Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 19:51

Tina, mrkni na to. Už by to mělo být v pohodě. A ještě jsem tam udělala pár drobných úprav. Twisted Evil Laughing Ale toho si asi ani nevšimnete. Wink

Sarinka, to logo je úžasné, ale nevím, jestli si nebudou myslet, že je to screen z TV! Protože to vypadá úplně stejně. affraid cheers Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 214863 Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 19:52

Chrys: Už som to pozrela a teraz je to presne tak, ako má byť, no čo viac dodať, si super Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 103511 aké menšie úpravy máš na mysli? confused
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 19:55

Jen jsem upravila ten Supernatural v závorce na začátku, aby byl pěkně vidět Twisted Evil Twisted Evil . A název v tabulce jsem dala normálně a ne kurzívou, ať to máme stejně. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 284389 Ale pokud by se vám to víc líbilo kurzívou, tak není problém to změnit. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 284389
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 20:02

Jeeeej, baby, vyzerá to úplne že... 702 702 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 430869 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 430869
Ja sa teraz musím na chvíľu vypariť, ale potom môžem pomôcť s nahadzovaním na sk wiki, čo budete chcieť.. Wink
Chrys, I told you so.. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 284389 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 20:16

Sarinka napísal:
Chrys, I told you so.. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 284389 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 316745

Laughing Laughing No jo, já jsem nevěděla, že to dokážeš tak přesvědčivě. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 377283 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 316745
A jak tedy s tím obrázkem? Můžu ho tam načíst, jakože jsem autorem? A aby ho všichni volně používali, ale musli uvést jméno autora? Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 207306 Mám pocit, že to určitě naprčím, protože už mi ze všech těch licencí a šablon "mírně" hrabe. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 862204 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 49896
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 20:20

Teraz taká otázka (skôr k Dionke): Ten úvod by bol pripravený k nahodeniu na wiki? Abo to tam dáš ten správny sama?
Aby sme to mali tie wiki narovnako editované Wink

EDIT: Ten článok z 1. dejovej línie sa mi páči, už som tam žiadnu chybu nenqšla, bytosti sú vysvetlené tak, že je jasné, že nezabíjajú aj tie dobré bytosti a aj tie schopnosti sú dobre vkomponované. Je tam síce tá neskutočne dlhá veta, ale myslím, že s čiarkami je to vyriešené dobre, takže sa človek nestratí v tom, že čo bolo na začiatku vety. Alebu ju rozdelíme? Neviem, to by potom asi stratila zmysel, takže nič, necháme to už tak ako je. Ešte len otázka, kto to preloží do svk?
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 20:47

no uvod uz je hotovy, dokonca som opravila aj tie chybicky, co si vsimla sarinka a ostatni, takze ho mozem opat preposlat uz v spravnom zneni a mozes ho tam nahodit. myslim, ze bude lepsie ak budes len ty veci nahadzovat, aby sme v tom potom nemali bordel a nenahadzaovali sme si tam veci ako chceme... takze idem to ja preposlat na mail tu finalnu verziu a mozes ju tam dat Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 20:48

Tina, psala jsem o překladu Faith. Tak uvidím, co odepíše. Wink

Tady je další návrh tabulky. Co vy na to? Ty popisky jsem tam napsala jen tak narychlo co mě napadlo, tak doufám, že na výsledné podobě se postupně dohodneme. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566


Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Th_11045_3_122_23lo
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 20:54

no mne sa ta tabulka paci 601 super chrys cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 21:46

Tak se mrkněte na naši finální podobu zatím. Rolling Eyes Mám tam nějaké nesrovnalosti v textu kvůli tomu pitomému názvu Lovci duchů. Mad Mad Mad Mad Ale už na to fakt kašlu, kdyžtak se to dořeší časem, už na to nemám nervy. Ten název mě fakt vytáčí, idioti na Primě. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 202744 Ale přejmenovat jsem to musela. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 868694
Aspoň že v odkaze zůstalo napsané Supernatural. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 316745
kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Supernatural
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 21:47

affraid clovek si vyde na chvilku nadychat sa cerstveho vzduchu a tu sa deju velke zmeny affraid
1. seriu som uz prelozila, hodila som to do toho druheho topicu. tak mi napiste, co tam podla vas je zle, s niektorymi vetami som mala mensie problemy,ale snad som ich dala spravne.

tabulky su inak super Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566 Sarinka nadherne logo Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 22:13

Chrys: Je to super, už sa to naaaozja krásne rysuje Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566 Keďže máme zatiaľ článok o SN tak, že sa na ňom pracuje, mohli by sme tam priebežne hodiť ten rozdeľovač, tú tabuľku, čo si tu niekde už hádzala Chrys, aj keď sme sa dostali len po postavy, časom to určite ešte pomeníme, ale proste ten úvod je už na prvom mieste v tom rozdeľovači. Lebo dnes večer hodím úvod, plus aj dejovú líniu prvej série, ak budete súhlasiť s jeho finálnou podobou.
Ešte potom len otázka, že ak sami to nejako podarí, hodím tam už aj to naše logo?
Takže od Dionky úvod máme v maily, ešte len od Faith si počkám, či sa to schváli dnes alebo zajtra.
Faith: Tá podčiarknutá veta znie super, tak naozaj dobre, neviem, čo by som na nej menila Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 949816
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 22:20

Tina okey Very Happy ja len, ze ci tam nevadi to dvakrat "ci" hoci to tam nerobi az taku sarapatu. na prvy krat mi to hrozne bilo do oci,teraz je to v pohode Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 22:55

SkreechTina napísal:
Keďže máme zatiaľ článok o SN tak, že sa na ňom pracuje, mohli by sme tam priebežne hodiť ten rozdeľovač, tú tabuľku, čo si tu niekde už hádzala Chrys, aj keď sme sa dostali len po postavy, časom to určite ešte pomeníme, ale proste ten úvod je už na prvom mieste v tom rozdeľovači.

Myslíš ten infobox s obsahem? Ten se tvoří automaticky, jak se vkládají kapitoly. Nebo to tam chcete hodit předem a pak jen doplňovat texty? Wink
Z čehož vyplývá otázka, jak se domluvíme na těch názvech? Další "kapitola" se bude jmenovat Dějové linie a pak už se bude psát jen 1. série atd? Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 207306

Edit: Tady jsem odfotila jak by to rozdělení asi vypadalo, podle sestavení od dion. Jen mi není jasná jedna věc. Kam dáme to upozornění o spoilerech? Vidím to na celou stránku, protože podle mě budou spoilery všude - Kolt, Roadhouse, Ruby, Bella..... scratch scratch scratch

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Th_18678_Editace_s25_122_494lo
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 23:01

hmm no pokial suhlasite s tym rozdelenim, tak to vyzera ok Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566 no a tie spoilery by som asi dala hned hore ako upozornenie Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 999804 ono je fakt, ze okrem uvodu je vlastne takmer vsetko ostatne spoiler Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 999804

a k tej vete, co sa faith nepozdavala, tak ja som ju trosku upravila, aby tam dvakrat nebolo to ci, tak to mrknite vedla, ci je to ok Wink
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty25.07.08 23:49

Omlouvám se, že otravuju, ale opravdu se mi nechcou procházet všechny nově popsaný stránky. Nemůžete mi někdo stručně vysvětlit, na čem jste se domluvili a jestli se můžu přidat a zapojit se do toho taky?
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 1:35

Ahojky Madlen Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 141695 Ďalšia nová pomocná dušička sa hlási Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 469569 V PM ti pošlem všetky heslá a loginy, čo sme sa dohodli. Zadávanie úloh Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 207306 Mno, to je tak, že ešte napíš, do akého teamu budeš patriť, či Sam Team, Dean Team alebo John Team (len mierne poznamenávam, že Sam Team má už 4 členov! 603 ostatné Teamy majú po 2 členoch)
Teraz sme napríklad dorobili články o dejových líniách 1 a 2 série, ešte budeme riešiť aj 3 sériu potom.
Ďalším krokom bude písanie článkov o Hlavných postavách, tam sa ešte moc nevie, čo sa bude konrétne písať alebo tak. Ono na výber je veľa vecí, o ktorých môžeš písať, len by som ti poradila kuknúť topic wiki úkoly, aby si vedela, čo sa už asi približne napísalo, čo sa bude písať, čo Chrys povie, aby sa napísalo atď. Tu môžeš potom napísať svoj postreh k danému článku po gramatickej, obsahovej, alebo hocijakej inej stránke 703

EDIT: Viem, že som sľúbila zeditovanie tej našek wiki.sk, ale pozriem sa na to až zajtra ráno v robote, oki Wink Question
Chrys: dik za PM, snáď po 2 kávach z rána pochopím tie pravidlá, čo tam po mne chcú a nahrám obrázok potom tam, kam patrí Razz
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 7:43

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 170639 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 170639 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 170639 Podarilo sa!!!!!Máme náš vlastný obrázok aj s licenciou Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 170639 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 170639 Ja sa vytešujem jak malá Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 316745

Takže zatiaľ to vyzerá takto, viem, že to červené more tam dosť bije do očí, ale časom to vylepšíme Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 868694

kód:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Hrozba_z_temnoty

a tu je link na obrázok z wiki.commons

kód:
http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:SNWiki_logo.png

Musela som tam vytvoriť konto, je presne také isté ako na wiki.sk aj s heslom, mail o potvrdení emailu som už potvrdila, takže tú správu potom ignorujte Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 868694 Prajem všetkým krásne ráno Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 258431
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 9:00

Tina, nevím, jestli bych tam dávala dpředu celý ten obsah...mám strach, aby se nám do toho nezačal někdo montovat, když uvidí, o čem všem tam chceme psát. scratch scratch
Jo a já ty odkazy zatím nebudu dávat (mám namysli slova do odkazů), jedině že by to časem ti aktivisti doplnili, protože mi přijde zbytečné, aby svítily červeně, když o nich stejně není a nebude žádný článek. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 999804 Kromě toho, třeba slovo "Sama Winchestera" stejně nebude odkazovat na Sama, leda by se k němu dolnil ručně odkaz na "Sam Winchester". Musíme se nějak domluvit, jsem z toho jelen.
A ještě něco, na co mě upozornila evetka. Ty skupiny Kansas a Boston odkazují na města. Nebylo by lepší odkazy zrušit? Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 868694 Já jsem je raději zrušila, přišlo mi to divné. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 999804

A jdu taky na ten obrázek. Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 325299 Jsi dobrá, doufám, že to taky zvládnu. cheers
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 11:27

Chrys: To s těma odkazama na Kansas a Boston je dobrej nápad, když ten odkaz neodkáže na tu skupinu, tak by tam neměl bejt.

Tina: Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566 Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 312566 Ta stránka vypadá hnedka dobře, když je tam obrázek!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 11:50

Mrknětě se na to.... Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 999804 Nedělala jsem tam žádné odstavce, aby to nebylo ještě víc roztáhané.... Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 999804
kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Lovci_duch%C5%AF
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 13:15

Pôjdem to teda poopravovať tie odkazy a budem sa riadiť podľa vášho textu. Tak isto skrátim aj tú tabuľku s tými odkazmi Wink O chvíľu sa teda na to mrknem, len vyženiem z objektu posledné spanilé krásky Razz

EDIT: Baby, viem že je to otravné, ale mohli by ste mi na mail posielať finálne verzie článkov? aj tie, čo už sú aj na wiki.cz, nech to máme pre každý prípad tam uložené v zložkách a ešte jedna vec, pošlete mi slovenskú 1. dejovú líniu? Dikes Wink
Chrys: Idem sa pozrieť aj na ten obrázok Razz
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 13:24

SkreechTina napísal:

EDIT: Baby, viem že je to otravné, ale mohli by ste mi na mail posielať finálne verzie článkov? aj tie, čo už sú aj na wiki.cz, nech to máme pre každý prípad tam uložené v zložkách

Zrovna jsem se na to chystala, protože mi došlo, že to tam vlastně není. A vidím že už jsi na to taky myslela. Twisted Evil Wink Tak to jdu poslat.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 13:30

Oki, dikes moc.
Teraz som kukala wiki.com a tam tie postavy Sama Dean sú len spomenuté, kliknete a otvoria sa vám v novom okne, tak by sme to aj my tak mohli urobiť, bo Dean a Sam budú mať rozsiahly opis ako postavy, tak isto aj herci. Pozrite si to a napíšte, čo si o tom myslíte.

kód:
http://en.wikipedia.org/wiki/Supernatural_%28TV_series%29

Chrys, obrázok som tam dala, ešte pokontrolujem, aby to vše sedelo aj po licenčnej stránke, bo na wiki.sk je poznámka, že ten obrázok sa môže zdieľať aj na iných wikách Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty26.07.08 13:32

mne sa celkom paci na en wiki, ze je tam nova stranka o bratoch, ale myslim, ze to vsetko u nas netreba davat. zda sa mi tam toho az velmi vela affraid
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 16 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 16 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: