Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester

Goto down 
+19
Chrystelle
Zizi
Anwiel
Sarinka
Madlen
KACICKA
janka410
SkreechTina
lentilka
calla
Weronička
Samabel
SNlois
cleo
Fazulina
str8tking
Faith
dion-fortune
wiktoriano
23 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 18:36

7. díl konečně za mnou a já sedím před obrazovkou se zhruba takovýmhle výrazem ve tváři Shocked 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 404917
To byla zase Hell of a epizoda Twisted Evil cheers
Tato sezóna vážně válí! 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 325299
To s tím démonem a čarodějnicí... zombíci a na začátku ty hnusné smrti... no vážně- žiletky- blééé doors , o vařící vodě ani nemluvě fish
Když si pomalovai ten obličej krví a pak to Samovo objasnění 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 1319 Laughing
Castiel a Uriel ... Jo, to byl super rozhovor. Akorát na konci, když Uriel přišel za samotným Samem... 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 579569 když mu řekl, ať se Deana zeptá na peklo 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 199226
a zase Castiel na Deana, že v budoucnu bude na jeho ramenou ležet spousta těžkých rozhodnutí 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 677692 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 199226 ... no potěš. 706
Když Dean viděl tu masku a zase vzpomínal na peklo 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 677692 ... a pak ty rozhovory mezi nimi. Jako vážně, tahle epka mě zase dostala.

btw: Dean ačokoládové bonbony... ajéééjej 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 21:09

no takze PRVY DOJEM???....ze woooow. affraid affraid ....to bolo nieco.. Shocked Shocked Shocked ...kokso....no ja este stale sa neviem nejak z toho spamatat.
No ja este nemozem nic sem napisat bo este som z tejto epky v tranze....musim si ju pozriet este raz a hadam ze potom budem schopna nieco napisat... 602 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 21:11

Tak tato epka bola SKVELÁ. Som nevedala čo skôr či sa smiať, či sa hnevať, či plakať. Celý dej 600-ročná čarodejnica a ešte starší démon Twisted Evil Ten Uriel je riadny ako povedal Sam blbec 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 487389 Ako sa vyhrážal Samovi. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 43228 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 873139 Castiel bol zase raz očarujúci. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 430869 Ako rozprával Deanovi, že sa vzpiera a pochybuje o rozhodnutiach. No začínam sa naňho namotávať stále viac 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 430869 Tie prvé smrti boli hnusné. Teraz neviem čo bolo horšie. Ale žiletky boli nepríjmnejšie 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 1319 Keď Dean napochodoval do izby a jedol cukrík lol! To podanie ruky. Myslela som, že Castiel ani nepodá. Sam bol evidentne štastný, že ho konecne spozná a Cass tak dlho váhal. Strašne sa mi páčil rozhovor v "ovajcovanej" Impale 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 316745 Ako Dean hovoril Samovi, že nie všetci sú ako títo dvaja anjeli 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 71416 To bolo také úžasné. A Samova moc. Juj bolesť hlavi a krvička z nosa Twisted Evil Skoro ma vystrelo keď Cass povedal o tom teste. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 87642 Jaj krásna epizóda. 4 séria sa ešte len rozbieha a ja už odpadávam 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 21:31

Prví dojem je záchvat eufórie, konečne sa to trochu rozbehlo a ešte ako
c 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 572728 mám stále radšej a radšej
súhlasím s tým že Uriel bude asi vážne debil
všetko na tejto epizóde bolo bombové
ten Deanov výraz keď ho natrel Sam krvou stál za to
taktiež Samyho vymetanie nemyslela som že je to preňho také namáhavé a ten tlkot jeho srdca v pozadí paráda 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 21:39

Baby anti-castielovky, prepáčte mi toto menšie rýpnutie, ale s rukou na srdce, kto nemá Cassa rád? Po tejto epke sa mi zdal ešte oveľa ľudskejší ako doteraz, do frasa, veď to je anjel so skoro ľudským srdcom a ešte k tomu súcití s Deanom a Samom. Ak kto sa to vyhrážal Samovi? Uriela som mala chuť poslať do Pekla jednosmerným lístkom, nepáči sa mi, ako sa vôbec rozprával s brothers. Táto postava, aj keď anjelská, je v mojom rebríčku badassov.....

okey, pardon za to menšie vyrytie, už som dobrá 702 sľubujem

Trochu ma naštvalo aj to, že Dean je stále proti tým Samovým schopnostiam. Veď nech uzná, že šmidlikovať fest mocnému démonovi nožíkom pod nosom je teda naozaj odvaha a ak Sam ako jediný vie ustáť to ich "sunshine veget light" tak je asi lepšie, ak použije svoje schopnosti. Len mi je ľúto, že pri tom tak chudátko trpí 701

Inak eoka bola naozaj dobrá a moc sa teším na ďalšiu I love you
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 21:43

OH MY GOD..já skoro zapoměla dva skoro nejvtipnější momenty z téhle epizody. affraid

první když Dean hovoří a leprikonech a jejich malejch ručičkách
04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937


Druhý když po namazání krvý říká Samovi co to bylo a on na něj že gave it a shot..

a DEanův pohled a artikulace při "You gave it a shot??!!!!" 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 já z nich umřu


Naposledy upravil SNlois dňa 31.10.08 22:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 21:49

OK...tak jsem koukla ještě jednou s titulkama, trochu to rozdejchala a můžu něco napsat Twisted Evil
Teda epka to byla zase úžasná...vážně, 4 season mě udivuje víc a víc.
Začátek epky byl teda nechutnej...ta scéna s žiletkama byla stejně děsná,jako ve třetí sérii scéna s vypadáváním zubů 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 1319 No ale pak opět nastoupili na scénu naši agenti a já hned zapoměla,že tam bylo něco nechutnýho.
Jako Dean a cukroví, nebo potom ta scéna s Impalou...to vážně bylo super a smála jsem se. Ale jinak to teda bylo tentokrát hodně vážné. Twisted Evil
No když Sammy přišel do pokoje a uviděl Castiela...to byl krásnej pohled jak hned mu podával ruku a takovej uctivej výraz nahodil. 702 No a já pak čekala co na to Castiel...jestli teda mu ji taky podá. A bylo to pěkné jak mu ji podal ...za tohle má u mě plus. On celkem v téhle epce působil líp než se mě vždycky zdálo (vážně jsem tohle napsala Shocked ) ...ale ono to bylo tím,že se tam ukázal ten druhej "anděl" ...ten byl teda děsnej a jsem zvědavá,jak to tam ještě zamotá Shocked
Ty rozhovory co tam byly ...to byla zase paráda. Líbilo se mě strašně,jak se Dean nebál postavit andělům Twisted Evil
No a co mě potěšilo...torturing byl...konečně i já se dočkala ...alespoň trošku 702 když jsem viděla jak se Sammy snaží,potom ta jeho bolest hlavy, to krvácení.,.... jé mě ho bylo líto 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 71416 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 932600 (ale zároveň jsem si to vychutnávala ....vážně jsem už ovlivněná Samabel i dion Wink ....ale jen ne s Deanem ale se Samem 603 ) a jen sem čekala,jestli mu přijde Dean pomoct. No byla jsem vážně překvapená že ne...ale zase při pohledu na něj, jak byl šokovanej Shocked ...ono se není co divit. Tohle prostě nečekal.
Ale celé tohle bylo super. Už to jak tam Sammy šel a to bílé světlo a on jako kdyby se nic nedělo Shocked ...pak ten boj...no OMG affraid rvali se spolu teda pěkně, čekala jsem kdy vytasí nůž Twisted Evil
No ale teda ten konec...jak rozhovor Sammyho s Urielem,tak Deana s Castielem...to prostě bylo něco 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 677692
Já vážně nechápu,jak dokážou vymyslet tak úžasné zápletky,že to člověka drží přikovaného u pc 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 280742 a nemáte šanci se ani hnout. Jsem hrozně zvědavá co nás čeká dál, obávám se, že s příchodem Uriela se situace 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 335560 pěkně přiostří. Ale už se moc a moc těším. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
KACICKA
Nevinná obeť
Nevinná obeť
KACICKA


Počet príspevkov : 33
Age : 29
Registration date : 25.09.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 22:00

jako tato epka... Shocked to bola SILA... doteraz mi bol Castiello total nesympaticky 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 1319 mi pripadal jak pripeceny magor ktory si mysli ze je nieco vacej.. ale ta posledna scena to uplne zmenila! som len kukala! ze jako COZE?? affraid tam bol delovy! uplne sa zmenil moj pohlad na nho... drool

no a secko bolo super... ale bombovy bol ten Deanov pohlad na toho chalana co chcel cukriky... 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 312566 a potom ten zufaly vykrik ked nasiel ovajcovanu impalu.. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 862204

no a jasne este ten Uriel to je jaky ichtil!! pripad pre ujov v bielom!! ale aj ten mozno este prekvapi...

ale fakt jako strvta seria je uz uplne o volacom inom... 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 107729
Návrat hore Goto down
http://www.schoolofrock.estranky.cz
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty31.10.08 22:03

To byla skvělá epka! affraid affraid Ten začátek byl docela nechutný, hned jsem si taky myslela, že to budou čarodějnice a když bratři tam našli ten pytlíček, tak mi to jen potvrdili.
Nejvíc mě dostal ten malý "astrounat" jak chtěl ty bonbonky, které už Dean dávno sněld Razz a ten jeho vražebný výraz co hodil, když je nedostal. Čekala jsem jen co provede. Twisted Evil A jak zašpinil Impalu a Dean jak se šíleným výrazem se po něm rozhlížel a ten jeho výkřik "Astrounaut!" 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 Já odpadla, dokonce i táta se přišel podívat, co se stalo, že se tak směju 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937
Jinak rozhovor s anděli v tom motelu byl zajímavý 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 141995 To jsem si říkala, v čem jsou lepší andělé než démoni, když jsou schopni zabít tolik lidí, jen aby zničili jedno zlo. A jak ještě, myslím, Uriel řekl, že by to nebylo poprvý Shocked Naštěstí nakonci Castiello vysvětlil, že to byla jen zkouška... Jinak se mi líbilo, jak Sammy celý rozzářený si chtěl s Castiellem potřást rukou... to jsem se v tu chvíli bála Samova sklamání, že to odmítne. Naštěstí jsem se bála zbytečně... ufff.
Konec se mi taky líbil. Jak si bratři potřeli tou krví obličej. Nejpve jsem nechápala co se děje. Když kolem nich ten démon procházel a oni tam leželi jako dvě mrtvolky, tak v tu chvíli se mi vybavilo, že když si někdy vemete nějakého brouka do ruky nebo tak, tak taky kolikrát dělá mrtvého, abyste ho nechali napokoji lol! 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 316745 Samovo vymítání bylo mazec, chudák, kolik práce mu to dalo. A jak na něj Dean koukal. Čekala jsem spíš, že mu přiběhne napomoc a zabije ho tím odhozeným nožem, ale on jen hleděl.
Závěr s Urielem a s Castiellem byl zajímavý. Uriel mě teda moc nezaujal, spíš naopak. Jsem zvědavá, co se z něj ještě vyklube...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 0:17

Tiež sa musím konečne vyjadriť. Oficiálne sa táto epizóda stala mojou najobľúbenejšou, čo sa týka štvrtej série, predbehla aj 04x04, ktorá doposiaľ s prehľadom viedla.
Doslova som túto epizódu hltala. Už po prečítaní spoileru som sa na ňu strašne tešila. Takže teda pekne poporiadku. To dávanie žiletiek bolo ozaj dosť nechutné... 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 1319 raz z nich asi fakt hodím tyčku... lol! fuj....Samove prvé stretnutie s Castielom, WAW, predčilo moje očakávania, Sammy aký natešený, že ho konečne stretol a ako mu šiel podávať ruku, no bála som, že mu ju Cas nepodá, ale len trocha. Inak si myslím, že to nebolo preto, že by nevedel, čo má robiť, ale si myslím, že za prvé, nečakal to a za druhé, možno mu sprvu prišlo také zvláštne, že si on ako anjel podáva ruku s "chlapcom s démonskou krvou". No Cas nesklamal a skoro som odpadla, ako mu ju potom tak chytil, to bolo proste nádherné a od neho milé. Sama mi však potom v tej chvíli prišlo ozaj ľúto, ako mu chudákovi vyslovene zamrzol úsmev a ešte ho aj ten Uriel schladil,
Ohľadom Castiela, pridávam sa, nechápem, ako ho niekto nemôže mať rád, tu len dokázal, že on skutočne pri ľuďoch stojí a ten je úsmev na konci, tak to som fakt nečakala. S Deanom si ozaj rozumie a zrejme sa mu dostal viac pod kožu, než čakal. Si myslím, že keby prišlo na lámanie chleba a Castiel by zistil, že tie ich rozkazy nie sú ozaj také správne, ako ja javia, neposlúchol by.
Uriel, hmmm, tak nie, že by som ho vyslovene nenávidela, lebo viem, že on tam ešte určite nejakú dôležitú úlohu zohrá, ale teda na konci mi pekne liezol na nervy. To bola sila, ako sa Samovi vyhrážal, inak si myslím, že ak by sa ho na ten prach pokúsil zmeniť, nepodarilo by sa mu to. A tiež mám taký dojem, že Dean v pekle vyparatil niečo ozaj nepekné. Holt, chlapci si majú čo povedať.
Sam a jeho schopnosti, to je pre mňa ako druhé Vianoce. Ako tam za tým Samhainom nabehol, že môžeš tu na mňa vytasiť aj všetky neónky, nejaké svetlo mi nič nespraví...som mala chuť zakričať "ideš, Sammy". Inak som tiež nechápala, čo tam Dean len tak stál a nechal ho trápiť sa, keď videl tú krv z nosa a všetko, no zrejme mu došlo, že to Sam zvládne a navyše si myslím, že zostal dosť zaskočený. A ďalšia vec, čo mi nešla do hlavy, ako si tam za Samom len tak vykračoval s úsmevom na tvári, hádam vedel, že Sam to zvláda... Shocked
Záverečný rozhovor medzi Deanom a Casom bol proste skvelý, úplne som zostala ohromená, ako si navzájom hľadeli do očí nejakú dobu. Inak toto je zrejme ten rozhovor v parku, čo Jared spomínal.
Ako Cas hovoril o tom teste a tak a že Deana čaká ešte mnoho rozhodovaní, tak neviem prečo, ale napadlo ma, že záver toho testu bude jedno najťažšie rozhodnutie, Sam alebo celý svet. Možno sa ho na to snažia takýmto spôsobom pripraviť, fakt neviem.
Každopádne mi to príde tak, akoby všetku tú váhu a zodpovednosť chceli preniesť na jedného človeka, berúc to tak, že on je človek, lepšie sa bude vedieť rozhodnúť, lepšie to bude chápať ako oni, alebo sa tak možno snažia zbaviť zodpovednosti, ak by ozaj došlo ku koncu sveta.
Sama mi celú epizódu bolo úprimne ľúto, nezaslúžil si také zaobchádzanie, a miestami ma dosť štvalo, že Dean je ten veľký hero a Sam vydedenec... Rolling Eyes
Dúfam, že sa takýchto epizód ešte dočkáme, pretože to bol ozaj bravúrny zážitok. Nie ako Moster Movie... Suspect
Už som ticho... lol!
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
KACICKA
Nevinná obeť
Nevinná obeť
KACICKA


Počet príspevkov : 33
Age : 29
Registration date : 25.09.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 0:28

Sarinka napísal:

Dúfam, že sa takýchto epizód ešte dočkáme, pretože to bol ozaj bravúrny zážitok. Nie ako Moster Movie... Suspect
Už som ticho... lol!
asi tak...uplne suhlasim Twisted Evil ale bojim sa toho co si tam pisala ohladom toho ze ako by sa to mohlo podla teba vyvyjat...04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 999804 lebo ked sa bude musiet dean rozhodnut medzi samom a svetom tak to bude fakt brutal kedze ho uz raz stratil... 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 21835
Návrat hore Goto down
http://www.schoolofrock.estranky.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 0:41

ako si tu tak čítam tie vaše komenty, tak musím povedať, že ja som to vedela Laughing proste keď ste zbadali uriela, hneď vám je cas dobrý 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 no ale ja som tiež ticho 603

sarinka: hmm no zaujímavý názor 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 999804 ja osobne spoilery moc túto sériu nesledujem, tak neviem, ale tá myšlienka s tým, že chcú spraviť z deana toho zodpovedného je fakt zaujímavá 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 999804 na tom fakt niečo môže byť, i keď no....
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 9:37

Ha, tak to já musim říct, že Cas mi rozhodně neni dobrej a Uriel jenom prohloubil můj odpor k andělům... confused

Ale jinak epka byla vážně moc dobrá!!!! Dean a sladkosti 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 99937 Sam a jeho schopnosti, bolest hlavy a krev!!! 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 170639 drool . A ten Deanův výraz, když viděla Sama, jak ty schopnosti používá!!! 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 319161
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 9:53

Inak baby, nemám problém s pochopením názvu epky, ale nejako mi stále uniká zmysel názvu práve tohoto dielu.... No Mám to brať len tak, veď však bol Halloween, tak preto? alebo ako? Bo sa mi rodia všelijaké teórie, jedná lepšia od druhej, ale neviem na to prísť 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 9:53

Hele já netvrdím,že jsem si Castiela zamilovala. Evil or Very Mad jen prostě si u mě získal bod za to,že Samovi podal tu ruku a byl ochotnej s ním mluvit. Twisted Evil
Jo a ještě jsem chtěla říct,že mě tam chyběl na konci nějakej rozhovor Sammyho a Deana po tom,co Dean viděl to vymítání. Vážně jsme byla zvědavá co mu na to řekne Shocked a jak se Sammy balil v tom pokoji,čekala sem,že se tam Dean ukáže a že si spolu promluví ....tady mě přišel Sammy smutnej 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 71416 Ale Dean ne...on si raději vykecává s Castielem a Sammymu tam vyhrožuje ten parchant 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 43228 No a sem zase tam kde jsme byla ...nemusím Castiela a už vůbec nemusím Uriela Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 10:02

Nemyslela som to tak, že ste si ho hneď museli zamilovať, ale že aspoň má Cass nejaký bod k dobru u vás, to je aspoň niečo Wink Ale inak máš pravdu, čakala som na menšiu hádku medzi nimi v Impale alebo na izbe, ale nič také, miesto toho ich rozdelili do dvojíc s anjelmi, hmhmhm....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 10:08

podľa mna ten rozhovor bude v najbližšom diely Wink

no a názov epky je podľa mňa podľa rozpávky, ktorú mi cleo poslala a volá sa It´s great pumpkin, Charlie Brown.

no a baby ja vás fakt nechápem No ako po tomto diely nemôžete ma Casa, radi, no sry, ale to ja fakt nepochopím Rolling Eyes

ale oki dosť na túto tému, musím povedať, že som si tento diel stiahla aj v720p kvalite- díkes cleo Laughing -a to je teda pohľad! drool len na konci v tej izbe ako sa ten anejl k samovi priblíži a je mu tie vlasy tak rozfúkne, tak na malý moment vyzeral tak ... ja neviem inak. akože sexy as hell, ale stále akoby to bol niekto iný... ja som nechápala Laughing proste sila.

och a ešte musím povedať, že na začiatku bolo zlaté to deanovo "I would never..." Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 10:19

Dionka: Mohla by si do PM-ky napísať, o čom to je tá rozprávka? Dikes moc Wink

Inak som si ešte všimla, že Sam pri tom vymetaní démona z tela priviera oči, až sa naozaj akoby zdali, že sú čierne. Myslím, že Jared dokonale toto stvárňuje, je to také naozaj....wow and scary I love you
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 10:24

mne sa tiež zdalo, že ma tie oči čierne affraid akože na malý moment som si myslela, že ich má FAKT čierne a preto tam dean, tak zamrzol. Jaredovi táto rola strašne ide, neviem, ale je skvelý keď využíva schopnosti 702
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 10:27

No z tej diaľky a vo fakte, že mu vo výhľade na brášku vadil ten démon, Dean nemohol vidieť jeho oči, ale inak máš pravdu, je to naozaj cool, ako ich využíva.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 12:04

nad tým či Sam nema čierne oči ked ked používa schponosti som už tiež rozmyslala ale nezdá sa mi lebo vždy ked mu vidieť či tak sú normálne.
no ale strašne sa mi páči ked ich využíva a hlavne ked ho pri tom boli hlava a ešte aj tá krv z nosa ako v tejto epke. to bolo úžasné 702
no asi ste tu vsetky viac zamerané na Torturing Deana ale mňe sa tak isto páči aj ked trpí Sam. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 12:05

Taaaaaaak no konečne sa mi podarilo pozrieť si časť aj s titulkami. Bola úžasná a jednoducho som opäť uchvátená Kripkeho umením vytvoriť majstrovské dielo.
Opäť musím povedať, že tie ich zelené oči - no proste som sa sem-tam tak zahľadela do tých ich kukučov, že som si to musela späť posúvať lebo som nestihla titulky Wink
Tie Sammyho čierne oči boli podľa mňa čierne - proste som to skúmala viackrát a nech mi nikto nevraví, že to tak len vyzeralo len preto, že mal privreté oči. Nechcem, aby Sammy bol akýsi démon - evil Sam je v pohode, ale nie Devil 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 260605 Ale táto scéna ma dostala, pretože keď tam pribehol Dean a vydel ako Sam používa schopnosti, tak ten jeho prekvapene až zúfalý pohľad bol na zabitie a potom Sammyho puppy eyes - tak zúfalé a vystrašené, no proste 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 677692
Nechápem anjelov - vážne, keď sa nad tým zamyslím, tak vlastne Uriel mal zasa veľa rečí a skutek utek. Zabiť celé mesto kvôli jednej malej čarodejnici ako povedal Dean je aj podľa mňa už príliš a ako sa vychvaľoval, že by to nebolo prvýkrát, no najradšej by som mu jednu vrazila.
Dean a sladkosti - ten chlap sa tak zlato napcháva 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 177401

Inak musím uznať, že Castiel si u mňa získal dobrý bezvýznamný bod svojou záverečnou rečou. To ako povedal, že ani on nevie čomu má veriť a že on Deana súdiť nemôže. To ako vravel, že nezávidí Deanovi rozhodnutia, ktoré bude ešte musieť urobiť a zodpovednosť na jeho ramenách. Ako povedal, že nie je až taký zadubenec ako ho Dean nazval - vtedy si proste u mňa získal ten malinký bodík k dobru - a prispelo k tomu aj ako zahriakol Uriela. Možno Castiel pôsobí arogantne a hrá sa na tvrďáka len aby si vybojoval Deanov rešpekt. Snaží sa zastrašovať a ako tak premýšľam nad tým posledným rozhovorom, došlo mu, že s Deanom sa dá jednať aj inak.

Ešte na koniec tejto mojej eseje chcem dodať, že ma Dean dojal tou vetou, že všetky tie deti, hojdačky a stromi sú tam stále len vďaka nemu a Samovi. Saskriš oni v živote obetovali toho už toľko a aj napriek tomu myslia viac na druhých ako na seba 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 177401 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 177401
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 12:27

No ja som si pozrel epku s titulkami a bolo to lepšie. A teraz k tej veci čo tu rozoberáme že prečo Dean nepomohol Samovi keď vymietal démona z tela. Niektoré ste tvrdili že tam nemal nôž v blízkosti ale keď sa kamera otočí hneď vtedy ak je prvý záber z Deanovej strany na Sama tak môžme vidieť že tam leží nôž ďaleko za tým démonov. A neverím že by bol až tak zaskočený že sa ani pohnúť nevedel keď to už raz videl že Sam to ako robí. Nešiel mu na pomoc a basta. No baby ale nemôžte povedať že nemám pravdu stým nožom lebo ono tam je. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 13:00

Tak zase se nejspíš nebudu shodovat s většinou, ale mě vůbec nezaskočilo ani nepřekvapilo, že Dean Samovi nijak nepomohl. Proč taky? Vždyť on vůbec netuší, jak Sam ty svoje schopnosti používá, viděl to jen jednou. A viděl, že to funguje...tak proč by riskoval svůj i jeho život, aby jeho i toho démona vyrušil? My jsme viděli, jak těžko to Samovi šlo, ale možná se mu takhle stávalo často, prostě to dělal několik měsíců a vždycky to určitě nebylo snadné, ale pokaždé se mu to zatím povedlo. A Dean neměl důvod najednou pochybovat o tom, že by to tentokrát Sam nezvládnul. Nehledě na to, že vidět svého bratra v této situaci pro něj bylo něco hrozného...vzhledem k tomu, jaký strach z těch jeho schopností má a taky strach z toho, že pokud to takhle půjde dál, může to jeho bratra stát život (viz. výhrůžky andělů). Takže mě vůbec neudivilo, že stál na místě jako přibitý. Měl k tomu spoustů důvodů a já na jeho místě bych jednala úplně stejně. I když tam byl nůž, jak mohl Dean vědět, že se mu podaří nepozorovaně přiblížit k tomu démonovi a zapíchnout ho, aniž by při tom neohrozil Sama i sebe? Shocked Vždyť Sam se při tom potřebuje soustředit a pokud by ho Dean svým jednáním nějak vyvedl z rovnováhy, mohl toho démon využít a zabít je oba. Nikdo z nás nemůže tušit, jak ty Samovy schopnosti fungují, jestli stačí vteřina vyrušení a démon se může obrátit opět proti němu...tohle byl velice silný démon, takže o to těžší bylo pro Sama, udržet ho na místě, to jsme všichni viděli. Takže pokud by se třeba otočil na Deana a něco proti němu zkusil, možná by tomu Sam nezabránil a ještě by to úplně přerušilo to jeho "vymítání". Takže podle mě uděla Dean to nejrozumnější, co v danou chvíli mohl. Prostě čekal, co se bude dít. Pokud by se to Samovi nějak začalo vymykat z rukou, nepochybuji o tom,, že by pro nůž nakonec skočil. Ale jak jsem psala, podle mě věděl nebo si aspoň myslel, že to nebude třeba, když už Sam s tím vymítáním zase začal.
Ani na chvilku jsem nepomyslela na to, že by Dean něco udělal špatně, že bylo od něj zvláštní, že se nesnažil Samovi pomoct. Prostě mi to přišlo úplně logické, že jen stál a vystrašeně koukal. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty01.11.08 13:08

Chrys presne si to vystihla. Tiež som sa nečudovala, že Dean tam len stál a nič nepodnikol. Po prvé bol vystrašený a tiež prekvapený a po druhé Sam to mal aj keď s veľkou námahou, aj tak pod kontrolou. Ak by sa na tom jeho vymietaní čokoľvek pokazilo a šlo by mu o život určite by sa Dean odlepil, vzal nôž a zakročil, ale jednoducho nemal dôvod zasahovať. Ako píšeš - nikto poriadne nevie ako tie Samove schopnosti fungujú a myslím, že ani Sam v tom stále nemá jasno, takže by to pri prípadnej prehnanej Deanovej aktivite mohlo dopadnúť katastrofálne a mohlo by sa to obrátiť nie len proti Deanovi, ale aj Samovi. Kto vie. Jednoducho si myslím, že tá scéna bola dobrá taká aká je a nič ma nenútilo zamýšľať sa nad tým PREČO - no proste pretože to nebolo potrebné 603
Návrat hore Goto down
Sponsored content





04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 04x06 Yellow Fever
» Misha Collins
» 08x21 The Great Escapist

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: