Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Heaven and Hell

Goto down 
+17
Dark Angel
shelby
Ettie
Samabel
KACICKA
12NicolAlysska
SNlois
Madlen
Faith
calla
Soniq
renáta
wiktoriano
cleo
Detmar
SkreechTina
dion-fortune
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty25.11.08 18:55

ďakujem vám všetkým a dnes mám pre vás sľúbené vysvetlenie nemocnice, no a torturing castiela bude v najbližšej časti. mrzí ma, že mi tak dlho trvalo napísanie pokračka, ale nebol čas, ani múza 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty25.11.08 18:59

IT'S OUR DESTINY
TRIUMPH OR AGONY
ANCIENTS' GLORY ENDLESS PAIN
DEEP INTO THE DUNGEONS OF HELL


Dnes som sa rozhodol zájsť do nemocničného krídla a navštíviť mojich zranených bratov. Viem, že mnoho ľudí nedokáže pochopiť, ako je možné, že máme nemocnicu v nebi a úprimne sa im ani nečudujem. Pre nich je predsa nebo miestom odpočinku a pokoja. Miestom, kde majú všetko po čom túžili, kde sú šťastní. Duše, ktoré sa dostanú do neba, nikdy nevkročia do našej nemocnice. Jednoducho na to nemajú dôvod. Bože chráň, aby mali. Oni tu majú byť v bezpečí, majú sa tu cítiť tak úžasne ako nikde inde. No pre nás je nebo náš domov. Možno nepotrebujeme spať, jesť ani piť, no potrebujeme odpočívať, potrebujeme sa zabávať, potrebujeme sa modliť. Nuž a keď sme zranení potrebujeme, aby sa o nás niekto postaral. Naša fyzická stránka síce vyzerá inak, no je možné nás zraniť, ba dokonca aj zabiť. My tiež dokážeme krvácať a trpieť. Preto bol Boh taký láskavý a vytvoril pre nás nemocnicu. Je veľa typov anjelov. Pre ľudí sa zvyčajne delíme len na do dvoch skupín a to cherubov a serafov, no v skutočnosti existuje oveľa viac druhov. Cherubovia a serafovia sú bojovníci, ochranári. Potom sú tu strážni anjeli, ktorých úlohou je bdieť nad tými, čo to potrebujú. Máme aj dozorcov, ktorý dávajú pozor na duše v nebi, aby príliš nevystrájali. Ďalej sú tu niečo ako sestričky, ktoré sa starajú o zranených a poslovia, ktorí roznášajú rozkazy. Samozrejme potom sú tu ešte taký ako ja. My tvoríme najvyššiu vrstvu anjelov. Spolu s Gabrielom a Michaelom patrím k trom archanjelom, ktorí videli Božiu tvár. Tým štvrtým bol Lucifer. Nemôžem uveriť tomu, že aj tak padol. Viem, že je to už dávno, ale strata môjho brata má aj tak stále veľmi bolí. Ako som sa tak prechádzal pomedzi zranenými všimol som si rozruch na konci chodby. Zrýchlil som, aby som sa mohol pozrieť, čo sa deje. Pohľad, ktorý sa mi naskytol ma zarazil. Na posteli, okolo ktorej boli zhromaždené sestričky a zúfalo sa snažili svojimi liečiteľskými schopnosťami zmierniť anjelovo utrpenie, ležal Castiel. Viem, že by som nemal mať obľúbencov, ale ku Castielovi som mal vždy blízko. V poslednej dobe som ho videl zraneného viac, ako by bolo normálne. Nikdy to však nebolo nič takto vážne. Videl som, že je v obrovskej agónií a rozhodol som sa zasiahnuť. Hoci boli sestričky stvorené, aby liečili, ich moc sa nemohla s tou mojou porovnávať. Podišiel som bližšie a pravou rukou sa dotkol Castielovho čela. Takmer okamžite sa ukľudnil a ja som ho v priebehu niekoľkých sekúnd úplne vyliečil. Nemal by som to robiť. Vlastne to mám zakázané, ale tentokrát som si nemohol pomôcť. Nedokázal som sa pozerať ako trpí. No toto musí skončiť. Nechám ho ešte chvíľu odpočívať, no potom sa budeme musieť seriózne porozprávať. Asi nariadim nejakému anjelovi, nech naňho dá pozor. Nepáčia sa mi tie reči, čo sa o ňom šíria. Je na čase zakročiť a myslím, že viem o niekom, na koho sa môžem spoľahnúť. Castiel tým nebude nadšený, ale sám si za to môže. Od dnešného dňa bude na Deana dávať pozor spolu s Urielom.
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty25.11.08 20:21

jeee moc pěknýýý 702 702

Chudak Cass Heaven and Hell - Stránka 4 430869

Ale malej dotaz kdo to popisuje ?? (Čí je to pohled na věc)
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty25.11.08 20:41

Oj, to jsi mi tedy dala vskutku detailní popis nebeské nemocnice. Díky za to, netušila jsem, že tě podnítím svojí poznámečkou pod čarou až takhle. 603
Každopádně tady se vážně hodil ten pohled další osoby. Vlastně se sem hodil skvěle. Heaven and Hell - Stránka 4 177401 Heaven and Hell - Stránka 4 177401
A jak uzdravil Castiela a řekl, že odteď bude pracovat s Urielem... no bezva myšlenka. 702
Jo, tahle povídka se mi vážně líbí. Smile


Naposledy upravil Samabel dňa 25.11.08 21:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty25.11.08 20:45

mna by tiez zaujimalo, ze kto to teraz "hovoril" lebo ak to nebol Castiel,tak potom netusim confused
inak opat krasa. to rozdelenie anjelov, to, ze ti styria videli tvar Boha. a este aj krasne vysvetlenie, ze co to ta nemocnica je Very Happy a opat raneny Castiel Heaven and Hell - Stránka 4 71416 okey...prezijem,ale co najskor nove pokracko Heaven and Hell - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty25.11.08 21:04

raphael Wink v biblii sa vyskytujú len traja archanjeli Gabriel, Michael a Rafael. V iných sa ako archanjel uvádza ešte uriel, ale keďže kripke sa tvári, že cas je urielov šéf, nemohla som z uriela spraviť archanjela. toto všetko je teda písané z pohľadu raphaela. tiež ak pôjdete dozadu v poviedke, je tam pár vstupov, ktoré nepísal castiel ani dean ani uriel. napr ten začiatok a podobne. to všetko sú slová raphaela Wink ešte ho lepšie predstavím v budúcnosti. Twisted Evil no a som rada, že sa pokračko páčilo 603
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty25.11.08 21:46

krásne pokračko. 704 704 tých anjelov a nemocnicu si super vysvetlila vidno že to máš vyštudované Heaven and Hell - Stránka 4 312566 a ešte aj to ktorý 4 anjely videli boha.no a chudák Cas je mi ho až ľúto ako ani nie pre to že je zranený ale že bude musieť pracovať s Urielom.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty26.11.08 19:14

Pěkné pokračování Heaven and Hell - Stránka 4 103511 líbilo se mi to vysvětlení té nemocnice Smile Jinak jsem taky uvažovala, z čího pohledu to píšeš tentokrát, díky za vysvětlení ;-) Cassovi pomohl, super a to že bude pracovat s Urielem, dobrý nápad, jak ho tam zařadit Smile Těším se na pokráčko.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty26.11.08 20:22

dion krásne pokračovanie 702 To ako si opísala nebo, čo znamená pre ľudí Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Nemocnica v nebi je skvelý nápad Heaven and Hell - Stránka 4 312566 Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Tak teda Raphael? Nová postava má super meno 704 A ako uzdravil Cassa 702 Začína sa mi páčiť 603 teším sa na pokračovanie Heaven and Hell - Stránka 4 104346 Heaven and Hell - Stránka 4 430869
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty12.12.08 20:01

Ďakujem vám veľmi krásne za nádherné slova a vašu oddanoť. Hoci sa mi nedarí updatovať tak často, akoby som si priala, veľmi ma teší, že poviedku aj naďalej čítate. Viem, že som sľúbila torturing Casa, no na ten si ešte počkáte. Tentokrát som sa opäť rozhodla venovať trocha Deanovi. Ešte raz vám všetkým ďakujem Heaven and Hell - Stránka 4 891817
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty12.12.08 20:02

It's a long road
When you face the world alone
No one reaches out a hand
For you to hold
You can find love
If you search within yourself
And the emptiness you felt
Will disappear


Bože ak si naozaj tam povedz mi, čo robím zle? Prečo mi Sam už viac nedôveruje? Pamätám si ako mi vravel, že som ten najlepší brat na svete, keď sme bolí malí. Bol som jeho hrdinom, aj keď som si to možno nezaslúžil, tak povedz, čo sa zmenilo? Prečo sa mi tak veľmi odcudzil? Vždy som sa o neho staral, robil som, čo som mohol, aby bol šťastný. Jednoducho som mu túžil dať to, čo mne bolo odoprené. Niekoho, kto tam vždy pre neho bude. Niekoho, komu sa bude môcť zdôveriť. Koľkokrát som si želal, aby ma niekto vypočul, aby ma niekto pochopil? Možno práve preto, že on sa mal vždy komu vyrozprávať, si teraz toho nevie vážiť. Viem, že aj ja mám mnoho tajomstiev, no ja som takú možnosť ako on nemal. Je pre mňa preto prirodzené nechávať si veci pre seba. Chápem, že sa pravdepodobne bál mojej reakcie na jeho schopnosti, ale aj tak. Mal mi o tom povedať. Vždy ma tie jeho čáry-máry desili a potom, čo povedal Cas...Prečo ma len nepočúva? Neuvedomuje si azda, že som mu vždy chcel len to najlepšie? Možno neviem, aké to je mať v sebe démonskú krv a má pravdu v tom, že ho preto nikdy nepochopím, no stále si myslím, že by nemal tie schopnosti využívať. Strašne mi odľahlo, keď sa rozhodol, že už ich viac nebude používať. Po tých pár veľmi vypätých dňoch sa veci na krátku dobu ustálili. Samozrejme, že som sa opäť ocitol blízko smrti a môj strach o brata sa len tými halucináciami zväčšil. Nechápem ako je možné, že som to vždy ja, komu začnú odtikávať posledné minúty. Musím sa priznať, že hoci som si nemyslel, že by na mňa Castiel neustále dával pozor, tak trocha som očakával, že pokiaľ by naozaj šlo do tuhého bol by sa objavil. Viem, že ani pri tom akože Draculovi, ktorý ma chcel usmažiť sa nezjavil, ale tak psychopatický menič a smrtiaca choroba je trocha rozdiel. Navyše som si želal, aby prišiel. Držal som v rukách Bibliu! Tak veľmi som sa bál a on... Opäť som bol raz príliš naivný. Samozrejme, že sa Castiel neobjaví, kým nebude niečo potrebovať. Tak ako všetci ostatní. Za tie roky som si už mohol zvyknúť. No aj tak to vždy zabolí, keď si uvedomím, že s výnimkou Sama a Bobbyho tu nie je nikto, komu by som chýbal. A aj tí dvaja tam nie sú vždy. Ak by som si mal priať jednu vec, len sám pre seba, bol by to niekto, kto by tam pre mňa neustále bol. Niekto, kto by vedel...Niekto, koho by som zaujímal.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty12.12.08 20:05

Dion super si opísala Deanove pocity Heaven and Hell - Stránka 4 430869 Heaven and Hell - Stránka 4 430869 Teším sa na torturing Casa Heaven and Hell - Stránka 4 707500 Heaven and Hell - Stránka 4 104346
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty12.12.08 20:21

nádherné Dion 702 chudáčik Dean ako ho trápi že tam pre neho nikto nie je až mi ho je ľúto 701 krásne si to opísala. teším sa na pokračko a držím palce aby sa podarilo čo najskôr 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty12.12.08 20:40

affraid No WOW Dion Shocked to bola krása Heaven and Hell - Stránka 4 806497 702 Heaven and Hell - Stránka 4 430869 Heaven and Hell - Stránka 4 430869 ja sa tu rozplývam Heaven and Hell - Stránka 4 177401 ach fakt prekrásne Heaven and Hell - Stránka 4 199226 vieš dokonale opisovať pocity postáv Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Heaven and Hell - Stránka 4 214863 a tie Deanove normálne už slzyčky mi išli , keď som si to tak predstavovala Heaven and Hell - Stránka 4 579569 Heaven and Hell - Stránka 4 71416 Heaven and Hell - Stránka 4 87642 ako sa trápil kvôli tomu , že by chcel mať osobu , ktorá tu vždy bude preňho a potom o Castielovi , že možno trochu dúfal , že príde keď mu opäť zostávali posledné minúty Heaven and Hell - Stránka 4 677692 Heaven and Hell - Stránka 4 949816 Heaven and Hell - Stránka 4 312566 Heaven and Hell - Stránka 4 430869 neviem kde na to chodíš ,ale je to úžasné viac než perfektné nedá sa hovoriť ani o dokonalosti , pretože to presahuje dokonalosť Heaven and Hell - Stránka 4 104346 Heaven and Hell - Stránka 4 469569 Heaven and Hell - Stránka 4 103511 Heaven and Hell - Stránka 4 949816 Heaven and Hell - Stránka 4 312566 Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Heaven and Hell - Stránka 4 312566 Heaven and Hell - Stránka 4 949816 Heaven and Hell - Stránka 4 430869 a to fakt nepreháňam opäť ti raz patrí poklona a to nie jedna Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Heaven and Hell - Stránka 4 103511 Heaven and Hell - Stránka 4 103511 Heaven and Hell - Stránka 4 104346 skvelá práca Heaven and Hell - Stránka 4 949816 Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Heaven and Hell - Stránka 4 325299
Návrat hore Goto down
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty12.12.08 23:02

Poviem iba jedno slovo, ktore dufam obsiahne vsetko:"Úchvatné" Heaven and Hell - Stránka 4 103511 cheers 704 Heaven and Hell - Stránka 4 170639 Heaven and Hell - Stránka 4 319161 Heaven and Hell - Stránka 4 258431 Heaven and Hell - Stránka 4 104346 Heaven and Hell - Stránka 4 104346
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty13.12.08 11:54

To je krásné 702 704 704 Sice jsem se musela trochu zorientovat, na který díl narážíš, po delší pauze, ale v pohodě, po pár větách mi to už bylo naprosto jasné Very Happy Úmíš opravdu úžasně vypsat ty jeho pocity! Heaven and Hell - Stránka 4 199226 Heaven and Hell - Stránka 4 103511 Heaven and Hell - Stránka 4 103511 Těším se na pokračování!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty26.12.08 20:56

No moje nervy Shocked To boli nádhrene opísané Deanove pocity. Ja žasnem nad tým ako to všetko cíti 602 a ako si to krásne opísala. To, že by chýbal iba Samovi a Bobbymu ma dorazilo. A ten zažiatok o tom, že si nezaslúžil byť hrdinom Heaven and Hell - Stránka 4 677692 No akože fakt ma táto časť položila Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Heaven and Hell - Stránka 4 214863 Teším sa na dalšiu časť Heaven and Hell - Stránka 4 104346 Heaven and Hell - Stránka 4 177401
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty27.12.08 11:38

Heaven and Hell - Stránka 4 891817 Heaven and Hell - Stránka 4 891817 Heaven and Hell - Stránka 4 891817 ďakujem vám všetkým za krásne komentáre. dnes mám pre váš krátke pokračko v prvej časti hovorí cas a v druhej uriel Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty27.12.08 11:38

And this is how it looks when I am standing on the edge
And this is how I break apart when I finally hit the ground
And this is how it hurts when I pretend I don't feel any pain
And this is how I disappear when I throw myself away


Myslel som si, že keď upadnem do bezvedomia, tak prestanem vnímať všetko okolo a bolesť pominie. No nestalo sa tak. Hoci som naozaj prestal registrovať, čo sa deje, nebolo to preto, že som necítil nič. Práve naopak. Bolesť sa zväčšila natoľko, že mi ohlušila všetky zmysly a ja som ostal uväznený v neutíchajúcej agónií. Nechápal som ako sa môj stav mohol tak rapídne zhoršiť. Veď ešte pred chvíľou som bol v poriadku! Teraz som mal pocit, akoby mi horelo celé telo. Miestami som cítil úľavu a vedel som, že sa mi sestričky snažia pomôcť, ale ich sila nebola dostačujúca. Aj naďalej som sa zvíjal v kŕčoch a horúčke. Vtom mi však telom prešiel elektrický prúd a utlmil bolesť. Stále som bol príliš slabý, aby som otvoril oči, no aj tak som vedel, kto ma vyliečil. Energia, ktorú som cítil pri liečení mohla patriť jedine Rafaelovi, môjmu učiteľovi. Zaujímavé. Vždy som tušil, že ma má trochu radšej ako ostatných, ale aby bol kvôli mne ochotný porušiť pravidlá? To som ozaj nečakal. No nemám z toho dobrý pocit. Určite si teraz uvedomil ako ľahkovážny som v poslednej dobe a potrestá ma. Sakra.

Lucifer, oh lucifer
God of evil, you're the god of pain
Lucifer, oh lucifer
The Darkness is where you find your light


Dnes za mnou prišiel Rafael. Poviem vám ten tzv. archanjel je čím ďalej tým mäkší. Chce, aby som dal pozor na Castiela. Nechápem prečo. Castiel je aj tak iba precitlivená padavka. Je to môj brat a ja ho mám svojím spôsobom rád a keďže je nado mnou mám voči nemu aj istý rešpekt, ale aj tak. Nechať to na mňa, tak už ho dávno pošlem na nejaké bohom zabudnuté oddelenie vykonávať nejakú nudnú robotu. Príliš súcití s ľuďmi na môj vkus, a to ho oslabuje. No a ten Dean Winchester... Nechápem ako ho môže mať tak rád. Dnes som ale aj prečítal pár starých zápisov o Luciferovi. Zaujímavé čítanie. Už som sa síce rozhodol, že sa obrátim proti nášmu Bohu, ale či sa pridám na stranu Lucifera? Nuž to je otázne. Nenávidím všetkých démonov a pomyslenie na to, že by som mal s nimi vychádzať sa mi protiví. Tento môj malý problém s vierou a oddanosťou bude treba rýchlo vyriešiť. Blíži sa vojna a ja musím vedieť, na ktorej strane chcem bojovať. Na teraz sa ale budem chvíľu venovať Castielovi a tým opiciam, čo si vravia ľudia. Možno sa mi podarí zistiť, čo to v skutočnosti medzi Deanom a Castielom je. Niežeby ma to trápilo, ale trochu zvedavý som. Nakoniec táto práca možno predsa len nebude až taká zlá.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty27.12.08 14:31

Dion úžasné pokračko 704 704 ako si opísala Castielove pocit ked bol v tom stave to bolo úžasné 702 702
no a Uriel toho si dobre vystihla presne taký odporný ako vždy.
tak som zvedavá čo bude dalej Heaven and Hell - Stránka 4 312566 Heaven and Hell - Stránka 4 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty28.12.08 13:58

Heaven and Hell - Stránka 4 71416 juuuuuuuuuuu to je take dzive Heaven and Hell - Stránka 4 104346
uz tesim na pokračko!!!
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty28.12.08 19:28

Tak,tak, veru tak. Ide ti to od ruky ženo 704 Heaven and Hell - Stránka 4 170639 Heaven and Hell - Stránka 4 319161
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty28.12.08 21:30

Pěkné pokračování 704 Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dále. A jestli se tam Rafael ještě objeví!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty02.01.09 15:41

jeeeeeej,dve pokracka, to je uzasne! Heaven and Hell - Stránka 4 258431 Heaven and Hell - Stránka 4 258431
chudacik Dean... mi je ho tak luto,tak krasne si to opisala...viem si zivo predstavit,co preziva. to je zelanie... Heaven and Hell - Stránka 4 71416
citácia :
Na teraz sa ale budem chvíľu venovať Castielovi a tým opiciam, čo si vravia ľudia
to s tymi opicami je super Heaven and Hell - Stránka 4 316745
Castielove pocity... no co dodat Dion, si skvela a pokracka tiez, super! 704
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty08.02.09 22:17

ďakujem krásne za všetky komentáre Heaven and Hell - Stránka 4 891817 no a dnes zase po nekonečne dlhej dobe krátke pokračko. pls nezabite ma za to, ako málo updatujem, ale tak maturitný ročník, nie je prechádzka ružovou záhradou...

Who gave the orders, who gave the orders
For them to go
Who gave the orders, who gave the orders
To drop the bomb


No, takže mi Uriel má ´pomáhať´ dávať pozor na Deana. Inými slovami, má pozorovať mňa a zistiť, čo so mnou je. Nechápem, prečo vybrali práve jeho. Neznáša ľudí a ani mňa nemá veľmi v láske. Toto bude fakt zaujímavá spolupráca. No čo už. Za tú dobu, čo som bol mimo sa toho dosť udialo. Keď som sa dozvedel ako blízko bol Dean smrti, tak ma skoro trafilo. Mali za ním niekoho poslať. Beriem, že nechceli, aby som s ním bol, ale veď nie som jediný anjel v nebi. Dnes to tiež nebude ľahké. Hoci som nikdy Boha naozaj nevidel, zvyknem si v mysli predstavovať jeho tvár. Aj dnes by sa na mňa mračil. Rozkazy, ktoré sme dostali... Niežeby som nechcel, aby sa mohol Dean sám rozhodnúť, čo robiť, ale to čo mu mám na začiatku povedať. Zase stratím časť jeho dôvery. No nič. Rozkazy sú rozkazy...

Looking through the window of my ire eyes
On this city filled with lies
Observing the people working so hard
Doing whatever it takes to get by
Then I look at myself and realize
That I was put here for a reason
Lord knows I've done my best and I've tried
We gon' keep trying


Tak dnes sa konečne opäť ukázal Castiel. No ten jeho parťák sa mi ani trochu nepáči. Nemám z Uriela dobrý pocit. Bol som strašne naštvaný na to, čo Castiel povedal, keď sa zase stretli. Keď som ho najviac potreboval tak neprišiel, a keď sa konečne objaví, tak chce zničiť celé mesto. Hrozne mi odľahlo, keď nám dal šancu. Ten pohľad, ktorý mi vtedy venoval... Nerozumiem mu. Jeho oči hovoria vždy niečo iné, než jeho ústa. Proste to ako vystupuje, to čo robí... Príde mi ako idiot, ktorý nemý zľutovanie. Neustále sa mi len vyhrážal, poučoval mal... No tie oči. Neviem, ale sú také smutné, akoby nechcel vravieť, to čo vraví. Keď sme sa potom v parku rozprávali mal som pocit, akoby to bolo prvýkrát, čo sa mi naozaj otvoril. Akoby som konečne videl aspoň náznak skutočného Castiela. Najprv som sa zľakol, keď mi povedal, že to bol test. Na chvíľu som si myslel, ža ma snáď rovno pošle do pekla, ale potom, čo povedal... Dokonca sa aj usmial. Ešte som ho nevidel usmievať sa. A keď sa priznal, že pochybuje... Ja už vážne neviem, čo si myslieť...

Well what you gonna do, what you gonna do, what are you gonna do
Incarcerate a million and only free few
What was done to others, it shall be done to you
Open up your eyes and you will see the full view
Work all day, and you can't get raise in pay
Civilly bodies being taken away
I wonder what the voice of the people have to say
Stand up and defend your rights today


Tak moje modlitby boli predsa len vyslyšané a Deanovi sa podarilo zachrániť to mesto. Hej, nezabránil prelomeniu pečate, čo je problém, ale aspoň zachránil všetke tie deti, hojdačky a stromy. Vedel som, že sa na mňa hnevá a musel som za ním ísť. Neodvážil som sa nič urobiť pokiaľ bol pri mne Uriel, ale tušil som, že ten pôjde za Samom a tak som využil príležitosť a pohovoril si s Deanom. Musím sa priznať, že som váhal, či ísť za mojim zverencom alebo zastaviť Uriela. Po tom, čo som sa stretol so Samom verím, že má dobré srdce. To, že mu v žilách koluje démonská krv nie je jeho chyba a doteraz predsa schopnosti využíval len na dobro veci. Nakoniec som ale usúdil, že bude asi lepšie ak pôjdem za Deanom. Hoci Samovi už dôverujem, jeho schopnosti sú stále nebezpečné a potrebuje prestať ich používať. No a Deanovi som musel pár vecí vysvetliť. Bál som sa jeho reakcie, ale to, ako sa na mňa v tom parku pozeral, po tom, čo som mu povedal pravdu... Bolo to akoby sa ma snažil pochopiť... Akoby, vedel... Myslím, že sa k nemu opäť dostávam trochu bližšie...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Heaven and Hell - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Heaven and Hell   Heaven and Hell - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Heaven and Hell
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 04x10 Heaven and Hell
» 04x10 Heaven and Hell
» 12x15 Somewhere Between Heaven and Hell
» 04x10 Heaven and Hell
» FORBIDDEN HEAVEN

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: