Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Čoho sa bojíte?

Goto down 
+35
evetka
janicag
wiktoriano
Faith
bareness
lenkka
sonca12
calla
FeeBee
SNAdeline
Anwiel
ivan2321
CrazyD
Soniq
Zizi
sisel
keksiiq
veronika
funny
SNlois
Silvia
dion-fortune
Sarinka
Samabel
bookika
Madlen
Night Angel
Kaja
aryana7
Kristine
Weronička
jana7413
LenkaX22
SkreechTina
Ettie
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorSpráva
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty04.03.08 22:13

SkreechTina tak presne tento citat milujem...je to neuveritelne napisane ..a kaja..tak z toho ide strach a musim sa priznat, tiez sa toho bojim
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty04.03.08 23:19

STina:Tak to je pravda,môžem povedať že aj v mojom. No Je to naozaj

smutne,že je to už tak.Wav take on niečo povedal Čoho sa bojíte? - Stránka 4 430869 naozaj krásne.

Škoda že už toho viac ani nepovie.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty06.03.08 1:31

citácia :
Škoda že už toho viac ani nepovie

Prepac, ale toto ma dostalo Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 On mal super tu knizku " Maly Princ ", tu som si od neho oblubila najviac....
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty06.03.08 20:54

STina Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 nevadí,aj ja sa z toho smejem.

Ano viem mám ju doma,v detskom vydaní (nie v detskom v takom malom

mini vydaní) Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 lol!
Návrat hore Goto down
veronika
Nevinná obeť
Nevinná obeť
veronika


Počet príspevkov : 12
Age : 37
Bydlisko : Radoľa
Nálada : optimistická
Registration date : 22.02.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty07.03.08 12:41

Ahojte baby, prečítala som si čoho sa bojíte a tak som sa rozhodla, že tu hodím aj ja niečo. Twisted Evil Celkom vám závidím ten strach z tmy. Ked som bola malá, tak som mala pocit, že všetko okolo mna žije, aby som sa toho strachu zbavila tak som jednoducho s tmou urobila kompromis. Ona nebude strašiť mna a ja nebudem neustále svietiť lampičkami. Smiešne, že, no funguje to. To však nie je môj problém so strachom. Väčšinou sa bojím ľudí, ktorých stretávam na ulici, pretože nikdy si nemôžem byť istá, čo by mi mohli urobiť. Čoho sa však najviac bojím, tak seba. Určite skoro každý mal ten pocit, že niekto za ním stojí alebo sa pozerá. Mna to stretávalo, ked som bola malá. Zdalo sa mi vždy, že za mnou stoja dve osoby. V pravo biela osoba a v ľavo čierna. Bolo to vždy, ked som chodila do základky. Potom to prestalo a nedávno som len tak išla s kamarátkou na prechádzkou, mimochodom bola tma ako v rohu, a oni sa opäť objavili. Neustále som sa obracala. Už som si pripadala, že mi šibe a kamarátka sa taktiež divne na mna pozerala. Možno sú to moji strážcovia,no neviem. Možno sa mi to len zdá a som padnutá tak trocha na halvu Laughing , no viem čo som videla. Poviem, že to nie je všetko. Niekedy hazardujem so svojím životom. Raz som bežala cez cestu. Pozriem na vľavo i vpravo. Cesta voľná, tak idem. Ako som bola už na druhej strane, tak ma skoro zrazilo auto. Dám ruku do ohna, že to bolo biele auto, no značku neviem. Kamarátka, ktorá stála na druhej strane cesty stála sa na mna pozerala a neverila vlastným očiam. Povedala mi, že ma skoro zrazila červená škodovka. Teraz sa nad tým pousmejem,no v tedy mi to nebolo jedno. Tak toto je strach so mna. Som magnet na čudesné veci. affraid Fuj som sa rozpísala. Čoho sa bojíte? - Stránka 4 733500
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty07.03.08 16:21

affraid Suspect Suspect Suspect toto je naozaj velmi zajímavé..hej ta toto že ako že nie lol! lol! lol! nádhera fakt zajímavý a ty postavy ti teda nezávidím..hmm ještě že nic takovýho nemám Čoho sa bojíte? - Stránka 4 999804 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 999804 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 999804 a to jak tě srazilo auto..hej tot je v tom někde zakopaný pes Čoho sa bojíte? - Stránka 4 284389 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 284389 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 284389 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 284389 také SN věci se dějí..... Čoho sa bojíte? - Stránka 4 328356 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 328356 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 258431 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 258431
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty07.03.08 23:05

Mňa zase skoro zrazilo čierne lol! ,mala som nohy ako na pružinách ,
neviem ale neuveritelnou ´záhadnou´ silou som sa odrazila od stredu cesty.A nič sa mi nestalo. 602 Ale aj tak hrozivý zážitok dodnes.
A prečo sa smejem?dúfam ,že sa nebude zdáť všetkým divná ale už mi to je len smiešne,nebudem čakať na smrť.Budem sa z toho smiať najlepšia obrana lol!
Návrat hore Goto down
veronika
Nevinná obeť
Nevinná obeť
veronika


Počet príspevkov : 12
Age : 37
Bydlisko : Radoľa
Nálada : optimistická
Registration date : 22.02.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty08.03.08 0:17

Ja mám na tie autá smolu. Čoho sa bojíte? - Stránka 4 733500 Okrem toho červeného auta som naburala s bicyklom do "stojacieho" auta. Urobila som salto vo vzduchu, vyrazený dych a nič zlomené. Minulý rok som išla okolo dodávky. Zrazu začala cúvať. Zázračna sila ma posunula do predu. Hodila som na vodiča diabolský pohlad Twisted Evil a ukázala či mu náhodou tuky tuk Čoho sa bojíte? - Stránka 4 404917 , pretože mal aj závozníka, ktorý s ním sedel v aute.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty08.03.08 0:48

veronika: Verim Ti, musi to byt trochu des, ked tie postavy vidis. Ako som povedala na zaciatku,mojim NAJ strachom su vlastne moji demoni.... 603

A ked uz sme pri tych zrazkach....Mne sa raz stalo, ze raz v lete, ked som bola na novych korculiach, dom mna vpalilo auto, odhodilo ma este na 2 metre, ale ja som sa len v poho postavila, oprasila a trielila domov...Jedine, co som z tej supy mala bola velka modrina na boku....Ale to auto bolo zelene... 601
Návrat hore Goto down
veronika
Nevinná obeť
Nevinná obeť
veronika


Počet príspevkov : 12
Age : 37
Bydlisko : Radoľa
Nálada : optimistická
Registration date : 22.02.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty08.03.08 1:00

SkreechTina, tak to si mala teda šťastie, že sa TI nič nestalo a mohla si sa postaviť a ísť domov. Niečo muselo pri tebe stáť a ochranovať Ťa. Čoho sa bojíte? - Stránka 4 572728 Zelená farba je ináč upokojujúca, aspon to tak tvrdia. :alien:
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 3:46

No mňa drclo auto 3x (vždy nejaka škodovica alebo žiguli 601 )a zatial žijem..Ja mám šťastie aj na zlomeniny..2x zlomená lavá ruka,1x noha,potom som mala zlomené asi 3x prsty na lavej ruke a na pravej ruke puknutý malíček 601

No baby tak ja sa boím hlavne ked idem po tme domov.Ja hned počujem kroky a tak sa ponáhlam,že až niekedy nechápem..Ale asi najviac UFONOV..Lebo ked som bola malá tak ma brat so segrami strašili..Chodili an diskotejky(to som ja nevedela) a vždy mali takú nejakú otlačku či razítko že tam boli(ale ja som nevedela že tam boli )..A oni mi hovorili,že ked budem zlá a nebudem posluchať tak budem mať aj ja také a prídu si po mňa zlý ufoni..Raz som bola zlá(keby len raz 601 )a ráno ked som sa zobudila brat sedel oproti an posteli a vravel mi,že no vidíš ja som ti to vravel teraz už aj ty..Pozrela som an ruku a tam otlačok..Som plakalaa a uplne že koniec ufooni..(ale to som bola malá)ale neviem nejak mi to ostalo,od kedy vidím v telke ufona tak uplne stresujem..Aj v telke čo som pozerala tú vojnu svetov na markíze dneska som skoro odpadla..A v znaeniach som skoro skolabovala..Uplne stresujem..

A potom pavúci,motýle a tak..Neviem či aj lienky nie nahodou..Už nepamatám lol!

601
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 9:43

affraid wow tak ja som si konecne docitala tie vase prispevky a doors musim povedat, ze mna zatial auto akymsi zazrakom nezrazilo, co je velmi zaujimave lebo ja prechadzam cez cestu stylom "teraz idem ja" a vobec ma nejake auta netankuju... ked som bola asi v tretej triede tak som skoro pod jedno auto podbehla, ale teta ma zozadu za tasku zastavila, takze este stale zijem vdaka nej Very Happy no pametam si, ze to ma vydesilo, lebo ja som si toho auto nevsimla a uz si idem vykracovat cez cestu, ked vas daco stiahne dozadu az ma tam skoro vytrelo, no tak to bol infarkt na mieste, ale potom mi doslo, co sa stalo, takze pohoda.... ale tak ja zvykne aryane, ked ideme dakedy do mesta alebo tak hovorit, ze ked ja pojdem cez cestu a oproti mne kamion, tak s mojim stastim este ten kamion dostane smyk.... 601 no a co sa ufonov tyka, no tak ozaj zaujomave zazitky z detstva Very Happy mne osobne martania strach nenahanaju, ale verim, ze mozu existovat, takze myslim, ze aj to je nieco Rolling Eyes

co sa mna a zraneni tyka.... no fuuuha. zatial som zlomene dalsim zazrakom nic nemala, ale ked som chora tak je to obycajne taka choroba, co ju zo 100 ludi maju 2. chapete, len mne sa moze stat, ze chytim salmonelu v zime a pod. v poslednej dobe sa vsak drzim len pri obycajnom upchatom nose a bolavom hrdle Very Happy
to uzavretie kompromisu s tmou Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 to bolo zlate

veronika: co sa tych tvojich dvoch osob tyka, tak to je ozaj zaujimave, ktovie, co to znamena Čoho sa bojíte? - Stránka 4 999804 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 999804 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 999804 ale si mi tym pripomenula, ze mne pred tym ako zomrela prastara mama, tak som ju bola s mamou navstivit v nemocnici. obvykle som si tam kreslila zatial, co sa mama rozpravala s babkou, ale vtedy ma zaujal taky pan na chodbe a tak som sa nanho pozerala. bol velmi vysoky (aj ked no, kto nie je pre 4 rocne decko?) a tak divne sa na moju starku pozeral a cely bol v ciernom. mama sa ma spytala, ze na co to pozeram, tak som jej povedala, ze ten pan je akysi divny, ale ona ho tam nevidela a ja ked som otocila, tak tam uz tiez nebol, co nechapem, lebo tak rychlo nemohol prejst cez cele to presklenne okno... no a to bolo vlastne par mesiacov pred tym mojim slepym crevom. tak ked som bola starsia som istu dobu verila tomu, ze som videla smrt. creepy, ze? teraz uz tomu az tak neverim, asi to bol len daaky pan a pod. verim v kopec supernatural veci, ale ako som starsia, tak zacinam samu seba presviedcat, ze mna sa netykaju 603 603 hlupe viem.

ale tak smrti sa nebojim. niezeby som chcela zomriet, to nie. ja milujem zivot a dokonca sa povazujem za jedneho z najstastnejsich ludi na svete, ale odchodu na druhu stranu sa nedesim. co sa ma stat, sa stane.


Naposledy upravil dion-fortune dňa 16.03.08 11:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
veronika
Nevinná obeť
Nevinná obeť
veronika


Počet príspevkov : 12
Age : 37
Bydlisko : Radoľa
Nálada : optimistická
Registration date : 22.02.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 10:50

Čaute všetci, tak vidím, že sa to tu rozprúdilo ohladom tých dopravných nehôd Čoho sa bojíte? - Stránka 4 198137 . Akurát som si spomenula, že tento rok, ked som išla s prevej skúšky z Nitry a celkom spokojná s jej výsledkom som sedela v autobuse. Nič neobvyklé. Celou cestou som dúfala, že nespadneme do rokliny na Kľaku. Celkom som si vydýchla, že sa nič nestalo. Cesta pomaly ubiehala, Žilina za chrbtom. Obliekla som si bundu a v tom sa to stalo. Myslím, že sme nabúrali autobusom do starej škodovky. V živote ma neotrepalo sedadlo ako v tedy. Čoho sa bojíte? - Stránka 4 49896 Nič sa nestalo, no prvé čo ma napadlo bolo, že nemám uzatvorené životné poistenie Twisted Evil Evil or Very Mad Čoho sa bojíte? - Stránka 4 733500 . Trocha ma to zaskočilo, no mám aspon zážitok.
Tak aby som zmenila tému. Včera večer som kecala so svojou sesterkou o vlkodlakoch. Išli sme s našej dedinskej krčmičky po tmavých uliciach našej dediny, ked tu zrazu niečo zašuchotalo. Ten pohľad sa nedá ani opísať. Jej vystrašené oči stáli za to a ešte ktomu ako zbledla. Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937
Viem som zlá, no vždy ma to rozosmeje, keď sa vyľaká a to nehovorím, ked videla Kruh 1 a tú babu v tej skrini. Čoho sa bojíte? - Stránka 4 49896 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 49896 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 49896 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 49896 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 49896
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 10:54

bojim sa jedine ze nezmaturujem a potom trebars ze nedokoncim vysku.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 11:05

veronika: no hej to je obvykle prve, co ludom napadne v hodine smrti, ze nemaju zivotnu poistku Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937

sisel: no to je nocnou morou viacerych. matura, vyska, primacky, najdenie roboty, najdenie manzela, no a v mojom pripade aj POROD. ohromne ma desi predstava, ze ked budem mat decko, tak ako to zo mna pojde von... no horor doors doors doors
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 11:39

Sisel: drzim palce, urcite to zvladnes, a neboj, potom ked budes na vyske este budes lutovat za strednou, lol Ja som mala take nocne mory pred maturou, ze idem na skusku a ze vlastne som zabudla sa na nu naucit affraid no horor.....
Dionka: To mi ani nerozpravaj, hlavned ked budes vediet, ze toho druheho "co to sposobil" to vobec neboli.....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 11:46

SkreechTina: To mi ani nerozpravaj, hlavned ked budes vediet, ze toho druheho "co to sposobil" to vobec neboli..... no OMG Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 toto bolo nadherne, ozaj Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 12:02

Dionka: To mam od mamy, po tom, co porodila brasku, ale ono to bolo v kontexte, ze by ho vrazdila, bo bola na vse sama, ja v skole a on tiez niekde 603
BTW. to mi pripomina, aky som mala strach, ked som sa dozvedela, ze budem mat surodenca, ako mam nebude mat mama rada a ze ma posle k biofotrovi a tak....to boli take moje hororove scenare, ale uz to je vsetko za mnou a vrazdila by som, ak by sa co i len niekto cudzi dotkol mojho brachu alebo mamy....


Naposledy upravil SkreechTina dňa 16.03.08 12:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 12:04

heh mamicka perlila Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 99937 to moja si uz na to zvykla. sme ako ta zastarala rodinka, mamicka ma na starosti deti a domacnost a otecko money Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 16:46

Sisel: toho som sa aj ja bála, ale ber to tak, že zmaturovali akí blbci pred tebou...a tiež, že to nie je to najdôležitejšie v živote.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 17:08

sarinka:lenže minuleho roku boli matury lahke..tohto roku ťažké..a nabuduci rok ete ťahšie...
btw:ja sa bojim zajtrajska Sad
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 17:17

Je je pravda, že sú maturity z roka na rok ťažšie, no pokiaľ viem, tento rok boli tie ústne ľahšie..slohy boli len na jednu stranu a my sme museli písať aj na jednu aj na minimálne štyri..držím vám všetkým palce, ale viem, že to zvládnete, hlavne si verte.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 17:22

ale prosim ta, neboj sa tolko, lebo ten stres toho vela robi.... mi budeme drzat palce Čoho sa bojíte? - Stránka 4 312566 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 312566 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 312566 a uvidis, ze ti stastie bude priat 601 len si ver a vsetko dobre dopadne Very Happy
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 18:33

hmmmm...affraid tak prave som sa dozvedela,ze zajtra otvaram prezantacie ja na skole...dneska sa fakt nevyspim...certa,certa Čoho sa bojíte? - Stránka 4 202744 Čoho sa bojíte? - Stránka 4 202744 nedozijem...
btw:pamatate na to jak som pisala ze jenyho fotku som dala omylom do tej zlozky do skoly...zajtra bude sranda Very Happy Very Happy Very Happy jensesn ackles a tyrane deti..chudak Very Happy
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty16.03.08 18:37

ettie: no pani to nam budes musiet napisat ako to dopadlo a ved len taka nenapadna propagacia to bude Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čoho sa bojíte?   Čoho sa bojíte? - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Čoho sa bojíte?
Návrat hore 
Strana 4 z 15Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: