Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 19:40

Ale jo, když tak nad tím přemýšlím, máš pravdu, dion. Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 312566 Protože já budu vlastně napravo ještě dělat tu tabulku, co mi Sarinka přeložila (jen co přijdu na to, jak ji udělat Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 ) a tam budou herci zmíněni, takže to bude hned na začátku. Wink
Ale ty to máš špatně napsané - Herci jsou jen ty hlavní postavy a vedlejší, takže je to vlastně nadpis pro ně. Pod nimi se už nic nepíše, jen ty postavy. Takže jsi to možná špatně pochopila. Wink Kdyžtak se mrkni na tu anglickou wiki, jak to myslím. Proto vlastně "herci" nebudou až tak dole, jak jsi to napsala. Takže myslím, že to tak klidně můžeme udělat, že před to hodíme ty epizody a tak. No, ještě se kdyžtak domluvíme se Sarinkou, co na to řekne a nebo počkáme na víc lidí. Však na to je čas. Jde o to, že lidi většinou docela zajímá, kdo v seriálu hraje, tak aby to měli na očích a nemuseli pro tuhle informaci rolovat do půlky stránky. Very Happy
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 19:53

mam v tom taky trosku zmatok... ale suhlasim, ze herci by mali byt dostatocne viditelni, lebo v podstate, ked ja studujem nejaky serial,ci film,tak si najskor pozriem obsadenie a Jared a Jensen, tych ludia poznaju aj z GG ci zo Smallvillu,chapete, mozno niekomu tukne,kto na to narazi a zapaci sa mu to.takze ti herci by mali byt viditelni. a este jedna vec- ked sa budu rozdelovat tie ulohy, spisujeme vsetko sami, z vlastnej hlavy, hej? ci nie?
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 19:56

Já bych to pak udělala jednoduše, klidně bych něco přeložila, pak bych to nějak předělala a je to.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 19:58

No, pokud ti to půjde, tak klidně můžeš z hlavy, Faith. Laughing Laughing Já bych se klidně "inspirovala" Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 284389 popisy co mají na anglické wiki a vůbec co kde je a upravila bych to podle sebe. Ale pokud budete tak skvělé a něco vymyslíte ze své hlavy, bude to úplně nejlepší, samozřejmě. Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 258431 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 258431 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 430869 Záleží na vás, jak se kdo na co bude cítit. Wink
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:05

No já se hlásím určitě taky na úkoly. Twisted Evil Twisted Evil
Jinak to co píše Faith ...s tím souhlasím. Já taky koukám hned po tom,o čem to má být, kdo tam hraje Twisted Evil A pak si zjišťuju, kde ten herec ještě hrál. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:11

no ja som to pochopila, ale ja by som napisala aj charakterstiku postav aj zivotopisy hercov. ked ich chcete mat tak viditelne, tak by som navrhla, ze by sme mohli napisat par viet o jensenovi a podto charakteristiky deana a to iste so samom alebo tak nejako Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 999804 co sa tyka textov, tak ja uz mam par veci vymyslenych, co som musela pisat do skoly a ja to asi budem pisat z vlastnej hlavy aj ked sa samozrejme necham inspirovat tym co, uz bolo napisane Very Happy takze novy napad:

Úvod
Dejová línia

-Prvá séria
-Druhá séria
-Tretia séria
Epizódy
Hlavné postavy

-dean/jensen
-sam/jared
Vedľajšie postavy
-john/jeffrey
-bobby/jim
-rubi/kattie
-bela/lauren
-ellen/samantha
-jo/alona
Prvky zo seriálu
-Kolt
-Impala
-Roadhouse
Fakty
-Poznatky
-Vedeli ste, že
-Zaujímavosti
Supernatural medzinárodne
Odkazy


este by sa tie epizody dali presunut nizsie asi Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:20

No, je tady ještě jeden problém. scratch Jak to chcete udělat, všechny ty popisy a tak? scratch Dívali jste se třeba na Epizody na anglické wiki? Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 677692 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 677692 Ti tam toho mají, to je hrůza. Tak nevím, jak si to představujete, jestli všechno (včetně třeba životopisu herců) chcete mít na jedné stránce Shocked Shocked nebo na to odkazovat na nějakou další, co vytvoříme speciálně, tak jako to mívají ostatní? Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 999804

Protože třeba Jensen a Jared už na wiki mají životopis, tak nevím, jestli nás tam automaticky neodkážou. Shocked
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:23

Já bychsi to rači napsala sama, kdyby nám to povolili...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:28

Tak to je další problém.... na té stránce o SN by to vypadalo divně, psát jejich životopisy a všechno... a odkázat na svoji novou nemůžeme, protože se nesmějí zakládat jiné, už existující. A Jensen i Jared už svoje mají. Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 Max. bysme je mohli upravit podle sebe. Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:30

To by možná šlo Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 999804 Já sem teda jště ty jejich neviděla, ale už teď vim, že se mi to líbit nebude.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:31

Zostáva potom jediné, upraviť ich podľa seba.
Dion: Neviem, nezabudli sme na Mary? predsa len sa tam vyskytne 3x, tak aby bola W family komplet Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:32

Anwiel, Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 316745 ty mě zabiješ. Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 316745 Mluvíš mi z duše. Ještě než jsem je viděla, bylo mi jasné, že mi nebudou vyhovovat. A taky že ne. Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 Stručněji už to udělat nemohli. Nebo to aspoň mohli nějak hezky uspořádat. Tohle přijde hrozně chudé. Rolling Eyes Evil or Very Mad Hlavně Jared! Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 449740 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 11674
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:33

Ešte poznamenávam, že do Sam Teamu sa pridali Janka a Silvia Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:36

Jooo, jsme nejsilnější team! cheers Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 77756 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 170639 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 99937

Představte si, že Jaredův životopis založil nějaký student ze Znojma! Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 677692 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 677692 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 677692 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 677692 Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 873139 tak tohle snad není možné, aspoň nějaká fanynka o něm mohla napsat. Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 202744 To se musí napravit! 606
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:38

Já si můžu oddychnout, že Jeff tam nic nemá, to bych už vážně dostala infarkt, když sem viděla tu hrůzu u J2.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 20:56

hmm no tak potom to asi mozme ist upravit alebo ja neviem no Rolling Eyes ja som myslela, ze par viet by sme k nim ako hercom mohli napisat aj tu, ale ak sa vam to zda byt dlhe.... ja len, ze takto by sa mi to asi pacilo viac, ak by sme si to mohli urobit podla seba, ale tak budis no. mozme kludne odkazat na tie dalsie stranky a ist si ich prerobit podla seba.

+okey tu mary som zabudla 603
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:03

no...mozno som zle zadala,ale mne na wikipedia.sk nic nenaslo ani o Jensenovi,ani o Jaredovi, hoci je spomenuty v teme o GG, ale ich mena tam nikde nie su. takze my vlastne mozeme zacat odznova
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:04

No, pár vět bycsme tam napsali určitě a pak odkázali na tu jinou stránku, tak by to bylo asi nejlepší.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:04

vazne? tak super Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 170639 to si to potom mozme odkazat, asi to tak bude lepsie Very Happy
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:07

aj ja si myslim Dion Very Happy
ale dost ma prekvapilo, ved oni su celkom znami... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:09

este k tym obsahom, tak ja by som k epkam dala veticku, dve mozno tri, ale tam to nejako dlhe nerobit, skor by som sa zamerala na obsahy celych serii.

faith: no tak ale o to lepsie pre nas Very Happy mozme to spravit my, podla seba a pekne kvalitne Very Happy
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:13

no, myslim, ze to je skvely napad. tak cely obsah celej serie a jedna dve veticky k jednotlivym epizodam... to sa mi paci. to bude aj prehladne.
ved to. tesim sa,ako budem behat po zahranicnych strankach a kompletizovat veci o Jaredovi Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 170639
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:21

no to aj ja sa tesim na jensena Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil heh som zvedava ako sa to vsetko teda vyvinie Very Happy inak ja sa hlasim aj na ten uvod, lebo tam ako som vravela mam uz nieco napisane, tak by sme z toho nieco mohli vybrat Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 999804
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:24

no podla mna by sme si to nejak tak mali podelit, najskor kto chce co chce a potom zvysne...
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty23.07.08 21:25

bude treba pockat na nase mudre mozgy, nech nas teda rozdelia a uz by sme sa do toho mohli dat, nie?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 8 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next
 Similar topics
-
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: