Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 VŠEOBECNÁ DISKUSIA

Goto down 
+17
nikita
Soniq
bookika
Kristine
rebeca
Jimmy
LenkaX22
Kaja
SNlois
Madlen
jana7413
Chrystelle
Blanka
Samabel
janka410
dion-fortune
Sarinka
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty20.12.07 23:11

Já ti říkám Sarinko, to prostě vůbec nechtěj vědět co tam provedla Evil or Very Mad
A teď teda ale chceme okažitě další část, protože tohle teda přežít s nějakým dlouhým čekáním nejde VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 80513
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty20.12.07 23:16

I přes ten infarktový konec se mi tahle část strašně líbila! VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 214863 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 170639 Fakt krása, Samabel! Ty jejich myšlenkové pochody nemají chybu! VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 430869 Škoda že to takhle nemůžeme mít i naživo v SN. Že by nám to třeba hodili do titulků, co se jim zrovna honí hlavou. Protože většinou toho víc zůstane nevyřčeno, než s čím se sami sobě nebo nám divákům svěří... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 316745
Ten konec byl strašný VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 71416 , ale zase na druhou stranu, já se v takových scénách vyžívám, takže.... :shame: Díky za něj VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 284389 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 316745 a doufám, že v dalším díle se to vyřeší k mé spokojenosti....
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty20.12.07 23:20

Jo přesně jak píšeš Janni -ty jejich myšlenky když si můžeme přečíst- to je paráda VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 312566 to se mi tam strašně moc líbí VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 170639 a opravu to by mohlo být i v SN VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 949816 Tak Samabel díky za to VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 214863
Ale teda vážně u téhle čísti jsem seděla jak přikovaná VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 188411 a ten konec mě dostal VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 87642
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty20.12.07 23:27

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 214863 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 214863 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 214863 VY jste přesně ten důvod, proč se vždycky těším na psaní další části.... fakt děkuju VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 214863
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty20.12.07 23:30

Tak my budeme ještě chvilku chválit a děkovat a třeba tě to nakopne, začneš psát hned pokračování a hodíš nám ho "pod stromeček". VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 297524 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 264347 Twisted Evil VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 284389 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty20.12.07 23:33

Tak to už nestihnu ani kdybych chtěla Shocked
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty20.12.07 23:35

Hele, to nevadí, ono je to stejně jedno. Mně teď došlo, že na CZ web by to stejně hodili nejdřív za měsíc. Rolling Eyes VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 316745
Ale fakt už jsem mooooc zvědavá, jaké pokračování si pro nás připravíš. VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 325299 VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 328356
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty20.12.07 23:38

No to je fakt, poslední dobou se tam moc nepřetrhnou. Rolling Eyes
Ale vážně... přes vánoční svátky vyrábím video a píšu povídku Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 1:14

Samabel: Ideš nakopnúť Vegas? Pokiaľ by si chcela nejaký vianočný song, daj vedieť, máme snáď všetky možné, od Sám doma až po reklamy... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 284389 Tiež som chcela nejaké spraviť, tak ako aj minulý rok, no neviem, či to stihnem, asi nie.. No
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 8:00

no ty sarinka hlavne nakopni brata na aktualku lebo ja uz chcem tu samabelinu poviedku Wink boze ved ja som este ani jednu cast necitala, normalne mi to neda spat Sad no to vies taky fanusik fanfiction ako ja sa tazko hlada prisaham ze uz aj na fanfiction.net nebudem mat pomaly co citat Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 13:58

Sarinka: jj, jdu nakopnout Vegas Wink včera jsem se v tom hrabala a ty základy už jsem konečně pochopila, takže se můžu o něco pokusit Wink vánoční song...no vida..vánoční video mě nenapadlo... tak ale vážně nevím, jakou hudbu bych si zvolila VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 17:20

Super poviedka od Samabel, ozaj Exclamation VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 325299
Ozaj, nedali by sa na slovenský web pridať aj ostatné diely poviedky??? pls VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 170639 neviem preco sa mi zda ta česka stranka chaoticka VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 18:22

Samabel: skús nejakú dať, možno ju budem mať...ešte s to aj rýmuje... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 99937
jana7413: budú aj ostatné, najbližšie druhý diel...a potom ďalšie a ďalšie, zrejme vždy po dvoch.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 20:12

Sarinka: ok dík VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 312566
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 20:20

No asi vánoční vynechám... a udělám pak nějaký vánoční video dodatečně... rozdělala jsem si jedno o Deanovi, tak doufám, že mo moc nezkazím... Rolling Eyes ale už tomu vážně pomaloučku přicházím na kloub....dokonce už mám 10 vteřin videa Laughing VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 886945
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 20:41

Waw, tak to gratulujem, inak jedna dosť naprd vec s tým Vegasom je, že keď to video uložíš má okolo 300MB... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 316745 ...brat sa na to aj pýtal na rôznych fórach a ono to má akýsi dosť zložitý proces si to nastaviť, neviem, možno to bolo verziou, možno to tebe pôjde, ale fakt je to dosť na nervy. Ja som si pozháňala niekoľko brutálnych chórusových pesničiek, z ktorých by ale boli videjka, len sa mi ich nechce robiť, radšej strčím hlavu do photoshopu.. VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 20:47

Tak na Photoshop se chystám už delší dobu, ale ještě chvilku to nechám u chystání
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 20:53

Photoshop je love, len potrebuje chvíľku, aby si sa do neho dostala a potom sa už nedokážeš odlepiť...najlepšie je, že aj keď je kopa stránok s návodmi na rôzne triky, väčšinu z nich objavíš sama skúšaním a potom to je super pocit... Wink
Niekto si tu robí nábeh na tretiu hodnosť.... Very Happy


Naposledy upravil dňa 21.12.07 20:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty21.12.07 20:53

ja sa chystam uz na vela veci ale kedy sa k nim dostanem???no dufam ze coskoro a na videa skus powermaker som pocula ze je dobry ale tak neviem no
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty22.12.07 11:22

jakou máš ty verzi Vegasu? Hmmm, tak to abych se bála, až si to video budu chtít uložit jako konečný affraid 300MB je dost.....ale to se nějak zmákne.... včera jsem zas pokročila v objevování funkcí toho programu a pomaloučku se mi to sestavuje.... ještěže mám teď vybranou hudbu, která má přesně tři minuty... na procvičení se na programu to je akorát Wink
kdybych jen neměla tolik věcí, který chci zkusit.... naštěstí aspoň portrét Jensena tužkou jsem zvládla............jak se mi hezky vyjímá na stěně Wink lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty22.12.07 11:42

Mám šestku, ale tuším sú aj novšie. No zistíš, keď to budeš ukladať.... VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 316745 Jediná možnosť je si to potom otvoriť v shit WMM a uložiť ako menšie.. VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty22.12.07 11:46

hmm, no já mám osmičku
a v WMM si to opravdu neotevřu, jak už jsem psala předtím, hlásilo mi to nějakou chybu a už jsem s tím nemohla nic udelat...přeinstalování taky nefungovalo, tak jsem se toho zbavila... jak jsi říkala ....program nanic. ...ale zas jsem se na ton aspoň naučila základy....přcijen mi to pomohlo v manipulaci s Vegasem Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty25.12.07 22:39

no ako to tu tak citam tak ja som dobre pozadu. s videami som este ani nezacala, tak nanajvys slideshow a ani vo photoshope nie som velmi aktivna, ach jaj ludkovia mam co dohanat ako vidim, ale no hned po skuskach sa posnazim to slubujem Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty26.12.07 16:51

OBETOVANIE SA-PART 2


Vytiahol svoj strieborny nozik a bodol nim upira. To stacilo na to, aby svoju pozornost upriamil na Deana. Zacal ho mlatit a vzhladom na to, co Dean spravil ostatnym clenom skupiny, sa mu to rozhodol neulahcovat. Pomaly ho mucil a vychutnaval si bolest v jeho ociach. Dean mal pocit, ze to uz dlhsie nevydrzi. Bolest bola velmi silna, vsetko sa s nim tocilo a citil svoju vlastnu krv v ustach. Vedel, ze ak mu rychlo niekto nepomoze, tak zomrie. Citil ako ho vlastne telo zacalo zradzat a poddavat sa bolesti. Uz nedokazal dalej bojovat, ale aspon jedna myslienka ho hriala na dusi. Dokazal to. Zachranil Sama a to bolo jedine, na com mu zalezalo. Co sa stane s nim nie je podstatne, hlavny je Sam a ten bol v bezpeci. Dean vedel, ze otec sa onho dobre postara a tak sa pomaly zacal vzdavat a nechal upira nech dokonci svoju pracu.

Sammymu sa podarilo dostat do motelovej izby a na jeho prekvapenie tam uz otec bol. Sam sa preto rychlo pustil do vysvetlovania a s uzasom sledoval ako sa otcove zrenicky zuzovali stale viac a viac. Ked dokoncil, otec mu prikazal ostat v izbe a sam sa vybral za Deanom.

Dean citil dalsiu vlnu bolesti, ked ho upir bodol jeho vlastnou striebornou dykou do ramena. Vsade bola krv, jeho krv. Dean vedel, ze pomaly zacina stracat vedomie, uz nemal sil. V tom tam vtrhol jeho otec. Najprv to skoncoval s upirom, ktory mucil jeho syna, potom sa vrhol na otravenych dvoch. Ked boli vsetci definitivne mrtvy, pribehol k Deanovi.
“Dean! Chlapce, vydrz. Prosim ostan so mnou.”
Dean pocul otcove tisive slova a snazil sa mu vyhoviet, tak ako vzdy, ale vedel, ze tentokrat sa mu to nepodari. S bolestou a ospravedlnenim sa poslednykrat pozrel do otcovych oci a potom stratil vedomie. Ten pohlad zlomil Johnovi srdce a pohlad na Deanovo bezvladne telo ho zabijal. Opatrne ho odviazal a nalozil do auta. Celou cestou do motela ho trapili vycitky svedomia. Preco nechal chlapcov tak dlho osamote? Preco tam nebol, aby Deanovi pomohol? Preco sa z lovu nevratil skor? Preco dopustil, aby sa toto stalo jeho synovi?

Ked dorazil do motela, Sam bol este stale hore. Sam zbadal zakrvaveneho Deana v otcovom naruci a v ociach sa mu zjavilo zdesenie.
“To nic Sammy, je to v poriadku. Neboj sa, Dean bude OK.”
John opatrne polozil Deana na postel a prehladol si ho, aby zistil pocet a rozlahlost zraneni. Potom zacal s osetrovanim. Zranenia neboli az tak vazne, takze sa Johnovi podarilo Deana osetrit pomerne rychlo. Najvacsim problemom bolo, ze Dean stratil privela krvi. John vedel, ze bez transfuzie to neprezije. Ale ako ma teraz do pekla ziskat transfuziu? Dean nemal rovnaku krvnu skupinu ako on alebo Sam. Dean zdedil jeho 0 pozitiv po mame. Jedinou moznostou bolo vlamat sa do nemocnice, no nechcel Dean opat opustit. Ticho si povzdychol a nakazal Samovi davat pozor na Deana. Postavil sa na odchod, no este venoval posledny pohlad Deanovi a modlil sa, aby to vydrzal kym sa nevrati. Na to sa rychlo pobral k dveram a zacal upalovat do nemocnice ako by slo o zivot. A preco vlastne ako? Ono slo o zivot. Zivot jedneho z najpodstatnejsich ludi v jeho zivote, o zivot jeho prvorodeneho syna.

TBC
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty26.12.07 20:02

huh, a pak, kdo nám tady dělá ty infarktový konce Shocked
ale jinak..... to o čem píšeš...to je přesně moje krevní skupina( žádná narážka na to, že o krvi mluvíš i v povídce Laughing )
tak se těším na pokračování..........btw: Sammymu takovýhle šoky... ten je schopný vzepřít se otci a odnést Deana do nejbližší nemocnice na zádech Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
VŠEOBECNÁ DISKUSIA
Návrat hore 
Strana 3 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» RPG-diskusia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction-
Prejdi na: