Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x22 The Man Who Knew Too Much

Goto down 
+18
Terrik
sisel
Ellen
Polgara
Chrystelle
JMMM
12NicolAlysska
Marvin
Witchy.D
Spidey
Eviik
Anwiel
Panthera
Maky
Nemix
cleo
bohdy
dion-fortune
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty21.05.11 20:01


Tak jo, nebudu si raději po sobě včereší komentáře číst - to motání hlavy, které následovalo potom co jsem si lehla, to si nedovdete představit.. ale, aspon je celé finále v mé mysli rozmazané - kdybych se na něj dívala střízlivá, seklo by to se mnou!

ano, to je to, co jsem říkala - měli Case zabít! Já chtěla, aby umřel, bylo by to smutné, ale bylo by to důstojné - ne jako tohle - napsala jsem do Novinek-Sedmá série, co si myslím o tom, co je z Case ted, tak to sem nebudu psát znovu.. jen dodám - Castiel mohl umřít a to by byl jeho důstojný konec - ted už to není Cas a pokud jeho duše/milost neodplula do nebe, tak je pořád zavřená v eho těle a mění se a Cas zčerná a nikdy už se do nebe nedostane - a všehno, co udělal a co byl - bude zapomenuto - to je přece ostavené na hlavu, takhle dobro a zlo nefunguje.. budu si mysle, že Cstiel v nebi je a to, co vidíme, je skutečně jen něco, co se z Case stalo - protože myslt si, že Cs bude na věky zatracený - to je.. to je tak strašně smutné..

a víte co? Co se týče toho co Sea uveřejnila o Casovi v sedmé sérii - napsala tam (jsem líná hledat te odkaz), že všechny postavy ze seriálu vypadávaí a vracejí se v vlnách - jen Sam a Dean ne - a to je ten problém!! Všechno je trapně očekáváne, protože Sama a Deana nemůžou zabít a divci to vědí a tak tvůrci zabíjejí všechny okolo - ale divák ví, že bratry ne - a aby to nebylo tak jednotvárné, tak Sama a Deana střídavě posílají do Pekla a nechávají je procházet si uvniř různými transormacemi - a - jak dlouho tohle chtějí pro boha dělat? Na tom se nedá postavit milion sérií tak, aby o nebylo trapné... Cas to tomhle směru oživil - hm, too bad, they screw it!!

už otevřeli Peklo i Očistec... doufám, že příště otevřou Nebe - a bude po parádě - budu první v řadě.... pěkně si tam vytvořím své vlastní nebe se svým Castilem, tak Smile
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty21.05.11 20:06

No, kde začít. Asi tak, jesou to zhruba 2 minuty, co jsem se na to dokoukala a musím říct, že bych teď z fleku brala jakékoli vaše šílené předpovědi.

To co se seriálem udělali je hnus. Mám ráda starý SN, což je asi důvod, proč jsem se koukala na 6. srérii. Přijdemi že doj**** všechno co mohli.

Tak nějak jsem doufala, že v tom "Grand finale" se to nějak pěkně, ale i příjemně a zajímavě vyvine, ale tohle se mi opravdu nelíbí. Ano, opravdu mi hnulo žlučí, jak z Casse udělali něco, pro co lidský jazyk asi nemá dost slov.

Celý seriál mě neuvěřitelně štve, kupodivu ( i mému) jedna z mála postav, která mi přestává pomaličku vadit (nebo jí ostatní převyšují) je Sam. Samozdřejmě zatím nemám nic proti Bobbymu, ale nevím proč mi Dean začíná lezt na nervy.

Nevím kdo tady s tím začal, kdysi mi to přišlo divné, protože jsem tak nějak věřila v dobré konce, ale teď se k vám přidávám.

ZABTE HO. Nemrvte seriál dál, neničte to co ještě zbylo a neničte takhle Castiela.

Jinak k krom obsahovému provedení:

Mark Sheppard hrál Crowleyho výborně, umí se moc hezky zlobit a ačkoli je to smutné, líbila se mi jeho imitace Castiela.

A na závěr:

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 994403 Balthazar, Cass and old Supernatural
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty21.05.11 20:10

Grand finále bylo o grand h....
Když jsi to tak nakousla, ehm, tak o čem to jako mělo být? Ten hangover byl Cas God debil? Asi mi něco v Séřiných představách pořád uniká. No, mně vlastně uniká veškerá její logika.
To Kripouš se na sedmičku navrátí a po vzoru Séry to doj... tak, že stále naivně věřící fandové budou jen tlouct hlava do zdi. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty21.05.11 20:26

Ehm, no já nějak nevím, v hlavě mám teďka vygumováno, potřebuju trošku času na urovnání si myšlenek.

Asi nejlepší by bylo, vůbec neotevřít dveře 6. sérii. Nemáte někdo Delorean, že by se to zastavilo už v počátcích Very Happy
Já, nemůžu, už mi asi šplouchá na maják, omluvte mě Very Happy

Seřino myšlení mi ještě poštou nedorazilo, takže fakt taky nevím, jak by mohla přemýšlet, ale jedna vlaštovka jaro nedělá, tak to mi spíš příjde, že se na tom muselo podílet daleko víc lidí.

Já už nevím, třeba jim někdo zaplatil, aby poslali tenhle seriál do kytek! (Co takhle jiní fanoušci cheers )

Pardon, omlouvám se za svá slova, šplouchá mi na maják (ale ještě si to uvědomuji Very Happy)

Asi du bouchat hlavou o zeď 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
Spidey
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 2
Registration date : 13.09.2010

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty21.05.11 21:38

Presne ako som si myslel. Crowley radšej zmizne, Raphaela zabiju a myslel som si, že Castiel bude silnejší, ale tak, že sa stane Boh. No neviem či je to dobre premyslené - o čom bude nová séria - už tu bolo všetko - apokalypsa, očistec. Fakt som zvedavý čo vymyslia.
Návrat hore Goto down
Witchy.D
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Witchy.D


Počet príspevkov : 1
Bydlisko : Praha
Nálada : pod bodem mrazu
Registration date : 21.05.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty21.05.11 23:43

Ano, přidávám se k výše se vyjadřujícímu fandomu.
Měli Case zakillovat a byl by pokoj.
Celej SN poslali do kytek. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 994403

Nějak to celej den nemůžu rozdýchat. Dokonce ani otupit to dočasně chlastem se mi nedaří.
06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 333351


Já nevím, jak to měli vyřešit, fakt mě nenapadá, jak během dvou dílů zachránit celou zku**enou sérii, ale tohle fakt fakt neeeeee
06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 71416
Návrat hore Goto down
Marvin
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Marvin


Počet príspevkov : 7
Age : 33
Bydlisko : Podunajská nížina
Nálada : Celkom dobrá.
Registration date : 20.11.2009

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Ach   06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty21.05.11 23:52

No dosť ma sklamali posledné časti a koniec tomu pomohol najprv ma sklamala smrť matky, ktorú zabili ako nič mohli ju kľudne rozviesť jej postavu ako bývajú iní záporaci nie hneď zabiť a tiež Castiel nový boh tiež dobrá volovina a Gabriela zabil jak nič žiadna akčnosť. Jediný svetlý moment vidím Crowleyho a Balthazara R.I.P. aspoň správa, že bude 7 séria ma potešila.
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty22.05.11 11:03

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ Sad Sad Sad Nevím proč jsem naivně doufala, že když poslední epku bude dělat Eric, tak to bude lepší. Totálně mi zlomili srdce. Zabili Baltíka jen tak bez vysvětlení a ještě to udělal Koblih. Dean ty kecy o tom jak má Castiela rád, říká dost pozdě. Ten konec to rozsekal, jsem tak pobouřená, že se bojím toho, že si tu 7. řadu nepustím. Prostě místo abych byla happy, že Cas je naživu, tak je zněho totální arogantní pako a jestli bude sedmá řada o tom jak ho chcou zničit (místo zachránit), tak mě naštvou. A Sera to přehnala, prvně nechala Castiela valit ty kecy ze svobodnou vůlí a pak dá nakonec epky, že se mu všichni budou klanět (kam zmizela svobodná vůle????). Kobliha jsem zbožňovala, ale bojím se že teď už nebudu a abych si trochu zachovala ty dobré vzpomínky, tak si přes léto pustím 4 a 5 řadu a na sedmou kalím. NAZDAR SERO, DODRBALA SI TO Sad Sad Sad Sad

TOHLE JE KONEC Sad Sad Sad (všem se omouvám za tenhle trapný emocionální výplach)
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty22.05.11 11:29

Neviem, nečítala som ostatné komenty a rovno pridám za obe posledné epky...(ja viem, nemala som sa na ne pozerať, ale nevydržala som to).

Som nadšenááá. Nemám slov, obe boli skvelé, perfektné nemám čo vytknúť. Dobré nápady, dobré ukončenie série, možno som optimistka, ale ozaj, ozaj sa mi to páčilo...
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty22.05.11 18:10

Tak já už jsem asi ze SN tak skvěle vyléčená, že líp to ani nešlo. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 258431 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 556347 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745 Já už totiž celý seriál vnímám úplně jinak než většina z vás tady, jinak si neumím vysvětlit svoji spokojenost. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 999804 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745 Mně se prostě ty poslední epky hrozně líbily. Hlavně tím, že jsem skoro celou dobu seděla s otevřenou hu*ou. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 806497 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937 A to už jsem si myslela, že se tohoto u sebe nikdy nedočkám, když budu SN sledovat. Prostě se mi děj líbil, byla jsem napjatá, dojatá, dobře jsem se bavila hláškami......jednoduše spokojenost. 702 king Laughing

Nezaobírám se tím, proč udělali tamto nebo ono, nepitvám se v tom do detailů a je to tak asi nejlepší, protože jinak bych asi nadávala jako vy. Laughing Prostě jsem koukla, vzala to tak, jak mi to tvůrci (pitomci Laughing ) naservírovali a těším se na další sérii. Laughing S tím, že SN dodrbali jak mohli, jsem se už smířila a začal se mi líbit tak, jak je teď. Mnohem víc, než ve 4. nebo 5. sérii. Suspect Vzhledem k tomu, že už kromě korejských a japonských seriálů nic jiného nesleduji (ještě Merlin je vyjímka 702 ), je úplný zázrak, že mě SN ještě pořád k obrazovce láká. Takže zas tak špatně to s ním nedopadlo, když má takové náročné divačky, jako jsem já. (nebo při nejmenším jednu) 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 103511 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937


Musím pochválit scény s Crowleym a Balthazarem, ty byly prostě super. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 214863 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937 Ale já vlastně ani dohromady nemám co vytknout, mně se tam prostě líbilo všechno. 603 Laughing Né, že bych se tady rozplývala blahem, ale spokojená jsem. Nezabíjete mě. 603 Laughing

Samozřejmě jedna věc mě totálně nas**la a to je ztráta Case, to je jasné...... 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 812801 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 11674 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 873139 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 449740 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 332617 Ale na druhou stranu mu nezazlívám, co udělal, chápu ho a líbiloy se mi scény, kdy vyšlo najevo, že si nebyli s Deanem lhostejní. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 170639 702 702 Pro mě Cas umřel ve chvíli, kdy do sebe narval ten bordel z očistce (pardon) Laughing , tak jsem zamáčkla slzu a hold jsem zvědavá, co mě čeká v 7. sérii. 706 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 707500
Rozhodně se nebudu kvůli Casovi rozčilovat, stejně tím nic nezměním, když je někdo blbej (čti tvůrci Laughing ), tak je někdo hold blbej. Ještě že Sam s Deanem tentokrát neumřeli. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 868694 Laughing I když je fakt, že netuším, jak to se Samem hodlají zaonačit..... Suspect
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty22.05.11 21:25

Ja som cakala, ze to bude des po tom ako tu vsetci nadavali. LOL a ja s nimi, som cakala dalsiu traposinu. Ale nahodou to bolo super a mne sa to pacilo. Ja sa Casovi vobec necudujem, po tom ako sa si Dean z neho urobil svojho opereneho cokla, ze konecne neskace ako Dean piska. Vsak je uplne logicke, ze vsetci ho mali na haku tak, ked sa dostal k moci mu to slahlo na mozog. A v podstate neurobil nic zle (okrem zabitia Balthazara) urobil presne to co Dean a Sam. Snazil sa zastavit apocalypsu a tym ze nie je clovek urobil to inak. Takze jak som 6 seriu nepozerala, pri prvej casti 7 serie budem nastupena. Very Happy Very Happy A tym kecom, ze Misha nebude v 7 serii neverim. O com by to potom bolo? A ked tam naozaj nebude tak LOL trapas....
Návrat hore Goto down
Polgara
Pocestný duch
Pocestný duch
Polgara


Počet príspevkov : 90
Bydlisko : nejzápadnější západ ČR
Nálada : úplně andělská....
Registration date : 27.07.2010

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty22.05.11 22:06

Panthera napísal:

A Castiel na závěr? Nabubřelý egem našlapaný debil. Pro Králíka máme plány a Rafík vybuchl, jasně, co jiného. Všem se musím pomstít, všechny musím potrestat a proč? Protože jsem kardinální DICK!
You're not my family Dean. A teď se mi klaňte holoto.
Sero, mám sto chutí tě zkopat do hranata!


Tak já si taky vyleju zlost a frustraci....PANTHERO, všechna čest, vystihlas to naprosto přesně...moje slova. To je prostě tak tak tak hrozné....mám úplně vymeteno v hlavě, nějak nemůžu přijít na ty správná slova, možná časem...
DAMN...tohleto je horší, než když z něho dělali nemohoucího, neschopného ňoumu - to mi docela vadilo - ale dokázala jsem to skousnout, hlavně že byl vždy na dobré straně a neváhal dát i svůj život a svoje schopnosti za správnou věc a za bratry....
Ten konec je prostě pro mě naprosto nepřijatelný.....celou dobu jsem doufala, že třeba úplně na poslední vzpamatuje a udělá to, co je správné...
Nikdy bych si nemyslela, že to řeknu....ale to ho měli radši zabít, nějaký srdceryvný konec, ale starý dobrý Cass by zůstal... 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744
Navíc...CO TO JE???? on spolyká nějaké duše a je z něho Bůh....fakt si myslí, že jsme idioti???? I když na druhou stranu: oni to v první řadě píšou pro Amíky, takže co se vlastně divím 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 71174
Já stála celou dobu při něm, ale jak zabil Balthazara, tak to už byl vrchol!!!!! Zase jedna z těch dobrých postav, kterou poslali do háje 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744

Shrnu to:

Balthazar - dávám mu za jedna....vtipný,nakonec i přes všechny svoje poklesky, to užívání si života ( aspoň nebyl žádný pokrytec ) si nakonec vybral tu správnou stranu a zaplatil za to životem.... 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 80513
Crowley - snad mě neukamenujete, ale tohle je prostě postava, která mě baví už od té doby, kdy se tam objevila...velmi vtipný,okouzlující baddas, který ví, jak se kdy zachovat a tak nějak jsem ráda, že zůstal živý 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 707500
Sam - nápad se 3 částmi jeho osobnosti byl dobrý a vcelku i dobře udělané a zahrané...no ten jeho nástup na poslední chvíli...hm...divné....evidentně měl problémy se udržet pohromadě a on by takto překvapil Castiela????? Come on!!!!!!
Dean - já fakt nevím, už ho snad víc nemohli zprznit než v tom posledním díle....souhlasím s tím, že se pomalu ale jistě stával ufňukánkem, který si pořád jenom na něco, na někoho stěžoval a pomalu, ale naprosto jistě se mu od 4 řady vytrácel smysl pro humor, ten jeho typická deanovský pohled na svět, díky kterému jsem si ho zamilovala....sice měl občas záblesky svého starého já, ale pak se velmi rychle propadl zpět do svého světa - všechno je má vina a já jsem ten největší chudák....nejvíc u mě klesnul na konci, jak tam lichotil karikatuře Castiela 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 449740 ....já to vidím takhle: vůbec mi to nepřipadalo upřímné, spíš opravdu jakoby se bál a tentokrát on jakoby mu lezl do pr....však víte kam.... 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 873139 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 873139 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 873139 .....tentokrát to vůbec neznělo upřímně 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 43228
Bobby - ten jediný byl zatím sám sebou....

Takže: Sera ať táhne do horoucích pekel a jak vidno ani Kripke nic nezachránil 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 199226 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 199226 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 199226

Nejste v tom opíjení samy,taky jsem se snažila si vypít hlavu,ale naneštěstí mi to nijak zvlášť nepomáhá, takže pro mě zůstane Cass Cassem jak jsem si ho zamilovala a toto se prostě pokusím vytěsnit z hlavy, i když to bude dost těžké

PS: jasně,že se budu koukat dál, i kdyby jen pro to, abych mohla upustit páru 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 44266

PSS: ježtěže jsem objevila ff, jeho povídky a našla pár skvělých lidiček, kteří mi dali pocit, že nejsem v tom šílenství sama 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 49896 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 348507 a teď jdu dál truchlit a opíjet svůj smutek a beznaděj 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 80513 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 460216 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 460216 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 460216
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty23.05.11 4:57

Hneď na začiatok musím povedať, že som čakala naozaj všetko možné, ale toto nie. Normálne neviem, či sa mám tešiť, či plakať po zhliadnutí tejto epizódy. Ale začnem poporiadku.

Úvod bol skvelý, strata pamäte a následné poznanie, že ide o akýsi sen, v ktorom Sam postupne spája kúsky svojej duše. Smile Už dlho som hútala nad tým, ako chcú zaonačiť rozpad Samovej steny v hlave a musím uznať, že to scenáristi vyriešili oveľa originálnejšie, než som čo len dúfala. Som len trochu prekvapená, že sa Sam po prebratí, bol schopný s tým peklom v hlave, dotackať za Deanom a Bobbym a ešte vraziť do Castiela nôž. Veď od začiatku hovorili, že pád steny by znamenal šialenstvo alebo ochrnutie a Sam pritom len vyzeral ako spotený a opitý muž, keď sa tam tak okolo Castiela tackal. Dúfam, že to v 7.sérii trochu viac zdramatizujú, inak to bude vyzerať dosť trápne.
Keď ide o Samov pokus zabiť Castiela, niekto tu spomínal, že anjela môže zabiť iba ďalší anjel. Nemyslím si to. Iste si pamätáte, ako Dean zabil toho plešatého anjela (meno som zabudla). Takže dôvod, že sa to Samovi nepodarilo bol skôr v tom, že Castiel zhltol tie duše v očistci a tým bol oveľa silnejší ako obyčajný anjel.

Castielov pokus odrbať Crowleya ma pobavil ("ty kokos, dnes už nemožno veriť nikomu" Laughing Laughing ). Vôbec som nečakala, že to Castielovi vyjde a tak Crowley nebol jediný, kto zíral s otvorenými ústami, keď sa Castiel vrátil celý nadupaný tými dušami z očistca. Shocked Ešteže Crowley nie je žiadny blbec. Raz dva si spočítal koľko bije a zdrhol skôr, akoby stihol dopadnúť ako Raphael. Toho mi ľúto nebolo, aj keď zomrel dosť nechutne.

To ma nakoniec privádza k tomu, čo sa stalo s Castielom. Proste nemám slov. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 1319 Ako mohli z neho urobiť takého dicka?! 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 677692 Nejde len o toho "Boha", pretože ako dick sa začal správať už oveľa skôr. V prvom rade, využil, alebo nechal využiť tú dušu z očistca Elle (tú blondínu), čo je úplne mimo Castielovho charakteru. A to ani z ďaleka nie je všetko.
Po druhé, zabil Balthazara, odzadu, ako posledný zbabelec, pričom ho Balthazar vlastne nikdy naozaj nezradil. Podľa mňa sa ho snažil skôr ochrániť a to že ho udal bratom, nepovažujem za zradu. To nie je akoby ho udal démonom, či Raphaelovi. Balthazar vedel, že Dean je Castielov priateľ , takže spojenecstvo s Castielovými priateľmi nemožno považovať za zradu! A Castiel ho aj tak zabil. Evil or Very Mad No hrôza. Aj keď sa mi Balthazar nikdy veľmi nepáčil, taký koniec si fakt nezaslúžil.
Po tretie, zrušil tú stenu v Samovej hlave, čo je dosť chorý nápad aj na zaťatého Castiela. Veď nemohol vedieť ako to dopadne s tými dušami v očistci, či to vôbec prežije a či bude môcť vrátiť Samovu stenu späť. Tak ako mohol tak hrozne riskovať? A to si hovorí Deanov priateľ?! Pekný priateľ. No Nečudujem sa, že sa ho Sam pokúsil zakilerovať. Keby toto urobil Castiel mne, aj ja by som konala, ako Sam.
A to, čo som vymenovala, urobil Castiel ešte pred tými dušami očistca, takže to nemožno zvaliť na ne. Ja proste nechápem, ako mohli tak doje*ať Castielov charakter. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744 Keby zničili Castielov obraz až po prehltnutí tých duší v očistci, tak to beriem. Je jasné, že duše v očistci sú hriešne duše a asi nikto nemôže zostať normálny, keď zhltne toľko hriešnych duší. Nositeľa takýchto duší to musí nejako pošpiniť, či zblbnúť. Lenže Castiel sa začal správať ako dick oveľa skôr a to ma hrozne štve. Čo sa zmenilo tými dušami v očistci? Nič. Pretože kým predtým bol dick a teraz je megadick. Dick ako dick, rozdiel minimálny. Nech scenáristi vymysleli na 7.sériu čokoľvek, nič už neočistí Castielov charakter. Preboha, prečo ho tak dodrbali!!! 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744

Nemôžem nespomenúť aj Deanovo pokrytectvo. Áno, pokrytectvo. Celý čas som čakala, že urobí to, na čo sa zmohol, až keď sa Castiel stal "Bohom". Prečo nemohol Dean skôr apelovať na Castielove city, ktorý na to očividne čakal ako pes na kostičku od pána? Prečo sa k tomu dokopal až keď bolo neskoro? Vďaka tomu to vyzerá akoby to Dean robil iba zo strachu pred Bohom-Castielom. Akoby mal Castiel celý čas pravdu a Deanovi na ňom nezáležalo. To Deanove malé urazené ego mi lezie na nervy už od vtedy, čo sa stále vozil po Samovi. Čo mu to vtedy prinieslo? Iba to, že Sam potom skočil s Luciferom do klietky. Keby takto drbal Dean mňa, aj ja radšej skočím do klietky, než donekonečna počúvať to Deanovo fňukanie a výčitky. Dean sa už mohol odvtedy poučiť. No namiesto toho začal tentoraz drbať Casa a dopadlo to podobne. Castiel, ako natruc, otvoril očistec a namiesto kostičky od Deana zožral rovno celý očistec (nech sa ním zadrhne!).
Som proste nahnevaná, lebo už dávno mi pokazili moju najobľúbenejšiu postavu - Deana a ako vidno, vôbec s tým nemienia prestať. Mrviť charakter Deana im asi nestačil a tak sa pustili aj do Castiela. Vďaka ďalšej, 7.sérii, si budú môcť zgustnúť aj na Samovi, ktorý sa vďaka zrútenej steny, bude asi správať divne, možno ako dement. Nakoniec už zostane jedine Bobby, z ktorého môžu spraviť čistého alkoholika a celý SPN tak môžu rovno zabaliť.

Aby bolo jasno, na SPN sa mi páči strašne veľa vecí s jednou jedinou výnimkou - tou je ničenie charakterov naozaj vynikajúcich postáv. Všetci, ktorých zabili v predchádzajúcich častiach (John, Ellen, Rufus a iní), môžu byť len radi, inak by dopadli ako Dean, či Cas. Dementní scenáristi! 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 487389
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty23.05.11 19:04

Ellen: Tak u toho Tvého posledního odstavce jsem se opravdu upřímně zasmála 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745 ... i když to byl smích spíše zoufalý 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 583517 Vystihla jsi to naprosto přesně a já raději ani neuvažuji nad tím, jak víc mohou charaktery postav pohnojit 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty23.05.11 19:39

cleo napísal:
Ja sa Casovi vobec necudujem, po tom ako sa si Dean z neho urobil svojho opereneho cokla, ze konecne neskace ako Dean piska. Vsak je uplne logicke, ze vsetci ho mali na haku tak, ked sa dostal k moci mu to slahlo na mozog. A v podstate neurobil nic zle (okrem zabitia Balthazara) urobil presne to co Dean a Sam. Snazil sa zastavit apocalypsu a tym ze nie je clovek urobil to inak.

No přesně moje řeč! Twisted Evil Nevím, co od něj všichni jako očekávali. confused Vždyť dělal jen to, co podle něj bylo nutné, aby zabránil tomu, čemu se tak dlouho snažili zabránit Sam s Deanem. Moc se mi nelíbilo, jak na něj pak Dean vyjel, že se rozhodnul blbě a vždycky je jiná možnost. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 43228 To tedy promluvil ten pravý, který už několikrát zvolil ne zrovna správnou možnost...... ale podle něj tu jedinou možnou. A teď za to nadává Casovi? Vždyť je to anděl, uvažuje jinak, než lidé, tak nevím, proč po něm všichni chtěli, aby se jako člověk choval. Tolik se snažil a stejně to nikdo neocenil. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 199226 Volali ho, jen když ho potřebovali. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744 Mohli ho teď aspoň vyslechnout, jeho důvody a snažit se vžít do jeho situace a kůže a pak teprve ho soudit. No jo, ono se to lehce někoho odepisuje, když se nám nelíbí co dělá, ale zrovna ti dva (Dean se Samem) by měli nejlépe vědět, že v "jejich světě" není vždycky všechno tak jednoduché, jak by si přáli. Měli se ho snažit pochopit. Podle mě si to zasloužil, za to všechno, co pro ně udělal a kolikrát jim zachránil zadky.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty23.05.11 23:14

ako ja sa nečudujem casovi, že chcel zastaviť ralfíka, a preniesla by som sa aj cez to, že sa spolčil s crowleym a pod., pretože všetci robíme chyby a aj naši brothers sa ich dopustili dosť a jasné, že vtedy nemal veľmi na výber.... lebo deanova hláška, I was there, where were you? je totálne mimo, keďže on bol všade možne, len nie THERE pre casa a už vôbec nie vtedy, keď sa o všetkom "rozhodlo"... čiže castielove počínanie ako také mi až tak nevadí... síce som sklamaná, že sa nechal takto oblbnúť démonom, čo teda po poslednom diely asi nie je správne vyjadrenie, keďže to on oblbol crowleyho... ale tak chápeme sa.... no, cez čo sa ja neviem preniesť je celá tá GOD thing... proste, to ako nie No to, čo sme na konci videli skrátka NEBOL CASTIEL, bolo to niečo, čo vzniklo zmiešaním miliónu duší bohviečoho a možno v ňom ostala štipka starého casa, čo ma jediné drží pri živote v tejto chvíli Laughing skrátka toto ma mrzí... že ten castiel, akého som mala rada je proste preč....

a mimochodom, ja som nikdy nevinila iba casa... lebo dean, hoci sa snažil ostať "loyal", bolo to "too little, too late." ako sorry pal, ale to je pravda... aj to hranie castielovi na city... akože no hej, každý sme múdry, len či by sme boli aj dosť silný sa radiť tými našimi múdrosťami, to je už iná vec... ako ja ozaj oceňujem deanovu snahu v týchto epkách a to, že fakt bolo vidieť ako mu na casovi záleží, no cleo má pravdu v tom, že celú dobu mal z neho poskoka a potom, ho "zrazu" začal považovať za brata... ako zase nie je ani dean úplný dick, to sa zase musím postaviť aj jemu na obranu, že párkrát sa ponúkol casovi aj sám pomôcť, a keď ho o to cas požiadal, tak mu helfol... takže nie je to len tak, že ho celú dobu len využíval... aj sa snažil ho občas pochopiť a byť tam pre neho, akurát problémom bolo, že ho musel takmer vždy niekto nakopnúť, lebo samému mu to nedošlo...

no aj tak... ja som ozaj rada, že sa nájde aj niekto, komu sa tie epky fakt páčili Laughing je to taká príjemná zmena... ja sa ale bohužiaľ medzi týchto ľudí nemôžem zaradiť... so šiestou serkou som bola viac-menej spokojná, ozaj sa mi epizódy celkom pozdávali a zaujala som postoj podobný chrys, že som proste zabudla na staré sn a snažila si vychutnať toto nové... skrátka nejako som sa s tým "vzžila", no tento koniec bol pre mňa sklamaním... prvá epka budiš, to som písala, že tá bola celkom fajn, osobne jej nemôžem takmer nič vytknúť, ale 22. diel bol z môjho pohľadu čistý fail a nielen kvôli casovi... neviem, nejako ma to nechytilo... asi to bude fakt tým, že začiatok vo mne zanechal veľmi negatívny pocit a potom som sa ho už nevedela zbaviť... neviem, ale fakt to doslova okopčenie jasona bourna, skrátka tie isté hlášky tam boli a všetko to bolo také podobné až som z toho mala deja vú a skrátka toto nie... to mi fakt prišlo úbohé a trápne... asi preto som potom celú epku vnútrone nadávala.... boli tam niektoré pekné momenty, zase nemôžem povedať, že nie. a koniec bol teda šok, čiže sériu ukončili s pekným BANG, no stále sa mi nepáči, čo spravili s deanom, už tobôž nie, ako dopadol chudák Cas a fakt čakám, že sa stane presne to, čo tu už bolo predpovedané a v 7. dodrbú aj postavu sama a bobbymu... niežeby sammyho character už tiež nebol pekne nadštiepený s tou demon blood, teraz to tá wall už podľa mňa total dorazí... a dean po všetkých tých emocionálnych šokoch bude znova ufňukanec a ja si to rovno hodím 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty24.05.11 0:39

dion-fortune napísal:
no aj tak... ja som ozaj rada, že sa nájde aj niekto, komu sa tie epky fakt páčili Laughing

No tak pockat aby sme si rozumeli, mne sa pacila len ta posledna minuta + crowley/cas sceny a ta chvilka balthazara Very Happy Sama a jeho "monolog" som pretocila to som upadala do komy, ale proste to jak tam Cas na konci nabehol a to jak sa tvaril a ten hlas, skoro som scipla.... 702 702 Konecne sa tam daco deje... Ale zas to finale skonciilo "smrtelnym" nebezpecenstvom pre Deana a Sama Very Happy Very Happy Aj ked v SN uz smrt beriem pre nich skor ako neplatenu dovolenku... 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 92652

chrys presne, prave oni dvaja by ho mali chapat a nie na neho teraz vyvalovat udivene oci, ze co sa mu porobilo...

Inak o co islo Samovi? Nebolo to doteraz tak, ze iba anjel mohol killnut anjela? O co sa tam pokusal a preco pri tom jak do Castiela pichol ten mec, robil take divne ksichty? Vyzeral jak keby zabijal velrybu.... Suspect fish
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty24.05.11 10:15

dion-fortune napísal:
neviem, ale fakt to doslova okopčenie jasona bourna, skrátka tie isté hlášky tam boli a všetko to bolo také podobné až som z toho mala deja vú a skrátka toto nie... to mi fakt prišlo úbohé a trápne...

Tak proto se mi ta epka líbila, páč mi to, co uvádíš, vůbec nepřipomínala. Viděla jsem to poprvé, Jasona jsem neviděla. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937 Jaká je výhoda, nesledovat americké filmy a seriály. Pak se člověk i u SN docela dobře baví. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937 603 Laughing

A jinak jasně, že ne úplně celou dobu na Casa kašlali, já jsem spíš teď měla chuť nadávat na ty poslední epizody, ze zbytkem se mi nechtělo vypisovat. Laughing Tak opět díky za ušetřenou práci, dion, opět jsi vystihla i mé myšlenky. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 673161 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 49896

Blbý je, že Casovi už pak nechtěli věřit. No jo, když se nad tím člověk zamyslel, tak jim vlastně strašně dlouhou dobu lhal, nebo spíš neříkal všechno. Ale jak už jsem psala, Deana ani nenapadlo, aby se zamyslel nad tím, proč to dělal a jestli jim tím opravdu tolik ublížil, jak ublíženě se cítil. Suspect Kolikrát on nebo Sam si navzájem i druhým lhali a to je podle nich v pořádku. Protože to podle nich bylo na místě nebo neměli jinou možnost. A te´d když to udělal Cas, tak měří dvojím metrem? Suspect Ano, taky se mi nelíbilo, že jim Cas zatajil spoustu věcí, že je špehoval, ale na druhou stranu jsem se mu nedivila. A vlastně jsem i byla ráda, že konečně jednal podle svého a ne jen podle toho, co mu Dean "dovolil". 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 583517 Zajímalo by mě, jakou jinou možnost by jako Dean poradil. confused confused Aby nechal toho parchanta znovu rozpoutat apokalypsu, jen se hlavně "neupsat ďáblovi?" To by bylo opravdu logické, po tom všem, čím si prošli, aby apokalypse zabránili. Rolling Eyes Suspect
Tohle mi nejvíc vadilo. Že prostě Case hodili bez rozmýšlení přes palubu. Hlavně že ho Dean považoval za bratra, ale rozhodně se tak nezachoval. Evil or Very Mad Nicméně se mi líbilo, že aspoň nechtěl uvěřit, že by je Cas takto zradil a skvěle jsem si torturing užívala. A to jak jeho, tak Castielův. drool 702 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745


cleo napísal:
jak tam Cas na konci nabehol a to jak sa tvaril a ten hlas, skoro som scipla.... 702
...scipla. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937 Nápodobně. Jsem ráda, že nejsem jediná. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937

cleo napísal:
Aj ked v SN uz smrt beriem pre nich skor ako neplatenu dovolenku... 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 92652
Opět výbuch smíchu, to jsi vystihla. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 99937 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745

Jinak s tím zabitím jsem to taky nepobrala. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 999804 Asi mi něco uniklo, když se pokoušeli zabít jak jeho, tak Rafíka. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 188411


Já vážně doufám, že 7. série bude o tom "Dean a Sam: Jak zachráníme Castiela, protože bez něj prostě žít nemůžeme!", jinak se jim na tu 8. sérii už asi vážně vybodnu. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 512176 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 707500 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty24.05.11 10:33

Chrystelle napísal:
Já vážně doufám, že 7. série bude o tom "Dean a Sam: Jak zachráníme Castiela, protože bez něj prostě žít nemůžeme!", jinak se jim na tu 8. sérii už asi vážně vybodnu. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 512176 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 707500 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 316745

Aj ja v to dufam, oooch to by bolo epic... drool 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 998745 Konecne by tam bolo faaakt daco zaujimave...

A presne chcela by som vediet, co by D a S navrhli Castielovi aby urobil... alebo ako by to oni zastavili..
Suspect
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty25.05.11 22:59

mne sa to zdalo celkom dobre... celkom realny vyvoj deja, aj ked nie velmi pekny. v realnom zivote tu bolo doteraz velmi malo osobnosti, ktorym by moc nepokazila charakter a usudok... takze sa nedivim Casovi, ze spravil to, co spravil. Po vsetkom, co sa stalo, sice to mohlo skoncit lepsie, ale zatial v SPN ziadna seria neskoncila stastnym koncom.
nepaci sa mi, co sa stalo z Deana, ale je to dobry vyvoj postavy. po tom vsetkom, cim si presiel, uz nema tolko chuti vtipkovat(aj ked mi to chyba). mozno si poviete, ze stary Dean by vtipkoval. ale pozrite sa, ako normalne cloveka zmeni odchod cloveka, a deana opustilo uz tolko blizkych, sam sa ocitol v pekle a robil tam strasne veci, takze mohol kludne skoncit nakladany v chlaste. a vobec sa nedivim jeho reciam na konci, ktore sa zdaju byt pokrytecke. bol proste tak sokovany, prekvapeny a zhrozeny, ze odvaha a vtipky boli v tej chvili na mile daleko Laughing
Baltazar mi bude chybat, ale tiez ma napadlo, ci ho mozno Cas neozivi, mal by mat teraz tu moc. A ako sme mohli vidiet, Cas je teraz tak trochu nepredvidatelny, ktovie, co mu este prepne v lebeni Laughing
Ralfik mohol kludne skoncit aj nejakou pomalsou a bolestnejsou smrtou, ja by som si to vychutnal 705
dalej som rad, ze Crowley prezil, je to zaruka vtipnych scen(he/she, him/her)
ja SPN viac pozeram, ako hodnotim, nesnazim sa predvidat co sa stane, aspon nie som sklamany. snazim sa vychutnat to, co nam daju na stol, a pozeram sa na veci pozitivne. tzn.: myslim, ze Cas prezije aj siedmu seriu, pri troche stastia sa aspon uvedomi predtym, ako zdehne Laughing
Sam je v poho, aj ked sa mi zda teraz dost ako postranna postava, to jak sa daval dokopy bolo fajn. som teda aj zvedavy, ako to s nim bude vyzerat v siedmej serii.

vcelku to teda hodnotim pozitivne, a nemyslim si, ze by SPN nejak extra pokazili. stale je to pozeratelne, stale je to v poho, a kym sa tam najde nieco, na com sa mozem zasmiat(som dost zvrateny clovek), budem to pozerat dalej 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 103511
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 33
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty25.05.11 23:42

tak já se přiznám taky, nebyla jsem z toho zklamaná, ale do podzima asi umřu
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty27.05.11 20:07

Castiel - Sám se povýšil na Boha!! On má co říkat o přátelích, kteří ho zradili. A jak se zachoval on? Jak dlouho tahal bratry „za nos“?? Čemu se teď diví?? Ve všem vidí jen zradu. Nechápe, proč ho Dean chce zastavit - protože mu na něm záleží a nechce jeho zkázu (a není to poprvé co mu to zdůrazňoval). Andělé mají zkrátka jiné myšlení, jsou bez emocí, bez srdce. Cas nepřipouští možnost, že mu to může přerůst přes hlavu a jeho mysl obyčejného anděla ten nápor duší nezvládne, nevstřebá a může zapříčinit něco mnohem horšího než apokalypsu. Pokud v něm zůstalo kousek jeho starého JÁ a hlavně bude-li mít snahu a zájem vrátit se zpět, s menší pomocí Sama a Deana toho opět dosáhne. Otázka je, jestli budou bratři chtít nabídnout pomocnou ruku, po tom všem. Ale pokud mu sláva a moc stoupne do hlavy a půjde to s ním od „desíti k pěti“ zlikvidují ho bratři sami nebo se na něho „vykašlou“ a zanechají ho svému osudu. A protože „Boží mlýny melou pomalu, ale jistě“, ono na něho dojde. Bůh, který tomu zatím nechává volný průběh, pak všechny ty mocichtivé, ať jsou na nebi, na zemi nebo pod zemí, pěkně srazí na kolena. A všechno uvede zase do správných kolejí. V podstatě je mi jedno co se s Castielem stane.
Sam – Odstranění bariéry v Samově hlavě byla od Castiela dost „rána pod pás“ – prostě podlé. Šlo mu jen o to, odstavit Deana z cesty, předpokládal, že bude „skákat“ kolem Sama a dá pokoj, ale je vidět, že ještě dost dobře nezná Winchestery. Jako by mu bylo jedno, jak Sam dopadne - zvládne to nebo ho to zničí. Sice nabídnul pomoc, ale samozřejmě až potom, co uskuteční svůj plán, protože pak by pro něj nebyl problém vrátit Sama zpět do normálního života. Ale podle toho, jak se na konci povýšeně choval, nějaký ubohý „dement“ by mu byl asi ukradený. Sam po zboření bariéry musel pojmout tu část sebe bez citu, emocí - zlo, které v něm převládalo po celý minulý rok. Něco z toho, co prováděl, bylo již ukázáno, další si každý domyslí, zkrátka pro úspěšnost akce neváhal zabíjet i nevinné lidi (to už bychom ani vidět nemuseli). Ale ta druhá jeho část – duše v pekle, to by opravdu bylo zajímavé se dozvědět. Zkusím hádat. Jeho duše tam nebyla mučena (jako Deanova), jen jí z jedné strany našeptával svoji verzi o zatím zatajované pravdě Lucifer a z druhé Michael. Prostě psychické mučení a to je mnohem horší, než fyzické. Na tohle si snad nechávají scénáristé otevřená „vrátka“ v sedmé řadě. Nebo tohle měly být veškeré Samovy vzpomínky z pekla? To snad né!! Samovy stačilo se sjednotit a je OK?? Tak jednoduché to nebude!!
Dean – Když na konci ještě jednou apeloval na takzvané „andělské city“, říkal to s obavou v hlase. Ale nebylo to strachem o sebe, kolikrát v životě již čelil nebezpečí, smrti se díval do očí. On se bál o osud lidí, Castiel svým neuváženým jednáním může zapříčinit zkázu celého lidstva. Hned však poznal, že už bylo dost pozdě, v Casovi převládlo uspokojení nad vlastní nepřemožitelností. Divím se, že ten člověk (tím myslím Deana) ještě vůbec může normálně „fungovat“ a reálně, logicky uvažovat a není už dávno po tom všem v blázinci. Potřeboval by si (i Sam) uspořádat svůj život, třeba na samotném závěru celého seriálu nějaká zmínka o tom padne.
Impala – chudák, skončila na střeše. Ale na „odpis“ to nevypadalo, je to přece stará, poctivá práce a Dean s Bobbym neměli ani škrábanec. On si ji Dean opraví. Po té bouračce na konci první řady to bylo mnohem horší a opravil ji také.
Pozitivum – na začátku Carry ...... od Kansas.
Na závěr celé řady. Pointa Supernaturalu – Lovců duchů se pomalu, ale jistě vytrácí. Kdy naposledy bratři ulovili „obyčejného“ ducha, který ohrožoval nějakou rodinu nebo celé město? Když se tak stalo, bylo to vesměs pro nalezení cesty do očistce. Poslední části se příliš zaobíraly převzetím moci na nebi nebo v pekle. Pro mě to vždy byl seriál o dvou bratřích, jejich boji, vzájemné pomoci, soudržnosti a lásce. Tohle všechno mi tam hrozně chybí. A stále v skrytu duše doufám, že se objeví Deanův amulet, že jej tehdy Sam z toho koše vytáhnul a někdy ho bratrovi vrátí.
06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty28.05.11 1:22

janča napísal:
Impala – chudák, skončila na střeše. ... On si ji Dean opraví.
Keď nad tým tak rozmýšľam, Dean sa bude musieť asi naklonovať aby v 7.sérii stihol všetko - zachraňovať Sama s peklom v hlave, hľadať spôsob ako zastaviť Castiela a ešte aj opraviť Impalu. No, nezávidím mu, veru. scratch

janča napísal:
Na závěr celé řady. Pointa Supernaturalu – Lovců duchů se pomalu, ale jistě vytrácí.
To je pre mňa to najsmutnejšie, ale už som sa s tým zmierila. Už sa ani neodvažujem dúfať, že sa ten amulet objaví a že sa to napokon dobre skončí. Som už ako Dean, stratila som vieru v happy end. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 199226
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty28.05.11 10:08

musím s vami jedine súhlasiť, to čo Sera spravila z tohto seriálu je neodpustiteľné, hádam nám ostávajú len minulé série, aby sme sa vrátili do starých spn čias.

inak napadlo niekoho že balthazar nemusí byť taký mŕtvy ako sa nám zdá? vždy ked zabili nejakého anjela tak sme videli jeho krídla aj telo, pri balthazarovi to tak nebolo, iba obrovské svetlo a to bolo všetko, ja mám takú malú dušičku, že znovu narafičil dáko svoju smrť a v siedmej sérií ho budeme vidieť znovu, alebo sa ozvalo iba moje naivné ja.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty28.05.11 11:34

Satu, mne sa tak zdá, že tam pierka lietali ako normálne...takže podľa mňa je mŕtvy, nie je to Gabriel, ktorý sa vie vynájsť v každom ohľade, len u Lucíka mu to bohužiaľ nevyšlo...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
06x22 The Man Who Knew Too Much
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 06x22 The Man Who Knew Too Much
» 06x21 Let It Bleed & 06x22 The Man Who Knew Too Much

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: