Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Osudový polibek

Goto down 
+12
dzajnisko
Violet
SNAdeline
renáta
dion-fortune
sonca12
milleniumfalcon
Madlen
Soniq
SNlois
Ettie
Mason
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 14:51

Mason: ja ho mám rada Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil neviem, ale celkom sa mi pozdáva 603
Návrat hore Goto down
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 14:55

uuf..to je teda otázka na zamyslenie Osudový polibek - Stránka 7 999804 teeda aspon pre mna Osudový polibek - Stránka 7 316745 Osudový polibek - Stránka 7 316745 úprimne povedané nevieeem presne,bo Jack je pre mna doosť záhadná postavaa..mna už prekvapilo pri nom to,že je Bobbyho démonsky brat Osudový polibek - Stránka 7 284389 nevieem čo nového nám o Jackovi ešte prezradíš,tak sa nechám prekvapiť a až potom sa uvidí 703 703 703 a inak si ma potešil správou,že ďalšie pokračovanie bue takto skoro Osudový polibek - Stránka 7 949816 Osudový polibek - Stránka 7 949816
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 15:25

Takže najprv sa vyjadrím k Jackovi,mne je sympatický a má svoj štýl je veľmi zaujímavá postava Twisted Evil no a teraz k pokračovaniu chlapče ty to tu kiluješ je to namakané stále napínavé prekvapujúce proste úplne fantastické ,ale to ty dávno vieš lebo mne už dochádza zásoba chváliacich slovíčok jednoducho si môj king Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 15:42

ty vole! no uzasne affraid affraid affraid affraid chudacik John... jak sa teraz rozhodne,to som fakt zvedava. ja mam pri tvojej poviedke pocit, ze jeden z nich fakt zomrie (je to spravny pocit? dufam, ze nie) lebo fakt nevidim ine vychodisko.Ale ja na Johnovom mieste dam na radu Jacka a asi vpustim do Deana demona, nech je silnejsi a nech sa mu vratia spomienky Wink
k tvojej otazke- Ja mam Jacka rada Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 15:58

Faith: u tebe se mi líbí, že se to ze me snažíš vypačit. Zkoušíš to i u ostatních autorů/autorek?
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 16:09

Mason: Ja?? ale prosim ta . (sakra, ja som si myslela, ze to je take mile a nevtieravo nenapadne Evil or Very Mad ). Ja sa len tak pomimo pytam a zhodnocujem svoje nazory,ci mi funguje este ten siesty zmysel 603
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 17:13

Faith: ale nezahováraj, ty sa vždy vypytuješ, čo bude Laughing Laughing Laughing Laughing
inak Mason dúfam, že teda nájdeš spôsob akým to prežijú obaja, lebo inak Osudový polibek - Stránka 7 132752 heh neboj len žartujem, ale aj tak by si mohol myslieť na srdiečka svojich čitateľov a nespôsobiť im infarkt Osudový polibek - Stránka 7 260605


Naposledy upravil dion-fortune dňa 20.08.08 17:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 17:23

Hej ,ale ako Mason vážne mysli na nás lebo už aj tak dostávam šoky a nie to ešte,aby som mala infarkt 602
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 17:35

Máme tu další část a pomalu vjíždíme do finále Twisted Evil

„Nedokážu to, nemůžu zabít vlastního syna! Kašlu na to, co řekla nějaká ženská.
„Pak je tu tedy velký problém. Nech ho přijmout démona nebo ho „Sam“ najde a zabije a věř mi, ty ho před ním nedokážeš zachránit.“
„Nemůžu z něho udělat démona, to by mi Mary nikdy neodpustila.
„stejně jako by ti nikdy neodpustila, že jsi nechal zabít jednoho z jejich synů.“
„Já jsem je přece…“
„Smiř se s tím Johne. Bud ho necháš ovládnout démonem anebo „Sam“ zabije a bude po problému.
John se rozmáchl, ale nakonec ho neuhodil.
„Tohle už nikdy neříkej.“
„Jste snad nějací únosci, co po me chcete?“
„Deane! Copak si na níc opravdu nepamatuješ, copak tě vážně ten démon připravil o všechny tvé vzpomínky,“ Johnovi se při těch slovech třásl hlas.
Dean na něj hleděl a v jeho očích byl znát soucit, jako by si myslel, že ten muž, co na něj teď mluví, je nějaký narušený blázen, který utekl z ústavu a asi ho unesl i když si na to nedokázal vzpomenout.
John mu to v těch očích viděl a nedokázal se na to koukat.
Otočil se k jackovi, který tam nehnute stál.
„Tvrdil jsi, že deanova šance vzroste, když půjde do pekla, tak proč tu stojíme?“
„Johne. Tohle jsem sice řekl…“
„Takže jsi lhal, tak jako u jiných věcí?“
„Ne. Mluvil jsem pravdu. Pokud by se Dean dostal do pekla, výrazně by toho démona oslabil, ale copak vám to nedošlo?
Copak si opravdu myslíš, že i kdyby se Dean do toho pekla dostal, že by tam přežil tak dlouhou dobu na to, aby se tomu démonovi mohl postavit jako člověk?“
„Ty ses nám to snažil naznačit po celou dobu? To jak si říkal, že ho dean muže porazit v pekle, že tam je ten démon slabší, proč si neřekl rovnou, že musí mít v sobe démona, aby se mu mohl rovnat?“
„Nešlo to. Byl jsem svázaný jistou přísahou, kterou jsem nemohl porušit a..“
„Počkat! O čem to vy dva blázni mluvíte? Vy si opravdu myslíte, že něco jako démoni existuji, jste asi vážně totální cvoci.“
„Deane! Prosím tohle už neříkej, ani nevíš, jak moc me to ničí.“
„Tohle nemá smysl. Myslím, že to musí vidět.“
„Co chceš dělat? Jestli na něj vztáhneš ruku…“
„To opravdu nemám v úmyslu jen me pozorně sleduj.
„Takže ty si myslíš, že démoni neexistují?“
„To si myslí každý normální člověk a ať už na me zkusíte cokoliv, nikdy vám neuvěřím.“
„fajn. Pragmatický člověk, ale já jsem ještě ani nezačal a ty už me odsuzuješ?
Ustup Johne.
„Jsi si jistý, že víš, co právě teď děláš?“
„Budeš mi muset věřit. Odstup!
John tedy neochotné ustoupil dozadu.
„Chápu, že jsi tak nedůvěřivý.
Ono se taky není co divit, když ti zůstala jen jedna jediná vzpomínka a tou je pud sebezáchovy, který ti velí věřit jen tomu, na co si můžeš šáhnout, že, tak já ti něco ukážu,“ a po těchto slovech se v jeho obou rukách objevili ohnivé koule.
Dean o krok ustoupil dozadu, ale nezdál být se přesvědčený.
Jack se pousmál a poté pokračoval. V místnosti začala hrát hudba, světla poblikávala, dveře se začaly sami otvírat a stejně tak i zavírat, po stěnách začala téct krev.
„Je tohle všechno možné díky pomoci triku?“
„Nevím, jak jste to udělal, ale já na démony nevěřím!“
„vázne ne?“ podivil se Jack a pak se jeho oči rozšířily, ústa se mu rozevřela a vyděšený Dean sledoval, jak z jeho úst vylétá černý stín a pomalu se blíží k němu.
John chtěl k deanovi přiskočit, ale jakási neviditelná síla, mu v tom bránila.
„Jacku! Co to děláš?!“ zakřičel, ale tělo Jacka bylo ztuhlé.
„Jacku! Tohle nemůžeš! Tohle jsme si nedomluvili!“ zakřičel na ten stín, ale ten se stále blížil k Deanovi, který zbledl, po čele mu vyrazili krůpěje potu.
„to přece není možné! Něco takového neexistuje,“ jak tak šeptal, pootevřel o něco víc svá ústa a stín nezaváhal a proniknul mu do těla.
Dean vytřeštil oči, několikrát sebou škubnul odněkud k němu doléhal křik Johna.
„Deane! Deane!“
Asi po minutě se jeho oči vrátili do normálu, tělo sebou přestalo škubat.
John si uvědomil, že se zase muže hýbat a on na nic nečekal, přiskočil ke svému synovi a zatřásl s ním.
„Deane! Slyšíš me?! Deane! No tak mluv se mnou.
Dean na něho několik vteřin hleděl a až poté otevřel ústa a promluvil:
„Omlouvám se Johne, ale nebyl čas!“
„John s Deanem zatřásl!
„Co si to s ním udělal! Já ti věřil!“
Dean ho od sebe odstrčil.
„Tati přestaň! Chceš snad ze me vytřást duši?!“
„Deane? Jsi to opravdu ty? Můj syn Dean?!“
„Ano. Jsem to já. Vím, že je v mém těle, vím, kdo jsi, kdo jsem já a vím, že musíme zastavit Sama. Nejsem nadšený z toho, že je v mém těle, ale nesnaží se mě ovládnout, nechává mi volnost. Je to jako by mi našeptával, co mám dělat, ale konečné rozhodnutí je na me.“
„Deane…,“ John ho objal a z očí se mu vyhrnul proud slz a on se mu tentokrát nebránil.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 17:49

Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346 ano ano ano Osudový polibek - Stránka 7 258431 Osudový polibek - Stránka 7 258431 Osudový polibek - Stránka 7 258431 ja som vedela, že jack vojde do deana Osudový polibek - Stránka 7 284389 toto je super pokračko Osudový polibek - Stránka 7 258431 Osudový polibek - Stránka 7 258431 Osudový polibek - Stránka 7 258431 dean má späť spomienky Osudový polibek - Stránka 7 49896 Osudový polibek - Stránka 7 49896 Osudový polibek - Stránka 7 49896 a asi sa pôjde do pekla Osudový polibek - Stránka 7 49896 Osudový polibek - Stránka 7 49896 Osudový polibek - Stránka 7 49896 no jeeeeeeeeeej ja tomu neverím, to je skvelé Osudový polibek - Stránka 7 214863 Osudový polibek - Stránka 7 214863 Osudový polibek - Stránka 7 214863 fakt Osudový polibek - Stránka 7 430869 Osudový polibek - Stránka 7 430869 Osudový polibek - Stránka 7 430869 aaaaa 704 704 704
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 17:51

affraid affraid affraid my god..
ty kokso.. Osudový polibek - Stránka 7 103511 nemam slov..kaaaaaaaaaasa Osudový polibek - Stránka 7 104346
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 18:15

Ettie: Tebe tu často nevidám:)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 18:22

fuha ja tuto tvoju poviedku citam tiez a doteraz som sa nejak resp asi nijak nevyjadrila 603 ale poviem ti je skutocne perfektna 704 704 sice pri kazdom pokracovani to u mna vyzera na infarkt ale zvladam to Laughing ale je to uzasne napisane ... vzdy sa tesim na dalsiu cast a neviem sa od toho odtrhnut study je to take napinave ... a fakt tu si nemoze byt clovek nicim isty Laughing Laughing patri ti moja poklona Osudový polibek - Stránka 7 103511 Osudový polibek - Stránka 7 103511 Osudový polibek - Stránka 7 103511 Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 18:24

LittleDevil: děkuji, že ses připojila ke komentujícím a infarktový části mám rád...
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 20:20

Mason: to aj ja ale len vtedy ked ich píšem Osudový polibek - Stránka 7 316745 Osudový polibek - Stránka 7 316745 Osudový polibek - Stránka 7 316745 čítať to je už horšie. ale aj tak je to dobre aspoň si vždy musím prečítať dalšiu časť. a toto máš dobre vymyslené. a ešte k Jackovi, je celkom sympatický, a dútam že ked je v Deanovi tak mu pomôže.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty20.08.08 22:58

affraid on je v nom!!! koxo, Dean ma v sebe demona!!! affraid som sokovana nenormalne affraid ja som bola nenormalne na nozoch, ked Dean zacal s tym, ze demoni neexistuju a ze co si vymyslaju...ved to akoby ani nebol Dean. toto by Dean Winchester nikdy nevyslovil. Bolo mi to tak luto Osudový polibek - Stránka 7 71416 ale chvalabohu si na vsetko spomenul (ale teraz vazne, je to on a nie je to ziadny trik,vsak?? Osudový polibek - Stránka 7 71416 ). No som fakt velmi strasne zvedava, ci zachrani toho Sama a hlavne ako. Takze prosim dalsie pokracko co najrychlejsie Osudový polibek - Stránka 7 260605
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty21.08.08 12:03

Lilith se „Samem“ seděli na židlích a zdálo se, jako by na někoho čekali.
„Myslíš, že opravdu přijde?“otázal se „Sam“ Lilith.
„Jsem o tom přesvědčená. Pochybuji o tom, že by dokázal takovéto nabídce odolat. Co víc si může muž přát než být po boku své milované, kterou tak náhle ztratil.
„Sam“ se ušklíbl.
„možná, že naší matku miloval, ale tomu nebránilo, aby jí podvedl s nějakou děvkou a z jejich vztahu vznikla Deira.
„Chlap má prostě potřeby a Mary už byla několik let mrtvá, tak proč si trochu nezašpásovat i když zcela jistě nepředpokládal, že se z toho vztahu vyvine něco takového,“ Lilith se chtěla k „Samovy přitulit, ale on se od ní odtáhl.
Zatvářila se uraženě.
„Co je to s tebou? Nikdy předtím ti to nevadilo,“ chtěla se mu posadit na klín, ale on znovu ucuknul a Lilith spadla na zem.
„Co je to s tebou? Všechno vychází tak jak má. Dean bude za chvilku mrtvý a tobě už nebude nic bránit v tom, aby sis z lidí z jejich vzpomínek, udělal chutný piknik.
„Něco se děje,“ zamumlal „Sam“ a zamračil se.
„To je hloupost, co by se asi mělo dít.“
„Ještě nevím, ale cítím, že je něco v nepořádku, jako by se…,“ náhle se „Samovi“ zatočila hlava a on by upadl, kdyby ho Lilith na poslední chvíli nezachytila.
„Co je to s tebou? Chováš se nějak divně.“
„Něco se stalo! Dean znovu získal své vzpomínky,“ zachraplal slabě.
„To přece není možné. Získal by je jen tehdy, kdyby…,“ Lilith zmlkla a po tváři jí přeletěl výraz naprostého ohromení.
„Chceš tím snad říct, že je v Deanovi démon?
To přece není možné! Dean by nikdy démona nepřijal.“
„Já si nemyslím, že by ho přijal dobrovolně, ale na tom tak docela nezáleží, protože je to spříznění démon, který s tím člověkem žije v jakési synbioze a jsou tedy dost silní, aby…,“ „Sam“ nemohl mluvit, protože ho náhle přepadla nevolnost a on začal zvracet na podlahu.
Lilithin obličej se zkřivil hnusem.
„Chceš říct, že když je v jeho těle démon, tak jsi najednou slabý, že tě může porazit?!“
„“Sam“ zvedl hlavu a zašeptal:
„Je to jen dočasná únava. Ten démon není zas tak silný, ale Deanova touha me zabít ano, ale budu zas v pořádku, jen se potřebuji najíst.“
„Já me tedy nekoukej. Tohle tělo už nemá žádné vzpomínky.
„Sam“ se pomalu zvedl i když si nebyl vůbec jistý, jestli se udrží na nohou, jako by z něj přešla veškerá síla, kterou až doteď získal do těla někoho jiného.
„Musím se nasytit a ty mi musíš stačit,“ Lilith v jeho očích zahledla touhu.
Ta touha však neměla co dělat s jejím tělem, ale souvisela s jejími vzpomínkami.
„Tohle nemůžete udělat. Zcela jistě se někdo brzo najde, ale me nemůžete vysát ne potom, co jsem vám tak věrně sloužila, přivedla jsem vás na tenhle svět, darovala jsem vám tohle tělo, nemůžete mi to udělat,“ Lilith udělala několik kroků dozadu, ale ten démon byl očividně rozhodnutý z ní vysát co nejvíce.
„Nebraň se tomu Lilith a já ti slibuji, že to moc bolet nebude.
Ber to tak, že prokážeš službu svému pánovi,“ Sam udělal k Jo několik kroku.
„Víte moc dobře, že jsem pro vás ochotná udělat mnoho věci, ale jsem moc ráda na tomhle světe a když vysajete toto tělo, zničíte i me, tak to prosím nedělejte!“
„Ber to jako nutnou oběť, Sam jí chtěl přišpendlit ke zdi, ale v tu chvíli se za ním ozvaly kroky a on se otočil.
Spatřil Bobbyho, který k němu pomalu mířil.
„Štěstí stálo na tvé straně,“ prohodil k Lilith a pak se přiblížil k Bobbymu.
Ten před ním padl na kolena.
„Odpusť mi můj pane. Snažila jsem se, ale nešlo, vezmi me zpátky, učiň me zase tvojí následovnicí, chci po tvém boku bojovat proti Deanu Winchesterovi.
„V Samových“ očích se zalesklo, což Deira považovala za dobré znamení.
„Můžu ti říct, že ten démon Jack vnikl do Deana a navrátil mu všechny jeho vzpomínky a Dean se tak stal velmi silný a jeho otec se přidal na stranu svého syna.“
„Opravdu? To je vskutku nepříjemná novina, ale jsem za ní vděčný.
„Vážně? Takže me přijímáš zpět mezi své služebníky.
„Sam“ pohlédl na Lilith a ona pochopila, co má pravě teď v plánu.
„Čemu se směješ? Tys to leda pokazila,“ obořila se na ní deira, která chtěla vstát, ale „Sam“ jí to nedovolil.
„Jen zůstaň klidně klečet. Chtěla bys to odčinit?“
Deira zaváhala. Něco na jeho chování bylo podivné, ale nakonec přikývla.
„Ano. Chtěla.“
„Jsem moc rád, že jsi to řekla,“ „Sam“ sen pousmál, ale ten úsměv se Deiře vůbec nelíbil a najednou dostala nutkání z toho vycouvat, ale on jí nedal možnost.
Velmi rychle uchopil Bobbyho hlavu oběma rukama a Deira o vteřinku později pochopila, co s ní vlastně zamýšlí.
Bobby se pokusil vyškubnout, ale „Sam“ ho držel velmi pevně a Deira cítila, že Bobby začíná ztrácet své vzpomínky.
„Prosím! Tohle nemůžeš! Snažila jsem se ti věrně soužit, udělat vše tak, jak sis přál…,“ „Sam“ však nepřestával ba naopak ještě svůj stisk zintenzivnil a Bobby se začal třást z očí mu tekly slzy, z nosu, ze rtů z ucha mu začala vytékat krev.
„Pane prosím!“ úpěla zoufalá Deira, která se stále marně snažila osvobodit z jeho sevření, ale „Sam“, který pomalu ale jistě získával zpět svou sílu, rozhodne, nepřestával a Bobbymu začala na mnohých místech praskat kůže a z těch míst se začaly řinout potůčky krve, a čím víc vzpomínek Bobbymu sebral, tím více krve vytékalo, bolest hlavy se stávala intenzivnější, obraz se mu začal rozmazávat, celým tělem projížděla neutuchající bolest.
„Lilith pomož mi…,“ zaskřehotala Deira k Lilith, ale ta tam jen nehnutě stála.
„Prosím…, prosím…,“ vyrážel ze sebe v bolestné agonii Bobby, ale „Sam“ nepřestával a vytahoval jednu vzpomínku za druhou, až tam zbyla jen jedna jediná.“
„Prosím! Já vás prosím…,“ upěla Deira tiše, ale Sam nehodlal skončit.
„Děkuji Deiro děkuju,“ zašeptal jí do ucha a pak tu vzpomínku vytáhl a Bobbyho tělo na okamžik ztuhlo, pak z jeho úst vyšel strašlivý křik, vytřeštil oči, několikrát sebou jeho těla škubla a poté, když od něho „Sam odstoupil, kleslo k zemi,
Bobby byl mrtev. Jeho nervová soustava ten obrovský tlak nevydržela.
„Jsem zase plný sil a už se nemůžu dočkat, až se znovu setkám se svým bratříčkem a tentokrát, jeden z nás zemře a já vím, že já to nebudu.
„Sam“ se rozesmál a Lilith se k němu váhavě připojila.
I ji začalo děsit, co to vlastně z oné strany přivedla.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty21.08.08 12:44

Bombové časti totálna bomba ja asi umrem je to skvelé v Deanovi je Jack a necháva mu volnosť čiže je to Dean Osudový polibek - Stránka 7 325299 Osudový polibek - Stránka 7 325299 Sam a Dean cítim bitku Osudový polibek - Stránka 7 258431 Osudový polibek - Stránka 7 258431 ale zase Bobby je mŕtvy Osudový polibek - Stránka 7 568939 Osudový polibek - Stránka 7 568939 a to objatie Johna a Deana ma dostalo Osudový polibek - Stránka 7 177401 úžasné rýchlo ďalšiu časť posím nenechaj ma čakať to mi nerob Osudový polibek - Stránka 7 260605 Osudový polibek - Stránka 7 260605 Osudový polibek - Stránka 7 260605 je to namakané a už sa blížime do finále Osudový polibek - Stránka 7 284389 si macher Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 103511 Osudový polibek - Stránka 7 949816 Osudový polibek - Stránka 7 949816 Osudový polibek - Stránka 7 214863 Osudový polibek - Stránka 7 214863[
Návrat hore Goto down
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty21.08.08 13:34

OMG..tak toto bola tootáálna šupa!!! affraid affraid veeľmi veeľmi dobre sa to tam rozšuplo Osudový polibek - Stránka 7 214863 Osudový polibek - Stránka 7 214863 Osudový polibek - Stránka 7 214863 neviem sa dočkať ďalšieeho pokračovania..všecko bolo uuplne perfektné,fenomemáálne Osudový polibek - Stránka 7 949816 to jako sa démon dostal do Deana som síce čakala,no i tak ma to doosť prekvapilo..a to že má opäť svoje spomienky...kráása Osudový polibek - Stránka 7 284389 a tak sa mi zdá,že teraz sa blíži záverečný súboj,čoo?? Osudový polibek - Stránka 7 999804 waaau..už teraz viem,že to bue riaadna pecka Twisted Evil Twisted Evil to s tým Bobbym je teda smutné Osudový polibek - Stránka 7 71416 Osudový polibek - Stránka 7 71416 dúfala som,že i jemu sa bue dať nejako pomôcť.. Osudový polibek - Stránka 7 71416 a inak po tom,čo Jack urobil pre Winchesterovcov ma totáálne dostal,takže ho mám rada Osudový polibek - Stránka 7 258431
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty21.08.08 19:17

Mám na vás takový dotaz: Chcete finale najednou a nebo na dve části?
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty21.08.08 19:25

Ty brďo teraz si ma dostal no takže ak to bude na dve tak sa potom budem zežiarať ,že už to nevydržím a ,ak to bude na jednu tak to bude hneď a nemusím sa zežierat no ja by som hlasovala za to najednou aj tak si myslím ,že je to viac menej jedno hlavne ,že bude finálna časť Osudový polibek - Stránka 7 284389 Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty21.08.08 19:33

Sonig: V tom případe to bude až v pondelí pravdepodobne.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty21.08.08 19:35

ÁÁÁ to nevydržím tak na dve časti
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty21.08.08 20:25

ty kokso, to čo affraid sila, ale chudák bobby Osudový polibek - Stránka 7 71416 no páčilo sa mi ako bolo Samovi zle 603 Twisted Evil a ten koniec s Lilith Osudový polibek - Stránka 7 806497 no ty vole Shocked no a jack a dean spoločne v simbióze sa mi páči Osudový polibek - Stránka 7 430869 Osudový polibek - Stránka 7 430869 Osudový polibek - Stránka 7 430869 to je cool, no len teraz sa bojím toho finále doors ja nechcem, aby jeden z nich zomrel Osudový polibek - Stránka 7 568939 no táto časť bola skvelá Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346 Osudový polibek - Stránka 7 104346 ohromne sa mi páčilo ako Sam začal slabnúť a potom sa chcel vrhnúť na Lilith, ale nakoniec to schytala Deira Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil no proste super opísané Osudový polibek - Stránka 7 103511 Osudový polibek - Stránka 7 103511 Osudový polibek - Stránka 7 103511 ja už ani nemám slov na toto, skrátke perfect Osudový polibek - Stránka 7 214863 Osudový polibek - Stránka 7 214863 Osudový polibek - Stránka 7 214863

no a finále radšej na dvakrát, lebo do pondelka nevydržím 603
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty22.08.08 6:57

kvoli brigade som vcera nestihla pokracko, slak aby to trafil.ale uz som to dobehla cheers
uzasne! kokos, akoze chudacik Lilith, ma po chlebe ona... Osudový polibek - Stránka 7 284389 ale chudacik Bobby. Fuj,ako som si to vsetko predstavovala, ako mu odvsadial tecie tak krv a potom pada na zem... Osudový polibek - Stránka 7 71416 to bolo hrozne Osudový polibek - Stránka 7 71416 som zvedava, ze co s tym bojom medzi Samom a Deanom.akoze dost napate nervy mam...
ja som skor za finale rozdelene na dve casti Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sponsored content





Osudový polibek - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osudový polibek   Osudový polibek - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osudový polibek
Návrat hore 
Strana 7 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Mason-
Prejdi na: