Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 8:59

Tak ty teamy jsou jasné. Twisted Evil Akorát tedy doufám, že se ještě někdo přidá, protože je nás docela málo. A jak už jsem říkala, já na psaní moc nejsem, spíš na tu technickou stránku věci. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 198137 Laughing

Ten seznam je okopírovaný podle té anglické stránky, takže my budeme mít jako další krok za úkol ho zkrátit (zdá se mi na naše poměry až příliš obsáhlý) a hlavně nějak změnit. Jsme přece originální a nechceme aby na nás vyjeli Amíci, že jim kopírujeme práci, ne? Twisted Evil Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 316745 Až bysme se domluvili shruba na znění obsahu, co všechno tam bude, tak bych se teprve pustila do vypisování postav atd. Nebo jak chcete. Wink

Jo, ale koukala jsem znovu na to, co vytvořila Sarinka a všimla jsem si, že tam má ještě nějaký nadpis Hrozba z temnôt. To je co?? affraid Nějak mi to nedochází... Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Na Markýze je to Hrozba z temnoty, ne? Neměl by být nejhlavnější nadpis Supernatural? Já jsem prostě pro originální název, i když jsou to naše stránky. Však ve vyhledávači se objeví i ty přeložené, když to bude někdo hledat. Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 9:31

acha,to som nevedela. tak to treba trosku dost velmi pozmenit Laughing
no je nas este len 6, to je dost malo Rolling Eyes snad sa este niekto prida...
no neviem,ale fakt by to malo byt Hrozba z temnoty. ale ja som za Supernatural
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 9:49

Samozrejme aj ja som za Supernatural Hrozba z temnoty to je Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Suspect Suspect Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 71174 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 71174 hl. nadpis by mal byť Supernatural a basta Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 9:51

myslite si, ze niekto zadava do prehliadaca "Hrozba z temnoty"? sice...je to mozne. podla mna by to tam malo dat aj to aj to. ten,kto to v zivote videl raz na Markize to tam proste zasa a tak by mu to vyhladalo
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 10:53

No ano tak som to nejako aj ja myslela 601
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 11:33

No jasně, hlavní název je SN a v závorce je uvedené (Hrozba z temnoty) nebo na našem případě (Lovci duchů). Ať už si zadáte do vyhledávače jedno nebo druhé, vyjede vám odkaz na naši tvořenou stánku. Takže proto bych do hlavního názvu necpala ty děsné překlady, ale originál.

Opravdu ale nechápu, proč mi po vyhlédání naskočí tenhle hlavní nadpis: Hrozba z temnôt. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804

Edit: CO TO SAKRA JE???!!!

Kdo tam pořád upravuje tu stránku???? Tak já se tady rozčiluji, že tam není hlavní název Supernatural a teď se koukám, že ho někdo úplně vymazal a seriál je "přejmenovaný" na Hrozba z temnôt. affraid affraid affraid Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 487389 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 487389 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 487389 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 487389 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 873139 Tak jestli takhle bude někdo hatit naši snahu, tak do toho nejdu. kašlu na to. Proč tam sakra nemůžou nechat Supernatural? Co to je Hrozba z temnôt? Vždyť i na Markýze se to jmenuje jinak, ne? Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 449740 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 449740 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 449740 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 449740 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 449740 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 449740 Teda to mě nas*alo, pardon. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 968235 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 968235 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 968235
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 12:10

no to je mi teda zaujimave Shocked ale tak mozno by sme mohli nechat obe nazvy a potom by do toho nikdo nepindal Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 chapete nieco ako Supernatural (Hrozba z temnoty). inak som sa konecne prihlasila Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 325299 takze cakam poctivo na moje ulohy ako deangirl Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 12:18

Právě jsem zjistila, že ten článek od Sarinky tam upravují průběžně redaktoři wiki. Suspect Suspect Suspect Může mi někdo říct, proč mění názvy, když tomu vůbec zřejmě nerozumějí a ani nevědí, co je to za seriál? Jmenuje se to Supernatural a Sarinka to měla napsané (přesně jak píšeš, dion), včetně přeloženého názvu z Markízy. Tak PROČ ten název smazali a dali tam jiný podle sebe???????
Dokud tohle někdo nevyřeší, nemá cenu, abysme ve snaze pokračovali dál. S takovou nám to budou pořád předělávat a dělat tak z lidí blbce. Protože seriál s názvem Hrozba z temnôt neexistuje. Evil or Very Mad Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 487389 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 487389


Naposledy upravil Chrystelle dňa 23.07.08 14:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 12:29

hmmm tak to by im trebalo asi napisat do redakcie, ze nech nam to nechaju tak ako to je, lebo inak Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 132752 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 132752 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 132752 ale to vazne ak nam budu robit take problemy, tak neviem, neviem ako dalej Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 ja som sa na to tesila a rada by som v tomto pokracovala, ale s takym nazvom Suspect
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 14:08

Tak už jsem přišla na to, kde je kámen úrazu. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 555452 Je to pitomá ČSFD, kde sprčili ten slovenský název, takže i na slovenské wiki se řídí tím názvem a ne tím, jaký znají lidé, kteří sledují SN na Markíze. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 555452 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 555452 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 555452 Kterej blbec tam ty Lovce duchů zadával??? Mělo by se napsat přinejmenším těm redaktorům na wiki, aby si ověřili, co je správný název, než začnou něco měnit a přesouvat. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 555452

Mám takový pocit, že na Wiki si potrpí na přeložené názvy a to mě tedy nebaví. Jestli budeme muset na české propagovat SN jako Lovce duchů, tak mě mrskne. Jak já ten název nenávidím. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 968235
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 15:03

Sakra, vidím, že wikipedisti nám sa kašlú do roboty Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Tak len dúfam, že nám apoň to SN v zátvorke nechajú, lebo potom neviem neviem Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 15:24

chcela by som sa spýtať keď zadám adresu vypíše mi toto stáva sa to aj vám?? Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804
citácia :
Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.
Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Odkaz na záznam zmazaní:
* 21:24, 22. júl 2008 Bubamara (Diskusia | príspevky) „Supernatural“ zmazaná ‎ (obsah bol: „#redirect Hrozba z temnôt“ (a jediný autor bol Special:Contributions/Bubamara))
to kto akože do toho kafre a snaží sa zmazať stránku???
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 15:58

Silvia, nevím, jak to myslíš, zdat adresu..... Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Myslíš jako ten odkaz od Sarinky nebo co? Shocked Já žádnou adresu nezadávám, jen se přihlašuji do našeho účtu. Jinak....ten odkaz od Sarinky už je přesunutý, jak jsem psala a přejmenovaný Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 555452 , takže neplatí. Aktuálně máme založeno SN tady:
kód:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Hrozba_z_temn%C3%B4t
Suspect Suspect
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 16:08

to su taki blbci. to do toho musia strkat nos? sak nech nas nechaju, nech si to cele spravime a az potom nech to skontroluju a opravia si to poddla seba...
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 18:14

uhm no zacali sme dobre. inak ja mam napisane nieco ako recenziu k sn, takze by som vam to mohla poslat taky kusom, ci z toho nieco nebude pouzitelne, oki?
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 18:27

dion, já bych napřed upravila ten obsah, dám ho zase do úkolů, aby se na to každý mrknul. Až ho upravíme a rozhodneme se, co všechno tam dáme a co vynecháme narozdíl od našich amerických "kolegů", tak si může konečně rozdělit, co kdo napíše. Jinak si myslím, že v tom bude docela guláš, bez nějaké "osnovy" nebo tak. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 18:41

Tákže, už mam pár kandidátů na vyškrtnutí:

Hosťujúce postavy
Nôž Ruby (o tom se zatim vůbec nic neví, pak se může přidat)
Bobbyho pozemok (co to??)
9 Referencie (nechápu)
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 19:03

Jo, přesně tohle bych taky vyškrtla a určitě ještě něco dalšího. Twisted Evil

Ty reference bych tipovala na nějaký článek o SN, ne? Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 19:06

okey tak ja by som tam nedala, noz rubi, hostujuce postavy, bobbyho pozemok, ale ani sledovanost asi nie, dvd nosice su tam podla mna zbytocne, referencie celkom nechapem Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804

no tiez by som zmenila poradie. dala by som to asi takto:
Úvod
Dejová línia

-Prvá séria
-Druhá séria
-Tretia séria
Epizódy
Hlavné postavy
Vedľajšie postavy
Herci
Prvky zo seriálu

-Kolt
-Impala
-Roadhouse
Fakty
-Poznatky
-Vedeli ste, že
-Zaujímavosti
Supernatural medzinárodne
Články
Odkazy


edit: a este nechapem tym clankom Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804


Naposledy upravil dion-fortune dňa 23.07.08 19:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 19:06

Pokud si dobře pamatuju, tak tam články byly samostatně. Reference sou dokopučení, ne?? Fakt nevim co si pod tim představit, co bych tam dal... Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 19:20

dion, super, konečně se něco rýsuje. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 214863 Já bych tam ty články ani nedávala, však se to tam může kdykoliv dodat, kdyby bylo potřeba. Cool Hlavní je ten začátek, abysme se mohli pustit do psaní. 704

Jen přemýšlím, jestli by neměli být herci někde víc na začátku. Nebo ne Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 Prd se v tom vyznám. Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 316745
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 19:25

Taky bych tu kategorii HERCI dala někam víc na začátek Cool ale jinak dion super ten tvůj návrh Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 19:27

no ja by som sa najprv zamerala hlavne na serial Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 cize najprv tie obsahy a postavy a az potom herci, ale ak to chcete inak, tak kludne Wink ja som myslela, ze by sme hercov aj kripkeho a tak mohli spomenut v tom zaciatku, kde povieme nieco blizsie k serialu. tak tam by sme mohli uz mat par dolezitych mien, ale blizsie zivotopisy a tak, az neskor Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 999804 no ale tak kludne navrhnite nieco ine Very Happy
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 19:28

Dion: já bych to taky tak udělala
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty23.07.08 19:39

no teeeda vy ste sa tu ale rozsuuupli,normalne nestiham,mam malo casu a tak vela straaan Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 202744 takze ja len v skratke.... strasne vas podporujem v propagacii SN,takze len tak dalej a drzim vam palceky!!!!! je super,to co robiiite Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 258431 Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 258431
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 7 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: