Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jaký dopadne konec třetí série?

Goto down 
+8
Silvia
SNlois
bookika
Madlen
dion-fortune
janka410
Sarinka
Samabel
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty03.04.08 17:20

Holky na SN.Tv jsem dneska našla teorii od jednoho fanouška o Bele Twisted Evil A zní to taky docela zajímavě, však koukněte a řekněte co si o tom myslíte. 703

citácia :
Belphegor:Demon of get-rich-quick schemes. Seduces by means of suggesting inventions and discoveries. Associated through this with wealth and also laziness. According to Plancy, hell's ambassador to France. Possibly associated with Baal, in a context of ritualized sex.

I thought, 'hey, that's neat. Not what I'm looking for, but neat. I could always come back to it. Have the boys give it a nickname. Maybe Bela or somethi... *lightbulb*'

Bela Talbot's into money, into greed, into only thinking of herself. Bela Talbot sleeps naked in between silk heets, rolling in money. Bela Talbot spent some time in Europe (didn't Bobby say?), possibly France? Bela Talbot was the source of... discomfort for Sam in DALDOM.

Anybody else thinking that she may be a demon? Possibly possessed? Maybe even have Dean's soul? Possible she fell in league with the Devil (or Belphegor) after that thing that turned her into what she is that none of us really care about but we'll be forced to find out about anyway?

His role as a demon was to sow discord among men and seduce them to evil through the apportionment of wealth.

Belphegor (Lord of the Opening) was pictured in two quite different fashions: as a beautiful naked woman [DALD much?] and as a monstrous, bearded demon with an open mouth, horns, and sharply pointed nails
kód:
http://en.wikipedia.org/wiki/Belphegor
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty03.04.08 18:04

heh affraid ty kokos, tak toto je jedna big creepy theory, ale za to ma logiku.... ty vado ak by bela bola demon.... no to by teba bolo big surprise Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 806497 na druhu stranu sa mi nechce verit, ze by ju chalani nepreverili nejako alebo, ze by o tom bobby nevedel a teraz este ta vec z minulosti, ked mala zbit niekoho z rodiny... ma to par zadrhelov, co da demonstva tyka, ale posadnutost.... no to znie zaujimavo Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 999804 boze zase dalsi chrobak do hlavy Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 316745 ja tomuto moc neverim, je to az prilis strelene na moj vkus, ale mozne je to, ze bela ako charcter ludsky bol inspirovany prave tymto demonom....
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty03.04.08 18:38

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 806497 Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 806497 Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 806497 tomu říkám teorie, hej Shocked Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 707500 na druhou stranu, taky se mi to moc nezdá a ani se mi ta vidina zase tolik nelíbí ... Evil or Very Mad
ale nápad je to zajímavý
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty03.04.08 20:34

Tak teória je to zaujímavá, ale čo ja viem, podľa mňa by jej na to prišli, keby bola démon. Možno nie je démon, ale nejakému slúži, možno tomu, čo má Deanov kontrakt, možno preto im ukradla kolt, aby mu ho dala a on jej zabezpečuje bohatstvo, ale démon podľa mňa nie je. Inak by to bol teda veľmi zaujímavý zvrat... Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 999804 Shocked
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty03.04.08 20:36

no já nevím...třeba ho chce použít sama...ale tak každopádně bych tipovala, že kolt v tom 15.díle určitě uvidíme Twisted Evil 602 602
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty03.04.08 20:39

Kolt a snáď aj to, na čo ho chce, keďže ho nepredala, možno sa nakoniec okolo Bely dočkáme väčšieho odhalenia ako u Ruby, ale určite nebude démon, to by bolo už trápne, nie?
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty03.04.08 20:58

právě..já si myslím, že teď už je to o démonech hodně, takže udělat démona ještě z Bely.....já říkám nee lol!
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty03.04.08 22:09

ja sa skor priklanam k teorii, ze bela chce colt pouzit sama Twisted Evil Twisted Evil a mozno sa tym vysvetli aj jej tajomstvo 703 mozno aj ona uzavrela nejaku dohodu a preto je teraz bohata ale toho uz je podla vela. ja proste chcem verit ze bela je clovek a hotovo. a suhlasim so samabel, ze by nebolo dobre, keby kazda nova postava bola vlastne demonom Mad bounce
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty04.04.08 17:12

tady jsem našla takový shrnující článek, tak ho sem dávám
kód:
http://www.supernaturalscoop.com/2008/04/03/supernatural-
season-three-close-and-a-little-talk-about-lilith/#more-531

není tam nic převratného, ale dává to dohromady všechny ty postřehy, co jsme kolem SN zaslechli Smile Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jaký dopadne konec třetí série?   Jaký dopadne konec třetí série? - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Jaký dopadne konec třetí série?
Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Konec 12
» Poprve a naposled

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Tretia séria-
Prejdi na: