Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 HELP: Otázky a odpovědi

Goto down 
+47
Terrik
dom.volno
mysteryRonny
Panthera
kaja666
Fay
Marion0889
Weronička
str8tking
Hiro666
Lirael
cleo
lentilka
janicag
Mystic
wilicek
evetka
dzajnisko
CrazyD
Faith
renáta
calla
nikita
jenny
wiktoriano
Anwiel
sisel
Zizi
bookika
Soniq
Ettie
Hannah
jana7413
Silvia
Kaja
evelyn27
Madlen
Night Angel
funny
janka410
SkreechTina
dion-fortune
Samabel
Sarinka
LenkaX22
SNlois
Chrystelle
51 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty14.06.09 21:51

a hlavne - ak si dobre pamatam - tak opera bola robena povodne pre Linux (ale to si niesom ista).. ja mam tiez firefox (mozillu), ma najcastejsie (a najlepsie) updaty, neuveritelne mnozstvo aplikacii a moznosti..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty14.06.09 23:12

to, co mam najradsej na opere, a co neviem ze by mali ostatne prehliadace, je to, ze ak stlacim tlacidlo napsat, tak mi zobrazi stranku ako predtym vyzerala, nenacita ju znova, pokial nedam obnovit.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty16.06.09 13:33

Tak ja debil som konečne zistila, čo mi to tá mozilla tak vyťažovala, som mala nastavený šetrič energie, ako som ho prenášala do školy a tým sa znižoval výkon pc o polovicu, som tela, darmo, už mi to ide.. 603 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 934194 lol!
Ale inak pomalosť mozilly je všeobecný problém, bo som obehala rôzne fóra a veľa ľudí sa na to sťažuje...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty18.06.09 21:24

All prosim vas neviete ako si nainstalujem adobe flash player na Operu??...aj som ho stiahlla ked mi to vyhodilo na youtube ze ho nemam nainstalovany, tak som ho ale aj tak mi to nejde.... HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 202744 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 202744
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty18.06.09 21:41

no ja som tiež stiahla operu ale ja tam normálne flash player mám ako na mozile tak neviem confused
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty18.06.09 21:45

mne nejde vobec flash player, neviem co s tym... confused confused confused
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty18.06.09 23:20

Takový problém jsem měla, když jsem prvně nainstalovala Mozillu... na náš společný pc... v Exploreru mi to adobe bralo normálně a v Mozille vůbec. Jenže brzy potom jsme pc měnili, tak jsem se po příčině nemusela pídit. ... a když jsme měli nové pc, ten problém už nebyl a instalace a všechno bylo ok. confused
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty18.06.09 23:25

Uz mi to nastastie ide, lebo tolko instalaciek na stiahnutie je a alen jedna mi poriadne isla, esteze som sa k nej dostala, lebo ja sa fakt v tomtot nevyznam ze co to vsetko potrebuje aby mi to islo hlavne tie vidka na youtube, ale uz to ide tak pohoda... Wink Wink HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 325299 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 99937
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty19.06.09 12:46

Taký malý dotaz s nulovou nádejou. Som členka jedného fóra, ale dlhšiu dobu som tam nemala čas zavítať a teraz keď som si konečne ten čas našla, tak mi to vypisuje toto:
HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Image3y.th
Vyzerá to dosť odpudivo, takže na vetu "ignorovať" som sa kliknúť neodvážila. Mám ešte nejakú nádej, že sa na to fórum niekedy dostanem? HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 71416


Naposledy upravil Zizi dňa 19.06.09 13:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty19.06.09 12:59

fúúúúha, tak s takým niečím nemám skúsenosti No pokiaľ si na to fórum chodila a myslíš si, že mu môžeš veriť, tak to kľudne ignoruj. častokrát sú práve takéto upozornenie tie škodlivé veci Suspect neviem confused
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty19.06.09 13:23

Zizi, tak být tebou, už tam ani nepáchnu. Evil or Very Mad Protože nevím sice, jak moc důvěryhodný je "původce" tohoto upozornění, ale většinou to vážně není radno ignorovat. No Navíc mám pocit, že fórum tak či tak asi funkční už není, jelikož tam píšou, že byla stránka zablokovaná.

Já mám nastavený Web Security Guard a ten mi podává podobné hlášení denně a nesčetněkrát, hlavně když mi vyskakují všechna ta okénka s reklamami - hned mi tu stránku zablokuje, aby se mi do PC nic škodlivého nedostalo. A stalo se mi už párkrát, že na stránkách, kam jsem dřív normálně chodila, mi to teď hlásí viry a spamy, takže jsem se s nimi musela rozloučit též. Sad Ale nebudu riskovat, i tak se toho do PC dostane víc než dost, takže podobné hlášení zásadně neignoruji, pokud se objeví.
Je možné, že to fórum, kam jsi dřív chodila a bylo v pohodě, napadli nějací zmetci a nasadili tam soubory s viry či spamy, a proto ho zablokovali.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty19.06.09 13:34

Chrys: No veď ja to tiež riskovať nemienim. Môj PC mám rada a nemienim ho ohroziť. Tiež mám nastavené rôzne ochrany a niekedy ma vytáčajú (nezazlievam im to), keď niečo hľadám.
Ma to ale dosť mrzí, pretože som tam uverejňovala svoje výtvory a čerpala inšpiráciu na ďalšie náušnice, náramky a tak. Nuž tak ja sa s tým dajako zmierim. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 71416 Budem musieť zapátrať po niečom čo vyplní túto moju medzeru Wink

Ale dík za rady a objasnenie HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 430869
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty17.09.09 15:57

neviete mi niekto prosím poradiť, ako mám nastaviť automatickú kontrolu pravopisu vo Worde 2003? už som to skúšala cez tools - language - set language a rovnako cez tools - spelling and grammar a nič.. som z toho na nervy.. chcem nech mi to podčiarkuje slovíčka (normálne mi to robí aj na nete, nechápem prečo nie vo Worde)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty17.09.09 15:59

nástroje-možnosti a záložka (posledná) kontrola pravopisu (sorry mám to po slovensky)
je to hneď prvá možnosť Wink

EDIT: ak sa ti to zaplo automaticky, tak sa ti zaškrtlo aj to skryť chyby v dokumente (to je hneď druhé) a preto ti to neopravuje Wink
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty17.09.09 16:04

e-e, mám to ako si napísala a nejde mi to aj tak.. SHIT aj s tým
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty17.09.09 16:10

mne to prestalo podčiarkovať lebo som mala v slovenskom texte veľa anglického a teraz ak normálne odškrtnem to ukrývanie tak mi to ide, aj keď potom sa to zasa prepne lebo mi to vypíše vraj veľa chýb Laughing Laughing
Inak potom neviem confused
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty17.09.09 18:59

Hmmm taká šialená otázka, ale po tom, čo som začala chovať virtuálne rybky na FB a nebudem mať prístup k netu a doma zvieratko nemám, tak som si spomenula, že kedysi veľmi dávno sme ako deti mali v PC program - niečo ako virtuálne akvárium. Dnes som ich nainštalovala a zmazala obrovskú kopu lebo to nebolo ono. Proste hľadám čosi ako chovať naozaj virtuálnu rybku, ktorá musí jesť aby neskapala a nie len preto, že je pekné pozerať sa na ňu keď papá a pritom by neskapala ani bez žrádla.

To bola taká oranžová ryba, museli ste ju kŕmiť a keď ste mali dosť bodov, mohli ste jej kúpiť napr. bublinky, rastlinku a veľa iného. Len ja sakra netuším ako sa to volalo confused

Keby mal niekto nejakého tušáka o čom to vlastne točím, alebo čo by to mohlo byť, pomoc by sa hodila 603 Laughing Ja viem som pošahaná Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty24.09.09 18:40

no toto ani nie je žiadosť o pomoc, ale skôr prosba. ak by ste niekto mali materiály týkajúce sa štúdia na právnickej fakulte- referáty, knihy, semináre, poznámky... to je jedno. uvítala by som ak by ste mi dali vedieť. za knihy som ochotná zaplatiť, za ten zvyšok nie. mám doma už pomerne dosť materiálu, ale tak informačných zdrojov nie je nikdy dosť a možno to niekto máte doma a neviete, čo s tým. najlepšie by bolo ak by ste to mali v elektronickej podobe 603 ďakujem krásne 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty03.10.09 10:35

Mám menší dotaz... taky vám dneska stávkuje Megaupload? confused
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty03.10.09 10:52

Mně jede v pohodě, Samabel. Stahuju Reborna. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 934194 Laughing To by mě mrsklo, kdyby nešel. 602
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty03.10.09 11:16

Mně to totiž už od rána vypisuje - FORBIDDEN confused confused
Reborna jsem musela stáhnout z torrentu.

Nevím, co se tomu stalo. confused HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 80513 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 80513
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty03.10.09 12:46

Megaupload mě jde dobře ...stahovala jsem GW a úplně super Twisted Evil ale delší dobu jsem se nemohla dostat sem na forum No nějak to dneska blbne. Ráno ty stránky s povídkama,teď forum...nevím co s tím je confused
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty03.10.09 12:54

To forum mi taky blblo.

Ale ten MU mě štve. Sad Sad Prostě to nic nedělá... a nejsem sama, komu to takhle nejde. Kluci se bavili, jestli to není náhodou tím, že by nám zabanovali IPčka. No Ale to přece nejde!!! HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 80513 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 80513
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty03.10.09 13:02

Tak to forum je dneska strašne pomalé. Musím čakať asi minutu kym sa mi zobrazí forum, minutu kým odošlem správa a lezie mi to na nervy. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 555452
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty03.10.09 13:08

Mě to teď vůbec nechtělo najet Sad
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sponsored content





HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 22 Empty

Návrat hore Goto down
 
HELP: Otázky a odpovědi
Návrat hore 
Strana 22 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: