Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Dream or Reality

Goto down 
+28
lentilka
Fazulina
kattie
Faith
wiktoriano
Kacena222
Pa001
Violet
SNAdeline
Kristine
milleniumfalcon
Soniq
keksiiq
Silvia
Leja
Ettie
bookika
Blanka
LenkaX22
Madlen
Samabel
jana7413
janka410
Sarinka
dion-fortune
SkreechTina
SNlois
Chrystelle
32 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty24.02.09 12:04

A sakra... Dream or Reality - Stránka 25 934194 Tak nějak jsem doufala, že ta moje včerejší poznámka jen tak vyšumí do prázdna.... Dream or Reality - Stránka 25 934194 Laughing No pracuji, pracuji, ale nemám to ještě hotové, takže přemýšlím, že bych sem hodila pokráčko až po víkendu. 603 Ona ta následující kapitola bude stejně taková nezáživná pro většinu čtenářů, takže se ani nemusíš moc těšit, str8tking. A to si jako fakt nedělám srandu, myslím to vážně. 603 Já sama jsem u toho včera večer málem usnula. 706 Tak jsem to musela zabalit. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty24.02.09 12:19

Dočetla jsem si pokračování Smile Jakpak bych na tvoji povídku mohla zapomenou? Jen nebyl čas, abych si ji mohla v klidu vychutnat Wink Už dlouho jsem si říkala, kdy se konečně objeví nějaká další část!! Paráda!! Dream or Reality - Stránka 25 104346 Ani po tak dlouhé odmlce jsem neměla vůbec žádný problém dostat se znovu do děje! 702 Je to senzačně napsané! 704 704 Jsem zvědavá, co se v pracovně stalo a kdo přepadl Sama, když tam měli být přece v bezpečí?? Shocked
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty24.02.09 15:57

Chrystelle napísal:
Ona ta následující kapitola bude stejně taková nezáživná pro většinu čtenářů. Já sama jsem u toho včera večer málem usnula. 706 Tak jsem to musela zabalit. Laughing Laughing

Tady nespokojenej a věrnej čtenář,kterej si nikdy nedovolí nějakou kritiku lol! ....hele a tak to napiš tak,aby to bylo záživné...víš co myslím,že? Dream or Reality - Stránka 25 284389 Dream or Reality - Stránka 25 316745 pak zaručeně u psaní nebudeš usínat a já si to tady spolu s ostatníma Dream or Reality - Stránka 25 284389 pěkně vychutnám. Dream or Reality - Stránka 25 934194
Ale jako radím ti dobře....piš....piš .... já začínám být ale hooodně netrpělivá Dream or Reality - Stránka 25 43228 Dream or Reality - Stránka 25 43228 jako se vžij do mé situace....já nevím co je se Sammym confused Dream or Reality - Stránka 25 71416 a ty moc dobře víš,co se mnou tahle nevědomost dělá Dream or Reality - Stránka 25 968235
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty24.02.09 22:24

Madlen, děkuji moc! Dream or Reality - Stránka 25 891817 Dream or Reality - Stránka 25 170639
Nakonec vám tedy tu další část hodím asi už zítra, ať ji mám z krku. Dream or Reality - Stránka 25 11674 Nevím, poslední dobou to mám neslané nemastné a někteří čtenáři vědí proč. 603 Laughing Ale tak už to musím dokončit. Dream or Reality - Stránka 25 807248
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty25.02.09 9:46

22. část

Překročil lampu a opatrně se brodil střepy směrem k oknu, které se jevilo jako jediná možná úniková cesta. Po několika krocích si všimnul nohou čouhajících zpod pracovního stolu.
„Sammy,“ vyhrkl a rychle odhodil stranou rozbitou židli, aby se k němu mohl dostat.
Seděl opřený o zásuvky stolu a pomalu otevřel oči, když si Dean vedle něj kleknul.
„Jsi v pořádku? Co se stalo?“ chtěl vědět a prohlížel si jeho zkrvavené oblečení.
„Jsem v pohodě,“ zabručel, ani se na bratra nepodíval.
Ten se zarazil, odtrhnul konečně zrak od Samovy krvácející ruky a pohlédl mu do zarudlé tváře.
„Ty jsi pil?“ ptal se ho šokovaně, přestože ani nepotřeboval slyšet odpověď. Alkohol byl cítit všude kolem něj, ale neměl zdání, kolik zvládnul vypít, protože minibar v koutě místnosti se proměnil v hromádku střepů tonoucích v kaluži zvolna se vsakující do podlahy. Pomalu mu začínalo docházet, kdo má nejspíš na svědomí celou tuhle spoušť.
„Zbláznil ses?! Co tě to krucinál napadlo?! Vážně sis nemohl najít lepší dobu na…“
„Můžem vynechat tu část s přednáškou?“ přerušil ho Sam a znuděně se na něj podíval. „Ty taky nejsi zrovna svatej.“
Dean viděl, že jeho bratr je zpitý totálně pod obraz a nemá smysl pokračovat v jakékoliv další debatě. Vynadá mu až zítra.
„Dobře, jde se do postele,“ vstal a chtěl pomoct Samovi na nohy, ale ten se mu vyškubnul a zůstal sedět pod stolem.
„Nikam nejdu,“ odseknul, ale po chvíli se ztěžka zvednul sám a poněkud vrávoravým krokem se přesunul k nejbližší knihovně, přičemž Dean znepokojeně pozoroval jeho nejisté pohyby a ostré střepy všude kolem něj. Ještě s menším nadšením pak sledoval, jak se natáhnul pro láhev s alkoholem postavenou v knihovně a řádně si z ní přihnul.
„Zrovna sem se začal dobře bavit,“ dodal sarkasticky, když polknul.
Dean si nevěřícně odfrknul a začínalo to v něm vřít. Rozhodl se však nenechat se vyvést z míry, protože věděl, že z něj mluví alkohol.
„Tak jo, party skončila,“ rázně k němu přistoupil a chystal se mu vzít láhev z ruky. Sam se jí však nehodlal jen tak lehce vzdát, chvilku se o ni s Deanem přetahoval a nakonec mu ji vytrhnul takovou silou, že narazil svými zády do knihovny. Na zem i na něj začaly padat zbytky skla rozbité výplně dvířek.
„To už stačilo, Same!“ rozčílil se Dean, ale než stačil cokoliv dodat, bratr mu zapíchnul prst do hrudi a odstrčil ho.
„Co kdyby ses staral o sebe, hm?“ prohodil otráveně a popošel zpátky ke stolu. „A mě nech chvíli na pokoji. Myslíš, že bys to zvládnul? Aspoň na chvilku?“ ryl do něj.
„Možná až se přestaneš chovat jako nějakej nevychovanej spratek. A teď konečně odlož tu flašku a jdi se z toho vyspat, než se stane něco, čeho budeme oba litovat.“
„Ty mně vyhrožuješ?“ pobaveně se usmál. „A co tohle? Ty se půjdeš vyspat a mně dáš konečně svatej pokoj.“
„Zapomeň na to, že tě tady nechám nasávat a brouzdat se přitom po kotníky ve střepech.“
„Umím se o sebe postarat, neměj péči,“ uštěpačně zamumlal.
„To vidím,“ podíval se na jeho pořezanou ruku. „Navíc už se ti nepletou jen nohy, ale i jazyk.“
„Proč se prostě nesbalíš a nejdeš?“ zaskuhral Sam.
„A proč ty ne?“ opáčil mu.
„No tak už sakra běž!“ zařval Sam a mrsknul flaškou o protější stěnu. Trochu se zakymácel a musel se přidržet stolu, aby získal zpět ztracenou rovnováhu.
„Co to do tebe vjelo?“ žasnul Dean.
„Nic,“ odseknul a rozhodil ruce. „Člověk si ani… nemůže dát pár skleniček…“
„Pár skleniček?!“ zvolal Dean. „Same, já tě tady potřebuju střízlivého! K alkoholu bys neměl ani přičuchnout, natož se takhle zřídit, když dobře víš, v jakém jsme teď srabu! Nechápu, jak zrovna ty jsi tohle mohl udělat?“
Sam celou dobu věděl, že se na něj bratr zlobí právem, ale alkohol mu zatemnil mozek, proto s klidem hodil výčitky za hlavu.
„Přes dva týdny jsem zkoušel všechno možné, abych nám zachránil zadky, ale bylo to k ničemu. Nastal čas podívat se konečně pravdě do očí…,“ opět rozhodil ruce, „…já jsem k ničemu.“
„Takže co? Věci nejdou podle tvých přestav, tak začneš chlastat a dělat tady z toho kůlničku na dříví? To je podle tebe nějaké řešení?!“ znovu na něj zaútočil. „Lekl jsem se, že už nás našli a nakonec zjistím, že sis tady jen léčil svoje mindráky?!“
Samovu tvář zalila červeň, kterou tentokrát neměl na svědomí alkohol.
„Děláš, jako kdybys nikdy neudělal žádnou blbost,“ další jízlivostí se snažil přehlušit novou vlnu výčitek svědomí.
Dean se neradostně zasmál a naklonil se k němu.
„Když si chceš vybít vztek, jdi na zahradu kopnout si do plechovky. Nelikviduj barák!“ procedil mezi zuby.
„To nebyl vztek. To byla beznaděj…je to beznaděj. Nemám žádné schopnosti a pokud jo, tak se je stejně nikdy nenaučím ovládat.“
Deanovi už to opilecké žvatlání lezlo na nervy. Tohle nebude poslouchat. Přemýšlel, jak ho odtud dostat pod studenou sprchu, kterou by potřeboval jako sůl.
„Jsi na mol, zítra budeš mít stejně okno, tak prostě pojď se mnou nahoru nebo kamkoliv, kam zvládneš dojít, jen pryč z tohodle svinčíku. Promluvíme si, až budeš zase při smyslech,“ řekl mu a začal ho strkat ke dveřím, ale Sam se mu znovu vysmeknul a odstoupil.
„Já dobře vím, co říkám a myslím to vážně,“ ozval se a nevšímal si Deanových otráveně protočených očí. „Snažil jsem se, ale prostě to nedokážu. Nemá smysl dál ztrácet čas něčím, co očividně nikdy nebude fungovat…“
„Jak to můžeš vědět? Jen proto, že to trvá déle, než jsi doufal? Nikdo netvrdil, že to bude jednoduchý…ani Kate ti nic takového neslibovala, tak proč tomu prostě nedáš víc času a začínáš hned vyšilovat?!“
„Protože nemáme čas, Deane! Půjdu…“ musel popadnout dech, nechápal, proč má pořád potřebu mluvit, když mu dělalo čím dál větší potíže vyslovit celou větu, aniž by se mu sukoval jazyk, „Půjdu najít Lestera.“
„Jo, jasně,“ ironicky mu přitakal bratr, „ale napřed se půjdeš vyspat.“
„Myslím to vážně. Když najdu dřív já jeho, než on nás tady, tak se aspoň nebudu muset bát, že zabije i tebe…“
Deanovi už došla trpělivost. Měl sto chutí odejít, ale měl strach, že pokud ho tam nechá, vytáhne si odněkud další flašku a zřídí se do rána ještě víc. Nehledě na to, že v jeho stavu byl pro něj pokoj plný rozbitého skla nebezpečný a nechtěl ho zde později najít ještě víc pořezaného, či dokonce vykrváceného. Chmatnul ho za košili a přitlačil ke zdi za ním.
„Teď mě poslouchej,“ spustil na něj tichým důrazným hlasem, „protože já to taky myslím vážně. Nebudu se bavit s někým, z koho mluví chlast. Takže se sebereš a půjdeš se z toho vyspat. Nebo tě přímo tady poleju kýblem ledové vody, aby ses vzpamatoval.“
Zaskočený Sam jen zatnul zuby a následován svým bratrem za chvíli konečně opustil pracovnu. Když za sebou Dean zavíral dveře, povzdechl si při představě úklidu té spouště. Zároveň však pocítil úlevu, že se navzdory jeho obavám nestalo něco mnohem horšího. Pozoroval Sama, jak se ne zrovna úspěšně snaží projít chodbou bez opírání se rukou o zeď a šel raději za ním, aby dohlédnul na to, že cestou nahoru nesletí ze schodů. Pomyslel si, že zítra mu bude pěkně blbě a rty se mu zvlnily do zlomyslného úsměvu.

Druhý den odpoledne, když si byl konečně jistý, že nebude potřebovat obejmout záchodovou mísu několikrát za hodinu, se Sam rozhodl opustit dům a nadýchat se čerstvého vzduchu. Všimnul si, že jakmile se před polednem probudil, vzdálil se jeho bratr do garáže a dosud z ní nevyšel. Poté, jak se včera předvedl, se mu nedivil, že dal raději přednost Impale.
Zapnul si bundu a chvíli se rozmýšlel, kam půjde. Nakonec si jen sednul na lavičku v zahradě a cítil se provinile, že mu začíná být lépe. Po včerejšku by si zasloužil kocovinu nejméně týdenní. Možná měsíční…zatímco zvažoval možnosti toho nejlepšího trestu pro něj, objevila se Shelly. Prošmejdila postupně všechna zákoutí zahrady, zcela přitom ignorujíc postavu sedící na lavičce. Samovi se zdálo, jakoby už i ta kočka na něj byla naštvaná. Stočil zrak směrem, kterým si to najednou rychle zamířila a jeho oči se střetly s Deanovými. Stál u domu s hadrem od oleje v ruce a s nečitelným výrazem ve tváři. Když k němu Shelly doběhla, a otřela se mu o nohu, vzal ji volnou rukou do náruče a po krátkém zaváhání s ní odešel.
Sam se dnes už od samého probuzení cítil jako spráskaný pes a přitom tušil, že bude ještě hůř. Musí se postavit tváří v tvář bratrovi a pokusit se nějak vysvětlit svoje včerejší idiotské chování. Navíc teď nerozuměl Deanovu chování. Očekával výčitky a rýpance, ale místo toho s ním ještě nepromluvil ani slovo a dokonce uklidil celou pracovnu, zatímco Sam vyspával opici. Nebýt toho, že Dean vysadil a odnesl dvířka od knihoven, téměř by to vypadalo, jako by se tam včera nic nestalo. Jako by to všechno byl pouhý zlý sen. Ale Sam věděl, že si jeho bratr velice dobře pamatuje vše, třebaže on samotný měl většinu v docela husté mlze. Styděl se za to, co udělal, a nejhorší bylo, že si nebyl jistý, co všechno ten večer vyslovil nahlas. Sjel očima k obvazu na ruce, který zakrýval další důkaz toho, že se mu to jen nezdálo. Vůbec si nedokázal vybavit, kdy mu Dean ránu ošetřil. Vlastně kromě matné vzpomínky, jak kolem sebe mává židlí a rozbíjí vše, co bylo v dosahu, si pořádně nepamatoval skoro nic. Snad jen na ostrou bolest, když se mu střep z láhve zarýval do kůže.

Po návratu do domu se odebral do svého pokoje a už nejméně po sté začal procházet poznámky pana Ryersona a porovnávat je s informacemi v otcově deníku.
„Jak je?“ ozvalo se ode dveří a Sam zabraný do čtení překvapeně vzhlédnul.
„Nic moc,“ odpověděl popravdě a tváře mu opět zrudly. Ten pocit studu byl nepříjemnější, než celá kocovina. Nejraději by si za to, co udělal, sám jednu vrazil.
„Omlouvám se za ten včerejšek. Nechápu, jak jsem se mohl nechat tak unést…neměl jsi to za mě uklízet…“ chrlil ze sebe. Takhle trapně se už dlouho necítil.
„Same,“ zastavil Dean příval jeho slov, „uklidil jsem to z jediného důvodu. Abys na to co nejdřív zapomněl a dál už se v tom nebabral. Co se stalo, stalo se. Chápu, že občas člověk prostě potřebuje upustit páru. A nakonec je asi lepší, že to odnesla pracovna a ne já,“ usmál se a přisednul si k němu na postel. Tušil, proč to udělal, proč sáhnul po láhvi, přestože si uvědomoval možná rizika. Tušil už týden, co se v něm odehrává, ale nechtěl na něj tlačit. Čekal, až se mu sám svěří, ale zřejmě se mu do toho moc nechtělo. A stalo se přesně to, čeho se obával. Sam začínal přemýšlet o odchodu, aniž by byl jakkoliv připravený. Přestože to řekl v opilosti, bylo jasné, že o tom už musel uvažovat. Proto Dean celou minulou noc probděl a nedokázal přestat myslet na to, co by dělal, pokud by se jeho bratr jednoho dne opravdu vytratil a šel hledat Lestera na vlastní pěst. Všechno tedy uklidil, dokud Sam spal, rozhodnutý hodit celý tento jeho úlet co nejdříve za hlavu a soustředit se raději na budoucnost. Protože ta právě nevypadala moc růžově ani pro jednoho z nich. Hlavně si přál, aby se Sam nevzdával všech nadějí předčasně.
„Zachoval jsem se jako idiot, neměl jsem to dělat,“ pokračoval Sam v sypání si popela na hlavu.
„Zapomeň na to, brácho. Vážně nemá cenu se k tomu vracet. Jen mi slib, že už se na alkohol ani nepodíváš, dokud budeme tady…“ na okamžik se odmlčel, „…a hlavně, že pustíš z hlavy ten hloupej nápad s vyhledáváním Lestera.“
Sam v duchu zavyl. Takže si opravdu pustil pusu na špacír. Kdyby aspoň věděl, co přesně mu řekl.
„Už před několika dny mi došlo, že se svoje schopnosti nikdy nenaučím ovládat, natož objevit nějaké nové. Ale pořád jsem si namlouval, že pokud se budu opravdu hodně snažit, nakonec se mi to podaří. Včera jsem s tím přestal. Už nemá cenu dál obelhávat sebe a vlastně i tebe,“ přiznal se nešťastně.
„Co tím myslíš? Proč to chceš tak rychle vzdát? Vždyť je to teprve pár dnů…“
„Protože to prostě nedokážu.“
„To nemůžeš vědět. Ještě je moc brzy…“ snažil se ho Dean přesvědčit, ale bez úspěchu.
„Vím to,“ trval pevně na svém. „A ani čas na tom nic nezmění.“
Dean nechápal kde se v něm bere ta jistota. Nevěděl sice, jak přesně bratrovo „snažení“ probíhalo, protože přitom nechtěl být rušen, a trávil tedy většinu času zavřený o samotě, ale dva týdny podle něj nestačily na podobné závěry.
„Dřív už jsi je přece použil, tak proč bys to neměl dokázat znovu?“
„Protože nechci,“ zazněla stručná odpověď a Dean překvapením oněměl. Podíval se na Sama jako na zjevení a pomyslel si, že teď už jsou tedy asi vážně v háji.


To be continued...
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty25.02.09 10:09

No tak konečne pokračovanie. cheers cheers cheers . Chrys super ako vždy. Takže Sammy sa rozhodol že zdemoluje dom. Dream or Reality - Stránka 25 99937 Dream or Reality - Stránka 25 99937 . Tak to by ma nenapadlo. Ale vážne nie. No No .
A neviem že prečo nechce svoje schopnosti zdokonalovať. confused confused . No keby tak prišla Ruby a naučila by ho to. Twisted Evil Twisted Evil , tak by to bolo super. 702 .
Inač bolo to dosť opísané ale neva. 603 Dream or Reality - Stránka 25 104346 Dream or Reality - Stránka 25 312566 Dream or Reality - Stránka 25 312566 Dream or Reality - Stránka 25 949816 Dream or Reality - Stránka 25 949816 . Super poviedka.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty25.02.09 17:55

Shocked Shocked Shocked no to som nečakala ja som si už predstavovala čo všetko sa mu mohlo stať affraid affraid affraid a on bol celí čas tam Shocked Shocked bolo to super ako rozmlátil tú pracovňu a Dean sa ho snažil ukľudňovať Dream or Reality - Stránka 25 312566 Dream or Reality - Stránka 25 430869 a Sam ako sa zahanbil Dream or Reality - Stránka 25 430869 a ešte sa aj zranil Dream or Reality - Stránka 25 430869 a čo mu povedal o tom Lestera že ho pôjde hľadať sám Shocked to som rada že to Dean teraz vie nech mu nezdrhne Dream or Reality - Stránka 25 430869 a potom to ráno ako sa trápil že čo má hovoriť a hanbil sa to bolo dobréééé a Dean bol super že nech na to zabudne to sa stáva 702 702 702 z tej mačky čo šla k Deanovi a on ju chytil som nemohla Dream or Reality - Stránka 25 99937 Dream or Reality - Stránka 25 99937 a najlepší bol ten záver on jednoducho nechce Dream or Reality - Stránka 25 430869 Dream or Reality - Stránka 25 430869 Dream or Reality - Stránka 25 430869 ale asi bude musieť však Question skladám poklonu sa mi to hrozne páčilo Dream or Reality - Stránka 25 104346 Dream or Reality - Stránka 25 104346 aj keď by sa tam pár normálnych vecí tak hodilo Dream or Reality - Stránka 25 99937 Dream or Reality - Stránka 25 430869 Dream or Reality - Stránka 25 430869 ale i tak to bolo vynikajúce Dream or Reality - Stránka 25 214863 Dream or Reality - Stránka 25 214863 Dream or Reality - Stránka 25 214863 teším na ďalšie
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty25.02.09 18:47

Bože tak sa mi ulavilo ze sa len opil 603 703
AKo to pokracovanie Chrys bolo vynikajuce. Mnes amoc pacilo. Samove vycitky OMG vydim ten jeho pohlad ako sa pozera na dean 702 Wau . No
som rada ze si ukludnila moj srdcovy rytmus tym ze Sam je v poriadku a pevne dufam ze sa nerozhodne ist za lesterom aj ked by to nebolo zle 603 603 Dream or Reality - Stránka 25 934194
No zhrnutie Vynikajuce super a bomba uz sa moc tesim na dalsie Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty25.02.09 19:26

Opět děkuji za skvělé komentáře! 702

str8tking, já jsem vás varovala, hlavně tebe, že tahle kapitola nebude nijak moc záživná, spíš okecávání, jak už to mám ve zvyku. 603 Laughing Upřímně se divím, že to vůbec ještě čteš. 603 Dream or Reality - Stránka 25 316745
A s Ruby dej pokoj, tfuj! Ještě ta by tam chyběla. Dream or Reality - Stránka 25 1319 Laughing

lentilka, jo jo, nechce, nechce, ale bude muset. Nic jiného mu bohužel nezbyde. 603 Ovšem už teď je snad každému jasné, že Dean z toho nakonec nebude nijak odvázaný, spíš naopak. 602 Dream or Reality - Stránka 25 934194
lentilka napísal:
aj keď by sa tam pár normálnych vecí tak hodilo
No že jo? Jsem to hned říkala. Dream or Reality - Stránka 25 99937 Víš jaká jsou to teď pro mě muka? Dream or Reality - Stránka 25 21835 Dream or Reality - Stránka 25 99937

lenkka, pokud by se ti líbilo, kdyby šel Sam za Lesterem, tak možná budeš spokojená. Twisted Evil Nakonec to bude ale stejně úplně jinak, než si bráškové původně představovali. Dream or Reality - Stránka 25 707500
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty26.02.09 0:02

jej toto bolo úžasne pokračko Dream or Reality - Stránka 25 103511 mne sa náhodou takéto časti páčia Dream or Reality - Stránka 25 430869 ved tiež také rada píšem a nemusí byť vžd len akcia.
Ožratý Sam sa mi strašne páčil Twisted Evil Twisted Evil to musel byť poriadne zufaly ked taku spúsť po sebe zanechal Dream or Reality - Stránka 25 316745
a chudák ako sa ráno obviňoval. a chce ísť za Lesterom Dream or Reality - Stránka 25 999804 som zvedavá ako to bude dalej Dream or Reality - Stránka 25 104346 Dream or Reality - Stránka 25 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty26.02.09 18:48

Tak to jsem ráda, že se ti to líbilo, wiktoriano. Dream or Reality - Stránka 25 170639 Moc děkuji za koment. Dream or Reality - Stránka 25 469569 Dream or Reality - Stránka 25 177401
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty12.03.09 22:15

Dobrý deň. URGENCIA
Chcel by som náhliť s príspevkami ktoré sa týkajú pokračovaní tejto poviedky lebo sa mi už ozvali niektorí čitateľia že pomaly neviedia o čom je reč. Za pochopenie ďakujem

str8tking
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty13.03.09 19:14

Shocked Dream or Reality - Stránka 25 934194 603 Laughing Ehm, nějak jsem se momentálně zasekla, takže na pokračování jsem ještě ani nezačala pracovat. 603 Nemám teď moc času, takže další část bude nejdřív někdy v dubnu. Kdyžtak pak hodím na začátek malou rekapitulaci, abych čtenářům oživila paměť. 603 Dream or Reality - Stránka 25 316745

Takže str8tking, vyřiď ostatním moje politování nad touto nepříjemnou situací a že se moc omlouvám. 603 Dream or Reality - Stránka 25 886945
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty13.03.09 19:29

Už sa stalo. lol! a potom sprav lekapituláciu. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty13.03.09 22:14

Mně se to vůbec nezdálo příliš popisné. Moc se mi to líbilo a myslím, že to bylo dobře vymyšlené s tím "cliffhangerem" na konci předchozího dílu a tím, k čemu ve skutečnosti došlo (opilý Sam). Very Happy Dream or Reality - Stránka 25 312566
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty18.03.09 21:49

Tak to jsem moc ráda, že se ti to líbilo, Husitka. Dream or Reality - Stránka 25 170639 702 No, to víš, někdo se umí vymáčknout ve dvou větách, já se vyžívám v detailech. 603 Dream or Reality - Stránka 25 868694 Dream or Reality - Stránka 25 316745
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty19.03.09 21:34

Chrys: A mně to vůbec nevadí, právě naopak. Wink
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty26.03.09 22:21

Já chápu, že je hodně práce a málo času atd. A taky vidím, že mám pod sebou dva příspěvky, ale co takhle pokračováníčko? 603 603 603

Puppy eyes >
kód:
http://farm4.static.flickr.com/3055/2287792473_6a0e4756bc.jpg
Dream or Reality - Stránka 25 316745 Dream or Reality - Stránka 25 316745 Dream or Reality - Stránka 25 316745
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty30.03.09 21:45

Ježiš, to je zlaté! Shocked 702 Dream or Reality - Stránka 25 99937

No moc ráda bych pokračovala, ale nějak se teď nedokážu soustředit, přesně řečeno dokopat se k tomu, abych se soutředila na děj a hodila ho konečně "na papír". 603 Ale budu se do toho muset už konečně pustit, protože už je to na ostudu, jak dlouho to píšu. 603 Laughing Tak snad brzy dám aspoň kousek.
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty03.04.09 15:32

Chrys: Taky jsem si říkala, že by tě to snad už mohlo obměkčit. Dream or Reality - Stránka 25 316745 Dream or Reality - Stránka 25 316745 Dream or Reality - Stránka 25 316745
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty29.04.09 22:28

Ehm ehm. Pani moderátorka: ja by som strašne moc rád prijal pokračko. Nemáte ho niekedy v blízkej budúcnosti v pláne ho sem dať????????
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty03.05.09 15:16

Dream or Reality - Stránka 25 377283 No v plánu to mám, ale nějak nejsem pořád schopná se k tomu psaní dokopat. Vždycky už to vypadá, že už, už a pak zase nic.... Dream or Reality - Stránka 25 377283 Laughing Prostě musím počkat zase na ten správný okamžik, až bude dost chuti, protože jinak by se to nedalo číst, kdybych se musela nějak nutit. Omlouvám se, že se to tak táhne, já vím, že jsem hrozná. 603 study Dream or Reality - Stránka 25 666500
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty16.09.09 22:47

Halooooooo 704 halooooooo 704 tak se tak nudím a jen tak kouknu sem a říkám si,že tady jsem už doooost dlouho neprovokovala Dream or Reality - Stránka 25 886945
Tož jak ty moje oblíbená autorko...bude něco nebo nebude Dream or Reality - Stránka 25 934194 přece jsem ti říkala,že by jsi to mohla klidně upravit pro naši partu ...myslím ty další části Twisted Evil Wink to by ti teď i šlo,že jo 601
Jinak já nic...já muzikant Dream or Reality - Stránka 25 934194 ...já tu vlastně ani nejsem a tohle ani nepíšu doors
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty16.09.09 22:57

nj to je pravda...uz aj v serialy sa to objavilo nie je dovod nenapisat nieco take Chrys Dream or Reality - Stránka 25 284389 Dream or Reality - Stránka 25 284389
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty17.09.09 16:08

Absolútne súhlasím. Buď alebo. 601 601
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dream or Reality - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   Dream or Reality - Stránka 25 Empty

Návrat hore Goto down
 
Dream or Reality
Návrat hore 
Strana 25 z 26Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
 Similar topics
-
» 03x10 Dream a Little Dream of me
» 03x10 Dream A Little Dream Of Me
» 03x10 Dream A Little Dream Of Me
» REALITY
» DREAM ABOUT HEAVEN

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: