Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Heaven and Hell

Goto down 
+17
Dark Angel
shelby
Ettie
Samabel
KACICKA
12NicolAlysska
SNlois
Madlen
Faith
calla
Soniq
renáta
wiktoriano
cleo
Detmar
SkreechTina
dion-fortune
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty04.11.08 14:33

When you get caught in the rain
With nowhere to run
When you´re distraught and in pain
Without anyone
We keep praying to be saved
But nobody comes
And you feel so far away


Dnes som sa vrátil do minulosti. Opäť som videl mamu a otca. Nemohol som uveriť vlastným očiam. Obaja boli plní nádeje. Boli zamilovaní. Boli šťastní. Ani vo sne by mi nenapadlo, že mama bola lovkyňa. Rozmýšľam, či o tom otec vedel. Strávil predsa roky skúmaním minulosti a pátraním po žltookom démonovi. Navyše to bol skvelý lovec. Nemyslím, že by mu niečo tak dôležité ako fakt, že mama bola lovkyňa uniklo. Najviac ma však ranilo, keď mi povedala, že neznáša takýto život. Že nedopustí, aby aj jej deti boli vychovávané ako ona. Veľmi mi vtedy pripomenula Sammyho. Vždy som sa chcel podobať na otca. Snažil som sa ho napodobňovať vo všetko, čo som robil, no aj tak som mal pocit, že skrátka nikdy nebudem ako on. Sammy sa na druhú stranu na otca veľmi podobal. Možno nezdieľali rovnaké názory, ale obaja boli rovnako tvrdohlaví a vytrvalí. Sam dokonca aj vyzerá ako otec. Vysoký s hnedými vlasmi... Aj preto som zrejme usúdil, že ja som viac po mame. Keď som bol malý otec mi zvykol hovoriť ako veľmi sa na ňu podobám. Vždy bol potom smutný. Vravel, že mám rovnaký pohľad ako mala ona. Vraj keď sa mi niekedy pozrel do očí videl v nich Mary. Keď som ju dnes zbadal, šokovalo ma ako sa na ňu naozaj podobám. Blond vlasy, pehy... No potom ako povedala ako veľmi tento život nenávidí, som pochopil, že nie je ako ja. Nevravím, že by som netúžil po vlastnej rodine, len si myslím, že to čo robím je správne. Pomáham predsa ľuďom. Zachraňujem životy. Čo je na tom zlé? Ale aspoň sa opäť raz preukázalo aká baba je Samantha. Možno som to ja, kto dostal meno po starej mame, ale status ženskej v našej rodine patrí aj naďalej môjmu bračekovi. A už keď sme pri Sammym, musím povedať, že mám o ňho fakt veľký strach. To čo mi Castiel povedal... Že ak ho nezastavím spravia to oni? Prisahám, že sa mi v tom momente zastavilo srdce. Prečo mi to len robia? Akoby nestačilo, že ho musím chrániť pred psychopatickými lovcami akým bol Gordon a Lilith a jej pätolizačmi, teraz idú po Samovi ešte aj anjeli? Všetko je to moja chyba. Keby som len bol zastavil Azazela, keď som mal šancu... Ako som dopekla mohol minúť?! Mhpf. Cas povedal, že na seba nemám byť tak tvrdý. Že som to nemohol zmeniť. No určite. Ako keby som už dávno nevedel, že za všetko môžem ja. Keby som len bol silnejší... Ja...Aj tak na tom už teraz nezáleží. Dôležité je, aby som našiel Sama a zastavil ho, nech už robí čokoľvek. Nemôžem ho stratiť. Jeho nie. Nikdy viac.

I can make it through the rain
I can stand up once again
On my own and I know
That I´m strong enough to mend
And every time I feel afraid
I hold tighter to my faith
And I live one more day
And I make it through the rain


Tak už viem prečo mi Boh vtedy ukázal časť Deanovho detstva. Chcel ma pripraviť na cestu do minulosti, ktorú som práve absolvoval spolu s Deanom. Viem, že by mi zrejme neuveril ak by som mu povedal to všetko o jeho rodine a hlavne Samovi, ale aj tak nechápem prečo to musel všetko prežiť. Prečo ho len tak trápia? Bol som s ním po takmer celý čas, čo bol v minulosti a musím povedať, že ma veľmi ranilo, keď som videl čím všetkým prechádza. No mal som svoje rozkazy a tie som nemohol porušiť. Nemohol som sa mu zjaviť viackrát než mi bolo povolené a tiež som ani nemohol ostať dlhšie a odpovedať na všetky jeho otázky. Najviac ma prekvapil v aute, keď priznal, že by bol schopný obetovať životy všetkých tých nevinných ľudí pre jeho rodinu. Veľmi ma tým sklamal. Bolo to prvýkrát, čo som začal o ňom pochybovať a myslieť si, že je predsa len sebecký. No vtom si ma opäť povolal Boh a ukázal mi ďalšiu Deanovu spomienku. Videl som ako ostal uväznený v džinovom svete a počul som, čo povedal pri hrobe jeho otca. Keď sa prebodol, aby sa vrátil do reality uvedomil som si, že jeho konanie v minulosti vôbec nebolo sebecké. Chcel ich zachrániť, pretože im chcel dopriať všetko to, po čom túžili. Pretože ich miloval. A nie preto, že by chcel lepší život pre seba. Keď sa vrátil späť a začal sa obviňovať, už som to viac nevydržal. Možno som mu nemohol poskytnúť útechu akú potreboval, ale musel som sa aspoň pokúsiť zmierniť jeho bolesť. Nenávidel som sa za fakt, že po tom všetko, čím si musel prejsť, som mu ešte ukázal ako sa jeho brat v noci vytráca. A to, čo som povedal pred odchodom... Ďalšia vyhrážka. Ničí ma to vo vnútri, že mu tak veľmi ubližujem. Myslím, že si toho všimol aj Boh. Zakázal sa mi s ním v najbližšej dobe stretnúť a vyslal ma do boja. Zrejme sa bojí, že tento Dean Winchester bude zdrojom môjho pádu. A ktovie, možno sa bojí oprávnene...A možno je už príliš neskoro na obavy.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty04.11.08 14:54

booze, akurat som si spomenula na tu cast, kedy boli v minulosti...krasne si to opisala (zasa raz). ako si pekne opisala, ze sa Sam viac podoba na otca.. a zasa Dean sa podoba na mamu, ale to,co povedala... :cry: a Castielo ho vystrasil,chudacik Dean Heaven and Hell - Stránka 3 71416
a Castiel...juj,to sa ani vyjadrovat nebudem,lebo sak velka moja laska to je Heaven and Hell - Stránka 3 258431 ale vidno, ze je to proste anjel s dobrym srdieckom a velmi by chcel Deanovi pomoct, no rozkazy su rozkazy Heaven and Hell - Stránka 3 568939 a Dean...zdroj padu...bozinku toto...krasne napisane pokracko Dion Heaven and Hell - Stránka 3 104346 mne sa po nom vzdy chce tak filozoficky uvazovat confused
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty04.11.08 15:18

Shocked Tak toto bola úplne ,že mega obrovsko úžasná časť Heaven and Hell - Stránka 3 806497 Heaven and Hell - Stránka 3 104346 normálne mi došli slová ja neviem čo mám napísať kks táto časť je neskutočná nechápem kde sa to v tebe dievča bere ja proste nedokážem uveriť ,že toto fakt niekto dokážne napísať Shocked skutočne každá časť je lepšia a lepšia ,ale riadne lepšia
Deanove pocity ma úplne dostali niečo prekrásne Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Heaven and Hell - Stránka 3 199226 ako tam bolo ,že Sammy je po otcovi a on po mame ako mu to John aj hovorieval ,že mu ju strašne pripomína pohladom, očami to ma zabilo Heaven and Hell - Stránka 3 677692 Heaven and Hell - Stránka 3 629176 totálne Heaven and Hell - Stránka 3 104346 Heaven and Hell - Stránka 3 469569

potom Castiel Heaven and Hell - Stránka 3 886945 no WOW Shocked affraid ked ta bolo to ,že ho Dean sklamal a ,že mu to prišlo dosť sebecké a potom ,že ked mu boh ukázal ako Deana dostal ten Džin a ,že už zmenil názor a všetko pochopil a myslí si ,že sa Boh bojí ,že Dean bude zdrojom jeho pádu a Cass to aj priznal ,že je to možné Heaven and Hell - Stránka 3 214863 Heaven and Hell - Stránka 3 214863 proste BOMBA Heaven and Hell - Stránka 3 104346 ,ale úplná je to také úžasné fúúú Heaven and Hell - Stránka 3 177401 ja túto ff proste neskutočne milujem Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Heaven and Hell - Stránka 3 430869 ,ale strašne ju milujem už som ju prečítala aj bratov a jemu sa tiež strašne páčila čo ma úplne prekvapilo lebo jemu ,ak sa niečo páči to je zázrak a aj to dokazuje ,že si najlepšia Heaven and Hell - Stránka 3 891817 Heaven and Hell - Stránka 3 325299 Heaven and Hell - Stránka 3 949816 Heaven and Hell - Stránka 3 214863 704 perfektná práca Heaven and Hell - Stránka 3 104346 Heaven and Hell - Stránka 3 949816 Heaven and Hell - Stránka 3 312566 Heaven and Hell - Stránka 3 214863 Heaven and Hell - Stránka 3 103511 (opäť Heaven and Hell - Stránka 3 319161 )už sa teším na ďalšiu časť Heaven and Hell - Stránka 3 170639 Heaven and Hell - Stránka 3 325299 Heaven and Hell - Stránka 3 260605
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty04.11.08 19:41

faith: filozoficky uvažovať, hej? Laughing no netuším prečo Laughing no som veľmi rada, že sa poviedka páči Heaven and Hell - Stránka 3 170639

soniq: wow, zase veľmi krásny komentár Heaven and Hell - Stránka 3 891817 ja som proste hotová... fakt mám veľkú radosť, že sa ti poviedka páči a odkáž aj bratovi, že ma teší, že je s poviedkou spokojný Heaven and Hell - Stránka 3 258431

ohľadom tej podobnosti... tak mne to už dlhšie vŕtalo v hlave, pretože fakt sa sam podobá na johna a dean na mary, len som to nemala kam zakomponovať, nikde sa to nehodilo. som fakt rada, že tu sa vám to páčilo. rovnako aj castielové pocity. tomu sa ešte budem venovať Heaven and Hell - Stránka 3 284389

no a som rada, že sa lepším, lebo je toho fakt ešte dosť, čo musím zlepšiť.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty04.11.08 20:39

702 Nádhera. Skvělý nápad. zajímavě vymyšlené přechody mezi postavami.
Tahle povídka je plná inspirace. Deanův pohled na věc popisuješ vážně moc hezky a Castiel- tady je vidět, jak moc kreditu tomu chlapíkovi z nebe dáváš. Very Happy Heaven and Hell - Stránka 3 707500
Zkrátka je to vážně vydařené dílko a těším se na další nahlédnutí do myšlenek našich oblíbených hrdinů. Heaven and Hell - Stránka 3 103511 702 Heaven and Hell - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty05.11.08 1:57

krása 702 Dion toto sa ti naozaj podarilo. pri čítaní sa mi až chcelo plakať tak krásne si to opísala. tak ako všetci píšu je to úžasná poviedka a ty píšeš zo dňa na den lepšie. Heaven and Hell - Stránka 3 104346
Mne sa vždy Dean podobal na otca a Sam na matku ale to len povahou. a tak ako si to napísala to tiež perfektne sedí.
Castiela milujem aj preto ako tu opisuješ jeho pocity stále viac.
veľmi sa teším na pokračko 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty05.11.08 5:23

Niet nič krajšie, ako si to pomaličky a v kľude čítať, nikým a ničím nerušená, dokonale pohltená dejom tejto poviedky. Prebehla som si to od začiatku, až po zatiaľ poslednú časť a som Shocked WOW!
O tom, ako sa mi to páči, už vieš, takže sa musím sústrediť teraz na nové pochvaly, ktoré ani nie sú v slovníku Razz
Bolo to úžasne Castielovské, dokonca som akoby zacítila (ale len trošku) malý nádych torturingu, ako sa chudák Cass obviňoval z toho, že Deana len desí, že nezabránil Lilith v prelomení pečate, atď... Parádne vymyslené a ešte krajšie opísané Heaven and Hell - Stránka 3 214863 Heaven and Hell - Stránka 3 214863
potom som bola WOW z Uriela. Nečakala som, že ho tam hodíš, o to viac ho teraz mám chuť Heaven and Hell - Stránka 3 132752 Zlý archanjel, zlý....
Dean bol v tvojom podaní....je ešte niečo od slova úžasný? Tie jeho pocity ma chytajú za srdce a zabila si ma spomienkou na výlet do minulosti. Chudátko, ten si toho musí vytrpieť.
Vtipná časť nemala chybu, už som si predstavila, ako Castiel nazýva ľudí nie "ovečky božie" ale "dudes" Razz

Dion, jednoducho paráda a teším sa na pokráčko Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Heaven and Hell - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty05.11.08 7:30

Dion ja už neviem čo napísať confused všetko to baby krásne zhrunuli. Ja musim iba súhlasiť 702 Poviedka je jednoducho pecka Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Heaven and Hell - Stránka 3 177401 Castielove pocity vystihujes krásne Heaven and Hell - Stránka 3 891817 Heaven and Hell - Stránka 3 104346 veeelka poklona pre teba Heaven and Hell - Stránka 3 104346 Heaven and Hell - Stránka 3 214863 Heaven and Hell - Stránka 3 214863 704
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty05.11.08 18:39

Heaven and Hell - Stránka 3 71416 Heaven and Hell - Stránka 3 71416 toto je take perfektne Heaven and Hell - Stránka 3 104346 len tak dalej 704
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty07.11.08 20:36

ahoj dion, som tu ešte celkom nová, ale aj tak mi nedá nepochváliť tvoj perfektný štýl písania. Heaven and Hell - Stránka 3 949816 úplne obdivujem, ako sa dokážeš vcítiť do pocitov či už deana alebo castiela cheers len tak ďalej, už sa teším na pokračovanie Wink 704
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty07.11.08 21:10

samabel: no wow, tx Heaven and Hell - Stránka 3 92299 som rada, že si si prečítala doterajšie časti Heaven and Hell - Stránka 3 49896 no a ehm... akože viem, že to, čo píšem asi v niektorých prípadoch reálne nie je, ale tak ja som si castiela krásne zidealizovala, takže 603
wiktoriano: ja som to brala hlavne výzorovo, a tam mi to takto sedelo, myslím a tá podobnosť, ale práve preto som tam napísala, že dean sa snažil byť ako otec, preto tak aj pôsobil, ale vo vnútri to tak necítil. tiež som tam spomenula tú vec so Samom, že sa na mamu podobá kvôli tým jeho názorom. no a tx za koment Heaven and Hell - Stránka 3 92299 teší ma, že sa poviedka páči.
SkreechTina: jéééj ďakujem krásne 603 akože uriel ešte bude, poriadne sa na ňom odreagujem Laughing no a bude aj torturing casa Twisted Evil len a k tomu sakra musím dopracovať, ale taký miernejší bude už aj v najbližšej časti Wink no a inak som fakt veľmi rada, že sa poviedka páči.
calla: aj tebe veľmi pekne ďakujem za koment Heaven and Hell - Stránka 3 92299 som rada, že sa ti moje dielka aj naďalej páčia. Heaven and Hell - Stránka 3 49896
Ettie: thanks Heaven and Hell - Stránka 3 92299 posnažím sa Very Happy
shelby: tak vitaj na fóre Heaven and Hell - Stránka 3 23107 veľmi ma teší, že sa poviedka páči Heaven and Hell - Stránka 3 170639 a nový štýl mal úspech.

pokračovanie by som chcela napísať zajtra, ale keďže idem zase do roboty, tak neviem či stihnem Rolling Eyes ale pokúsim sa. už by som o 7 mala byť doma, takže Laughing
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty07.11.08 22:07

Skvělý pokračování Heaven and Hell - Stránka 3 103511 Heaven and Hell - Stránka 3 103511 Jejich pocity ohledně návratu do minulosti, super! Heaven and Hell - Stránka 3 312566 Strašně se mi líbí, že to píšeš tak netradičně - povídka založená na jejich pocitech Smile
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Dark Angel
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Dark Angel


Počet príspevkov : 10
Age : 38
Bydlisko : In Heaven with Angel..
Nálada : dark...
Registration date : 08.11.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty09.11.08 15:37

Ty si výborná spisovateľka Heaven and Hell - Stránka 3 214863 tvoja práca je úžasná Heaven and Hell - Stránka 3 430869 ..Veľmi sa mi páči štýl akým píšeš Heaven and Hell - Stránka 3 170639 teším sa na pokračovanie Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 16:56

okey veľmi krásne vám všetkým ďakujem Heaven and Hell - Stránka 3 891817 a je mi ľúto, ale akosi nestíham dnes napísať viac Heaven and Hell - Stránka 3 71416 no aspoň kúsok vám sem hodím, takže:


Lord knows
Dreams are hard to follow
But don't let anyone
Tear them away
Hold on
There will be tomorrow
In time
You'll find the way


Uch. V posledných dňoch akosi nie som vo svojej koži. Počas bojov sa nedokážem sústrediť. Akoby som bol mysľou stále niekde inde. Cítim, že je zo mňa Boh sklamaný. Mrzí ma, že nedokážem splniť to, o čo ma žiadal. No chýba mi. Nikdy by som si nepomyslel, že to raz priznám, ale je to tak. Chýba mi jeho sarkazmus a spochybňovanie mojej viery. Chýba mi jeho vyzývavý pohľad a sebavedomý úškrn. Chýba mi Dean Winchester. Boh to vie. Aj preto sa na mňa tak zvláštne pozerá, aj preto si o mne ostatní anjeli šuškajú. No nedeje sa so mnou to, čo si myslia. Ja Deana nemilujem. Aspoň nie tak, ako vravia. Keď som ho vytiahol z pekla vytvorilo sa medzi nami puto. Neviem to vysvetliť slovami a silne pochybujem, že to niekto niekedy pochopí. Toto sa skrátka pochopiť nedá. Ako som sa dotkol jeho ramena, akoby mnou prešiel blesk. Proste sa stal mojou súčasťou. Sme prepojení. Ja... Ach. Dnes ma zase zranili. Nestihol som včas zareagovať a opäť schytal priamy zásah. Opäť musím pripustiť, že sa to v poslednej dobe stáva dosť často. Už po tretí krát som v nemocničnom oddelení a to len za tento týždeň! Tuším ma Boh čoskoro odvolá z priamych bojov a nechá ma len robiť výskum alebo niečo podobne zábavné. Huh. Tuším som zase začal krvácať. Došľaka, asi by som mal zavolať sestričku. Ow áno. Máme sestričky aj v nebi. Ouch. To zabolelo. Uch. Necítim sa veľmi dobre, asi by som ozaj mal tú sestričku zavolať. Len čo som sa zodvihol, celý svet sa mi roztancoval pred očami. Hech. Takže postaviť sa nebol dobrý nápad. Inak môžem definitívne potvrdiť, že znovu krvácam. Tuším viac ako by som mal. Cítim ako sa začínam ponárať do tmy. Dúfam, že ma tu niekto rýchlo nájde, pretože sa ozaj necítim dobre...Myslím, že to tentokrát so mnou môže byť vážnejšie. Oveľa vážnejšie.


Naposledy upravil dion-fortune dňa 10.11.08 17:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 17:03

vynikajúce pokračovanie Heaven and Hell - Stránka 3 430869 len tak ďalej:512:

Castiel je zranený Heaven and Hell - Stránka 3 568939 čo sa mu stalo chudáčik 701
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 17:19

jééj dík, no a tak počas boja nedával pozor a schytal to Laughing Twisted Evil najbližšie sa s tým vyblázniť, len dnes sa musím učiť Sad
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 17:21

Námět pokračování skvělý. Pocity Castiela je jedna radost číst. 702
Maličko se mi tam nehodí ta nemocnice a sestřičky, ale tak... odpouštím. 603 ... Jinak vážně moc pěkný novýkrátký kousek. Heaven and Hell - Stránka 3 949816 Heaven and Hell - Stránka 3 312566 Heaven and Hell - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 17:40

samabel: ono to ešte bude dovysvetľované tie sestričky nie sú klasické ako si my predstavujeme, ale proste sú to tiež niečo ako anjeli, ibažeich úlohou je starať sa o zranených. viac to opíšem v najbližšom pokračovaní Wink no tx Heaven and Hell - Stránka 3 92299
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 18:22

Ono jde hlavně o to, že mě to spíš zaskočilo. V tom to je. 603 Ale jinak torturing!castiel... to tu ještě nebylo Twisted Evil Laughing Laughing
To potěšilo 603 Heaven and Hell - Stránka 3 284389
Tak jsme zvědavá na tu tvojí nebeskou nemocnici. Shocked Wink
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 19:12

Samabel napísal:
torturing!castiel...

Ježiš dion ty ma chceš zabiť?? Very Happy Tak toto bolo skvele.. drool drool drool No tešim sa ako sa vyblázniš na tom jeho zranení... Heaven and Hell - Stránka 3 998745 Heaven and Hell - Stránka 3 998745 Len mu nepolám krídielka Laughing Heaven and Hell - Stránka 3 572728
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 19:40

Chudák Castiel je zraněný. Heaven and Hell - Stránka 3 199226 Doufám, že to nebude s ním tak vážné, ale věřím, že ty boje musí být hrozné. Boj dobra se zlem... Pouto mezi ním a Deanem, to zní zajímavě, jsem zvědavá, co se z toho vyklube.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: .   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty10.11.08 20:35

AAAA som omráčená Razz .... Je to super.....

Castiel a mučení Heaven and Hell - Stránka 3 707500 Evil
603 603
Chudáčik, ale nic proti tomu nemám....

Je to moc pěkná povídka....JSEM ráda, že někdo napsal něco o Deanovi a Cassovi (mojich dvoch oblíbencov 704 ) Heaven and Hell - Stránka 3 572728 Heaven and Hell - Stránka 3 975638 702 702 702 702 702
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty11.11.08 7:25

Dion ty si naozaj číslo toto sa ti podarilo. 704 že si anjeli šepkajú že Cas je do Deana zamilovaný to bolo super Heaven and Hell - Stránka 3 316745 a jeho zranenie Twisted Evil teším sa ako sa na ňom vyblázniš. nemocnica v nebi teda čo ty nevymyslíš Heaven and Hell - Stránka 3 316745 som zvedavá čo vymyslíš dalej 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty11.11.08 16:42

jej Dion to sa ti teda podarilo 702 Nová éra torturingu Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Heaven and Hell - Stránka 3 312566 To puto medzi nimi je úžasné Heaven and Hell - Stránka 3 430869 Spôsob akým sa Cass pozerá na Deana a opačne. 603 Fakt tam niečo bude Very Happy Ale super pokračovanie. Skvelá práca Heaven and Hell - Stránka 3 104346 Heaven and Hell - Stránka 3 177401 Heaven and Hell - Stránka 3 103511 teším sa na dalšie Heaven and Hell - Stránka 3 170639 704
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty21.11.08 14:06

Shocked Torturing!Castiel 702 akosi sa dostavam do toho torturingu, Dion, zle/dobre na mna vplyvas Heaven and Hell - Stránka 3 284389 ale strasne hrozitansky sa mi to paci...raneny, krvacajuci Castiel, ponarajuci sa do tmy...oou,proste nadhera 702

citácia :
Ja Deana nemilujem. Aspoň nie tak, ako vravia. Keď som ho vytiahol z pekla vytvorilo sa medzi nami puto. Neviem to vysvetliť slovami a silne pochybujem, že to niekto niekedy pochopí. Toto sa skrátka pochopiť nedá
ja Castiela celkom chapem, je to moj clovek 703 som rada, ze mu Dean tak "prischol" a ma ho rad. Je to take mile... je to proste anjelik. 702

skvele pokracko Dion,ale pozeram, ze teraz nemas vela casu (pocas skoly asi viacero z nas Wink )ale pevne verim, ze coskoro si ten cas najdes a hodis sem dalsie pokracko Heaven and Hell - Stránka 3 260605
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sponsored content





Heaven and Hell - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Heaven and Hell
Návrat hore 
Strana 3 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 04x10 Heaven and Hell
» 04x10 Heaven and Hell
» 12x15 Somewhere Between Heaven and Hell
» 04x10 Heaven and Hell
» FORBIDDEN HEAVEN

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: