Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Pravda bolí

Goto down 
+9
str8tking
wiktoriano
Violet
Dzowika4
Samabel
Madlen
Soniq
Mason
shelby
13 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Pravda bolí   Pravda bolí Empty07.11.08 20:46

ahoj, som celkom nová, ale už dlhšiu dobu mi leží v mojom pc kúsok poviedky, tak som sa rozhodla ju sem hodiť Rolling Eyes dúfam, že sa bude páčiť a napíšete mi názor 603 ten názov je dočasný, než si rozmyslím iný confused


Prvá časť
Otvoril som oči. Okolo bola úplná tma, takže som nič nevidel. Možno by som spal aj ďalej, keby ma nezobudila tá prudká bolesť hlavy. Chvíľu som premýšľal, kde vlastne som a čo tam vlastne robím, keď som začul jej prerývaný dych. Srdce mi vynechalo zopár úderov. „Preboha, Lisa!“ preblesklo mi hlavou a zrazu sa mi pred očami premietla udalosť posledných hodín. Riadil som auto, v ktorom sme sedeli: ja a Lisa. Zrazu som zacítil, že pri mojich sto kilometroch za hodinu strácam kontrolu nad vozom. Zomlelo sa to príliš rýchlo, než aby som si uvedomil, čo spôsobilo ten náraz, ktorý nás vyhodil mimo cesty. Pamätám si len, ako som strhol volant a... tam niekde som sa stratil.
No teraz som tu. A musím jej pomôcť. Je to moja vina, že to takto dopadlo. Pokúsil som sa otočiť hlavu na sedadlo spolujazdca. Zacítil som, že moje rebrá protestujú voči akémukoľvek pohybu, takže mi hodnú chvíľu trvalo dostať sa k nej. Mala otvorené oči a jej sklený pohľad naznačoval, že niekoho hľadá. „ Zlatko, hej, som tu,“ ozval som sa pokojným tónom, čo mi dalo naozaj veľa námahy. Neodpovedala a tak som sa pokúšal zachytiť jej tep. Bože, takmer som ho necítil. Počul som len, ako jej tlčie srdce. No tá intenzita tlkotu bola slabšia a slabšia. Po líci mi stiekla slza. „ Zachránim ťa, sľubujem,“ vyhlásil som rozhodne a pokúsil sa vyjsť von z toho vraku, ignorujúc bolesť, čo mi pulzovala telom. Už som bol takmer vonku, keď som zacítil jej dlaň na svojej ruke. „Dean, nechoď, je to zbytočné,“ zašepkala bolestivo. „ Nie, musím to urobiť, nedopustím, aby si tu...“ hlas sa mi zasekol, nedokázal som to vysloviť. Tak som iba dodal: „ Nie kvôli mne.“ Prisahal by som, že sa usmiala, keby som sa lepšie pamätal. Už som len cítil, ako mi pevnejšie stisla ruku a zašepkala: „ Nie je to tvoja vina, dúfam, že to vieš. Áno?“ Je zmätená, nevie, čo hovorí. Samozrejme, že je to moja vina. Ja som predsa šoféroval.
Napadlo ma, ako je možné, že sa ešte neobjavila nijaká pomoc. Čo po tejto ceste nikdy nejazdia žiadni ľudia? A kde je dopekla, to auto, čo nás vyhodilo z cesty? To len zbabelo utiekli? Musím zavolať pomoc sám. Keby som aspoň našiel ten prekliaty mobil. Asi mi vypadol pri náraze. Do čerta, čo mám robiť? Ako jej mám pomôcť?
Z myšlienok ma prebral jej kašeľ. Jej dusivý kašeľ. Kašeľ, pri ktorom jej z úst padla na vlastnú ruku krv. Bola to tá ruka, ktorou držala moju. Slzy mi pri tom pohľade samovoľne stekali po lícach. Videl som, ako zvádza boj so smrťou a len som tam tak sedel ako neschopný idiot. „ Bojuj, prosím, neopúšťaj ma, zlatko.“ „ Dean, zopakuj po mne tieto slová: Nie je to moja vina.“ Ja nemôžem. Nemôžem zopakovať niečo, čo je lož. Proste...Bolo to akoby naopak, akoby som ja umieral a ona ma utešovala. Aká irónia osudu.
Začul som, ako v diaľke pristavilo nejaké auto a hneď za ním sirénu. Sirénu nádeje. Dal som Lise pusu na čelo: „Už prišli, prišli ti pomôcť. Zvládneme to. Prežili sme už aj horšie veci. Pár démonov a tak...veď vieš.“ Očividne môj pokus o vtip fungoval, usmiala sa.
Vybehol som, ako najrýchlejšie som mohol. Konečne som sa ocitol na okraji cesty, keď mi akýsi policajt zasvietil baterkou rovno do tváre. Zakričal som na neho: „ Prosím vás, musíte jej pomôcť. Mali sme autonehodu a moja priateľka je ťažko zranená.“ Až keď podišla ku mne, všimol som si, že je to policajtka. „ Sanitka je tu do minúty, upokojte sa, pane, prosím,“ prihovárala sa mi chlácholivým hlasom. No namiesto toho, aby ma to upokojilo, ma to vytočilo. „Nemôžem sa upokojiť, keď tam Lisa zomiera!“ vykríkol som nepokojne, až ňou myklo. Vtedy som zbadal, ako dorazila sanitka a ignorujúc bolesť, pribehol som k sanitárovi, čo z nej vyskočil a povedal, že ho zavediem k vraku. „Okej, jasné, poďme,“ odvetil ochotne a následovali ma spoločne s ďalšími dvomi a nosidlami. Netušil som, aké bude pre mňa náročné vrátiť sa tam. Cítil som, ako ma v mojom vnútri pichá zlomené rebro. „ Ste v poriadku, pane?“ spýtala sa starostlivo mladá doktorka. „Ja...pokračujte bezo mňa, je to rovno, už musíte to auto vidieť. Rýchlo, prosím, bola na tom dosť zle.“ Prikývla a nechala ma tam sedieť na zemi. Až keď som zbadal, že sú v dostatočnej vzdialenosti, dovolil som si pozrieť sa na ranu pod svojou bundou. Nebolo to dobré, navyše to pekelne bolelo. Na chvíľu som si ľahol do trávy a zhlboka sa nadýchol. Musím byť v pohode, keď ma bude chcieť vidieť. Musím tu byť pre ňu. Neviem, ako som tam dlho ležal, no keď som začul kroky, posadil som sa späť. Pri tom pohľade sa mi zrútil celý svet. Vracali sa aj s nosidlami, no osoba, ktorá na nich ležala, bola zakrytá bielou plachtou. Zahmlilo sa mi pred očami, hlas sa mi zasekol, nebol som schopný kričať, aj keď sa mi to žiadalo. Cítil som horúce slzy na svojich lícach. Ostal som tam len sedieť a hľadel, ako ju odnášajú preč. Je mŕtva. A ja som tomu nijako nemohol zabrániť.
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty07.11.08 20:56

Ich forme? Tu nemám moc rad. A to je o kom? Spadá to vubec do SN? Ale je to celkem morbidnýSmile
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty07.11.08 20:59

No OMG Shocked Pravda bolí 806497 Shelby vitaj lol! Pravda bolí 23107 júúújenko ďalšia namakaná spisovateľka Pravda bolí 104346 čavenko Pravda bolí 141695 toto bolo totálne skvelé Pravda bolí 214863 Pravda bolí 214863 je to úžasné úplne úžasné Pravda bolí 949816 Pravda bolí 103511 páči sa mi tvoj štýl písania páči sa mi v šetko aj to ,že rozprávaš vlastne cez Deana aaa dance 704 Pravda bolí 430869 Pravda bolí 214863 Pravda bolí 312566 ten dej nemá chybu a aj Lisa tú mám rada ty kokos a keď ju niesli na tom nosítku ,že mŕtva áááá Pravda bolí 677692 602 Dean chudáčik čo musel cítiť Pravda bolí 199226 Pravda bolí 71416 úžasne si to opísala som katastrofálne ohromená Pravda bolí 469569 Pravda bolí 325299 touto novou skvelou čo skvelou vynikajúcou poviedočkou Pravda bolí 103511 a dúfam ,že čoskoro sem pridáš aj ďalšiu časť 704 Pravda bolí 325299 Pravda bolí 260605 Pravda bolí 260605 ty brdo ja som akože úplne mimo z tejto ff Pravda bolí 87642 Pravda bolí 104346
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty08.11.08 16:15

Mason, neboj sa, je to supernatural, dúfam, že v ďalšej časti sa to už bude podobať Very Happy len som si jednoducho nemohla odpustiť taký úvod. morbídne? to nebolo mojim cieľom, ale tak dúfam, že to až tak nevadí confused a nebude to len ich forma Wink
Soniq, ďakujem za krásny komentár Pravda bolí 92299 úplne si ma dostala, ďalšiu časť mám zatiaľ ešte len v hlave ale snáď sa čoskoro dám do písania Cool[b]


Naposledy upravil shelby dňa 09.11.08 19:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty08.11.08 22:43

Jé další spisovatelka! Super! Pravda bolí 23107
Začala si svojí povídku moc dobře. Pravda bolí 103511 Jsi jedna z mála, co píše v první osobě Pravda bolí 312566 Tak autonehoda nebo spíš úkladná vražda? Vypadá to moc zajímavě Pravda bolí 949816 Pravda bolí 949816 Jsem moc zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet. Dean a Lisa, z toho co jsem četla, mi vysvitlo, že nejspíš lovili spolu, že? A co Sam? Chudák už je mrtvá a už vidím, jak se tím bude Dean obviňovat Sad
Těším se na pokračování!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty09.11.08 15:13

Taková tragédie na začátek. Shocked
Ty bláho. A torturing! ... no ty si nebereš servítky. Pravda bolí 707500
Jako úvod pěkné. Jsem zvědavá, jak to vysvětlíš a budeš rozvíjet dál. Pravda bolí 949816
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty09.11.08 15:32

shelby
Noooo tak toto bola naozaj nadhera.........VITAAAJ Shelby......
Tvvoja poviedka bola naozaj velmi pekna........normalne som pri nej nedychala moooc pekne Pravda bolí 104346 sa tesim na 2.cast
A vlasne ja sa na tvoje dalsie poviedky vsetky moooc tesim si naozaj dobra Pravda bolí 214863 Pravda bolí 312566
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty09.11.08 18:56

Baby, ďakujem, strašne ste ma potešili Pravda bolí 92299 Pravda bolí 92299 som rada, že sa vám úvod páčil Pravda bolí 430869 Madlen, či bol Dean s Lisou loviť? To ti snáď povie niekedy v ďalších častiach sám, nebudem radšej prezrádzať Wink
Samabel, musím sa priznať, že na torturing! sama tak trochu ulietavam 603
Dzowika, ďakujem za pochvalu, snáď ťa ani tentoraz nesklamem Pravda bolí 430869
Som tu s ďalšou časťou, takou trochu úvodnou pre Sama Laughing tak snáď sa bude páčiť Smile je taká trochu menej akčná

Druhá časť

Sam sa v spánku strhol a pretrel si oči. Už dlho nemal nočné mory, no táto ho úplne vydesila. Pozrel sa na vedľajšiu posteľ, kde mal oddychovať jeho brat. Dean bol k nemu otočený chrbtom, ale vyzeral pokojne.
Sam pozrel na hodinky. Bolo skoro pol siedmej. „Dnes už asi nezaspím,“ povzdychol si potichu a zamieril do kúpeľne, aby sa osprchoval. Kvapky príjemne teplej vody mu stekali po tvári, no on aj tak nemohol prestať premýšľať nad svojím snom. „Do čerta, dúfam, že to nebolo ďalšia vidina. Ale čo keď hej? Mám o tom povedať Deanovi? Určite by spanikáril hneď, akoby to počul.“ Sam vyliezol zo sprchy a omotal okolo seba uterák, keď začul vo vedľajšej izbe šramot. „Žeby sa prebral Dean? To nie je možné, nevstáva skorej ako o desiatej,“ pokrútil neveriacky hlavou a vytiahol spomedzi čistých uterákov strieborný nôž, ktorý si tam odkladal pre každý prípad. Ale keď vykukol z dverí, nikto v izbe nebol. Chvíľu ešte čakal, či nezbadá nejaký pohyb, no nič sa nedialo a tak sa vrátil späť do kúpeľne, aby sa mohol obliecť.
Asi o päť minút bol nachystaný na cestu pre raňajky. Vedel, že jeho brat sa zobudí hladný ako vlk. Kupovať raňajky bol vlastne Samov každodenný rituál, hlavne odvtedy, čo sa Dean vrátil z pekla. Cítil, že je mu veľa dlžný a toto bolo to najmenej, čo mohol pre neho urobiť. Veď Dean za neho zapredal dušu!
Sama z myšlienok vytrhol pohľad na Deana. Už stál pri dverách, keď si všimol bratovu tvár, ktorú cez okno osvetľovalo ranné vychádzajúce slnko. Vyzeral nepokojne, no čo bolo ešte horšie, z úst aj z nosa mu na vankúš tiekol pramienok krvi. Sam upustil na zem kľúče, ktorými sa chystal odomknúť a prirútil sa k Deanovej posteli. „Hej, Dean, chlape, preber sa, čo sa ti stalo, Dean?!“ mykal ním panicky Sam, no márne. „Sam, prestaň, to je zbytočné, nezobudí sa,“ ozval sa od okna známy hlas. Sam sa obrátil a zbadal Castiela. No nebol tam celkom sám. Vedľa neho stálo aj nejaké mladé dievča, ktoré nepoznal. Momentálne mu však bolo jedno, kto to je. Túžil len vedieť, čo sa stalo s jeho bratom. „Čo sa deje s Deanom? Čo ste mu urobili?“ spýtal sa rozčúlene Sam. Castiel odignoroval jeho obviňujúci tón a dal sa do vysvetľovania: „Ten sen, čo si pred chvíľou mal, to nebol sen, Sam. Poslali sme ťa tam, aby si videl, v akom svete teraz žije tvoj brat. Svete, ktorý preňho vytvorila Lilith a poslala ho tam, aby trpel.“ Sam naňho neveriacky vyvalil oči.


Naposledy upravil shelby dňa 09.11.08 21:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty09.11.08 20:40

Shocked affraid Pravda bolí 806497 Pravda bolí 404917 Pravda bolí 806497 Pravda bolí 11674 Wow,waw,wow. Lilith-svet-aby trpel!!! No ja som mimo. No Pravda bolí 80513 Pravda bolí 199226 Pravda bolí 677692 No po prvotnom soku mozem povedat, ze sa mi to zatial velmi,velmi a velmi paci. A som rada, ze to Sammy videl. Ale Deanovi asi nebude velmi prijemne-fňuk. Bude torturing? Twisted Evil
Je to dalsia poviedka na ktoru sa budem tesit. Je uzasna Pravda bolí 312566 Pravda bolí 319161
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty09.11.08 21:03

Pravda bolí 806497 Pravda bolí 806497 Áááá mazec! affraid affraid Tý brďo, to vypadá opravdu suprově! Pravda bolí 103511 Pravda bolí 103511 Když se Sam probudil, tak jsem si říkala, že snad to nebyl jen sen. Připadalo mi to zajímavý, jak si začala s tou autonehodou a Lisou. No, ale konec! Pravda bolí 103511 Páni! Pravda bolí 104346 Strašně moc se těším na další část! Lilith poslala Deana do "jiného" světa a Sam ho bude muset z toho dostat... Jsem zvědavá jak se to bude dál vyvíjet, ale povídku si začala ohromě dobře 704 704
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty09.11.08 21:06

Prý, tato část nebude tolik akční Shocked To si děláš srandu... já tady chytám záchvaty, jak se o brášky bojím fish Laughing Pravda bolí 707500
Pěkné, pěkné... těším se na další kousek... kdo to má vydržet, když tady nastíníš takovou situaci, která se může rozvést tak zajímavě. Very Happy Twisted Evil
Pravda bolí 949816
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty09.11.08 22:51

Patrí vám moje opätovné Pravda bolí 92299 a ešte Pravda bolí 469569
Violet, noooo...Dean to bude mať ešte trošku viac ťažké Twisted Evil
Madlen, ja už by som asi nemohla dať, že tá nehoda bola len Sammyho vízia, to mi príde také nič nové 603 chcela som trocha šokovať, snáď sa podarilo Rolling Eyes
Samabel, predsa som vás tým koncom musela dajako ponapínať Twisted Evil
Ešte raz ďakujeeeeem Pravda bolí 92299
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty10.11.08 12:16

No tak toto je úplne skvelé pokačovanie Pravda bolí 104346 taká úžasná poviedka som z nej celá happy dance Pravda bolí 258431 a úplne som si užila torturing!Deana ten nemá chybu Twisted Evil Pravda bolí 214863 Pravda bolí 325299 Pravda bolí 170639 Pravda bolí 107729 je to úžasné a potom som len tak oči vyvalovala ,že čoooo Pravda bolí 806497 Shocked to s tou Lilith si úplne skvelo vymyslela super napísané 704 a Castiel prišiel suuuper Pravda bolí 430869 Pravda bolí 177401 myslím ,že lepšie to už byť ani nemôže lebo je to dokonalé Pravda bolí 104346 už sa neskutočne moc teším na pokráčko dúfam ,že bude čo najrýchlejšie lebo nevydržím čakať Pravda bolí 733500 Pravda bolí 170639 Pravda bolí 260605
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty10.11.08 13:55

To si piš, že se šokovat povedlo na jedničku Very Happy Taky jsem si právě říkala, že snad to nebude pokračovat tak "všedně", když si to tak skvěle začala Razz
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty10.11.08 21:44

Tááák, dnes večer som tu s ďalšou časťou, tentoraz bude o Deanovi. Je to písané tak narýchlo, takže dúfam, že v tom nebudete mať príliš zmätok lol!

Tretia časť

Necítil som si nohy z toho nekonečného behu. Neviem, ako dlho som prechádzal cez hustý les, no chcel som byť čo najďalej od toho hrôzostrašného pohľadu. „Lisa je mŕtva! Je mŕtva kvôli tebe!“ kričal neustále hlas v mojej hlave a ja som mal pocit, že sa mi celá rozletí.
Musel som na chvíľu zastaviť a oprieť sa o kmeň stromu. Dúfal som, že policajti ani žiadna sanitka ma už nehľadajú. Ešte pred chvíľou som totiž počul sirény a psov a videl lúče bateriek presvitajúce spomedzi stromov. No už som bol dostatočne ďaleko od toho všetkého. Musel som utiecť. Nemohol by som odpovedať na ich nemožné otázky o tom, čo sa stalo. Veď to bolo predsa jasné, nie? Zabil som ju!
Pamätám sa na to ako dnes, keď som riešil pred rokom akýsi prípad neďaleko Cicera a vtedy akoby čisto náhodou mi zavolala a chcela sa stretnúť. Keď som ju po dlhej dobe navštívil, mala strhanú tvár. Spýtal som sa, čo sa deje, ale odpovedala mi až po pár minútach. Vraj uniesli Bena. Vraj to bolo nejaké malé blonďavé dievča s prenikavými svetlými očami, sotva staršie od jej syna. Vraj ho uspala a potom Lisu odhodila do regálu s knihami, až stratila vedomie. No ešte predtým jej nezabudla pripomenúť, aby odpovede hľadala u mňa, Deana Winchestera. Bolo mi hneď jasné, kto to všetko spôsobil. Lilith, tá malá suka! Nenávidím ju! Pomaly ju začínam nenávidieť viac ako Azazela ako všetkých démonov dokopy!
Keď sa Lisa vtedy spamätala z prvotného šoku, sľúbil som, že jej syna vrátim. Chcel som ho ísť okamžite hľadať. Prekvapilo ma, že tvrdohlavo trvala na tom, že pôjde so mnou. Nechcel som ju podceňovať, no pokladal som ju za bojazlivú. Očividne materstvo so ženami dokáže zázraky. A tak som nakoniec privolil.
Boli sme na cestách skoro rok, ale Bena sme stále nemohli nájsť. No Lisina viera a presvedčenie v to, že jej syn ešte žije, mi dodávala odvahu. Bola úžasná, dokonalá. Nebola silná a nevedela mi kryť chrbát tak ako Sam, no len tak ju niečo nezlomilo. Šokovalo ma, ako rýchlo si zvykla na spôsob môjho života. Tak trochu ma mrzelo, že som ju a Bena zatiahol do sveta démonov. Moja egoistická stránka však bola maximálne spokojná, že je tam so mnou. Cítil som sa osamelý, hlavne odvtedy, čo sme sa pohádali so Samom a rozhodli sa loviť oddelene.
Jedného dňa sme s Lisou dostali dobrú správu. Volal mi Bobby, že našiel Bena na akomsi cintoríne. Do čerta, veď to bolo len dnes ráno. Viezol som ju k Bobbymu šťastnú, že konečne po dlhom čase uvidí svojho syna. No namiesto toho som ju odviezol do náručia smrti. Bože, asi nikdy nedokážem akceptovať fakt, že som Bena pripravil o matku a seba o... Neviem presne, čo pre mňa znamenala, no viem, že veľmi veľa.
Odrazu som zacítil, ako sa mi z nosa a dokonca aj z úst vyvalil pramienok krvi. Ani som sa tomu nečudoval, telo som mal ako v ohni. Asi som si privodil ešte horšie zranenie, než bolo to pôvodné. Ale to nebolo podstatné. V diaľke som totiž začul akési kroky a hlasy, ktoré prichádzali odtiaľ, kde svietili aj baterky. „Nesmú ma nájsť,“ pomyslel som si a dal sa znovu do behu. No po pár metroch som zacítil, že viac nevládzem. Podlomili sa mi kolená a zastrelo sa mi pred očami. Kým som sa ponoril do úplnej temnoty, pár metrov odo mňa som medzi stromami zbadal akýsi pár očí, ktoré na mňa zdesene hľadeli.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty11.11.08 7:15

tak tu máme novú spisovateľku a ja som si to všimla až teraz? to je ako možné? 603 ale na začiatok je to úžasná poviedka. máš talent. aj námet je dobrý 704 no a torturing ten je uplne skvelý, vidím že máme dalšiu do klubu Twisted Evil tak len tak dalej teším sa na pokračko Pravda bolí 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty11.11.08 10:45

Jeeeeeeeeeej cheers 704 Pravda bolí 312566 Pravda bolí 214863 Ale chudatko Dean Shocked Nie ze by sa mi torturing nepacil, ale polutovat ho mozem Twisted Evil Rychlo dalsiu cast.Rychlo, rychlo bounce bounce bounce A kto ho tam najde? Na Sammyho by to bolo este skoro co? Tak kto? affraid
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty11.11.08 17:40

Moc pěkný i když krátký pokračování! 704 704 Strašně mě zaujal ten tvůj nápad a jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet. Dobře si vysvětlila, jak se Dean dostal k Lise Pravda bolí 312566 Pravda bolí 312566 Jsem zvědavá, co tím Lilith sleduje, že poslala Deana do jiný reality. Těším se na pokračování!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty11.11.08 19:57

Baby, ste zlaté, moc ďakujem Pravda bolí 430869 Pravda bolí 430869 Pravda bolí 92299
wiktoriano, ja a torturing!dean? toho si ešte užijete, asi by som sa mala čo najskôr prihlásiť do klubu 603
Violet, ďalšia časť? Počítam, že najskôr až cez víkend, lebo mám toho veľa a nestíham sa učiť scratch confused a deana tam nájde osoba, ktorá sa čoskoro predstaví, toľko nápoveda Wink Twisted Evil
Madlen, sľubujem, že nabudúce sa pokúsim o trošku dlhšie pokračovanie. Pravda bolí 886945 ale keď ono toho na papieri vyzeralo fakt dosť Pravda bolí 999804 Smile
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty11.11.08 21:25

shelby
jeee nesklamala si moooc to bolo pekne velmi pekne pises......a cakam stale na dalsie tvoje vytvori a veriiiim ze budu taketo iste dobre ako doteraz Pravda bolí 103511 proste velmi velka naaaadhera a poklona za to este raz Pravda bolí 103511
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty12.11.08 14:33

Shelby tvoja práca je jednoducho úžasná Pravda bolí 430869 Shocked Pravda bolí 104346 milujem tvoju poviedku Pravda bolí 177401 a som šťastná ,že tu máme ďalšiu takú skvelú spisovateľku , na ktorej diela sa môžem tešiiiť dance Pravda bolí 258431 je to úplne perfetné ja proste nemôžem z toho namakano si to vymyslela Pravda bolí 214863 Pravda bolí 214863 je tam všetko čo milujem a hlavne torturing !Dean tým si ma hrozne potešila dúfam ,že si ho tam užijeme Twisted Evil Pravda bolí 430869 patrí Ti moja poklona Pravda bolí 104346 a už sa teším na ďalšiu časť Pravda bolí 325299 ach až cez víkend to nevydržím ááá Pravda bolí 202744
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty13.11.08 15:38

Dzowika, Soniq, ďakujem pekne za pekné slová 702 Pravda bolí 92299
Viem, že som sľúbila ďalšiu časť až cez víkend, ale podarilo sa mi to dopísať trochu skôr, tak ju tu teda máte Wink lol! Dúfam, že som všetko vysvetlila dostatočne zrozumiteľne Rolling Eyes

4. časť

Potom, čo Sam počul, ostal hodnú chvíľu stáť ako prikovaný. Ticho, ktoré sa rozhostilo v izbe, preťal až hlasný nádych dievčaťa, ktoré tam stálo vedľa Castiela. Samovi to pripomenulo ten moment, keď Dean po Azazelovom mučení v nemocnici umieral a jeho duch sa vrátil späť do tela. Videl, že tí dvaja si medzi sebou vymenili pohľady a ona slabo prikývla. „Už sa tam nemôžem viac vrátiť, Lilith zistila, že vieme o tom, čo robí,“ zašepkala potichu tak, aby to Sam nepočul. Sam z toho bol nervózny. „Mohli by ste mi povedať, čo to má všetko znamenať?“ zavrčal netrpezlivo. Castiel si všimol, že už s ním nehovorí tak úctivo, ako keď sa stretli prvýkrát, no chápal to. „Prečo by Lilith posielala Deana do iného sveta? Je naštvaná, že ste ho dostali z pekla alebo čo? A ako sa môže vrátiť späť?“ vychrlil Sam množstvo otázok, čo mu ležali na srdci. Castiel si povzdychol. Keď on sám len prednedávnom počul pravdu o Deanovi, neveril, že to tomu mladému lovcovi urobili. Že z neho spravili živý terč pre Lilith a pre jej démonov. Pomaly strácal vieru v to, že každé Božie rozhodnutia sú správne. „Sam, nerád to hovorím, ale nedokážeme odtiaľ Deana vytiahnuť, pokiaľ Lilith nezomrie.“ Sam neveril vlastným ušiam, bolo to ako zlý sen. „Veď ste anjeli! Služobníci Boží! Dostali ste ho z pekla, prečo by mal toto byť pre vás problém?“ Castiel mu pozrel do očí spôsobom: Je mi ľúto, ani my nedokážeme napraviť všetko.
Sam si nervózne prehrabol vlasy a obrátil sa smerom k mladej žene. Až teraz si všimol, že je veľmi pekná. Štíhla postava, dlhé svetlé vlasy, nevädzovomodré oči. Bol si istý, že Dean by mal na ňu jedno jediné slovo: Wow. Pri tom pomyslení sa usmial a na chvíľu zabudol na problém, až kým sa neozval Castiel: „Budem musieť ísť.“ „Čože? Teraz?“ vyhŕkol šokovane Sam. Castiel prikývol, ale keď videl, že sa Sam chystá protestovať, dodal: „Lola ti to dopovie.“ Pozrel na ňu a kým stihla súhlasiť, jednoducho zmizol. Sam sa jej zahľadel do očí. „Takže Lola, však? Dozviem sa konečne pravdu?“ Posadila sa na stoličku a odvetila: „Práve som sa vrátila od Deana, Sam. Vieš, všetky zranenia, čo má vo svete Lilith, má aj tu. No jedine tam sa dajú liečiť." „A to znamená?“ spýtal sa nechápavo Sam. „To znamená, že som ho preniesla do bezpečia, teda, aspoň na čas. Ale už mu nebudem môcť pomáhať. Lilith zistila, čo sa deje a zabránila mi tam znova vstúpiť. Takže jediná možnosť, ako Deana odtiaľ dostať, je, ako povedal Cass, zabiť Lilith.“ „Hej, lebo sme sa o to ešte nikdy nepokúšali,“ podotkol ironicky Sam. Lola sa čudovala jeho reakcii. Castiel jej vždy tvrdil, že to Dean je ten, kto zľahčuje všetko ironizovaním. Na jeho poznámku však len prevrátila očami. Sam si to poriadne ani nevšimol alebo skôr nechcel. „Prečo to Lilith všetko robí? Chce, aby sa vrátil do pekla?“ „Nie tak celkom. Stačilo by jej, keby umrel.“ „Tak prečo ho jednoducho nezabije?“ „Sam, je tu niečo, čo o Deanovi nevieš, čo nevie ani on sám. Dokonca aj my s Castielom sme sa to dozvedeli až dnes,“ začala opatrne a potom sa odmlčala. Sam neznášal tento anjelský spôsob vyjadrovania, vždy všetko vysvetľovali tak melodramaticky a pomaly, až ho z toho išlo poraziť. Bude pokračovať alebo na čo ešte čaká?
Lola videla, že je netrpezlivý, ale naozaj nebola schopná tak rýchlo mu všetko vyklopiť. Otočila sa smerom k Deanovi a poznamenala: „Mal by si mu aspoň utrieť tú krv, nemyslíš?“ Na počudovanie neprotestoval a vybral sa do kúpeľne pre nejakú navlhčenú utierku. No zatiaľ, čo sa o Deana staral, chcel počuť zvyšok a Lola to vedela. „Predpokladám, že si už počul o 66 pečatiach, ktoré sa Lilith pokúša prelomiť.“ Sam nechápal, čo s tým má Dean spoločné, no začínal mať neblahé tušenie, že nič dobré. Lola už na nič nečakala a vyhŕkla: „Tých pečatí už nie je len 66, ale 67. Tou šesťdesiatou siedmou sa stal Dean v momente, keď ho Castiel vytiahol z pekla. Preto po ňom Lilith ide. Zostalo jej zničiť 10 pečatí. Musí ísť postupne, nesmie preskakovať. Dean ostáva posledný. A tak sa rozhodla trocha pohrať s jeho mysľou, kým získa všetky pečate a bude ho môcť zabiť. A keď stratíme aj tvojho brata, nastane, ako iste vieš, peklo na zemi.“
Sam ju neprerušoval, snažil sa vstrebať každé jej slovo, aj keď mu bolo zaťažko si priznať niečo také. Naozaj je Dean jednou z pečatí? Tak to je tá úloha, ktorú mu Boh dal? Nezomrieť, aj keď po ňom pôjdu všetci prekliati démoni na zemi a tým zabrániť Luciferovi povstať?


Naposledy upravil shelby dňa 13.11.08 23:40, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty13.11.08 16:37

shelby
702 júúúj toto bolo vážne úžasnéé moc som sa tešila na pokračovanie a som strašne rada že si to napísala skor než cez víkend Very Happy Vážne píšeš úžasnééé moc sa mi páčia tato poviedka a čakám znovu na ďalšie pokračovanie........toto pokračovanie čo si sem napísala bolo dosť napínavé aspon pre mňa 603 a keď som dočítala normálne som cela čítať ďaléééj 703
možem ti povedať že je to vážne vinikajúce a čakám ako to dopadne......cem sa ťa spýtat kedy dáš dalšie pokračovanie???aspon tak približne???......neviem sa dočkať krásna praca Pravda bolí 104346
Návrat hore Goto down
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty13.11.08 17:06

Perfektnaaa cast. A zas to ukoncis v tom najlepsom. Citim sa ako v Tisic a jednej noci Evil or Very Mad Ale fakt uzasne,super,nedherne pokracovanie plne prekvapeni a zvratov. No, a kedze je este len stvrtok, tak by si mohla cez vikend hodit dalsiu cast. Koniec koncov si to slubila 603 Wink Ale nebudem rýpať Pravda bolí 572728 Radsej este zatlieskam tvojej genialite 704 704 704 Pravda bolí 214863 Pravda bolí 319161
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty13.11.08 19:53

Pravda bolí 104346 Tato povídka je úplná bomba Pravda bolí 103511 Pravda bolí 103511 Tvoje nápady jsou úžasné Pravda bolí 949816 Pravda bolí 949816 Jen tak dál, jen tak dál! Pravda bolí 312566 Sam dostal těžký úkol, zabít Lilith, aby zachránil Deana, jsem zvědavá, jak se mu bude dařit! Copak se nám asi vyklube z Loly, že by mu pomáhala? Pravda bolí 999804 A Dean affraid jedna z pečetí! To je skvělý, to bude ještě hodně zajímavý! Těším se na pokračování!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sponsored content





Pravda bolí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí Empty

Návrat hore Goto down
 
Pravda bolí
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rozlucka s milovanou osobou boli

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: