Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Castiel Angel - pozor SPOILERY!

Goto down 
+28
Nemix
bohdy
Fay
Panthera
Anwiel
Husitka
Weronička
Dzowika4
Lex
lentilka
SNlois
12NicolAlysska
Lirael
Madlen
Sarinka
bookika
cleo
Ellen
Soniq
dion-fortune
Chrystelle
Samabel
CrazyD
calla
Faith
janicag
wiktoriano
SkreechTina
32 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty18.02.09 17:07

To vážně cleo? affraid Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 258431 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 258431 Tak honem, honem, ať už je to hotové, nemůžu se dočkat! Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 170639 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937

No a vážně ses spletla, sem se může i chodit nadávat na Castiela. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 934194 Laughing Mně taky pomlouvají Sama v jeho topicu. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 873139 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 43228 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 49896
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty18.02.09 17:10

Dnes to dokončím Wink Wink a tak dobre budem si Castíka brániť, ale až keď to dokončím, potom sem skočím a pomôžem dion. Laughing Laughing Laughing A kabát by veru mohol zhodiť a tiež na nič nenarážam. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 934194 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty18.02.09 18:29

husitka: no len vieš,každý si aj citáciu pojme vlastným spôsobom- príklad jensen na jednom cone povedal, že jeho favoritom medzi ff je wincest. povedal to sarkasticky, no fanúšikovia wincestu ho aj tak zobrali doslovne.

hej možno tam anjelov nechcel mať úplne od začiatku, ale situácia sa vyvinula tak, že tam sú, no aj tak je podľa mňa s nimi spokojný.

ak niekoho cituješ, tak presne napíš, čo daná osoba napísala a nie tak ako si poňala ty, čo povedal. je pekné, že si napísala, že povedal toto a toto a toto, ale pokiaľ to nebude veta označená "" alebo
citácia :
xxx
tak ja to proste ako za doslovnú citáciu neberiem, lebo neviem čo z toho tvojho slohu je to, čo vravíš, že povedal a čo si si tam pridala ty.

čo ta týka OOC, tak sa budem zase opakovať, ale proste ja vravím, že tá zmena bol nutná a je pochopiteľná. ak by som ja mala žiť s pocitom, že môj brat je kvôli mne v pekle, tiež by som sa asi zmenila. no a samozrejme, že samotný pobyt v pekle by sa tiež podpísal na mojej psychike. je veľa vecí, ktoré by bratia predtým neurobili, no nikto nemôže povedať ako veľmi sa zmenili a čo je pre nich "normálne" momentálne.

chrys: ježiši fakt. fixinela Laughing a žofka Laughing a špata škaredá Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 a "budeš grcať" Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 no ja som nemohla Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937

no a tak u mňa určite ešte zhodí Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 ale mohol by aj naživo Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389 inak dúfam, že sa dostaneš do prvého tábora, to potom bude ešte veľmi zaujímavá debata na základni Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 a na Sama niekto nadáva affraid no Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 449740

cleo: jééééééééééééj fakt???? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 170639 ja sa tak tešííííííííííím.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty18.02.09 18:32

dion už to mám hotové zachvíľu to hodím na základňu Wink Laughing a keby nebol Kripke s anjelmi spokojný tak prečo by dával Mishovi zmluvu aj na 5 sériiu?
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty18.02.09 18:44

cleo: jéééé Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 325299 dionka a nevie dočkať Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 258431 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 258431 ja na to inak čakám už pekne dlho Suspect koľko to bude? mesiac/2?

btw trefa s tou piatou serkou Wink veď postavy, ktoré mu nesedeli nemal problém zabiť... všetky psychic children, bela... ak by boli anjeli problém vybavil by ich v 4 serke Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 934194
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty18.02.09 18:51

dion myslím že od vianoc čakáš Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745
a presne keby tam anjelov nechcel tak sa ich ľahko zbaví ako všetkých predtým... Wink Takže mi je jasné čo Kripke chce a to čo kedysi povedal mi je ukradnuté. Aj ja som narozprávala veci ktoré sú už úplne inak teraz. Iba imbecil nemení názor. Mňa zaujíma to čo je a bude a nie to čo bolo...
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty20.02.09 21:41

dion: To, že to nedám do uvozovek, neznamená, že ho necituju téměř přesně. Stejně tak můžu dát do uvozovek úplnou lež, a nebude to kvůli uvozovkám pravda. Myslím si, že obsah je důležitější než forma, a já tady nepíšu diplomovou práci. A přestože tomu nevěříš, nijak jsem Kripkeho slova neupravovala, tedy až na to, že jsem vše říkala v češtině. Wink

Scénáře:
Mluvila jsem o špatném psaní (a ano, zmínila jsem Sama a Deana, protože to jsou postavy, u kterých je to vidět nejvíc), a špatné psaní nemá vůbec co dělat s vývojem postav, ani s tím, čím si postavy prošly. Buď někdo píše dobře, nebo ne. Já mluvila o tom, že ve čtvrté řadě se bohužel objevilo víc těch "slabších" scénářů (přestože u SN "slabší" pořád ještě znamená dost dobrý), ale i tak mě to mrzí, protože v předchozích řadách mi díly přišly vyrovnanější.

chrys:
Jen aby šlo u Castiela jen o shazování baloňáku. Laughing Nějak mám pocit, že by vám ani jedný nevadilo, kdyby šel donaha. Shocked Laughing Tak teď jsem sama sebe odrovnala. Ken doll... Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty20.02.09 21:47

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 A proč by nemohl jít do naha? Hlavně aby ho pak následovali i Sam s Deanem a nic by mě neudělalo šťastnější. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 170639 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937
Ne, my jsme tady narážely na něco jiného 603 , nechtěj vědět na co, stejně bych neprozradila, lebo by do mě v tu chvíli blesk uhodil a bylo by to. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 629176 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 261136 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937

Jinak by mě vážně zajímalo, jestli mu ten baloňák někdy plánují shodit. Shocked Myslím jako úplně převléknout. Protože si ho nějak neumím v ničem jiném představit. Shocked Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Myslíte, že andělé mají potřebu se převlékat a prát si oblečení? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 999804 Musejí se přece zašpinit nebo zpotit, ne? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 999804 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty20.02.09 21:57

Husitka: no tak ak by ti to nevadilo, tak ja by som si poprosila link na to interview 603 potom sa k tomu vyjadrím.

chápem, že nepíšeš diplomovku, ale aj tak je lepšie používať nejaké označenie citácie, lebo hoci si ho citovala presne, ja nemôžem vedieť, kde tá citácia začína a kde končí. to som chcela povedať mojim predošlým príspevkom, ale asi som sa zle vyjadrila 603

jasné, že obsah je aj u mňa dôležitejší ako forma, ale opäť som na toto nenarážala. len som chcela povedať, že z tvojich predošlých príspevkov mi nie je úplne jasné, čo má byť citácia kripkeho a čo píšeš ty, teda tvoj názor.

mne scenáre neprídu slabšie No určite mám epizódy napr 2 série alebo aj 1, ktoré mám menej rada ako epky vo 4 serke Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 934194

no a mne by teda nevadilo ak by šiel do naha Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 934194 hlavne ak by s ním ešte niekto šiel do naha drool Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 zainteresovaní vedia Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745

inak aj keby väčšinu z toho, čo si napísala kripke ozaj tak myslel, tak myslím, že sa jeho názor zmenil, lebo ako poukázala cleo, predĺžil mishovi zmluvu. to by nerobil, pokiaľ by s postavou castiela nebol schopný. predtým predsa každého, kto mu vadil odpratal z cesty.

chrys: pšššt, chceš nás prezradiť? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 inak to s tým oblečením je dobrá otázka Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 najbližšie "castiela" vyperiem Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937

ja som čítala ff, kde proste na to oblečenie sa vzťahovali ich sily, lebo si vezmi, že v lazarus rising mu predsa dean a bobby ten baloňák rozstrieľali a pritom je ako nový Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937


Naposledy upravil dion-fortune dňa 20.02.09 21:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty20.02.09 22:21

dion: Pokusím se to najít, jsem hroznej bordelář.

No, mně trochu ano. Ale to bude asi tím, že si všímám občas i blbostí. 603

Změnit mohl, ale já si myslím, že v té smlouvě pro Mishu hráli velkou roli fanoušci.

Teda holky, sorry všem za off topic, slibuju, že už to neudělám, ale chtěly byste slyšet něco o Jensenovi? 603

chrys: NEEE! Víš, kolik by bylo mrtvejch fanynek??? Laughing Laughing

Já myslím, že ne, démoni jsou taky pořád jako ze škatulky. Mně by spíš zajímalo, proč Alastair Castiela málem zabil? Jestli je tak silný, nebo Castiel slabý třeba kvůli jeho pochybám.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty20.02.09 22:29

Husitka napísal:
chrys: NEEE! Víš, kolik by bylo mrtvejch fanynek??? Laughing Laughing

No to já dobře vím. Twisted Evil Ale myslím, že by si kvůli takové smrti nikdo neztěžoval. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 177401 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 49896

No a to víš, že chceme něco slyšet o Jensenovi. Shocked Napiš to kdyžtak do jeho topicu. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty27.07.09 22:31

Ha, vidím, že se tu propírá Koblížkův baloňáček. Very Happy
Doufám, že mu zůstane i v další sérii, i když už to nebude čistý Castiel. (a zuby v Chuckově hlavě s tím nemají nic společného) A to jsem opravdu zvědavá, o kterou část chrupu přijde. S takovou dírou po řezáku... confused

Muhehe, ale tak mě napadá, zdalipak jste si povšimli těchto dvou detailů:
- Castiel přebíral vessel v nažehleném baloňáku, ale do stodoly se za Deanem dostavil poněkud zmuchlaný... (ještě než mu baloňáček rozšili s Bobbíkem, samozřejmě) To prolétal kanálem?
- Jimmyho vessel měl v době převzetí na ruce snubní prsten, ale pak se záhadně z prstu ztratil... Krade Koblížek?

To mě přivádí k další otázce, co tu někdo z vás nadhodil výše - pere si a štupuje nebohý Koblížek sám nebo mají nahoře prádelnu? A otázka ohledně pocení a spol., vzhledem k tomu, co všechno Jimmy spořádal, než se do něj Castiel vrátil, to ten vessel musí zákonitě prasknout, hnilobné plyny vykonají své... Jak to ti andílci asi dělají... Když dostanou na kokos, krvácí, ale jiné projevy ten vessel nemá? Když ho praští pěstí do břicha... Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 934194
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty27.07.09 22:42

a už je to tu, živelná pohroma prišla.. Very Happy

vessel teda iné prejavy nemá (okrem toho, že rozhadzuje protézu kde sa pohne, ach yo), aj keď zopár by sa ich našlo (lenže tie v SPN asi nenájdeme, všakže Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389 kto vie, čo s ním spraví whorehouse.. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389

k poznámkam:
- nie kanálom, to len vesslovi preplo a chcel si vybojovať cestu naspäť - pár krát si Koblih nafackal (to by som si vcelku rada pozrela), Jimmy upadol do bezvedomia a všetci boli spokojníí..
- Koblížek určite kradne!!! aby mal čo dať Deanovi k vianociam.. Very Happy
- kto mu perie, to by zaujímalo aj mňa.. pobavila si ma nedávnym - potrebujem rolu a tak štopem baloňák Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745

neuveriteľne ma zaujíma to - Castiel is broken, scared, at back seat of Impala.. ešte že sa ho chlapci ujali (ako strateného šteniatka, jaj), čo by si chudáčik sám počal, hm?
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty27.07.09 23:11

To víš, já jsem prostě všude... Twisted Evil

Vessel nemá projevy, no škoda, ale na ty zuby jsem zvědavá jak nikdy a ta třetí epka mi nedává spát, zavést chudáka zdrceného a osamělého Koblížka do onoho podniku... Zdalipak tam s ním Dean taky zůstane? Ehm, přímá instruktáž, ála návod k použití. Wink

Dodatky k poznámkám a reakce:
Že by si to Jimmy tak rychle rozmyslel? Taky bych se s chutí sobě vlastní koukla. A kradoucí Koblížek, hmmm, mohl by dát ten prsten Deanovi k výročí. Jimbo už ho asi potřebovat nebude. Very Happy

Po zkouknutí posledního conu máme novou theory - Bobby vidí, že se Koblížek uchytil, tak se mu bude lepit na baloňák a bude taky in. Very Happy
O Bettynčině zadním sedadle ani nemluvím, na to se bezvadně hodí ta scénka od IceFloe... 702

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 THDestiel
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty27.07.09 23:19

sorry za spam.. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745

ja z teba umréééééém, to čo je toto.. ty ma chceš asi skutočne zabiť.. (ja aj viem prečo, takto "nenápadne" ma všachovať z SN CONu!!! Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 999804 )

keď to tak ale zhrnieme - Castiel je sám, opustený, bezradný, nemá priateľov, nemá svoje angel-mojo (veľmi by ma zaujímalo, čo to v jeho prípade bolo, meranie teploty??? bojové umenia teda nepobral, drevené ručičky mu po tej premene asi ostali /prípadne je to následok toho, ako ich pchal do vriacej vody/, jedine tie pohľady, ale neviem si ho predstaviť bez nich, veď tie robí Mišánek aj v realite, to by sa musel nechať preplastikovať)..
o a teorie - romantic relationship?? very intristing, myslím, že aj Ericovi sa to páčilo... naša teória po ukážke na Rapture (Angel on Angel Violence Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389 ) vďaka CC stroskotala (mysleli sme si, že scenáre píše sám Mistr Koblížek, pretože všetkých uslashoval s smrti), Eric je živý a zdravý (aspoň tak vyzeral), uvidíme, aký zásah na jeho duševnej rovnováhe ponechala Mišiaková spoločnosť..

k fotke sa už ani nevyjadrujem, nemám slov a zapĺňam škáry medzi parketami... drool
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty27.07.09 23:53

Proč bych Tě zabíjela a na conu jsi nepostradatelná, větve si pod sebou neřežu. Very Happy To je reakce na ty dnešní infa z conu... Z toho mám šok zase já, fantazie maká, až se mi mozeček zapařuje.
Castielovo mojo, ehm, že by to byl ten koblihoidní výraz? Nebo je to ta scénka, kdy se pere s Alastairem, všichni se mlátí pěstma, jen Koblížek používá styl *titilation* a pak visí na skobě jak flákota u řezníka. Zjevně to bude tím vařením, s tím souhlasím. Chudáček, vždycky dostane na budku a kamenujte si jak chcete, mně se to líbí. Very Happy
Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 THKoblihvsAlastair
V kriminálce NY tuším, tam nahodí dost dobrý výraz, takový vražedný a ejhle, babka na něj vytasí Glocka, tak zdrhne. Very Happy
Když jsi to tak nakousla, tak by mě celkově zajímala atmosféra během natáčení, některá vidka mě totiž fascinují, viz. ta dnešní Koblížkova ruka za Deanem. Very Happy

PS: Bacha, z těch škvír se budeš dost špatně vytírat. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 0:01

ja žasnem. chvíľu tu nie som a o akú skvelú debatu prídem. prvé, čo spravím je, že okementujem ten manip, LEBO OMFG!!!! drool drool drool to je teda niečo!!!! jesus christ Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 998745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 998745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 998745 ja som hotová Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 87642 ten castielov výraz Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 to je skvelé! a tá druhá fotka Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 god help me Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745 tie rúčky... pomoooc Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745

čo sa jeho mojo týka, tak to fakt neviem čo by mohlo byť... možno vypínanie svetiel rukou Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745

mne sa inak tiež páči, keď dostane do držky, ale mohol by do nej dostať trocha coolovejšie. skrátka dať riadny fight a potom riadny torturing 702

atmosféra behom natáčania... kokos to teda musí byť. ale nezábudaj, že to tam straší jared a stráži si svoj majetok Twisted Evil misha chudáčik sa musí uspokojiť s jimom a svojou drahou ženuškou I love you
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 0:12

Teď mě tak napadlo, že ještě uměl točit předměty na dálku. Very Happy
Uriel točil kohoutkem a Koblížek zase nožem v Alastairovi. Hold si bude muset dojít až k předmětu a šáhnout na něj. To mi evokuje nějakou tu psychickou poruchu, kdy se štítíš čehokoliv dotýkat neb je to špinavé. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745
Jinak díky, jsem ráda, že se manipky líbí. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389
Ehm, torturing chamber tu není? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389

Dodatek:
Misha si vystačí v zákulisí i s Lindou. Very Happy Na tu bych málem zapomněla, ale předpokládám, že o řiťopařce tady nikdo neví. Twisted Evil
Nebojte, to se časem taky dozvíte, kdo viděl con v Austrálii a Scary Movie 3, tak mu to docvakne. Very Happy
Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 THKoblizekaLinda


Naposledy upravil Panthera dňa 28.07.09 0:27, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 0:23

torturing chamber je len pre deana, takže casov torturing môžeme rozoberať aj tu Twisted Evil

myslíš, že cas bude ako monk Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 to by som skapala Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 že dean prosím podal by si mi.... dean ja sa nemôžem chytiť tej kľučky... dean rozopol by si mi nohavice.... a ehm....

jediné, čoho by sa mohol dotýkať by bol dean Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 lebo ten ma na ramene odtlačok vlastníctva 702
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 0:29

Dean je označkovaný ako súkromná krava.. ja sa len divím, že Cas s tými krivými paprčkami jednu nenatiahol tej mrche Anne.. ale toho by sme sa mohli dočkať snáááď v 5 sérii.. 603

a čo vravíte na - Castiel's epic story?? to som teda zvedavá, mohli by nám povedať, o kom vessel sníval, keď bol maličký a krídielka mu ešte z chrbátika netrčali..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 0:43

nee Koblížek kráva.. Dean je označkovaná krava.. Very Happy možno mu počas piatej série pribudnú nové "interesantné" Koblížkové znamenia.. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389 aj Samík si ho označkoval (neviem, ale rovnaké tatoo na rovnaké miesto Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 284389 ).. 5 séria bude končiť Sammy vs. Koblížek fight...
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 0:49

Sammy versus Koblížek, ale Koblížek bude v nevýhodě, mu seberou jeho *hejbátkování* na dálku a bude oslaben. Navíc proti Sammyho namakanému vesselu bude bezmocný... Sad
Ledaže by to vzalo nakonec jiný - Samstielovský spád... 702
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 1:02

OMG, Samstielovský spád, poor Dean, so alone, so sad.. so broken.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 1:07

Nemyslím, že by jen tak postával opodál. Very Happy
Byl by nejspíš vtažen do děje, ať už dobrovolně, či nikoliv... Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 934194 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 99937
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty28.07.09 1:12

evil Sammy a torturing Deana skrz Koblížka.. myslím, že by mal Eric začať čítať aj naše fórum.. Twisted Evil

Cas by sa mal objaviť aj v nejakom HUNTE na niečo evil (Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745), Mišiak vravel, že to bude "awkward".. s tými jeho kyptíkmi si to viem asi živo predstaviť.. bude stáť za náhrobným šutrom a buzerovať Deana, ktorý dostane cez držku.. mohli by ho chlapci zobrať do parády (neuveríš, ale v slušnom slova zmysle) a naučiť ho nejaké "big boy" ťahy.. aby si nedolámal pracky, keď už nemá svoje MOJO.. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 316745
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sponsored content





Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Castiel Angel - pozor SPOILERY!
Návrat hore 
Strana 8 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Whumping!Cas Fan Club - pozor SPOILERY!
» Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!
» Torturing!Dean Fan Club - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy-
Prejdi na: