Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

  7x17 The Born-Again Identity

Goto down 
+13
DarkoS
luciakanky
bodka
Terrik
Y0G1
DeeDeeBea
Nemix
sophie.ph
Padme
bohdy
Panthera
cleo
Maky
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
DeeDeeBea
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 19
Nálada : stále zasněná
Registration date : 31.01.2012

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: 7x17 The Born-AgainIdentity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty26.03.12 21:33

Myslím,že to auto je Chevrolet camaro 1967,aspoň tak vypadá Very Happy a proč se kruciš Dean nezkusí spojit s Bobym pomocí tabulky s písmeny,vždyť takhle se s ním jednou domlouval Sam,když byl Dean mimo tělo Very Happy Jen takový nápad Very Happy a ten Luciferův smích mi přijde strašně smutný Sad
Návrat hore Goto down
Joclynn
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 56
Bydlisko : Praha
Registration date : 10.04.2011

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty26.03.12 22:21

Bohdy, tak to jsme byly dvě - hned jsem měla veselejší den  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 170639  7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty27.03.12 10:36


Určitě je to znameníSmile

Jsem nepoučitelná. Je to vlastně sranda. Už od začátku šesté série, se nad každým dílem rozčílím, opiju se, a pak se tak dlouho dívám na různé klipy na youtube, čtu si ff povídky, a píšu, dokud mi vlastně nepřijde, že i ten nejblběšjší nápad v SN má jistý potenciál (ohledně Case, samozřejmě). Tak třeba Cas Bůh. Já to nesnášela. Ale, za pár měsíců (ne, není to ironie), se mi to vlastně začalo líbit. Na druhou stranu jsem ty díly viděla jen jednou a navíc, opilá. Ted je to stejné. Ten díl si už asi nikdy nepustím (ne za střízliva), ale jistý potenciál v tom nápadu byl. Chci tomu věřit. Takže, do dalšího dílu s Casem, budu bublat nadením, vyvolaným vlivem ff, dokud to všechno ZASE nezhasne.

bohdy: Ten klip byl vážně dobrý, co? Smile

Zkusila jsem si představit, že ty kecy typu: "Zasloužil jsem si umřít", říká třeba Sam, a polovina toho, co měl Misha, ve scénáři, by zněla jako konina. V Mishově podání ne. A v tom klipu to vyzní ještě líp Smile
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty27.03.12 10:44

Maky napísal:

Určitě je to znameníSmile

Jsem nepoučitelná. Je to vlastně sranda. Už od začátku šesté série, se nad každým dílem rozčílím, opiju se, a pak se tak dlouho dívám na různé klipy na youtube, čtu si ff povídky, a píšu, dokud mi vlastně nepřijde, že i ten nejblběšjší nápad v SN má jistý potenciál (ohledně Case, samozřejmě). Tak třeba Cas Bůh. Já to nesnášela. Ale, za pár měsíců (ne, není to ironie), se mi to vlastně začalo líbit. Na druhou stranu jsem ty díly viděla jen jednou a navíc, opilá. Ted je to stejné. Ten díl si už asi nikdy nepustím (ne za střízliva), ale jistý potenciál v tom nápadu byl. Chci tomu věřit. Takže, do dalšího dílu s Casem, budu bublat nadením, vyvolaným vlivem ff, dokud to všechno ZASE nezhasne.

bohdy: Ten klip byl vážně dobrý, co? Smile

Zkusila jsem si představit, že ty kecy typu: "Zasloužil jsem si umřít", říká třeba Sam, a polovina toho, co měl Misha, ve scénáři, by zněla jako konina. V Mishově podání ne. A v tom klipu to vyzní ještě líp Smile

Jestli piješ jen kvůli tomuhle a tak často, tak máš slušně nakročeno k alkoholismu.. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty27.03.12 11:15


Smile Ted byla několikaměsíční pauza, a bude zase (v SN). A, neboj, piju "průběžně" Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty27.03.12 11:40

Já si nedávno pustila 3. sérii a byla jsem spokojená. Něco bude i na těch narážkách, že předtím ten seriál fungoval i bez Case.. Jenže jednou už tam ta postava byla a fanoušci si zvykli - buď ho tedy měli odstavit definitivně a navázat úspěšně na díly, kde byli bratři sami, nebo ho tam nechat (což by asi bylo pořád na jedno brdo) - jenže scénáristicky se nepodařilo ani jedno. Možná fakt měl seriál skončit tou pátou sérií.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty28.03.12 21:03

Castiel si vzpomněl na všechno – na chvíle přátelství, společných bojů, ale hlavně, že pro tu svou mocichtivost stát se Bohem, lhal, podrazil své přátele a především, co způsobil. Sám řekl, že se nerozešli v dobrém a Dean mu to nevyvracel. Ani jeden se nehrnuli do toho, aby si padli kolem krku a „vítej zpět příteli, vše odpuštěno“. Castiel se sám nabídnul k vyléčení Sama, musel počítat s případným rizikem a vedlejšími účinky. Asi dost věřil, že jako anděl vstřebá tu Samovu šílenost jinak. A pak by možná došlo na debatu, jak zničit Leviatany. No, zkrátka Lucifer je mocný, je to pán pekel, dopadlo to tak, jak to dopadlo.
Dean nechtěl Castiela zcela logicky vzít s sebou, protože zatím je v takovém stavu, že by nedokázal ochránit bratry, žádného člověka a sebe už vůbec ne.Takhle je Castiel uzavřen v blázinci i s Luciferem. A mít s sebou někoho „trochu mimo“, byli by mnohem snažší cíl, bratři sami mají co dělat, aby se ukrývali. Ale určitě Deanovi není jedno, co se stalo. Proč by jinak celou dobu opatroval ten ošuntělý baloňák a přendával ho z auta do auta??? Určitě nějaký způsob, jak Lucifera od Castiela odpoutat, bratři najdou. Ale s tím přátelstvím, vzájemnou důvěrou, to už bude „skřípat“ asi napořád.
Od Sama je chvályhodné, ač na pokraji svých sil (chtěl být něco platný), pomohl tomu děvčeti. Ale zase je trochu zklamáním, že se už asi nedozvíme, co s jeho duší Lucifer prováděl v té kleci. Že by podobné mučení jako v této epizodě?? Psychické?? Mimochodem - Lucifer opět nezklamal svými hláškami a obličeji. A Meg?? Castiel není pod dohledem „statného ošetřovatele“, ale démonky. A není to právě na základě dohody s oběma bratry?? Můžou si tak být jistí, že Meg ke Castielovi nikoho nepustí (ona po něm stejně vždy trochu „jela“).
A Impala – už to vidím na její návrat až po zničení Leviatanů – takže možná na konci sedmé řady nebo v osmé řadě (pokud bude). Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity    7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
7x17 The Born-Again Identity
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 7x17 The Born-Again Identity
» 07x17 The Born-Again Identity
» 09x11 First Born
» 02x14 Born Under A Bad Sign
» 09x11 First Born + 09x12 Sharp Teeth

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Siedma séria-
Prejdi na: