Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 JENSEN - archiv 1

Goto down 
+22
Weronička
beruss
aryana7
Ettie
SkreechTina
Blanka
Kaja
Kristine
SNlois
LenkaX22
Madlen
Katka
bookika
Kika
Silvia
Night Angel
Chrystelle
zoehart
janka410
Samabel
Sarinka
dion-fortune
26 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.12.07 21:57

no s tym suhlasim, oni sa mi k nemu hodili vyzorovo, povahovo si netrufam niekoho vybrat.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.12.07 22:00

Přesně povahově je těžko můžeme soudit. Z toho mála, co víme....a to ani nevíme jestli je to všechno pravda... Rolling Eyes
Ale to snění je krásný, že? JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 264347
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.12.07 22:44

to hej nie som normalne zaspala na dejaku pocas opakovania na test a hadaj co sa mi snivalo? interview s jensenom kde rozpraval o sn a jaredovi....ach skoda, ze to bol len sen, ale ktovie raz sa aj tie mozno stanu skutocnostou. clovek nikdy nevie...
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.12.07 22:47

Alespoň, že to byl sen když jsi usla při dějáku. Já jsem psala písemku ze zemáku a místo abych se znažila vzpoměnout si co mám napsat, tak jsem přemýšlela o SN nakonec z toho bylo 3- (což u mě a zemáku není nijak moc zlý)
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.12.07 22:54

tak to si este dobre celkom dopadla gratulujem. ach jaj zvoni uz budem musiet koncit sakra, akurat ked som sa tak dobre rozpisala...
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty13.12.07 10:47

Já jsem Jesena viděla poprvé až v SN. Na SN jsem se začala dívat jen kvůli tomu, že to je hororový seriál. Neviděla jsem první díl a tak mě hned neazaujal ani ten seriál, ale čase, jsem ho začala chápat.
Mno teď se nemůžu dočkat dalšího dílu. I love you
Jensen se stal mým oblíbencem asi po několika dílech a teď sháním každý film/ seriál, kde hraje.
Už se těším na Ten Inch Hero bounce
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty19.12.07 6:51

na ten inch hero sa aj ja uz strasne tesim, hlavne potom co som videla ukazky-uplna bomba to bude a jensen je tam fakt cool, totalne ho nespoznavam.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty19.12.07 22:24

Jéé, Ten Inch Hero- zrovna včera jsem se zas dívala na tu ukázku na youtube JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745 ten modrý pankáč na hlavě, tetování, piercingy, ignorantský triko a sukně..... to je vražedná kombinace JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 99937 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 99937 film musím vidět!!!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty19.12.07 22:54

no mne sa aj tak najviac pacilo ako tam dal tych dvoch na konci-to bolo uzasne ako ich zotrel Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty21.12.07 22:09

Jeho slova na konci té ukázky...... a ten výraz u toho JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745
teď mě tak napadlo... co kdyby Dean trochu změnil vzhled a trošku by si našperkovak tělo...... to by Sammy koukal JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty23.12.07 9:36

Ještě k té Jensenově stydlivosti....Mně se taky líbí takový jaký je, já sama jsem taky moc stydlivá, takže ho chápu. Jen si myslím, že je to trochu škoda pro nás fanynky, protože díky jeho povaze k sobě jen málokdy nechá někoho "proniknout". Z toho co jsem četla, tak fanynky po setkáním s ním byly mnohdy trošku zklamané, že se na to setkání tak těšily a on byl nakonec celkem odměřený. No jo, člověk ho má vysněného, celý život si představuje, jak se s ním konečně setká tváří v tvář a nakonec studená sprcha. JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745
Mě nejvíc vždycky pobaví to, když píšou fanoušci zážitky z návštěv natáčení SN a zapřísahlé fanynky Jensena/Deana, které tam jedou hlavně kvůli němu, jsou nakonec úplně hotové z Jareda/Sammyho a opěvují ho tam jak něco. JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745 Kdežto o Jensenovi se nakonec jen zmíní, že tam prostě byl a vypadal úžasně. JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 87642 Laughing Já sama bych si s ním určitě vůbec nepokecala, kdybych měla možnost, protože bysme se oba styděli. S Jaredem si myslím, že by to probíhalo lépe, protože on má prostě po ruce vždycky nějakou vtipnou poznámku nebo záminku k rozhovoru. Very Happy
No jo, když on má prostě Jensen jinou povahu, Jared je podle něj živel a dokáže si získat okamžitě téměř každého. Ale i přesto Jensena zbožňuji takového jaký je a jsem ráda, že se s Jaredem tak skvěle doplňují. JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty23.12.07 15:19

Niečo podobné som čítala a ja, raz tuším aj reportáž, kde Jensena nejaké dievčatá označili za namysleného, pretože sa vraj správal odmerane a pod. Jareda označovali za roztomilého, zábavného. Ja si myslím, že Jensen by aj chcel byť viac otvorenejší, no jeho hanblivosť mu to nedovolí. Ale napr. na Comic Cone aj Asylum Cone, či ako sa to volalo, čo bol v Anglicku, bol úplne normálny, vtipkoval a pod. Určite sa s Jaredom cíti viac sebavedome, to je jasné. Mám taký pocit, že v skutočnosti je Jared viac ako Dean a Jensen viac ako Sam, aspoň to dokazuje, akí sú super herci... Wink JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty23.12.07 15:28

Jo tak přesně to si říkám taky. Že oni vlastně hrají skoro své protiklady. Nedávno jsem to psala Jance, použila jsem skoro stejná slova, jako teď ty, Sarinka. Wink Opravdu je vidět, že jsou dobří herci, protože vlastně ve skutečném životě se každý z nich chová přesně naopak, než jejich seriálové postavy. JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 214863
A Jensen opravdu nemůže za to, že se tak stydí. Namyšlený určitě není, věřím, že je fantastický člověk. Jen tím dojmem, že je namyšlený, možná může na někoho působit. Ale myslím, že si tím spíš staví kolem sebe jakousi "ochrannou zeď", aby ten nápor médií a vůbec celé popularity zvládl. Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty23.12.07 15:29

No já nevím.... právě i kvůli Jensenově povaze ho mám ať už jako postavu nebo jako herce radši. ... Já mám třeba taky dost problémy s nervozitou a stydlivostí........ záleží na okolnostech....někdy prostě dokážů být ukecaná a jedu a jedu a někdy ze sebe nemůžu dostat slovo... asi vážně záleží na tom, koho má člověk kolem sebe a tak.
Takže to jak Jensen působí mi vůbec nevadí. :sunny: JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty23.12.07 15:44

No je pravda, že Jensen působí na některých setkáních nepřístupně,ale je to asi jenom taková jeho zástěrka za kterou se schovává. A když je s Jaredem, tak se dokáže chovat jinak, jako kdyby opravdu Jared byl takovou jeho podporou Smile
No a přesně jak Janna se Sarinkou zmiňují,opravdu jako kdyby hráli své protiklady a to fakt dokazuje,že to jsou skvělí herci JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869
A jak zmiňuje Samabel-já mám taky pořád velké problémy s nervozitou a tak nevím, jak bych zvládla já taková setkání, kterých se musí kluci účastnit :pale: Tak se třeba vůbec nedivím Jensenovi,že je z toho kolikrát nesvůj Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty23.12.07 16:12

Mě jen zaráží jedna věc. Jak dokáže vůbec hrát tak skvěle např. roli Deana, když v civilu se tak stydí. Shocked To já bych se spíš styděla před tím celým štábem, který na mě civí, když mám hrát nějakou choulostivou nebo citlivou scénu. :oops: JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 87642 Tím ovšem nechci říct, že bych se nestyděla před stovkama nadržených fanynek. JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty23.12.07 17:46

Tiež to nechápem, že keď je taký hanblivý, prečo mu hranie pred štábom nerobí problém, ja osobne by som to nedokázala, ako tam všetci civia a sledujú každý krok, nie ďakujem, neprosím... Very Happy Jensen je jednoducho taký náš roztomilý hanblivec.. JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty23.12.07 19:51

Mě to, že je tak dobrý herec nepřekvapuje....já když jsem natáčela takový minifilmeček, tak mi přetvařování se a vžití se do role nedělalo moc velké problémy a ani jsem neměla problémy s výbuchy smíchu, když jsem musela vyloudit sladký a svůdný úsměv,který následně přešel ve výraz hořkého zklamání Rolling Eyes Smile ...a to natáčení jsem si vyloženě užívala Wink ale když jsem pak musela vystoupit na podium a uvést celou tu scénu před hodně lidmi, tak to mi dělalo docela problémy Shocked to jsem si fakt musela dávat bacha, abych řekla to co mám říct a hlavně aby mi bylo hodně dobře rozumět.....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty25.12.07 21:41

no hej ja suhlasim ze jensen ma obrovsku podporu v jaredovi a zasnem aky je super herec aj ked je hanblivy, ale tak vravim, ze mi to na nom iklnuje najviac. ja hanbliva nie som to rozhodne nie, ale chalani sa mi praveze viac pacia taky ti utiahnutejsi, lebo su obycajne aj citlivejsi a viac sa ti dokazu venovat-a ked sa ti potom podari zburat tu stenu a oni ti zacnu doverovat a konecne byt samy sebou....no to je uzasny pocit. ja myslim, ze ak by som sa s jensenom stretla urcite by som nebola skalamana. ja ho mam strasne rada a pre mna za mna by nemusela ani nic hovorit, ved tak mne sa huba nezavrie a nahovorila by som dost aj za oboch Wink aj ked tak asi by som aj ja bola nervozna alebo tak trochu hanbliva zoci voci mojmu idolovi je to asi normalne, ale tak ja poznam a viem ze by to dlho netrvalo. jensen je 100% skvely clovek, len to obcas nevie dat na javo a to s tym, ze hraju svoje protikaldy je uzasna idea a ja snou ciastocne-takmer uplne suhlasim, ale aj tak som rada ze je to tak ako to je v tom serialy, btw. konecne som videla devour a musim povedat ze uzasny film a je mi jasne ze to bola ta jeho matka, ktora to vsetko spiskala a on je totalne nevinny Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty06.01.08 17:24

A co říkáte Jensenovi za mlada Very Happy ...s těmi delšími vlasy a patkou lol!
.....já myslím, že nám zraje jak víno JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 886945 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 325299 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 325299 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty06.01.08 17:27

Souhlasím, čím dál hezčí a hezčí a hezčí JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869 JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 998745
A co říkáte na Jensena v brejličkách? Nooo??? JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 328356
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty06.01.08 17:31

ale celkem mu seděly Very Happy vypadal tak intelektuálně a uhlazeně Smile

on Jensen nosí normálně čočky, že? JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty06.01.08 17:34

Jo, jo čočky. Noo já musím říct, že třeba v Dark Angel když měl v té jedné epce brýle, tak jsem z něj byla úplně hotová JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869 Mě se v nich strašně líbí. JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 430869
No a máme dokonce i fotku Jareda v brejličkách. Ale to teda nevím jestli on nosí brýle Shocked
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty06.01.08 17:36

Jared asi ne....to bylo spíš podle mě na image nebo tak něco JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 999804

...no vida...tak čočky máme s Jensenem společný Very Happy ... a teď jsem navíc ten žltočočko lol!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty06.01.08 17:37

no mne sa jensen v okuliaroch pacil velmi a halvne asi preto, ze ja sama nosim okuliare tak som nanho hladela tak zasnene, ze jeee aj ty ich mas Very Happy no ale suhlasim s tym, ze je cim dalej tym krajsi a krajsi, aj ked ja mu nedokazem odolat nikde a nezalezi na veku Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JENSEN - archiv 1   JENSEN - archiv 1 - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
JENSEN - archiv 1
Návrat hore 
Strana 2 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» JENSEN - archiv 2
» JENSEN
» One Day with Jared and Jensen
» Misha Collins

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Jensen Ackles-
Prejdi na: