Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Všeobecné spoilery

Goto down 
+19
Ellen
Chrystelle
Y0G1
FooFighterkaSN
frency
Maky
dion-fortune
just-me
Terrik
mummy
Anwiel
Ver
bohdy
Nemix
cleo
Panthera
Hiro666
Snooki
Sarinka
23 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 0:43

Fotky z natáčania s Mishom žiadne nie sú, o Casovom návrate sa toho veľa nevie, len že sa vráti v epizóde 17 a nie ako Cas a zrejme bude pomáhať Deanovi so Samom, ktorý sa zblázni. Z fotiek sa toho veľa nedozvieš, ak sa nejaké objavia, tak väčšinou sú na nich Jared a Jensen v oblekoch a niekde stoja, nič prevratné. Informácie o ďalších epizódach máme tu: http://www.supernatural.cinemaview.sk/spoilers7.php
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 7:30


Ne, jako "Anděl Cas", takže to může být Cas (proč by taky jinak Deanovi pomáhal?), ale, asi už není anděl.
Návrat hore Goto down
Alice
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Alice


Počet príspevkov : 8
Age : 33
Bydlisko : Hradec Králové
Registration date : 25.02.2012

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: :-)   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 9:19

To jsem teda vážně zvědavá. Na amerických stránkách se toho člověk taky moc nedoví. Je neuvěřitelné jak to tvůrci drží pod pokličkou a to co řeknou, člověka jen nabudí o tom přemýšlet a těšit se na další díl :-)

Teď jak tam není Cass a ani Bobby, tak je to divný. Rolling Eyes

Tak jen počkat do 23.3. a bude trošku jasno :-)
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 19:51

Naopak, když víš, kde hledat, tak toho najdeš až moc. Někteří fanoušci vytáhnou i to, co mělo zůstat skryto. Twisted Evil

Přímo ověřená místa natáčení jde sledovat tady (ukazují jen na reálná místa, kam si jde v rámci výletu zajet, bez spoilerů) supernaturallocations.com

Nejčerstvější fotky z natáčení chytej na livejournal.com a tumblr.com, spn komunity - je jich dost, stačí si vybrat dvě nebo tři, postují mezi sebou)

Ohledně návratu Mishi se dostaly ven dvě fotky kostela, kde údajně natáčeli společné scény s Jensenem poté, co chytli jeho fotku po příletu do Vancouveru. (od toho se rozvíjely teorie, že Castiel zdrhne z blázince a Dean mu v tom pomůže, zatímco bude Sam zavřenej) Ty fotky jsem tu myslím už někde odkazovala.

Castiel se má objevit v 7x17, ovšem záběr s ním s objevil v promu na 7x16, takže všichni Koblihofilní očekáváme, co bude za tři týdny. scratch
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Alice
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Alice


Počet príspevkov : 8
Age : 33
Bydlisko : Hradec Králové
Registration date : 25.02.2012

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: :-D   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 20:13

To je fakt. Když člověk ví kde hledat, tak se dá najít vše Wink
No jak se zdá já jsem v tom hledání pěkný dřevo Very Happy

Děkuji za info a odkazy ;-) MOOOC to pomohlo. V mém blízkém okolí není nikdo kdo by Supernatural sledoval, tak jsem si našla toto abych měla aspoň nějakou spřízněnou duši Very Happy

Jinak jsem moc zvědavá s čím se zase vytasí v dalších dílech. Smile
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 20:19

Alice: Tak tady máš tolik spřízněných duší, až nás budeš odhánět lopatou. Všeobecné spoilery - Stránka 7 170639 Vítej!
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 20:22

Alice napísal:
V mém blízkém okolí není nikdo kdo by Supernatural sledoval, tak jsem si našla toto abych měla aspoň nějakou spřízněnou duši Very Happy

Alice: brzy zjistíš, že tady je víc magorů, než normálních lidí Twisted Evil a všichni ujíždíme na tom stejném Všeobecné spoilery - Stránka 7 934194 a užíváme si to
a mimochodem vítej Všeobecné spoilery - Stránka 7 23107
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 20:57

Alice: Taky tě vítám a snad tě moc neodradíme, protože my normální rozhodně nejsme Všeobecné spoilery - Stránka 7 583517
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 21:28


MAGORŮ, Nemix? No, máš pravdu, to asi sedí Very Happy

Já si pořád myslím, že Cas si pamatuje všechno. Probudil se po tom debaklu v jezeru, jako člověk, a snažil se Deanovi jednoduše vyhýbat (asi odhadl, jak se bude vztekat až ho uvidí), a ZASE všechno napravit po svém. A, zjevně se mu to moc nedaří. Má škaredou bundu, a kouká jak nakoplé štěně.
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 21:33

Maky napísal:
Já si pořád myslím, že Cas si pamatuje všechno. Probudil se po tom debaklu v jezeru, jako člověk, a snažil se Deanovi jednoduše vyhýbat (asi odhadl, jak se bude vztekat až ho uvidí), a ZASE všechno napravit po svém. A, zjevně se mu to moc nedaří. Má škaredou bundu, a kouká jak nakoplé štěně.

Maky: úplně to vidím před sebou - a bylo by to takto naprosto super - nejprve mezi nima hádka a pak smíření 702 a navrácení baloňáku tam, kam patří
výbornej nápad - ty to prostě víš.........

a k těm magorům - a co jiného jsme, když můžeme toto všechno takto hromadně prožívat a zas a dokola se o tom bavit Všeobecné spoilery - Stránka 7 934194
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 21:37


Jenže, Sera většinou PŘEDČÍ má očekávání, a to i ta naprosto logická. A ne v dobrém slova smyslu. Huh, bojím bojím... Už ted jsem se rozhodla, že si k tomu dílu koupím flašku vína. Už to vidím. Budu pít, a pít, a Cas pořád nikde. V polovině budu mít problém rozumět a zaostřit, a Cas pořád nikde. V poslední třetině se mi začne motat hlava, a Cas nikde. A pět minut před koncem, bude následovat ona scéna s proma. Cas se otočí, Dean bude nevěřícně zírat, a KONEC. A já v té době budu už otrávená alkoholem. To, že Cas tam bude jetě nezaručuje, KOLIK ho tam bude. A já nesnáším zklamaná očekávání.

Jo, JSEM Magor Smile
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 21:40

Všichni jsme magoři... takže to vidím opět na hromadnou chlastačku Very Happy Maky, ty alespoň budeš chlastat večer, ale my tady v Evropě jsme fakt alkoholici, kteří budou chlastat v sobotu ráno Laughing
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 21:43

bohdy napísal:
Všichni jsme magoři... takže to vidím opět na hromadnou chlastačku Very Happy Maky, ty alespoň budeš chlastat večer, ale my tady v Evropě jsme fakt alkoholici, kteří budou chlastat v sobotu ráno Laughing

no jo pravda, když si to takto člověk uvědomí Very Happy no ale jak říká Dean, někde je i 10 večer Všeobecné spoilery - Stránka 7 934194 Twisted Evil

k jednomu se ale přiznám - pokud tam Cas nebude, tak z toho smutná nějak zvlášt nebudu - ano, vůbec bych to neměla ani vyslovit, ale já už si na spn bez něj zvykla 703 (tak a teď očekávám bombardování ze strany koblihofilů)
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 22:05

Nemix: Počkej ve čtvrtek Všeobecné spoilery - Stránka 7 812801 A kdyby, tak pátek to jistí Všeobecné spoilery - Stránka 7 707500
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty26.02.12 22:58

Všeobecné spoilery - Stránka 7 430869 Všeobecné spoilery - Stránka 7 Koblizektvar Všeobecné spoilery - Stránka 7 430869
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty03.03.12 9:13

V 07x20 (ktorú by mali práve natáčať) sa ako guest star objaví Felicia Day.

kód:
http://pics.livejournal.com/vinylreckoning/pic/001r7rgb/s640x480
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Alice
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Alice


Počet príspevkov : 8
Age : 33
Bydlisko : Hradec Králové
Registration date : 25.02.2012

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: ;-)   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty04.03.12 0:02

Děkuji za přivítání

Já si myslím, že se mi tu bude líbit. :-) Já ráda blázny a zapálené lidi ;-)
Člověk si už někdy připadá jak cvok, když řekne nějakou hlášku ze Supernatural a všichni pak koukají, jak kdybych spadla z višně :-D

Tady to vypadá na bezva zábavu ;-)
Všeobecné spoilery - Stránka 7 949816
Návrat hore Goto down
Alice
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Alice


Počet príspevkov : 8
Age : 33
Bydlisko : Hradec Králové
Registration date : 25.02.2012

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty04.03.12 0:05

bohdy napísal:
Alice: Taky tě vítám a snad tě moc neodradíme, protože my normální rozhodně nejsme Všeobecné spoilery - Stránka 7 583517


Normální lidi nejsou nikde ;-)
A já už rozhodně ne 601 proto se mi tu tady tak líbí Všeobecné spoilery - Stránka 7 312566
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty06.03.12 19:19

Potěš noha... Všeobecné spoilery - Stránka 7 232827

Later this season there will be a multi-episode arc about an Asian teen who discovers he or she is some kind of prophet. He or she (really, they haven't determined gender yet) will appear in the three of the final episodes of the season. Who wants to see Harry Shum Jr. in this role? Flex your abs in solidarity!
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty06.03.12 19:32

Panthera napísal:
Potěš noha... Všeobecné spoilery - Stránka 7 232827

Later this season there will be a multi-episode arc about an Asian teen who discovers he or she is some kind of prophet. He or she (really, they haven't determined gender yet) will appear in the three of the final episodes of the season. Who wants to see Harry Shum Jr. in this role? Flex your abs in solidarity!

Ať jdou do háje, Chuck forever!!
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty06.03.12 19:57


Proč se, všechno, co v SN funguje snaží pořád vylepšit, nebo nahradit, něčím (někým) jiným?
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty06.03.12 20:03

Aneb Seřin otevřený návod, jak rychle pohřbít další seriál... Všeobecné spoilery - Stránka 7 676501
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty06.03.12 20:11

A hlavně teenager, Asiat - ještě by to mohl být gay, aby ta úlitba menšinám byla dokonána.

Razz
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty06.03.12 20:13

Tak gaye tam nepotřebuju, vystačím si s eyesexingem, jen mi tam vraťte Koblihu v baloňáku. Suspect
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty06.03.12 20:22

Panthera: Miluju Tvůj dare rozesmát mě, i když to, co čtu je vlastně k pláči!

"eyesexing" Very Happy A, taky Deanování. Miluju Deanování.

Cas: "Dean."
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Všeobecné spoilery
Návrat hore 
Strana 7 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Rozhovor s Kripkem - spoilery
» Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Siedma séria-
Prejdi na: