Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jaký dopadne konec třetí série?

Goto down 
+8
Silvia
SNlois
bookika
Madlen
dion-fortune
janka410
Sarinka
Samabel
12 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty07.12.07 16:35

Nedalo mi to. Každý z vás, kdo má nějaký nápad, myšlenku, přání, jak by podle něho mohla třetí infarktová( infarktově napínavá je 100%) dopadnou, nechť se s ostatními podělí o své tejtemnější obavy

Jo tak napadla mě jedna teorie - šílená a doufám, že to tak nebude, ale prostě jí mám v hlavě......ještě jednou upozorňuju, je to jen jen jen teorie:
- Kdyby Dean náhodou (skutečně krajní možnost) umřel, tak Sam by přesvědčil démony, že bude bojovat za jejich...došlo by mu, že mu nic jiného nezbývá a stal by se z něj evil Sam....... stranu a tím pádem by měl možnost přístupu do pekla a tam by se mohl dostat k Deanovi(jeho duši nebo jak by to bylo) a mohl by ho tak nějakým způsobem zachránit, i když Dean by si asi "užil" dost toho všeho hroznýho a dostal by od jiných démonů, kteří jsou na něj naštvaný do těla a mučednicky by tam trpěl Jaký dopadne konec třetí série? 80513 . A Sam (na druhé straně barikády by hledal, kde v peklu je Dean a snažil by se ho odtamtud dostat.
Prosím, neukamenujte mě za to.
Mám ještě spousty dalších a optimističtějších nápadů....Dean do žádnýho pekla nepude, démonům to natřou a tak. ale přiznejme si to, ty černé myšlenky v našich hlavách vyvrtávají pořádné díry. Jaký dopadne konec třetí série? 71416
Ještě nějaké své návrhy připíšu, ale nejdřív bych chtěla dát prostor zas někomu dalšímu Jaký dopadne konec třetí série? 188411


Naposledy upravil dňa 03.02.08 19:23, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty07.12.07 17:31

Ja mám o konci tretej série už dlho vytvorenú akúsi predstavu. Myslím si, že Dean pôjde do pekla, resp. sa tam bude chystať a Sam sa obetuje, aby sa tak nestalo. Podľa mňa je Ruby niečo ako spínač, aby v ňom vyvolala aj tú zlú stránku, ktorú ma v sebe ukrytú. Kripke sám povedal, že sa dozvieme, myslím v štvrtej sérii alebo kedy, na akú stranu sa Sam prikloní, a preto ma to viac prikláňa k tej myšlienke, že sa stane novým "vodcom" zla, aby Dean nemusel ísť do pekla. A to je podľa mňa tá "pomoc", o ktorej Ruby Samovi hovorila. Teraz mu to ešte nemôže povedať, pretože nie je pripravený a pokúšal by sa vycúvať. Ona chce byť snáď potom po jeho boku alebo čo. Všimli ste si, ako na neho chvíľu na konci 03x04 zazerala, hneď potom, ako dopovedala tú vetu o tom, že je padlý anjel? Možno sa jej protiví, že mu pomáha, ale nič iné jej nezostáva. Jaj a ešte ma tak napadá, že Deanovi v 03x09 možno pomôže z toho dôvodu, že kedy Dean zomrel, Sam by nemal dôvod na to, aby prešiel na stranu zla. No a štvrtá séria bude o tom, ako sa Dean pokúša Sama zachrániť a zviesť ho zo zlých chodníčkov. Strašne dúfam, že sa to stane. Evil!Sammy je úplne super... Jaký dopadne konec třetí série? 707500 Stále mi však nejde do hlavy, odkiaľ Mary démona poznala, ale keďže sa mu v 01x09 ospravedlňovala, som si istá, že to má celé na svedomí... Jaký dopadne konec třetí série? 999804 Toť môj skromný názor.

Ruby a jej výraz predtým:
kód:
http://www.shai-bitch.com/spn/displayimage.php?album=57&pos=1331

A jej výraz potom, dosť zmena:
kód:
http://www.shai-bitch.com/spn/displayimage.php?album=57&pos=1332
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty07.12.07 17:58

týýjo, ty to máš ale promyšlený Shocked
zajímavý....akorát se mi tam prostě nelíbí myšlenka, že by se Sam obětoval.... druhá řada tak končila...... tak třetí by neměla...spíš bych to viděla tak, že jasně, Sammy se bude pokoušet Deana zachránit, ale to že by se stal evil Jaký dopadne konec třetí série? 707500 to bych viděla spíš tak, že Dean se už prostě dostal do pekla a Sam, protože se prostě nemlže smířit s myšlenkou, že by zůstal sám, tak by přemýšlel, smutněl, přemýšlel a vymyslel by, že jediné co mu zbývá je vysvobodit Deana pekla a tak by se teda rozhodl pro temnou stranu síly Jaký dopadne konec třetí série? 284389
ale vůbec .... z toho co říkal Kripke v tom posledním rozhovoru víme, že Dean si uvědomí, že nechce umřít (teda my víme, že nechce umřít, ale teď se ješt snaží dělat, že mu to je jedno-hlavně, že Sammy bude v pohodě) a když si teda uvědomí, že zoufale nechce umřít, tak jak se změní jeho smýšlení o tom, protože my víme, že démonka jasně řekla, že pokud se o něco pokusí, tak Sam letí pod kytky a Dean má stejně smůlu. ???????????????????? Tohle mi prostě pořád vrtá hlavou. Jaký dopadne konec třetí série? 999804 myslíte, že se vůči Samovi začne chovat jinak, když se budou bavit o tomhle tématu????? protože plánovat zádnou záchranou misi prostě nemůžou, to je nereálný Jaký dopadne konec třetí série? 999804 Jaký dopadne konec třetí série? 202744 :pale:
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty07.12.07 18:12

Teda vaše teorie přivedou pod kytky asi brzo mě :pale:

No je pravda,že mě teda napadlo něco podobného.
Já si totiž taky myslím,jestli prostě Sam nenastoupí opravdu jako vůdce, ale s tou podmínkou,že Dean bude zachráněn a zbaví ho té dohody affraid
No a ta 4 série by potom opravdu byla o tom,že se Dean bude snažit Sammyho zachránit a vrátit ho zase zpět na tu správnou stranu Jaký dopadne konec třetí série? 312566

Ale je pravda, že jsem strašně zvědavá jak to Dean bude chtít udělat aby se zachránil - no a přitom Sam zůstal na živu Jaký dopadne konec třetí série? 999804
A ta Ruby mě tam teda vrtá hlavou Jaký dopadne konec třetí série? 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty07.12.07 22:13

tak aj ja mam teorie. akoze jednou z nich je ta o ktorej sa tu uz hovori, ze sam sa stane vodcom a zachrani deana, ale mne tiez napadlo, ze dean by siel do pekla a sam by sa ho pokusil zachranit tym, ze by otvoril branu pekla opat na to aby ho zachranil a potom by pouzil daaku riekanku alebo co na to aby sa jeho dusa vratila do tela, a preto, ze v podstate splnil podmienky dohody a odisiel do pekla, by im demonka nemohla nic vycitat, ale to je totalne sialene a vobec si nemyslim, ze sa to stane. podla mna to bude presne ako hovorite. sam sa rozhodne pridat na stranu zla, aby mohol zachranit deana a pod. ale to s tou rubi neviem neviem. ta mi proste stale vrta hlave a netrufam si povedat, co sa z nej vykluje.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty08.12.07 0:17

Samabel: ja si myslím, že už mu tak nebude odporovať a tváriť sa, že mu to je jedno. Možno mu dá jasne najavo, že nechce zomrieť. No má to však chlapec riadne ťažké, keďže nemôže sám nič urobiť, aby Sam nezomrel... Jaký dopadne konec třetí série? 999804
dion-fortune: Myslíš, že by Dean opäť riskoval otvorenie brány? Pretože by sa tade opäť dostalo niekoľko démonov von...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty08.12.07 0:23

dean to si nemyslim, ale sam mozno a to mi len tak napadlo ako jedna z moznosti-navyse aj keby ti demoni utiekli, ak by sa Sam rozhodol byt ich vodcom v podstate by mu to vyhovovalo...no ale tak neviem a co sa deana tyka tak podla mna sa stale bude pred samom drzat, len mu mozno prestane odporovat a prizna, ze sa boji, ale urcite mu stale bude chciet zabranit v pokusoch zachranit ho, ved tak samovu smrt, by neriskoval za nic.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty15.12.07 22:58

Na tím, jak to vše dopadne jsem už taky přemýšlela několikrát...
A jako nic určitýho nemám, jen si myslím, že Dean nakonec do toho pekla dostane Jaký dopadne konec třetí série? 71416 Protože už tolikrát vyvázl životem a začíná to u něj být nějaká rutina. A Sammy se ho bude snažit dostat ven.
Postava Ruby je mi v tomto ohledu ještě dost nejasná... proč Sammymu pomáhá, určitě to dělá za nějakým účelem.... Jaký dopadne konec třetí série? 284389
Jsem prostě zvědavá!!!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty16.12.07 9:38

Neviem preco ale ja sa nedokazem ubranit pocitu ze deana nakoniec zachrani bela. A keby sa sam stal Jaký dopadne konec třetí série? 707500 bola by som zvedava akoby to dopadlo. Pretoze sam by asi nezostal s deanom a ten by potom musel byt sam. Stale sa mi do toho pletie ta bela....

Inac vsimli ste si niekto ten jej vyraz v 3x6 ked jej povedali motiv ducha?
ostala uplne prekvapena akoby ani nevedela ze niekoho zabila. Strasne ma zaujima koho naozaj aj ked mozno neumyselne zabila.Zeby svojich rodicov? Jaký dopadne konec třetí série? 769418
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty19.12.07 7:01

ja som tiez rozmyslala co do toho neapoja aj belu, ale si myslim, ze ak deanovi niekto pomoze von z dohody tak to bude asi rubi a nie bela aj ked aj ta tam mozno zohra nejaku tu ulohu. ja som tiez premyslala nad tym koho zabila a mozno to bude mat nieco spolocne s tym preco je taka aka je-mozno byvaly priatel? alebo sa to stalo ked bola este mala daako v sebaobrane pred niekym z rodiny alebo tak, no moment ten priatel asi nie lebo to musi mat spojitost s rodinou vsak? ach no neviem
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty19.12.07 15:06

To s tým zabitím nemusela byť tak úplne jej vina, možno to bola nehoda alebo tak, neviem, nezdá sa mi, že by bola schopná niekoho úmyselne zabiť... Jaký dopadne konec třetí série? 999804
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty19.12.07 21:46

Bela vypadá, že je schopná všecho, ale jen pokud jde o peníze. Loupeže, podvody a tak, to mi na ni sedí, ale vražda?? affraid
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty19.12.07 22:38

no mozno to bolo nevyhnute alebo kvoli dedicstvu? no mne vrta hlavou preco im povedala ze by to nepochopili? ze to nikto nechapal? hmm to bude podla mna za tym viac
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.12.07 20:43

Keby to nepochopili, tak to asi nebolo kvôli dedičstvu. Možno zločin z vášne, alebo nevyhnutná likvidácia..fakt neviem, nesedí mi na ňu, že by úmyselne zabila... Jaký dopadne konec třetí série? 999804
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.12.07 20:46

Já si myslím, že Bela se asi nějakým způsobem dozví, že Dean umře a pak se možná postará o něco v souvislosti s tím, že by jim třeba trochu pomohla, ale stejně, i když jim pomůže bude to něco za něco Shocked confused
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.12.07 21:55

no to mas asi pravdu ze len z dobrej vole to neurobi, ale ktovie? hmm no podla mna to myslela inak ked hovorila o nepochopeni-tak nejak tajomne-to ci si ty napisala sarinka by sedelo na to preco by to chalani nepochopili ale preco nikto????????no mne na tom skratka nieco nesedi
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 14:44

Tak mi to nedá, ale musím to dať aj sem, proste z toho nemôžem..Samove schopnosti by sa mali na konci série vrátiť, ale oveľa "nadupanejšie" a podľa Jareda až na desivej úrovni.. Jaký dopadne konec třetí série? 170639 Jaký dopadne konec třetí série? 325299 Mám taký silný dojem, že to bude mať niečo s tou Deanovou dohodou..stále mi vŕtalo v hlave, prečo ho ten démon považuje za hrozbu, keď sa doteraz nijako neprejavil, ej bisťu, to bude...showtime... Jaký dopadne konec třetí série? 258431 Jaký dopadne konec třetí série? 188411 Samozrejme, ak ten štrajk neskončí, tak to bude jedine samovražda.. Jaký dopadne konec třetí série? 11674 Jaký dopadne konec třetí série? 994403
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 14:57

tak z toho vážně nemůžu.......... až se tohohle konečně dočkáme, tak vážně hodím mašli Jaký dopadne konec třetí série? 677692 Jaký dopadne konec třetí série? 677692 Jaký dopadne konec třetí série? 677692 Jaký dopadne konec třetí série? 677692 affraid
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 15:08

hej já se vážně už po**u..fakt toto jakože ptže jestli Sam kvůli tomu aby dean nemusel jít do pekla nějak zařídí aby měl vyvinutý schpnosti..tak to bude bomba dámy..se z toho posadim na prdel a s pusou dokořán budu žrát celou epizodu.....pomc..jestli stávka neskončí tak vám říkám že někoho zabiju :504: Jaký dopadne konec třetí série? 487389 Jaký dopadne konec třetí série? 332617 Jaký dopadne konec třetí série? 487389
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 15:12

Ja mám už dlhšie takú predstavu, že Sam Deana zachráni jedine tak, že prejde na dark side a dostatočne si to kompenzujem v poviedke, i keď tam by neurobili to, čo sa ja chystám.. Jaký dopadne konec třetí série? 316745 Vždy je úplne super, keď jedna z hlavných postáv prejde na chvíľu na opačnú stranu, aj v Charmed sa mi to u Phoebe páčilo.. Jaký dopadne konec třetí série? 188411 Čo myslíte, aké schopnosti ešte Sam bude mať, zrejme bude môcť ovládať démonov ako Ava, možno aj tu telekinézu bude mať, no vôbec neviem, čo si predstaviť pod pojmom "desivá úroveň".. affraid Jaký dopadne konec třetí série? 677692
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 15:16

já si pod tím pojmem představuju snad úplně všechno affraid affraid Jaký dopadne konec třetí série? 677692 Jaký dopadne konec třetí série? 677692
ale pak by to bylo zas dost blbé na další season, kdyby měl být Evil Sam moc dlouho.....co by si pak bez něj Dean počal Jaký dopadne konec třetí série? 994403 Jaký dopadne konec třetí série? 994403 Jaký dopadne konec třetí série? 994403
a navíc, vždyť Sammy je takový uvědomělý, takže ví, že jako Zloun by světu moc neprospěl......já už jsem hotová Jaký dopadne konec třetí série? 900747 Jaký dopadne konec třetí série? 677692 Jaký dopadne konec třetí série? 11674
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 15:20

Podľa mňa je v ňom stále veľa dobrého, veď sme to videli počas celej tretej série, len "občas" niekoho "omylom" zabil...zrejme si to uvedomí a začne s tým bojovať, inak fakt neviem a tiež mi nejde do hlavy, čo u neho tie schopnosti zrazu aktivuje..možno fakt, že pôjde Dean každú chvíľu do pekla.. Jaký dopadne konec třetí série? 999804 Jaký dopadne konec třetí série? 707500 Jaký dopadne konec třetí série? 900747
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 15:24

ne a ne a ne...já sice mám ráda evil sama ale aby tam jako fakt přešel jakože z vlastního usudku to nevím jestli bych rozdýchala..jak by se pak asi tvářil Dean..to neee Jaký dopadne konec třetí série? 199226 Jaký dopadne konec třetí série? 199226 Jaký dopadne konec třetí série? 364896 Jaký dopadne konec třetí série? 364896 toto jako nemůžou urobit pač já si pod názvem strašidelná uroven představím uplně všechno nejhorší..... Jaký dopadne konec třetí série? 199226 Jaký dopadne konec třetí série? 199226 takže jako sarinka tu ani nezkoušej jako zase připomínat tvoje umysli v povídce Jaký dopadne konec třetí série? 487389 Jaký dopadne konec třetí série? 487389 Jaký dopadne konec třetí série? 487389 Jaký dopadne konec třetí série? 332617 Jaký dopadne konec třetí série? 332617 Jaký dopadne konec třetí série? 332617 Jaký dopadne konec třetí série? 332617 jinak tu umřu Jaký dopadne konec třetí série? 487389 Jaký dopadne konec třetí série? 487389 Jaký dopadne konec třetí série? 487389 Jaký dopadne konec třetí série? 316745 Jaký dopadne konec třetí série? 316745 Jaký dopadne konec třetí série? 316745 ale jako fakt toto mi dělat Jaký dopadne konec třetí série? 87642 Jaký dopadne konec třetí série? 87642 Jaký dopadne konec třetí série? 87642 Jaký dopadne konec třetí série? 568939
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 15:27

no jako na mě má tahle konverzace čím dál víc nepříjemnější účinky Jaký dopadne konec třetí série? 677692 Jaký dopadne konec třetí série? 677692 já jsem z toho úplně naměkko.......doteď se mi to nestalo, ale teď už mi to tak vlezlo na mozek, že nevím.......to je šílený Jaký dopadne konec třetí série? 677692 Jaký dopadne konec třetí série? 677692 Jaký dopadne konec třetí série? 80513 Jaký dopadne konec třetí série? 80513
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty20.01.08 15:28

Možno s tými schopnosťami bude mať niečo spoločné Ruby.. Jaký dopadne konec třetí série? 999804
SNlois: Myslím, že sa rozhodne kvôli Deanovi, to bude scéna, ty kokšo, normálne si to predstavujem.. Jaký dopadne konec třetí série? 199226 Jaký dopadne konec třetí série? 677692
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Jaký dopadne konec třetí série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? Empty

Návrat hore Goto down
 
Jaký dopadne konec třetí série?
Návrat hore 
Strana 1 z 5Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Konec 12
» Poprve a naposled

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Tretia séria-
Prejdi na: