Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 OTRAVA II

Goto down 
+4
Eviik
janča
Nemix
Maky
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty21.02.11 19:54

Wow.....Wow....Woow nemam slov, asi preto,nemam dych....OTRAVA II - Stránka 2 806497 tuto poviedku proste zeriem 705 je mi sice luto,ze vztah medzi Deanom a Cassom nieje v sestke ale ti si mi to uplne vynahradila... obrovske dakujem OTRAVA II - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty21.02.11 21:40

Maky: Dočetla jsem tvoji povídku a nezbývá než chválit. 704
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty22.02.11 6:58

janča: Děkuji Ti Smile Těší mě, že jsi se mnou vydržela až do konce a Tvoje komentáře mi vždy udělaly radost - doufám, že stejnou dělala Tobě povídka Smile

FooFighterkaSN: Jé, děkuji Smile O tohle mi přesně šlo - tak moc mi bylo líto toho, co se v šestce děje, že jsem se naštvala a rozhodla pohřbít svlj smutek v alternativním příběhu - takže, podle toho, co jsi nasala, soudím, že to nebylo samoúčelné a že povídka účel splnila... děkuji Ti - jem ráda, že nejsem sama, kdo má ohledně šesté série sladkobolné pocity... Smile

Nemix: Já mám ráda, píšu-li, spíše tragické konce... jak kdy - ale, v tragických koních se vyžívám.. tohle ale bylo jiné - Cas musel přežít, protože tahle povídka pro mě a pro něj byla nadějí, kterou mi šestá série vzala - nebo, která v té sérii zatím není.. proto Cas umřít nemohl - naopak... já jsem po celou tu dobu byla ráda doprovázena Tvými komentáři a upřímně doufám, že zlstaneš mým čtenářem - co bych si tady bez Tebe počala, to nevím Smile Těší mě, že jsem Ti touhle povídkou udělala radost a že Tě bavilo jí číst... vždycky jsme chtěla psát právě tak, aby lidé, kteří si ode mě něco přečtou, se i zamysleli a - pamatovali si... jesině tak má psaní smysl - a i proto Ti děkuji Smile

Eviik: Děkui Ti Smile Doufám, že Tvé pondělí bylo opravdu fajn... mě vždy mrzí, kdy něco, co mě dlouhou dobu provázelo, končí.. i proto píšu ff - mohu pokračvat tam, kde je už over skutečnosti... a hodlám pokračovat dále, takže se snad budeš mít na co těšit i v budoucnu - doufám Smile Děkuji Ti za to, že jsi byla celou tu dobu mým čtenářem...

wiktoriano: Já jsem ráda, že se Ti poslední část - a povídka celá - líbila:) Děkuji Ti za Tvé komentáře a doufám, že jestli si najdeš čas na to, přečíst si i mé jiné povídky, nezklamu Tě... mě většinou nenapadá nikdy nic - a nebo naopak všechno najednou.. ale tak už to v životě chodí - nahoru a dolů... nápady přicházejí sami od sebe - well, možná ted žádný dlouhou dobu nepřijde, kdo ví... já doufám, že ano Smile Ještě jednou Ti děkuji!
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty25.04.11 0:03

Tak jsem se konečně dostala k té tvé povídce a zase jsem jí zhltla na jedno posezení Laughing Je nádherná!!! 702 Nedokážu říci, která část se mi líbila nejvíc, to po mě vážně nechtěj. Takže to shrnu tak všeobecně. Také mám absťák, pokud jde o vztah Deana a Case v šesté sérii, takže jsem ti za tuto povídku neskonale vděčná. A již jsem se rozhodla nezapírat... ano... miluju torturing OTRAVA II - Stránka 2 284389 takže tato povídka mě rozhodně uspokojila OTRAVA II - Stránka 2 707500 Vztah Deana a Case vždy popíšeš tak nádherně OTRAVA II - Stránka 2 932600 Máš prostě talent!!! A některé hlášky byly fakt dokonalé OTRAVA II - Stránka 2 316745 Moc se mi zamlouval Balthazar OTRAVA II - Stránka 2 316745 Tu postavu fakt miluju! Akorát Bobby mě trochu štval tím svým přístupem OTRAVA II - Stránka 2 999804 Ale co... Hlavně, že to vše dobře dopadlo OTRAVA II - Stránka 2 328356 Takže ještě jednou... SUPER!!! OTRAVA II - Stránka 2 92299 OTRAVA II - Stránka 2 92299 OTRAVA II - Stránka 2 92299
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty26.04.11 10:45


děkuji Ti za komentář, jsem ráda, že se To povídka líbila.. já jí napsala právě proto, že jsem měla neskutečný absták - žádný Dean a Cas a já už to nevydržela - a tohle mi ost pomohlo... a čtenáři byli rádi - SN nás mučí... nejdřív nám ukážou, jak skvělý Cas vedle Deana je a pak ho odsunou pěkně stranou a on musí zůstat potichu... pokud mě ff zachrání - budu ho psát a číst dál Smile

jé, děkuji, děkuji.. jsem ráda Smile... u mě už se z rozebírání jejich vztahu stává skoro posedlost - je to špatně?... možná Smile

tehdy jsem koukám měla na Bobbyho trochu pifku - no, někdo musí být ten "bad guy".. a Balthazar - mně taky přirostl k srdci.. miluji jeho přízvuk, jeho zvyky - nejdřív mi byl jedno, ale ted si uvědomuji, že je vážně cool anděla.. on a Gabriel ale Balthazara mám radši - má vážně styl... kdyby se on objevil v SN před Casem určitě bych si ho zamilovala.. ale, m srdv už patří Casoci a Deanovi, takže, sorry - nicméně, jako postavu mám Balthazara pořád ráda.. je zajímavý...

některé anglické povídky, co jsem četla jsou tak torturing, že si vážně myslím, že jsem nemocná - protože se mi líbí... ale, co už - ani já nezapírám - miluji to!! Smile
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: otrava II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty27.01.12 17:20

[b]„Nestarám se o Sama, protože se o něj musím starat – chci se o něj starat,“ OTRAVA II - Stránka 2 430869 slova, jenž řekl, jej samého zaskočila.[/b] - teda Deanečku 701 - jsi zlatíčko a ty taky Maky - už jen za tuto větu!!!! OTRAVA II - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Otrava II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty27.01.12 18:05

Maky: Dean a Cas jsou přátelé – přátelství není přímka, přátelství má konce a začátky, je jich ale nekonečně mnoho… přátelství i když tomu okolnosti nenasvědčují, trvá… OTRAVA II - Stránka 2 103511 OTRAVA II - Stránka 2 103511 OTRAVA II - Stránka 2 103511
Krásně řečeno, teda napsáno Wink
Právě jsem dočetla tvoji povídku a musím zkonstatovat, že se četla velmi příjemně a se zaujetím. Dean zde byl doslova famózní OTRAVA II - Stránka 2 177401 , Castiel lidský, Balthazar - prostě Balthazar - já ho mám fakt ráda hajzlíka jednoho OTRAVA II - Stránka 2 673161 , Bobby - brbly, brbly no a Sammy? - fuč OTRAVA II - Stránka 2 666500
OTRAVA II - Stránka 2 92299 OTRAVA II - Stránka 2 92299 OTRAVA II - Stránka 2 92299

Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty28.01.12 19:22

astík: Děkuji za komentář Smile Těší mě, že tě určité části mé povídky Oslovily!

Vždycky jsem si ráda myslela, že proto existuje literatura. Čteš, a najednou, se zarazíš, a usěmješ, a PŘEMÝŠLÍŠ, protože něco promluvilo přímo k Tobě.

Děkuji, ještě jednou Smile

Já vím, že ve většině mých povídek chybí Sam, jenže, on není tak, hm Famozní! Je mnohem větší legrace psát, o Casovi, Deanovi, a Balthazar - jop, to je kapitola sama o sobě Smile Všechno, co ti tři řeknou, sojí za to. Když píšu Samovu repliku, musím se vždy strašně moc snažt něco vymyslet... tak, aby to BYLO zajímavé.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





OTRAVA II - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: OTRAVA II   OTRAVA II - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
OTRAVA II
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» OTRAVA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Maky-
Prejdi na: