Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Castiel Angel - pozor SPOILERY!

Goto down 
+28
Nemix
bohdy
Fay
Panthera
Anwiel
Husitka
Weronička
Dzowika4
Lex
lentilka
SNlois
12NicolAlysska
Lirael
Madlen
Sarinka
bookika
cleo
Ellen
Soniq
dion-fortune
Chrystelle
Samabel
CrazyD
calla
Faith
janicag
wiktoriano
SkreechTina
32 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty28.07.09 1:19

Stručný průvodce lovce aneb jak nezkapat u prvního setkání - vydání pro Koblížky. Very Happy
Neuměl se prát, když mojo měl, co teprve teď. To bude za tím šutrem stát už z povinnosti, aby o ten vessel nepřišel hned v prvních epkách. V klidu a tichu si tam bude štupovat ten svůj baloňáček a boys to oddřou jako obvykle. cheers
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty28.07.09 13:07

ježiši ja z vás nemôžem Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 99937 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 99937 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 99937 super teórie Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 312566 ale tak mne by vôbec nevadilo, keby dean dostal do držky a cas ho potom musel ošetrovať 702 alebo kľudne aj naopak. cas by aj schovaný dostal do držky a dean by mu zastavoval krvácanie bozkami....

ale fight sam vs. koblížek kvôli deanovi by sa mi tiež páčil Twisted Evil deančok by mal ťažkú voľbu Laughing ale možno by potom big fighte dali make up sex všetci traja Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty28.07.09 15:12

Shocked Tady se to nějak rozjelo, nějak strácím nit. Připadám si jako v pekařství...samý koblížek.... Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 999804 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 316745 Myslím, že po tomhle pojmenování už se na castiela nikdy nebudu dívat tak, jako dřív. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 316745 Vážně mám z té 5. série strach, jak na mě celkově bude působit. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 132491 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 316745

cleo, tím chceš říct, že vypadal mnohem víc povolněji, než Russel? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 284389 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 258431 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 99937 No nebudu si dělat plané naděje. Laughing


A jinak jen vás prosím, abyste se tady hlavně pořád držely tématu, protože nestíhám všechno průběžně pročítat, tak ať pak tady nemáme dlouhosáhlou OT diskusi, ok? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 260605 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 469569 Teorie jsou skvělá věc, ale nesmí se to zvrhnout....aspoň ne v této sekci. Známe se, ne? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 934194 603 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 99937 Díky za pochopení! Wink ( a nezabíjejte mě, jsem tu sama bez Samabel Laughing)
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty28.07.09 15:18

Chrys no Russell vyzeral na CC jak zdutý sršeň, tak aj pokemoni by oproti nemu vyzerali povoľne... Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 316745 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 316745 A sorry, ale mne už to nejak nejde u Kobliha sa držať jednej témy lebo on je všade a proste fičí na tom na čom my... 603 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty28.07.09 15:22

ešte aj na CC to robil.. z Koblížku to jednoducho srší..

ešte by ma zaujímalo, ako ho chcú vrátiť "živého" a "celého", keď vessel (niekoho za toto nakopem do prdele pri najliššom stretnutí Evil or Very Mad ) rozhadzuje zubami, kožičkou a vnútornosťami..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty28.07.09 16:06

eric bol teda dosť povoľný to je pravda Laughing hlavne to jeho neustále ospevovanie mishu Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 316745 a "lovely lovely misha" Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 316745 erdžo ide.

podľa mňa ho vrátia normálne späť a to, prečo má rovnaký vessel odvôvodnia rovnako ako filcku. aj tú predsa zabili a vrátila sa v rovnakom tele.

na tú jeho epic story som tiež hodne zvedavá Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 284389
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty01.09.09 20:01

neviem ci to tu nahodou uz dakde nebolo, ak hej, sorry..


citala som dost zaujimavu knizku o Faustovych entitach (nie, nemyslim toho "knizneho Fausta", ale J.Fausta, carodejnika a maga 15.storocia) a o Faustovi samotnom a mozno sa to zdalo len mne, ale legenda hovori, ze Faust zapredal svoju dusu diablovi a ked prisiel jeho cas, tak ho nasli jeho ucenci rozmachaneho po celej miestnosti, zuby (fakt to tam je), mozog a krv po stenach a jeho telo roztrhane a zohavene.. co mi daco trosicku pripomina..

a dalej je tam medzi tymi entitami spominany aj Casphiel - ale na strane demonov (nepamatam si ted presne u ktoreho konkretne, napisem ked budem mat knizku po ruke).. viem ze sme to s panterkou uz rozoberali (hlavne tych anjelov a ich mena).. taktiez autor knihy spomina, ze tie mena mozu byt skomolene, ze sa v niektorych textoch lisia..

tak kto vie, ci to ma nejaky suvis s Faustom a jeho entitami, alebo nie.. (kniha sa inak vola Sedm pekelnych inteligencii, keby niekoho zaujimalo detailnejsie, ked budem doma, tak to sem presne odpisem, ale o faustovi je tam toho malo, o danych demonoch tiez, je to skor zamerane na "vyvolavanie demonov" a ich nasledne vyuzitie a podobne veci)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty01.09.09 20:21

Dion: Myslím si, že nebudou ten návrat vesselu zdůvodňovat jako u Anči. Ona si ho *opravila* neb byla zase anděl, na to už Koblížek nebude mít schopnosti. Very Happy
Nic to však nemění na mé nespavosti, protože zatím nemám žádnou pořádnou, logicky znějící odpověď. Suspect

Fay: Castiel je celkově hodně divná entita, původně jsem si myslela, že jen zkomolili Cassiela - anděla Saturnu, ale spíš bych řekla, že je to jméno mimo, i když podobnost s Casphielem je taky hodně zavádějící.
Včera jsem zkoukla po delší době Gabriela a celkově v tom je pořádný guláš - nic se přesně nedrží biblického výkladu. Very Happy (i když pravda, filmy stylu Vrána apod. si většinu věcí upravují po svém už z logiky své existence)
Každopádně díky za info o knize. Cool
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty07.09.09 16:03

citácia :
Castiel je celkově hodně divná entita, původně jsem si myslela, že jen zkomolili Cassiela - anděla Saturnu

práve toto mi príde zaujímavé ešte viac, v tej knižke je Casphiel uvádzaný ako jeden zo 7. kniežat Barbiela (vládca saturnskej protisféry).

Barbiel:
- je prvým z vládcov pekelného vojska
- anjel Cafkiel - vládca sféry Saturnovej
- meno odvodené z latinčiny (Vousatý, Bradatý, Chlpatý)

ďalej sú tam informácie o evokácii Barbiela, že sa zjavuje v ľudskej podobe, obklopený množstvom jeho podriadených duchov.
7 kniežat:
1. Ahisdophiel
2. Camniel
3. Padiel
4. Coradiel
5. Osphadiel
6. Adadiel
7.Casphiel
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty18.09.09 14:43

Dám sem dodatečně uvolněné fotky Castiela, už zde dlouho žádné nebyly. Musím říct, že z těch jeho výrazů na některých fotkách nemůžu. Hotová hromádka neštěstí. Laughing Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 430869 V této epizodě se mi vážně hodně líbil.

Additional episodic photography - 4x16 On the Head of a Pin:
Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Th_77292_SN416-A-0028_122_35lo Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Th_77294_SN416-A-0017_122_687lo Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Th_77299_SN416-A-0018_122_478lo
Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Th_77301_SN416-A-0019_122_677lo Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Th_77306_SN416-A-0020_122_256lo Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Th_77307_SN416-A-0026_122_54lo


K dalším epizodám jsou v galerii, pokud je někdo neviděl. Wink
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty24.09.09 15:05

Koblížka není nikdy dost. Very Happy Díky.

Jen jsem se konečně dostala k dalšímu SPN magazínu a konečně se tam objevily i bližší informace o Castielovi. (nejen o něm) cheers
Tato část mě zajímala už delší dobu:

Na rozdíl od Uriela vystupuje Castiel okrajově jen v Hebrejských, Islámských a Křesťanských spisech. Je to anděl čtvrtka, nových změn a cestování. Jeho symbolem je střelec. Nejčastěji je spojován se slovy - počátky, nadšení a porozumnění.
(volný překlad úryvku ze Supernatural Magazine 10/2009)


Takže se částečně drží biblických výkladů, jdu vyhrabat Enochovy knihy a čmuchat po dalších detailech. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 676501
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty24.09.09 16:42

díki za info a fotečky Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 348507 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 430869
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty25.11.09 2:28

Tu je par HD screenov Casa z 5x10
Chrys popripade to presun please 603

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty16.04.10 16:16

Tady to spí, to snad né. Vstávat Koblihofilové, Minioni, bo jak si kdo říkáte. Twisted Evil
Tu je pár ksichtů našeho vůdce z poslední epky... Jak vidíte další vývoj? Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 572728
Diskuzi se meze nekladou. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 132752

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 THKoblihsatisfied Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 THKoblihsurprised Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 THKoblihboss
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty23.05.11 16:33

dnes som našla jedno veľmi vtipné vidko s casom a povedala som si, že ho s vami sharnem lebo momentálne všetci potrebujeme, čo najviac dôvodov na smiech Laughing takže nech sa páči:

Castiel • The funniest Angel in the Garrison
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=7FJ3ZKim_eU
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty23.05.11 19:10

Dion: Díky moc za tohle super video!!! Hned se mi o 100% zvedla nálada!!! To je Cas, na kterého budu s láskou vzpomínat a doufat, že se snad jednou vrátí 702
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty23.05.11 19:13

dion, to je úžasný video, díky. Skvěle jsem se pobavila. Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 99937 Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 99937 702
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty18.07.11 18:16

Snad posedlost, či zoufalství dohání levoručky mého ražení k tvorbě podobných věcí...
Chtěla jsem mít svého soukromého Koblížka, takže po stoličkách z FF2010 jsem znovu rozbalila Modurit a vzniklo aspoň tohle. Ano, prokleti buď producenti SN, že do merchandise nedali figurky, moc mi to chybí, na plastového výliska bych si prostě ušetřila.

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 THKoblihfinal Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 THKoblihfinal1

Můj soukromý Koblížek půjde koncem týdne do barvy a laku. Hurá.
Ve "výrobě" mu upadla dvakrát hlava, asi se na to nemohl dívat a asi šestkrát jsem lovila nohy, pořád mu padaly šlapky s botama. Vivat vteřinové lepidlo. Very Happy
Díky Nemix, že jsi mě podržela, jinak by včera opravdu zaharašil v koutě na tisíc kousků. Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty18.07.11 18:38

JÁ CHCIIIII TAKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ

PROSÍM, PROSÍM UDĚLEJ MI DEANA Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 934194 (já jsem levá jako blázen a toto je pro mě umění největšího kalibru Twisted Evil )

a nemáš za co - však je to perfektní - a až bude v barvě, tak to bude dokonalé!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty18.07.11 18:44

Very Happy Povinná výbava na příští sraz - workshop - Modurit se sebou. Laughing Nachystej si fotky, sporák a hooodně vteřinového lepidla.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty18.07.11 18:50

a hlavně nové ruce, protože já a vteřinové lepidlo - to se mi z prstů stane ploutvička Very Happy ale jinak jdu do toho Laughing jsem pro každou srandu Laughing

JDU DO TOHO!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty18.07.11 18:54

drool Panthero tise zavidim... mat nieco take doma 702 vsak sem hodis aj Foto ked Castiel dostane farbu a nebude taký bledý???
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty21.07.11 13:22

Panthera napísal:
Very Happy Povinná výbava na příští sraz - workshop - Modurit se sebou. Laughing Nachystej si fotky, sporák a hooodně vteřinového lepidla.

Wau, Panteřice, obdivuji tvoji zručnost (a o toho Deana se hlásím já,klidně může mít i cecíky, mě to nevadí! Smile ), soukromý Koblížek je super, jen škoda, že ho nemůžeš moc hudlat v pelíšku, protože by se asi rozpadl... No

MMCH, kolik moduritu by padlo na životní velikost? Very Happy

Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty21.07.11 20:11

Na hudlání v pelíšku teda není, mít na to cit, tak si udělám formičku na sádru. Ovšem ať se snažím jak chci, tak mé tlapy jsou poněkud levé... Sad
Navíc se mi nedaří splácat ksichtík ku obrazu mému, tady je zasychající před lakováním. Nic lepšího nemaje, takže mi bude stát pěkně nad stolem, když už amíci nevydali ofiš figurku. Musím se spokojit s málem, aneb co si neudělám, to nemám... 702
Pro tvorbu Deana hlasuju na sraze, tělo bych zvládla, ale budka bude horší. Twisted Evil

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 THCasfigurka

Na životní velikost? Hooodně. Navíc se mi z toho stále nedaří vychytat praskání, když je více vrstev. confused
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty23.07.11 15:56

Teda Panthero, smekám Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 103511 Tohle je fakt bomba!!! A ta kravata má fakt nebeskou modř 702 A pro Deana hlasuju taky, akorát jsem také pěkně levá, i když vlastně pravá, protože jsem levák Laughing Takže by z toho vznikl spíš nějaký android, než Dean Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Castiel Angel - pozor SPOILERY!   Castiel Angel - pozor SPOILERY! - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Castiel Angel - pozor SPOILERY!
Návrat hore 
Strana 9 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!
» Whumping!Cas Fan Club - pozor SPOILERY!
» Torturing!Dean Fan Club - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy-
Prejdi na: