Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester

Goto down 
+19
Chrystelle
Zizi
Anwiel
Sarinka
Madlen
KACICKA
janka410
SkreechTina
lentilka
calla
Weronička
Samabel
SNlois
cleo
Fazulina
str8tking
Faith
dion-fortune
wiktoriano
23 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty01.11.08 13:21

no ja sa priznám, že na moment ma to zaskočilo, lebo dean vždy samovi pribehol na pomoc, ale nikdy som sa nepýtala prečo po tom noži neskočil. nemyslím, že by dean v tej chvíli premýšľal nad tým, že by mohol sama vyrušiť a ohroziť vývoj celej situácie. je to síce pekne napísané chrys a má to logiku, ale pochybujem, že by dean práve v tom momente rozmýšľal tak logicky. proste podľa mna bol len zrazený samovými schopnosťami a jednoducho nevedel, čo robiť. jeho tie samove schopnosti veľmi desia a ak uvážime, čo sa stalo v minulých dieloch, nemôžem sa mu čudovať, že zamrzol. mna to fakt zarazilo na chvíľu, ale hned mi došlo prečo to tak je. samozrejme chrys má pravdu s tým sústredím a myslím, že niečo podobné si myslia aj spisovatelia sn a preto napísali tú scénu tak ako ju napísali.

zizi: som rada, že aj u teba si cas získal malinký bod k dobru. konečne aspon niečo.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty01.11.08 14:04

Já se tedy vůbec nepozastavovala nad tím, že tam Dean stál na místě a jen se na Sama díval... přišlo mi to jako přirozená reakce a vážně nevím, proč to něko tolik chce řešit.

Neřekla bych, že Castiel si před Deanem hraje na drsnáka... podle mě nebo potřebu něco takového dělat... je to jen způsob, jakým se pohybuje v tom lidském těle. Podle mě se jeho hodnoty chování jako anděla pohybují hodně mimo hranice lidského chování.

Ještě k Urielovi... na jednu stranu- ano, naštval mě a pořádně. Těmi svými povídačkami a přehnaným úsilím nahnat jim strach a přesvědčovat je o tom, je jsou jen mizerní lidičkové 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 873139
Ten herec mi přijde dobrý, když tu epku vidím, na nějaký Prison Break si ani nevzpomenu.
A musím říct, že jako Badass se mi hrozně líbí. No jasně, že to hajzlík a vůbec, ale ta postava mi přijde zajímavá a do SN může přinést ještě spoustu heartbreaking situací... a co si budeme namlouvat... není to to, o co nám všem tak trochu jde. Twisted Evil lol! Twisted Evil ... už s tím vlastně začal, když Samovi řekl o Deanovi a pekle. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 199226
Takže co tím vlastně chci říct - vůbec mi nevadí, že se v SN teď vyskytují už dva andělé, protože oba mi do toho děje sedí. Twisted Evil
Castiel jasně víc... Misha ho hraje báječně a ta postava se začíná vyvíjet vážně dobře. dance

Taky jak tady všichni začínáte přemýšlet o Deanovi a těch rozhodnutích, která ho čekají a že by to mohlo být i buď Sam nebo ostatní... já nevím, i když Sam začíná trochu vypadat, že by se mohl stát evil - Já mu dávám víc kreditu k dobru. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty01.11.08 14:17

no samozrejme aj ja som rada, že nám uriel prináša takéto heartbreaking momenty a v sn mi nevadí, len ho ako postavu nemám rada. neviem, či to dáva zmysel, ale je to ako napr s lexom v smallville, tiež jeho postavu neznášam, ale v smallville som si bez neho nevedela predstaviť. aj tu mi uriel dvakrát sympatický práve nepríde, ale som rada, že bude robiť dusno, lebo presne ako píše samabel, milujem torturing! a napäté situations, kde tečú slzy alebo niečo podobne dramatické Laughing

ku castielovi: no osobne mi nejako nepríde, že by bol drsný alebo že by si chcel silou mocou vydobiť deanov rešpekt. misha v jednom interview povedal, že toto je prvýkrát, čo je na zemi, čo znamená, že castiel nemá tucha ako sa správať. samozrejme určite ľudí pozoroval a vie, ako by sa asi mal správať, ale keďže dean k nemu nie je práve najmilší, zrejme nemá potrebu byť extra milý k deanovi. neviem, ale ja chápem správanie oboch hoci ho poriadne vysvetliť neviem Rolling Eyes

no a k samovi, podľa mňa evil nebude. možno bude využívať schopnosti a stane sa "temnejší", ale fakt devila si ho neviem predstaviť. nie pokiaľ by nebol posadnutý alebo niečo podobné. tu mám mierne výhrady k postaveniu anjelov, pretože Sam sa snaží konať správne a nemali by byť nanho tak prísny, ale zas musíme si uvedomiť, že aj ked si niekedy mslíme, že konáme správne, vôbec to tak nie je. možno využívanie Samových schopnosti ozaj speje k jeho zániku a anjeli tomu chcú zabrániť.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty01.11.08 14:32

dion-fortune napísal:
ale zas musíme si uvedomiť, že aj ked si niekedy mslíme, že konáme správne, vôbec to tak nie je. možno využívanie Samových schopnosti ozaj speje k jeho zániku a anjeli tomu chcú zabrániť.
Teď jsi mi připomenula ten rozhovor Castiela s Deanem na konci epizody. Jak Castiel říká, že ani on už neví, co je vlastně správné a co ne. Vždyť Sam vždycky odkazuje na to - This is me, I can handle it. ... a my víme, že on ty temné myšlenky nemá a nechtěl by nikomu zbytečně ublížit, ale tam je právě to, že on, ani my nevíme, jestli tím, že je používá ho to neovlivňuje víc, než by si přál... když jsou změny nepatrné, kolikrát ani nejdou postřehnout, než už je pozdě.
Takže ty změny se dít můžou a nebo nemusí a ani andělé to nevědí určitě... takže jediný způsob (pro ně), jak tomu zabránit je nějak Sama donutit, aby je nepoužíval.
Je to zkrátka o tom...možná ano, možná ne... a nikdo neví, co se stane.

K chování Uriela... co my víme, jak starý je Castiel a jak starý je Uriel... a jaká hierarchie existuje v nebi nebo kde že.
Ovšem omlouvat ho nebudu... a já nevím, myslíte, že kdyby Samovi neřekl, ať se Deana zeptá na peklo, Sam by se třeba od Deana nikdy tuhle pravdu nedozvěděl. Nebo třeba až za hodně dlouho. Takže ne, nemám ho ráda a je to vážně hnusný chlapík 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 555452 , ale za to, že nám přidává více šancí na torturing!dean and sam 702 jaj, už mlčím, já vím... I´m sick... 601 603 603 But I don´t care and I´m not alone. Twisted Evil cheers
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty01.11.08 17:25

Uriel a Castiel su pravdepodobne veľmi rozdielny myslím tým je jeden je ničo ako bojovník a druhý Uriel čistič či čo pretože tým čo povedal že mesto by nevyhladzoval prvý krát my dosť pripomenul Sodomu a Gomoru či ako sa volali a i Croatoan 2/9 /ale keďže neboli na zemi 2000 rokov/

A nemyslím že Dean tú skúšku o ktorej hovoril Casteal nejako nezvládol, možno to bolo presne to čo Boh chcel aby urobil 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 312566 veď nemusí všetko vykvákať ANI ANJELOM
Návrat hore Goto down
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty01.11.08 19:06

Táááááák, toto bolo super epka, patrí medzi popredné priečky v tejto sérii. nejdem rozpisovať celý sloh ako ostatní Very Happy tak to skrátim.

Najlol situacia: Kosmonaut Very Happy Very Happy to bol lol 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 316745 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 316745 som sa na tom tak smial.

Konečne epka ktorá napovedala dej :-P
Tak sa tešme na ďalšiu epku 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 733500
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty01.11.08 22:23

Konečně díl, co posunul děj o kus dopředu! Ze začátku jsem se bála, že to bude zas jen lovení nějaké žárlivé čarodějnice, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. A ta scéna, kdy se poprvé setkají Sam a Castiel je naprosto úžasná - zakoktaný Sam a Castielova rekce na podání ruky (btw. taky se mi zdálo, že spíš nechápe co se po něm chce, než že by bál toho dotyku...). Doufám, že budou mít ještě hodně společných scén. Castiel se mi ale vůbec líbí čím dál tím víc 702 Misha to hraje naprosto úžasně - takový odlidštěný, ale zároveň mu pořád nejsou cizí emoce...(em, snad chápete co myslím). A tím závěrečným rozhovorem s Deanem mě dostal definitivně 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 430869 Uriel se mi tak příšerný nezdál, hádám, že bude mít podobnou roli jako ten agent v minulé řadě - klaďas, který ale bude bratrům pořádně zatápět. Což mi vůbec, ale vůbec nevadí Twisted Evil To zničení města se mi zdálo logické. Dobře, bylo by to dost krajní řešení, ale co je jedno město proti celému světu (i když, kdyby to měli dělat při ohrožení každé z pečetí, moc by jím toho na zachraňování nezbylo, že)?
Jenom v prostředku se mi to zdálo takové moc ukecané. Ne, že bych chtěla jenom samou akci, ale zrovna v tomhle díle se mi zdálo že to docela brzdilo tempo, když tam bylo za sebou pár podobných scén...
Jak už jste tu psali ten kosmonaut (zajímalo by mě, jestli ho pak Dean našel 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 812801 ) a Dean s cukrovím - to bylo úžasný Laughing Taky se mi líbili ti zombíci na konci.
Nechápu jak může mít někdo Samovy za zlé, že použil svoje schopnosti (ježiš, to zní divně) zrovna v tomhle případě. Nebo někdo vážně čekal, že ho dostane tím nožem?

Jej, nějak jsem se rozepsala, snad se to někomu bude chtít číst. Začínám SN nějak moc prožívat 603
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty02.11.08 9:43

No práve to že bja som si nemyslel že ho dostane nožom keď to bol akože Démon vyššieho rádu či čo. Však ste videli že ako reagoval Dean keď. Viem nešieľ mu na pomoc ale až tak sa toho nevyľakol. NO a Urielovi to asi bolo jedno či Sam zomrie lebo aj keď sa s Castielom rozprávali v parku ta povedal že aby zachránili Deana Winchestera a nie oboch. Takže Uriel má Sama na háku. 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 52351
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty02.11.08 18:45

Dalsia zo skvely casti . A dej sa opat o nieco posunul.
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty05.11.08 22:48

sa mi strasne pacila tato epka ako vsetky ich ostatne proste som sa smiala a dooost......prvom rade sa mi pacilo ako Dean ziedol tie cukriky pre deti a potom ako mu bolo zle 705......a potom este ked ten chlapec obleceny ako astronaut si pytal od neho cukriky a Dean powedal ze uz nie su a ze uz mal dost a to dieta ako sa na neho pozrelo a Deanov xichtik no ja som mala dost ja som sa tak smiala ako este nikdy.... 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 99937 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 99937
a ked mu zaspinili to auto ja som mala skoro infarkt ked mi zasvinili auticko krasne ale to sa mi ratalo ako dean zakrical ASTRONAUT 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 316745 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 316745 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 316745
Ale trosku aj som bola sklamana ze Sam zase pouzil moc ale na druhu stranu nemal na vyber by ho bol zabil ten chlap....no couz s tym uvidime ako sa nam to bude dalej vivyjat mooc sa mi paci 4.seria je vazne pecka!!!!04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 284389 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 284389 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
Sponsored content





04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester   04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
04x07 It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 04x06 Yellow Fever
» Misha Collins
» 08x21 The Great Escapist

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Štvrtá séria-
Prejdi na: