Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 OTRAVA

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

OTRAVA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA   OTRAVA - Stránka 2 Empty13.02.11 9:05

Maky máš pravdu - je to dobrá kapitola Wink já teda nemůžu říct, že je má nejoblíbenější -ale hezká to je....moc se mi líbilo to Bobbyho "vyšetřování" -ten chlap ví snad opravdu všechno Very Happy
takže teď Cass bude víc člověk Suspect no tak to jsem zvědavá....
jenom ať se Dean o něj pěkně stará (to já fakt můžu)
a zajímalo by mě teda taky, proč Sam nezvedá telefon (ale to jen tak na okraj - ale já musím vědět vše Twisted Evil )

jo a snů není nikdy dost OTRAVA - Stránka 2 469569
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

OTRAVA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA   OTRAVA - Stránka 2 Empty13.02.11 18:18

Tak Dean zkouší Case léčit jako člověka. Buď to zabere nebo ne. Nic tím vlastně nepokazí. Smile
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

OTRAVA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA   OTRAVA - Stránka 2 Empty13.02.11 19:39

janča: No, on se ho nepokouší vyléčit jako člověka - jen získávají čas, aby ho mohli vyléčit jako anděla... ale, ano - pokouší se ho jako člověka udržet při životě, což je starání se o něj Smile... nechci spoilerovat, ale, řekla bych, že něco se pokazit může ... Smile Děkuji za komentář Smile

Nemix: Nevím, jestli je tahle kapitola horší nebo lepší než jiné, ale, je má oblíbená a to je pro ně podstatné - zvláštní, jak se každému líbí něco jiného Smile Jen pro zajímavost - jaká je prosímtě Tvá nejoblíbenější kapitola?

No, ano - Bobby j trochu jako Sam.. a vlastně i Cas - skoro se zdá, že jen Dean neví nic:) Dělám si legraci... tohle vysvětlování mi sedlo více, než to v předchozí kapitole...

Zatím ještě Deanovo starání se nedosáhlo vrcholu - ještě neví, že může být hůř, ale, nebudu spoilerovat Smile

Sam, Sam - takticky jsem ho odklidila - nezabíjejte mě Smile Ale, možná že ještě sehraje svou roli.. uvidíme..

Děkuji za komentář Smile
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

OTRAVA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA   OTRAVA - Stránka 2 Empty13.02.11 19:40

Přidána KAPITOLA DEVĚT - ale přidala jsem ji do nového článku OTRAVA II (zdá se, že jsem zde přsáhla povolený počet znaků - ups...) Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





OTRAVA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA   OTRAVA - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
OTRAVA
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» OTRAVA II

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Maky-
Prejdi na: