Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

  7x17 The Born-Again Identity

Goto down 
+13
DarkoS
luciakanky
bodka
Terrik
Y0G1
DeeDeeBea
Nemix
sophie.ph
Padme
bohdy
Panthera
cleo
Maky
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 13:55

tak jo - i já jsem dokoukala, leč nemám čas moc to okomentit - tak napíšu jenom: Deane, toto si celé posral!!!!! a někdo už koukejte Seru praštit pořádně po hlavě, protože jak vidno, ona v ní má naprostou tmu a asi jí už haraší, že si dovolí toto dělat s postavama spn  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 1319
Návrat hore Goto down
DeeDeeBea
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 19
Nálada : stále zasněná
Registration date : 31.01.2012

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Born again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 14:46

Shocked čtu si vaše příspěvky a nějak ztrácím odvahu si ten díl vůbec pustit  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 14:53

Kks ale jak tak citam reakcie na roznych uk alebo amickych forach reakcie su podobne.... lol! Akoze fakt to posrala na celej ciare, to nemohli Sama vyliecit nejak inak, trebalo uplne posrat Castiela? Zenaty Castiel je maximalny trapas. Dufam, ze aspon niekto v CW ma kusocek rozumu a 8 seriu zatrhne. Vsak ona z toho robi cirkus, na ktory sa neda pozerat. Ja len dufam, ze Dean neni taky fucker a vsetko to ma nejaky zmysel. Ale moc tomu neverim. Sad
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 14:54

DeeDeeBea: odvahu není proč ztrácet, jelikož scénář byl od Sery, tak se to dalo čekat.

A propo, na Tumbleru se teď objevil opravdu pěkný příspěvek ke Casovu mučení, dovolím si ho tu zkopírovat, protože s ním takřka do písmene souhlasím:
destielcanoninmymind via Tumblr:
kód:

What I think about Lucifer torturing Cas

Well, I think it’s actually worse for Cas than it was for Sam. Why? Simple. Sam had the reprieve that he could die, that his body could give out at any time and that the torture would stop, because there was nothing left to torture. He was tired of this existence. He could die to end it all, because his soul would not be there anymore to either go back to hell or heaven.

Cas doesn’t need to eat or sleep. No, his torture will be of the mental kind, like a war inside his head that can’t affect his body which means Cas is unable to die, unable to let it all end. He won’t have any way out of this.

This kind of eternal torture is similar to Dean being tortured in hell. They both couldn’t possibly die, because one was already dead and now the other is locked inside himself with Satan for eternity.

EDLUND, FIX THIS!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 15:01

cleo napísal:
...ze Dean neni taky fucker a vsetko to ma nejaky zmysel. Ale moc tomu neverim. Sad

U Sery a smysl? Scénárista musí mít vícero věcí pohromadě, mozek, představivost a schopnost pamatovat si sepsané souvislosti jsou snad jen ty hlavní. U Sery mám poslední dobou pocit, že se jí ničeho nedostává a jen přežívá. Rolling Eyes

Jsou i opačné názory, někteří fandové jsou z takového konce nadšení, ale to už mi připadá, že přes tu bezcitnost to snad nemohou být lidé. I zarytý neslasher vidí ten rozdíl, Castiel už, Sero a Deane, není kus neživého hadru, co si zaslouží za svoje chyby trpět donekonečna. Deanovi by neuškodilo, kdyby se zamyslel sám nad sebou a svými chybami, kterými kdy ublížil svému okolí a přátelům. O krevní pijavici Samovi ani nemluvě.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 15:14

Tak je mi jasne, ze Cas!Haters su nadseni...  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 1319

Jasne treba z Castiela urobit handru a poslusneho psika ktorý bude Deanovi do konca sveta nosit na hrob kvety a ospravedlnovat sa, lebo Dean je bezchybny a dokonaly...Castiel HO zradil, podme sa vsetci po....
Ze on zabil Amy a zradil Sama je v poriadku, to bol Mr. Perfect... Ten serial je taka hrozna kravina odkedy tam je ta debilka az mi je do placu. Lepsi scenar a zapletku by napisal aj moj pes...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 15:29

Občas už mám pocit, že snad Sera kopíruje FF. Jak pořád čtu, tak už mám v nových dílech slušné deja vu.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 934194

Chudák Koblih a ještě mu tam přicmrndli odulou Meganu. To bude trpět na entou, jedinej rozdíl je v tom, že on nemá šanci chcípnout jak ten odkopnutej pes. Suspect
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 15:41

Ja vobec nechapem naco ZNOVA zrecyklovali Meg. Ona rozprava ja retardovana a tak nesympaticka herecka ze dovi. A ta Castielova zena (boze zas sa mi dvihol zaludok) je teda tiez riadne nesympaticka.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 1319 Chudak CAS Sad Toto si fakt ani trochu nezasluzil.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 80513  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 80513  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 80513
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 16:43

no ja uprimne poviem svoj nazor ,

kravina cislo jedna , sam je vylieceny? vyborne tak rychlo a tak jednoducho? on bol v klietke nie cas tak ake prehazdovanie gulasu, som z tohto kroku sklamany ledaze by s tym mali nejake plany Smile

pocitam ze dennik zhodil asi boh no.


co sa tyka sama nemal nahodou na 3 casti zmiznut? kvoli rodine?
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 16:54

Y0G1 napísal:
no ja uprimne poviem svoj nazor ,

kravina cislo jedna , sam je vylieceny? vyborne tak rychlo a tak jednoducho? on bol v klietke nie cas tak ake prehazdovanie gulasu, som z tohto kroku sklamany ledaze by s tym mali nejake plany Smile

pocitam ze dennik zhodil asi boh no.


co sa tyka sama nemal nahodou na 3 casti zmiznut? kvoli rodine?

Vyléčení Sama mi nepřijde až tak nepromyšlený, kdo by chtěl takové vzpomínky vstřebat do vlastní hlavy? Asi nikdo s normálním myšlením, čímž ovšem nechci shodit Kobliha. Spíš je hloupej v tom smyslu, že je až takovej "dobráček". Teď sedí zavřenej na psychiatrii a jelikož nespí, tak si ho Lucifer bude žrát zaživa navždy. Pokud si někdo dřív nevšimne, že nejí, nechodí na toaletu atd. A co víc, Dean se ani nepokusil pomoct, jednoduše sbalil s "nadšením" uzdravenýho bráchu a nazdar kašpar.
Zídka by Samovi stejně nevydržela, co si vzpomínám, tak Smrťák to postavil jako dočasný řešení, pokud se nepletu.

Co se Jareda týče, tak ještě nejspíš chybět bude, jak ty epky budou vypadat a kam Sama odklidí, toť zatím otázka.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 17:28

...když už jsme u těch nelogičností, dovolím si opět něco přeposlat. Smile
Tohle mi přijde jako mnohem větší blbost...
kód:

tragicalhistorytour via Tumblr
http://28.media.tumblr.com/tumblr_m1dpk9dck01r1zp3fo1_500.jpg
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 17:42

Ale prosim ta, to je uplne normalne, ze ked vylovim naheho chlapa z rieky, bez pamäte okamzite sa za neho vydam. Vsak takto sa zoznami viac ludi, ako v bare... Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 17:43

pokial chapem tak ta stena mu mala vydrzat vela rokov a mala sa rozbit az na starobu nie?

ja som to nevidel este s titulkami tak nwm ale cas ako spat nepotrebuje?

hmm tak to mu lucik moze ostat navzdy a v sn bude hrat takeho polomagora Very Happy


inak nechapem co on vlastne je padly andel s andelskymi schopnostami?


edit: tak tu zenu mohol poslat aj boh ja viem je to asi kravina ale co ked ..Smile
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 17:45

My vlastně ani netušíme, jaký poklad můžeme u nějakého potoka najít Suspect
Návrat hore Goto down
sophie.ph
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 22
Age : 37
Bydlisko : Brno
Registration date : 21.11.2011

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 17:47

Proč, proč, proč, proč jsem si nesehnala víc alkoholu…  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 202744  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 80513
aach Misha - bryndáček jsem zcela využila …ale Emanuel???? Horší jméno snad ani nemohli vybrat… Sera dostane dárek…  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 332617 ...pořádnou nakládačku a náhrobek
Deanovi bych nejraději dopřála taky pořádnou nakládačku a poté hurá do péče opuchlé Meg  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 43228
Áááááááá potřebuju se nějak uklidnit  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 512176
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 17:50

Ano, proto hromadně vyražme k vodním tokům a prohrabávajíce křoviny doufejme, že nalezneme nahého, amnézií stiženého mladého muže, co nás hnedle pojme za svoji manželku.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 258431

Hm, u nás bigamie není, takže já už "očichávat" břehy řeky zvratky nemůžu.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 999804
To je ovšem ošemetný problém...
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 17:57

Ha! Že bych vyrazila na lov  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 284389 Bohužel v našich luzích a hájích natrefím tak maximálně na postaršího bezďáka s pochybným zevnějškem a neblaze zapáchajícím  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 18:02

bohdy napísal:
...natrefím tak maximálně na postaršího bezďáka s pochybným zevnějškem a neblaze zapáchajícím  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 202744

Nezoufej, tak narazíš na špinavýho, hlavně aby byl nahej a na nic si nepamatoval. Ovšem otázkou v rámci dnešní doby zůstává, zda ho budeš muset živit nebo se uživí sám. Je to smutné, ale člověk už musí přemýšlet dopředu.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 934194
Spíš mě ještě zajímá, co tam bylo s tou sestrou dafnie.


EDIT:
Že do toho ještě šťárám, ale Dean je lovec, měl nůž a dole byli démoni. Sestřih s návratem Casových vzpomínek byl výborný - proto mi to nedošlo dřív. Proč nešel s Castielem bok po boku a nelikvidovali ty démony společně?
Dean mu nevěřil, tak nechtěl riskovat vlastní kejhák?
Asi bych si večer neměla pouštět repete nebo zase na něco narazím.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 807248


Naposledy upravil Panthera dňa 24.03.12 18:20, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : Přídavek)
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 18:22

Probudila jsem se. Je mi pěkně blbě, a není to kvůli alkoholu, co jsem vypila.

Tak to shrneme. Zdá se, že Case cždy odklidí, když se jim tam nehodí, nějakým nehorázným pro něj bolestivým způsbome (po 5x18, na začátku šesté série, pak utonutím v jezeře na začátku sedmé, a ted musí ješě pár epek vydržet, tak ho šoupenem do blázince). Vždy proto, aby se mohl znovu objevit, když už je v seriálu prostor, a Sera se rozhodne JÍM něco zaplácnout (ale Sero, tohle už zaplácnot nejde, a v tomhle díle bylo patrné, že to s Mishou zkušíš, a on ze sebe vydal to nejlepší, ale co je moc, to je příliš). A, pak zase zmizí. Ale, vždy se to stane tak, aby to nebylo definitivní am ohl e případně vrátit, až se vám to bude hodit.

Co se stane? Ted to bude Dean a Sam. Pak Jared na chvíli zmizí, tak na díl, nebo dva? A, v tom dílu se dá Cas do kupy, a zase bude chvíli tancovat s Deanem ten známž tanec: Já okolo tebe budu poslakovat, a ty mi říkat KAM. Vrátí se mu schonosti, a tak, a protože to, že zachránil Sama, Deanovi nstačí, tak na jonci jim pomůže porazit Dicky, což ho ZASE zabije, nebo někam odklidí, dokud se ho Sera nerozhodne vytáhnout v osmé sériii, ZNOVU na scénu, to fix the things!

Na co se těším? Líbil by se mi nápad, že Cas má v hlavě Lucifera (a několik FF autorů, které znám, ho myslím, rozvede do dokonalosti), a líbí se mi i jiné představy, ale ty jsou oprabdu víc FF. Není to tak špatný nápad, i když je zvrácený, ale i ta jiskřička pozitiva, kterou jsme v tom ochotná spatřit, pohasíná, protože - Sera. Protože Casova zrzavá žena, a Dean debil. Je mi to jasné. Rmoce si odbil v tomhle dílu, takže v těch dalších dvou se může k Casovi, zase chovat jako k hadru.

To, že tam Sam nebude, by mohlo dát Casovi víc prostoru, ale kdo ví? Možná ve dvacátím dílu? Dvacátí díly byly většinou "Castielovy".

A, techvnický dotaz. CO je Cas? Pokud je pořád Anděl, Proč během toho roku neslyšel ostatní anděly, a tak? Nebe se uzavřelo? Protože si nepatamtoval jak? Je to trochu divné, chápala bych, kdyby se z něj stal člověk a přišel o vzpomínky.

Věc dva: Když si ted vzpomněl, a je zase všemocný, proč sedí na té posteli? Jako člověk? Proč se nevyděsil a neuetěl, protože to, jak se připlácl k té zdi, a tak, to je podle mě velice lidská reakce. A pořád tam sedí, a čučí do prázdna, mně to prostě nepřijde jako Andělské vyrovnávání se s halucinacemi.

Nevím, co si o otm myslet, a Sera asi nemyslí. Potřebuji čas, abych si to srovnala v hlavě,m přečetla a a napsala pár ff, a dala tomu smysl. Najednou mám pocit, že ta hra na Boha nebyla tak špatná, mělo to říz, a chápala jsem Case. Ted, ho nechápu.Tedy, chápu ho, ale nějak nedává smysl to, co se mu stalo.

Takže, já se pěkně zahrabu ve FF, a budu si číst o tom, jak Dean neodjel.

V seriálu se upínám, jen k jedné věci. K tomu Mishovu rozhovoru a jeho nadšení z vývoje postavy. Taky víme určitě že se Casovi ještě hodlají věnovat. A, to, že Sam má na díl nebo dva zmizet, to mě taky nabíjí optimismem.

Víc nic.



Panthera: Dean si říkal, že Cas nemůže umřít (je to pořád anděl i když si nepamatuje), tak proč ho tam neposlat samotného, jako vždy? Je prece nezničitelný anděl, hadr, štít, který Dean může použít. Proč by Dean pro jednou chodil, s ním?

A když už je řeč o noži, v té scéně z obchodu, co je to na té čepeli? Marmeládá? Vypadá to dost komicky, ne jako krev, ale jako vodovky.


Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 18:31

Šetří se i na rekvizitách, to už mě ani nebere...
Ať mi Dean nevěší bulíky na nos, že si nevšiml toho, jak Castiel začal reagovat, když přebral Samovy vzpomínky. Dean viděl, jak Lucík mučil bráchu a tak ať si Castiel poradí? To je teda slaboduchá výmluva.
Chuďátko Koblížek je sám, opuštěný, zraněný, Lucíkem posléze mučený a ještě do něj bude rýt Megana.  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 18:39


Před týdnem jsem jedné slečně v práci vysvětlovala, co jsou to Leprikoni, a pak jsem druhý den jiné slečně vypravovala (s vážným výrazem), jakoužto osvětu jsem poskytla. Ta slečna se na mě dívá, a pak vážně řekla: "But, you know they are not real, right?"

Není to doopravdy. Nic z toho se nestalo. Je to JEN film, ale je to i součást našeho života, a já nejsem jenom naštavná, jsem královsky nasraná, real or not.

Úžasné nicméně je, že Mishasi za tři a něco roku vytvořil okolo té postavy takovou auru svátosti, a nadšení, že ted s ním můžou scnénáristi dělat cokoli, a v našich očích, bude prostě Cas...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 18:47

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=1QN37COp0hY

Všude jen vidí Deana a věci s ním spojené, proč si nevzpomněl na Babylónskou věž, proč mu hlavou neproběhla vražda Balthazara, proč si nepřipomněl, že nemá šlapat na rybu s velkým plánem? Proč viděl jen všechno spojené s Deanem?  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 141995
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 19:01

Panthera napísal:
Proč viděl jen všechno spojené s Deanem?  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 141995

Love, love, love.... lol!
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 19:03

Protože je dumbass angel. Trpí komplexem sebeobjetování se, a upnul se k Deanovi.

Malé děti ti taky uvěří všechno, a když jim řekneš skoč, oni skočí, protože ty jsi pro ně středobod vesmíru, a znamenáš všechno, a peřeve neuděláš nic, co by jim ublížilo. Tak andělé věří v Boha. A, když Cas ztratil tuhle víru, začal pro změnu věřit v Deana, v někoho kdo je zajímavý, pro anděla, nepostihnutelný, a jeho přítel.

No, a Dean má rád, když Cas skáče.

Přemýšlím... udělala někdy Dean něco pro Case? Jen jednou, když souhlasil, že mu v 5x03 pomůže chytit Raphaela. Jindy? Jinde?
Návrat hore Goto down
sophie.ph
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 22
Age : 37
Bydlisko : Brno
Registration date : 21.11.2011

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty24.03.12 19:08

Chudák Cass Sad ...věřit zrovna teď v Deana když se ukázalo jak bere jejich přátelství
Návrat hore Goto down
Sponsored content





 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
7x17 The Born-Again Identity
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 7x17 The Born-Again Identity
» 07x17 The Born-Again Identity
» 09x11 First Born
» 02x14 Born Under A Bad Sign
» 09x11 First Born + 09x12 Sharp Teeth

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Siedma séria-
Prejdi na: