Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?

Goto down 
+21
sisel
Ettie
Madlen
Marion0889
Lex
Hiro666
CrazyD
Fazulina
Kristine
lenkka
janicag
Kaja
Ellen
SkreechTina
wiktoriano
dion-fortune
calla
Chrystelle
janka410
Anwiel
Samabel
25 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?
1. Brokovnice s kamennou solí
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_lcap37%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_rcap
 37% [ 22 ]
2. Přečtení rituálu
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_lcap14%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_rcap
 14% [ 8 ]
3. Pistole se stříbrnými kulkami
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_lcap31%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_rcap
 31% [ 18 ]
4. Dřevěný kolík
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_lcap2%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_rcap
 2% [ 1 ]
5. Nůž
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_lcap10%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_rcap
 10% [ 6 ]
6. Oheň
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_lcap6%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Celkom hlasov : 59
 

AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 18:41

Máme zde další hlasování. Tentokrát jsme natrkli trochu jinou oblast otázek. Těšíme se na vaše odpovědi a postoje. Very Happy
Představa povolání lovce už přišla na přetřes mnohokrát, tak by náš zajímalo, co by byla vaše největší specializace...tedy čím by se vám příšerky lovili nejlépe a lov s tou či onou zbraní byste si tím pádem více užívali. Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 707500 Let´s go and VOTE!


Naposledy upravil Samabel dňa 18.10.08 19:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 18:45

Tak dobře, sem první... jelikož já miluju chladný zbraně a to je taky moje "specializace" v normálu, tak beru nůž (ikdyž teda v mym případě je to spíš meč, tak dopufam, že se to do toho taky počítá)
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 18:53

Tak jelikož vím,jak to vypadá s mojí střelbou (to co jsem zkoušela bohatě stačilo abych si udělala obrázek Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 377283 ) tak dvě odpovědi hned vypadávají. Twisted Evil Dřevěný kolík,nůž ....no fakt teda nevím,nevím jestli bych to dokázala takhle zblízka Evil or Very Mad a oheň.....no tak ten možná. scratch No ale já teda dávám tu možnost Přečtení rituálu ....to by pro mě bylo asi takové nejpřijatelnější....doufám,že tohle bych snad zvládla Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 19:21

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 316745 Už se vidím, jak se ohněm sama popálím, nožem pořežu, píchnu se kolíkem do oka nebo postřelím stříbrnou kulkou. 603 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 99937 Takže u mě vyhrává kamená sůl, to bych snad přežila. Laughing Číst rituál je na můj vkus moc pomalé, to bych dřív taky mohla zařvat. Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 629176 Laughing

Ale ne, fakt se mi nejvíc líbí, když kluci střílejí z té brokovnice, přijde mi to takové cool. 603 601 A navíc potom nezůstane žádná mrtvola, což by hrozilo např. při střelbě po příšerách, které vyžadují stříbrné kulky. Takže střílet duchy je "čistá práce", proto volím první možnost. lol! Při mém štěstí bych ale stejně jako lovec natrefovala na všechno, na co sůl nepůsobí. Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 202744 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 316745
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 19:24

tak to bolo fakt ťažké Shocked Po dlhom rozhodovaní som dala možnosť 2. Latinčina sa mi velmi páči ale tá moja výslovnosť. Evil or Very Mad To by dopadlo byť tak zoči voči nejakému démonovi.lol! Hned po tomto by išli pistole so striebornými kulkami. Ale brokovnica tiež vyzerá dobre. Len škoda že sa nedá viac krát hlasovať. 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 19:27

no tak hoci milujem zbrane u mňa to vyhral oheň 603 proste prírodné živly ma odjakživa fascinovali a rada sa zahrávam s ohňom, takže pekelné plamene go! Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 707500
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 19:29

Já jsem taky dala brokovnici.
Oheň je moc - no nechává po sobě hodně svinčíku fish , i když zase je to dost na efekt. Laughing
Nůž... ten se mi líbil, ale bojím se, že bych nebyla tak obratná, aby mě někdo nezapíchnul dřív.
Kolík je na mě moc barbarský.
Pistole- jo, to byl další větší favorit,+ miluju když si jí kluci dávají za opasek. Very Happy
přečtení rituálu...to bych nejdřív musela složitě hledat ten správný a ještě bych si nebyla jistá, jestli bude fungovat Laughing Uznávám ale, že je to podle mě dost elegantní způsob a nezašpinila bych si ruce.
Brokovnice je dobrá do ruky, kamenná sůl je bezva (protože kdybych náhodou třefila člověka, tak ho na 99% nezabije - teď nepočítám, kdybych trefila hlavu 601 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 316745 )
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 19:36

no mňa špina nikdy netrápila, však niekto to už po mne odprace Laughing a mne to nikdy napr s takým nožom nešlo... odkedy som poslednýkrát strieľala uplynulo už príliš veľa času a tak neviem, či by som zariskovala a siahla po revolvery či brokovnici... akože keď majú chalani v rukách tieto pomôcky to je o niečom inom... ale ja? Suspect no neviem... kôl... no ehm ehm... akože ten mi bol na prd platný pokiaľ by nebol posvätený a nepochádzal by z Peru alebo by proti mne nestáli Pán a Pani God Laughing no a rituál.... no mám radšej action...takže je to proste oheň 601
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 20:33

ja som dala pištoľ zo striebornými guľkami a vidím že som prvá. ale mne sa páčia strelné zbrane aj ked som nikdy nestieľala a dúfam že ani nebudem musieť Laughing no ak by som bola lovcom mala by som takú pištoľ ako Dean tá sa mi vždy páčila. aj ked zase lociť nejakých vlkolakov alebo meničov na ktorých funguje striebro by nebola taká sranda ako démonov.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 20:59

Začínam týmto anketám prichádzať na chuť Twisted Evil Zvolila som brokovnicu, bo ma čímsi priťahuje ( asi je to tým, že si spomeniem na Jensenovu pózu s brokovnicou v púšti I love you ) ale je to aj tým, že človeku kamenná soľ neublíži, teda ak nepočítame kritické miesta na zásah, ktoré by nerozchodil ani Sandokan. Uvažovala som aj nad zbraňou so striebornými guľkami, ale bezpečnejšie by mi bolo s brokovnicou I love you
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 22:31

Ja som dala čítanie rituálu, páči sa mi predstava, že pár slovami v latinčine odpálim pekelného suki*ho syna priamo do pekla. Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 733500

Keby som mohla dať druhého favorita, tak by to bola pištol s striebornými guľkami - rýchle a účinné!

Brokovnica je na mňa príliš veľká a ťažkopádna, navyše sa dá ťažko strčiť za košeľu.. Very Happy
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: .................   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 23:02

Skvelá anketa. Takže dosť dlho som sa rozhodovala medzi nožom a píštoľou s tými striebornými guľkami, Laughing ale vyhrala pištoľ, pretože aj keby som mohla nož hodiť nie vždy by to toho človeka ( ? scratch ) zabilo, ale s pištoľou môžem aj z diaľky strielať, nebude sa ma to až tak dotýkať, myslím čo sa týka tej ľudskosti, neviem horšie je zabiť niekoho nožom, síce obe su veľmi krúte spôsoby ale menej špiny je pri tej guľke.
No a nož nie vždy pomôže pri tých tvoroch. Laughing
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty18.10.08 23:05

Asi brokovnicu...najistejsie ze by som sa aj trafila do niekoho, keby bolo treba, s tym mojim mizernym zrakom do dialky... Laughing
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 9:34

No u mna vyhrala poštol so stirbornymi nabojmi. Neviem ta predstvava sa mi paci 702 . Samozrejme ze na druhommieste boli rituali a na tretom Brokovnica 603 603 ja som divny clovek Very Happy
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 12:37

tak ja som dala brokovnicu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil účinné na tie správne osoby a keby som trafila niekoho koho som nemala, tak by to snáď prežil Laughing možno potom ešte tá pištol so striebornými guľkami Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 999804 a potom rituál...ja nie som moc na boj zblízka 603 Razz
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 20:40

Nemám ráda sečné a řezné zbraně, takže jsem dala pistoli se strříbrnými kulkami, ale být lovcem, musela bych přece používat všechny, protože na každou příšerku platí něco jinýho... Takže třeba u upírů bych se mačety asi nevyvarovala.... :-).
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 20:43

Fazulina, však to je jasné, že bys potřebovala všechny. Ale jde právě o to, kterou bys používala nejraději, tedy i jaké potvory by tě nejvíc "bavilo" zabíjet. Né, žy by sis mohla vybírat, být lovcem, na které potvory zrovna narazíš. Laughing Ale určitě i Dean se Samem mají své favority. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 20:47

Já bych byla ta, co by skoro všechno řešila mečem/mačetou/nožem a za pasem bych měla pro jisté případy pistol Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 20:53

To já bych to raději řešila z větší dálky... Ještě by mi všechna ta krev zničila oblečení a ty zrůdičky by mi ho ještě roztrhali. Suspect Ne, ne, já bych se spoléhala na všelijaké pistolky a kdyby už mě opravdu naštvali, tak bych mezi ně vběhla s čímkoliv ostrým sekala hlava nehlava. Laughing
Ovšem za předpokladu, že bych si byla jistá, že budu mít v boji převahu a že mě nezabijou. Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 20:56

no tak ja s mojím ohníkom v podstate môžem ísť na všetko Laughing Laughing Laughing už keď nič iné aspoň by to dotyčnú príšeru zdržalo kým by som nesiahla po niečom inom.

pozerám, že tá brokovnica je dosť obľúbená, no veru taký poriadny lov duchov Twisted Evil to by nemuselo byť zlé, len vláčiť tú brokovnicu Suspect a ja taký krpec, no to by som každého, kto by ma uvidel s tým čudom v ruke rozosmiala k smrti.

rituál je cool-akože démoni forever Twisted Evil ale zase je to len také múčne pre mňa, proste žiadna akcia, len Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 595650 akože latinu mám rada a je to svojím spôsobom cool, ale radšej mám riadny fight! Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 487389

pištoľ je fajn... to si viem, predstaviť ako tam sečujem nejakých meničov alebo vlkolakov Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 332617 to by mohlo byť cool a predsa by sa mi to už viac hodilo ako tá brokovnica...

no najlepší entrance by som mala s ohňom. proste také riadne pyro Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 707500 len by som vzala sprejík a zapaľovač a bey bey big bad monster Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 141695

inak by ma zaujímalo prečo tam nie je colt? ten by bol najlepší, keďže ním zabiješ všetko. to by si len prišla a

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? 132752
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 20:59

Colt ani ten speciálně upravený Rubyin nožík jsem tam nedávala, právě proto, že jsou to ty zbraně, co zabijou všechno. Wink Zvlášť Colt... takhle máš vždycky nějakou nevýhodu, tak je zajímavější se podle toho rozhodovat. Určitě už chápeš, jak jsem to myslela. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 21:02

ja ma to napadlo Laughing to by sme potom asi viacerí mali jasno po čom siahnuť Laughing máš pravdu, že takto je to lepšie.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty19.10.08 21:03

Asi byste všichni šáhli po clotu...no, já bych zůstala u svýho, takže bych si vzala Rubyn nůž. confused 603
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty23.10.08 19:02

kedze namam velmi rada zbrane tak nieco male...tak najlespie pistol so striebornymi nabojmi...co uz som nou...
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty27.11.08 18:28

Ja som napokom sa rozhodol pre . brokovnice s kamennou solí,
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? Empty

Návrat hore Goto down
 
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Ankety-
Prejdi na: