Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?

Goto down 
+21
sisel
Ettie
Madlen
Marion0889
Lex
Hiro666
CrazyD
Fazulina
Kristine
lenkka
janicag
Kaja
Ellen
SkreechTina
wiktoriano
dion-fortune
calla
Chrystelle
janka410
Anwiel
Samabel
25 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?
1. Brokovnice s kamennou solí
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_lcap37%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_rcap
 37% [ 22 ]
2. Přečtení rituálu
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_lcap14%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_rcap
 14% [ 8 ]
3. Pistole se stříbrnými kulkami
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_lcap31%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_rcap
 31% [ 18 ]
4. Dřevěný kolík
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_lcap2%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
5. Nůž
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_lcap10%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_rcap
 10% [ 6 ]
6. Oheň
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_lcap6%Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Vote_rcap
 6% [ 4 ]
Celkom hlasov : 59
 

AutorSpráva
Lex
Pocestný duch
Pocestný duch
Lex


Počet príspevkov : 84
Age : 32
Bydlisko : DNV
Nálada : prisposobuje sa okoliu
Registration date : 17.06.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty30.11.08 14:56

To latinské vymietanie ma dostalo...A hlavne, ked vymietali Meg... Vedel som to naspamat...Uplne super Twisted Evil Twisted Evil
A na konci tretej serie, ked som napisal prispevok o tom ako bude Sammy vymietat demonov jednym skaredym pohladom, tak mi nikto neveril... dance ...Vymietanie je proste moja srdcovka afro
Návrat hore Goto down
http://www.google.sk
Marion0889
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Marion0889


Počet príspevkov : 157
Bydlisko : no kde? u Jareda v jeho postýlce...hi, hi
Nálada : jsem jak v začarovaném kruhu...
Registration date : 09.03.2009

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty16.03.09 0:09

Tak já hlasovala pro první možnost a to brokovnici. Very Happy Byla mi tak nějak nejblíž i když jsem přemýšlela i nad pistolí se stříbrnýma kulkama, ale rozhodla velikost. 603 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 316745
Ohýnek je sice super, ale si říkám... než bych škrkla zapalovačem, tak by bylo po mě. Laughing
Kolík... taky ne, bych se s ním určo netrefila do správného místa, tak bych zbytečně někoho mučila. Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 99937
Přečtení rituálu, tak to nevím... zní to sice hezky, ale než bych to vykoktala... opět by bylo po mě. Wink
Nůž... ten jsem si nechala naposled a můžu říct ani za nic. Ještě teď mám čerstvou ránu po noži a děkuji pěkně... když se říznu malým nožíkem a doma, tak co bych dělala s velkou kudlou někde v souboji. lol!
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty16.03.09 18:14

Já jsem pro oheň... Nejprve jsem uvažovala nad pistolí se stříbrnýma kulkama, jenže to bych asi postřílela vše okolo než bych dokázala trefit, tak by mě buď příšera sežrala nebo by mi už žádné náboje nezbyly a taky by mě sežrala.. Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 99937 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 99937
Pro oheň jsem se rozhodla proto, že když vidím někde zapálenou svíčku nebo něco co hoří, tak jen málo kdy dokážu odolat a nechat to napokoji 603 Zapalovač mám vždy s sebou až na malé výjimky, takže by to bylo ideální.... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty16.03.09 19:30

Rolling Eyes mne by stacila sol.... 603 ja by som sa postavila do kruhu aa cakala na spasenie Very Happy
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty23.03.09 21:19

tak ja som sa nevedel rozhodnut medzi pistolkou so striebornymi gulkami a nozom, ale tak nakoniec to vyhrala kudla Laughing
mam rad jedno aj druhe, ale pistolku este nemam. zato zopar nozov uz hej... mam aj taku sadu, 3 mensie vrhacske kudly, z Armyshopu za 6€, myslim ze fajna kupa...
ved posudte sami:
kód:
http://img401.imageshack.us/img401/9430/dsc01362ls5.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/3938/dsc01360ni6.jpg
http://img147.imageshack.us/img147/9226/dsc01359ru4.jpg
uz len sa s nimi treba naucit hadzat Laughing
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty23.03.09 21:26

sisel: Moc moc pěkný!!! Já sem totálně úchylná na oboje, jak na pistole, tak na nože a těch mam taky "pár" stejně jako mečů a jiných sečných a bodných zbraní... Ty co byli na meetu č. 2, tak vědi Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty23.03.09 21:56

lol skoda ze som na ziadnom meete nebol, nie je to v ramci mojich moznosti...
ale tak urcite mas peknu zbierku, tiez by som rad vlastnil nejaky mec
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty23.03.09 22:31

pekná anketa Laughing ja som hlasovala za prečítanie rituálu, neviem prečo, ale to ma vždy najviac fascinovalo.a ešte oheň.... Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 707500 Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty24.03.09 8:32

Skvělé...tohle hlasování je pěkně pestré, co se vašich odpovědí týče. To se mi líbí. cheers
Akorát chudák kolík- ten všichni berou jen jako záložní variantu. Laughing
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty05.04.09 14:29

Brokovnica znie veľmi lákavo. Pekne s odpílenou hlavňou - to by sa mi páčilo, ale môj hlas má zbraň so striebornými guľkami - nuž ak by to bola taká ako má Dean, tak proste neváham. Nie len že má peknú rukoväť ale proste je praktická, dá sa strčiť za opasok a guľky sa predsa dajú vymieňať Very Happy 603 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty28.04.09 21:01

No ja som hlasoval za OHEŇ.
A to preto lebo s ohňom by som vedel poriadne storturingovať démona aby vypovedal a myslím, že ho ajtak boja a nemajú ho radi. A potom by som ich upiekol do chrumkava. Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty21.07.09 8:07

Viem, že som brala brokovnicu, ale prednedávnom som zistila čaro kamennej soli, ľudia, to vám bola taká istota 603 Ale samozrejme som ešte stále za brokovnicu, nech to má grády, ale teda hlavne nech je soľ tam kde má byť Twisted Evil
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Zbraň   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty25.01.12 12:36

Chrystelle: Už se vidím, jak se ohněm sama popálím, nožem pořežu, píchnu se kolíkem do oka nebo postřelím stříbrnou kulkou. Takže u mě vyhrává kamená sůl, to bych snad přežila. Číst rituál je na můj vkus moc pomalé, to bych dřív taky mohla zařvat.
______________
Tak tvůj komentář mě dostal, doslova řvu smíchy Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 99937 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 49896 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 49896 , ale máš pravdu, jsem na tom obdobně.
Já jsem volila brokovnici se solí - nezabíjí - zastavuje a vypadá cool Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 198137
Pistole se stříbrnými kulkami - hlavně ta Deanova je moc pěkná a je furt po ruce. Už vidím, jak se pořád vláčím s pytlem soli Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 49896 Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 333351 - takže tu néééé. Mad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?   Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Být lovcem, jaká zbraň by byla vaše nejoblíbenější?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Ankety-
Prejdi na: