Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 13:35

Viem, že by bolo jednoduchšie hodiť na jednu stránku, ale ako som napísala, pouvažujte a potom to nejako dotiahneme Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 13:36

no a keby sme to hodili na novu stranku, tak kolko tam chcete podavat? samostatnu stranku budu mat ale na sto percent herci, nie?
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 13:39

No herci určite, tí u nás tránku nemajú vôbec Rolling Eyes trapaaas, čo? Ale všimla som, že na wiki.cz už je nejaký obkec k Jaredovi a Jensenovi...
Ešte mi pls sendnite niekto ten finálny svk článok z 1. dejovky Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 260605
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 13:42

Jé, tak takhle jsem tam ten obrázek taky měla daný. Laughing Laughing Laughing Ale přišlo mi divné, že je u něj napsané Hrozba temnoty, tak jsem měla strach, jestli z toho nebude problém a nemusí se to nějak znovu nahrát na českou wiki nebo tak. scratch

No a ty postavy, o tom zrovna píšu v úkolech. Já bych to 100% udělala jako na en wiki. Prostě jen odkazy a popisy na nových stránkách. Ono se to tak správně i má dělat, protože jedna stránka nesmí být příliš dlouhá! Exclamation Proto se odkazuje na samostatné. Takže John, Dean, Sam, prostě všichni, koho budme chtít zmínit, budou mít vlastní stránku. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 13:47

Chrys: Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 316745 teraz som ti písala v PM, jaj, my myslíme rovnako Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 316745 Ten obrázok, aby nebol problém, skúsim na wiki.commons zmeniť tak, aby tam boli oba názvy, aby teda niekto iný do toho nerýpal Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 868694
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 13:58

Tina mas uz tu prvu seriu? ja som ju vcera davala do tej druhej temy a Dion tam este upravila tu jednu vetu,ale inak je to tusim kompletne. neviem,ci to niekto dal na mail.
a vsimla som si, ze o J3 tam nic nie je. podla mna je to o to lepsie.mozme zacat odznova Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 14:03

Bože, vy ste to ale chrumkavo spravili... 702 702 Normálne máme licencovaný obrázok, no toto... Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 284389 Hlásim, že podvečer, keď sa dotrepem domov, by som sa vrhla na nejaké tie zaujímavosti, ktoré preložím z en wiki... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 14:12

Faith: Na maily práveže nič nie je No Mohla by si my to poslať tam? Nechcela by som niečo dopliesť s tým, že by som tam hodila inak upravený článok a tak. Prepáč, že ťa takto otravujem, ja len viem, že každý autor si pozná to svoje dielko lepšie ako čitateľ Wink
Tak krásne to znie, že začať odznova, mi z duše hovoríš 603 Len sa musíme vyvarovať tam potom slov ako: úžasný, božský, dokonalý a pod 601
Sarinka: Vďaka patrí aj tebe, ty si ten obrázok urobila 703 Si boss

EDIT:
Chrys: Chcela som sa ťa opýtať, ohľade toho spoileru - dáva sa pred článkom so spoilerom, alebo tesne pod tú čiaru toho článku?
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 14:32

Tina ty nikdy neotravujes Wink uz som to tam dala. Len si prosim ta nevsimaj to "Kate Winchester" to vzdy zadavam, ked vytvaram nejaky mail a netusila som, ze to tak zobrazuje 603 no takze 1.serka je uz tam.
noooo tak neviem, ci sa vyvarujeme, ale urcite sa o to pokusime lol!
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 14:40

SkreechTina napísal:

Chrys: Chcela som sa ťa opýtať, ohľade toho spoileru - dáva sa pred článkom so spoilerom, alebo tesne pod tú čiaru toho článku?

Aha, dobrá poznámka... Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804 Nevím, jak by to bylo lepší. Každopádně u jednoho seriálu jsem to viděla až pod čarou....takže hodit to až pod nadpis "Dějové linie"? Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 14:44

Faith: som kukala, že aký winchester sa to tam ozval Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 316745
Chrys: Asi by sme to mohli dať pod tú čiaru, bo keď je to takto nad, môže to znamenať komplet celý článok spoiler....Vlastne s tými spoilermi budeme mať dosť problém Rolling Eyes Aj pri opise postáv napríklad....

EDIT: Ono keď ten spoiler dáš pod to "Dejové línie" super sa to tam hodí, apoň nemusíme písať nejaký obkec k nadpisu Dejové línie Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 14:55

No, já jsem totiž přemýšlela o tom, že bych nechala trvání spoileru až skoro na konec. Prostě přes herce/postavy i přes Kolt atd. Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804

Jdu to spravit pod čáru. Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 284389
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 21:22

Díky za info Wink Jen než se ještě naplno připojím, tak to bude trošec trvat. Musím se trochu dostat do obrazu, co a jak... No nic, jdu se mrknout do úkolů.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 22:55

tak ja si zajtra dufam najdem cas a prerobim tu tretiu serku, aby bola viac tajomna, takze prosim o chvilu strpenia ja uz snad nieco s tym textom vymyslim, tak by to sedelo k opisom predoslych serii a nevybafla som na nich vsetko naraz Wink

este len taka otazocka, ze ani legendy tam nechcete nechat? lebo potom neviem, ci to zase nebude prilis kratke, ak by som to vypustila Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804 no nic, zajtra na to pozriem, teraz mam hannibala Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 23:12

dion, taky právě nevím, co tam bez těch legend bude.... Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804 No nic, ještě popřemýšlíme. Něco by se ta určitě dalo dát, stejně to bude spoiler tak či tak, takže to zas úplně všechno tajit nemusíme. Wink

Jo a co ta Lilith, ta tam asi musí být určitě zmíněná, že?
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty26.07.08 23:15

no, Lilith tam bezpodmienecne musi byt... ale netreba ju tam nejak velmi rozvadzat Wink potom myslite na to, ze sa bude zasa nadvazovat 4 seria
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty27.07.08 0:04

Aj keď je Lilith neskutočná b----h, musí tam byť Wink

Baby, ak má niektorá z vás ča, helfa by mi s Johnom? Problém mi robí hlavne táto časť:

John si so svojou ženou Mary založil rodinu a narodili sa im Dean a Sam Winchesterovci. Vlastnil čierne auto značky 1967 Chevrolet Impala. Jeho pokojný život sa však radikálne zmenil po smrti jeho manželky.

-mám tu pocit, že to Dean a Sam vyznieva, že sa im narodili dvojčatá
-Neviem, či tam nedám ohľade auta len Impala, lebo bude o nej viacej napísané na inej stránke
-neskutočný PROBLÉM mi robí skloňovanie mena Winchestrov/Winechesterovcov.....Ja mám v tomto mierne zmätok, teda čo sa týka sloviny, neviem baby, či máte s tým aj vy taký menší problém aj v češtine Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804
-posledné slová by som dala "po smrti milovanej manželky"

Ešte v tom odseku Život lovca doopravím menšie chyby, lebo som si všimla, že sa mi tam napríklad 2x opakuje slovo syn a pod chybičky Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty27.07.08 17:37

Inak ľudkovia, čo sa týka obsahov jednotilých epizód, tak budú stačiť oficiálne popisy od WB/CW, nie? Oni to majú tak dobre napísané a nič tam také podstatné neodhaľujú a tiež nie sú ani nejaké dlhé...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty27.07.08 17:49

No pokud by se mohly opsat (respektive jen přeložit), tak bych byla jedině pro. Twisted Evil Aspoń by to nemusel nikdo vymýšlet a ušetřil by se čas na jiné věci. cheers
Mně se právě líbí, jak to mají stručné. Možná bysme k tomu max. doplnily jednu větičku, kadyby to bylo až moc o ničem. Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty27.07.08 18:09

okey ja som pozerala na tu tretiu serku, ale dnes ma v tomto smere nic nenapada. stale mi chodi po rozume len poviedka, takze idem skusit napisat pokracko a potom na to mrknut znovu a dufam, ze ma osvieti Laughing

k tym epkam, by bolo super, ak by sme mohli len tak strucne ten preklad, lebo oni to maju fakt dobre Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 999804

no a tini k Deanovi a Samovi: a narodil sa im syn Dean a o par rokov na to aj Sam alebo tak nejako, ak ti to pride, ze to vyznie akoby boli dvojcata, lebo pravdu povediac mas pravdu, ze to znie trocha divne Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 868694

myslim, ze ak napises len impala, tak to uz vsetci pochopia, lebo je aj v uvode spominana 703

co sa sklonovania tyka, tak to ti ja nepomozem, proste gramatika mi nejde

no a viac sa mi paci tvoje po smrti milovanej manzelky 603

no snad som aspon trocha pomohla 603
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty27.07.08 18:15

Tina po smrti milovanej manzelky znie lepsie Very Happy
sklonovanie... Winchestrovcov, bez Winchestrovcov, s Winchestrovcami, dam Winchestrovcom, vidim Winchestrovcov, o Winchestrovcoch. to meno sa mi uz pletie. ale mne to pride logicke Wink Winchestrov skor ide do cestiny...aspon mne. ale sice...ja pouzivam Winchestrovcov. znie mi to lepsie Wink
k tej Impale tiez suhlasim.
ale zasa... s Winchestrovymi bratmi 603
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty27.07.08 23:11

Tak jsem se dívala na anglické popisy epizod. Doufám, že máte na mysli tu stránku, kterou mi Chrys posílala ve zprávě. Do pátku mám teďka čas, tak můžu zkusit něco přeložit. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty28.07.08 1:22

Teeeda, nie som tu pár hodín a čo sa tu nedeje Wink
Chrys: Naozaj by som sa ti chcela veľmi pekne poďakovať za tie tabulky, že si sa s tým "bavila", ešte idem prejsť všetky tvoje PM, aby sme doladili tie maličkosti, ale čo som vlastne chcela: Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 104346 Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 104346 Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 104346 si naozaj borec.
Baby, dikes za pomoc s Johnom, a to s tým skloňovaním, no, snáď za to nedostaneme po prstoch Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 812801 Takže ak budem mať finálnu upravenú verziu (ktorá je len polovicou textu o Johnovi Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 583517 ešte toho o ňom bude Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 868694 ) môžeš to potom preložiť, evetka.
Všetkým by som chcela sem hodiť veľkú Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 104346 Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 104346 Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 104346 za vaše komenty, postrehy, články, námahu a robotu, vážim si to a som naozaj happy, že môžem s vami robiť na tejto spoločnej veci. Snáď sa k nám pripoja aj ďalší - hlavne ten Sam team tam má nejako moc členov Suspect - ale inak nič proti tomu nemám Razz :alien:
Idem teda dobehnúť robotu, čo som dnes zameškala :alien:
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty29.07.08 0:36

no ja na tyzden odchadzam prec a hoci budem sem tam na fore, viac napisat asi na teraz nebudem moct. takze tu tretiu serku si prerobte ak to potrebujete a ja sa tu stavim a s niecim malym este pripadne pomozem, ale neviem ako na tom bude s netom Rolling Eyes takze zatial sa majte krasne a drzim vam palce Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 312566 Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 312566 Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 312566
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty29.07.08 8:54

Tina a je nejaky problem s tym, ze viac ludi je v Sam teame?? ved tam sa nic take nerozdeluje na Dean/Sam, ci nie?
Dion budes nam tu chybat Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 71416
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 17 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 17 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: